Adressen 1811 en later A-F

Zo veel mogelijk vermeld staan achternaam/doopnaam persoon, ouders, partner(2), jaartal en adres. Het kan een geboorte of overlijden betreffen, dit wordt niet vermeld. De tabel staat gesorteerd op Adres.

Jarenlang werden adressen vermeld op de overlijdensaktes, op geboorteaktes staan ze meestal niet.

Ook zijn adressen te vinden bij betreffende personen die ingeschreven hebben gestaan in Rijssen. Deze adressen zijn niet opgenomen in deze tabel, maar wel te vinden bij de persoon.

Voor het laatst bijgewerkt op 18 september 2014.

Achternaam Doopnaam Vader Moeder Partner Jaar Adres Nr Bijz.
Harmsel, ter Evert Jan Gerrit Willem Kreijkes 1907 Akkerdijk 29
Harmsel, ter Evert Jan Gerrit Willem Kreijkes 1905 Akkerdijk 29
Harmsel, ter Engele Gerrit Wilem Kreijkes 1908 Akkerdijk 29
Kreijkes Hendrikus Hendrikus Spaar Nijland 1901 Akkerdijk 29
Harbers Jan Hermannus Nijland 1908 Akkerdijk 30
Stegeman Hendrik Jan Hendrikus Vruggink 1903 Akkerdijk 31
Harmsel, ter Dochter Gerrit Willem Kreijkes 1911 Akkerdijk 32
Kreijkes Hendrika Hendrikus Nijland Harmsel, ter 1912 Akkerdijk 32
Stegeman Janna Hendrikus Vruggink 1913 Akkerdijk 34
Stegeman Evert Jan Hendrikus Vruggink 1910 Akkerdijk 34
Kreijkes Gerritdina Hendrikus Nijland 1888 Akkerdijk 82
Harbers Janna Hermannus Grooteboer Borghuis 1897 Akkerdijk 83
Kreijkes Jenneken Hendrikus Nijland 1874 Akkerdijk 177a
Bentert Johanna maria Jan Heijde, van der 1899 Banis 38
Goosen Aaltjen Maria 1889 Banis 39
Strokappe Aaltjen Egbert Oonk, klein 1893 Banis 39
Eeftink Gerrit Hendrik Tjoonk Willems 1892 Banis 42
Baas, de Gerrardus Gerrit Jan Banis 1890 Banis 43
Baas, de Gerrit jan Antonius Hoeseler, ten Banis 1896 Banis 43
Baas, de Willemina Gerritdina Gerrit Jan Banis 1893 Banis 43
Megelink Jan Hendrik Gerrit Hendrik Nijenhuis 1898 Banis 49
Bentert Dochter Jan Heijde, van der 1904 Banis 58
Stevens Antonie Teunis Meijer 1914 Banis 63
Jansen Fredrika Johanna Berend Jan Schutte Beltman 1911 Banis 65
Kreijkes Janna Gerrit Jan Egberts Beltman 1909 Banis 66
Hegeman, klein Herman Hendrik Jan Baltink, klein 1900 Banis 67
Kenkhuis Hendrika Maria Bernardus Regtien 1908 Banis 69
Regtien Anton Christiaan Johanna Kosters/Kenkhuis 1900 Banis 69
Poorterman Willemina Evert Noteboom Blankena 1900 Banis 70
Megelink Harmina Gerrit Hendrik Nijenhuis 1905 Banis 71
Mensing Roelof Jan Maat, van de Eeftink 1918 Banis 71
Banis Hendrika Henricus Spoelder 1913 Banis 72
Heuten Jan Jan Harmen Dannenberg 1906 Banis 72
Kenkhuis Dochter Bernardus Regtien 1913 Banis 73
Kenkhuis Maria Fredrika Bernardus Regtien 1913 Banis 73
Blankena Hermannus Teunis Poorterman 1918 Banis 74
Hagreis Johanna Berend Buursink Brinks 1907 Banis 74
Oldereuver of Briel Gerrit Gerhardus Johannes Borghuis Harbers 1893 Banis 74
Megelink Jan Albert Gerrit Hendrik Nijenhuis 1912 Banis 75
Veneklaas Johanna Jan Holten, van Eeftink 1905 Banis 75
Willems Arendina Hendrik Reef Eeftink 1907 Banis 75
Hegeman, klein Zoon Hendrik Jan Baltink, klein 1901 Banis 76
Wormstal Everdina Teunis Hullen Banis 1906 Banis 76
Brinks Gerrit Hendrik jan Kleijne Velde 1918 Banis  81
Banis Joanna Henricus Wassink Bentert 1873 Banis 636
Brinks Jan Willem Gerrit Hagreis 1881 Banis 637
Ovink, klein Hendrika Lambertus Nijmeijer Stegink 1873 Banis 637
Broekhuis Berentdina Gerrit Bergboer Nalis 1877 Banis 638
Jansen Jan Gerrit Jan Willemsen 1872 Banis 638
Willemsen Johanna Jan Willem Maatman 1872 Banis 638
Pfeiffer Franciscus Joannes Woolderink Wensink 1888 Bedelaarspad 61
Wensink Hendrika Gerrit Jan Pauwel Pfeiffer 1902 Bedelaarspad 172
Pijffers Johannes Franciscus Wensink Ekkerink 1919 Bedelaarspad 174
Aatink Dochter Johannes Steunenberg 1881 Beek, de
Dikkers Dochter Mannes Morsche, te 1879 Beek, de
Dille Gerhards Wilhelmus Ernest. Th. Burgers 1844 Beek, de Geen
Ebeling Dochter Ludwig H.C.E. Washausen 1885 Beek, de
Ebelink Dochter Ludwig Heinrich Washausen 1885 Beek, de
Ekkerink Johanna Hermannus Koedijk Altink 1842 Beek, de Geen
Elferink Dochter Johannes Bernardus Meijer 1891 Beek, de
Elferink Dochter Johannes Bernardus Meijer 1884 Beek, de
Elferink Dochter Johannes Bernardus Meijer 1888 Beek, de
Jonkman Derk Albert Geels 1841 Beek, de Geen
Rouwendal Fenneken Jan Willem Maat, ter 1888 Beek, de 10
Rutterkamp Zoon Gerrit Jan Pas 1881 Beek, de
Wurp, van der Dochter Bartholomeus Haverkamp 1892 Beek, de
Averesch Johanna Everdina Jan Dakhorst 1878 Beek, de 1
Immink Reinier Hendrikus Bos Vange, van der 1859 Beek, de 1
Ruiterkamp Gerrit Jan Gerrit Poortman 1858 Beek, de 1a
Thije, ten Janna Jenneken 1883 Beek, de 01a
Vange, van der Margaretha Gerrt Hendrik Brien Immink 1854 Beek, de 1
Weustmaat Hendrik Jan Gerrit Hendrik Thije, ten 1887 Beek, de 1
Wigmannink Gerritdina Hendrik Krejenzang 1870 Beek, de 1
Wilde, de Diena Lucas Ezink Markvoort 1898 Beek, de  1
Wolters Hermannus Lambertus Mensink 1885 Beek, de 1
Immink Jan Jan Willem Oldereuver of Briel 1867 Beek, de 2a
Nijland Jannes Hendrikus Kamphuis 1872 Beek, de 2
Ruiterkamp Jannes Gerrit Poortman 1882 Beek, de 2
Ruiterkamp Egbert Gerrit Poortman 1860 Beek, de 2
Ruiterkamp Geertruida Gerrit Poortman 1871 Beek, de 2
Timpers Zoon Jan Avest, ter 1846 Beek, de 2
Vilsteren, van Willem Willem ? Westenberg 1816 Beek, de 2
Wessels Gradus Hermannus Dannenberg 1847 Beek, de 2
Altena Berendina Gerrit Jan Stegemans Tijhof 1888 Beek, de 3
Sauer Willemina Ignatius Selhorst 1853 Beek, de 3
Timpers Jan Jannes Timers Avest, ter 1857 Beek, de 3
Wessels Hermannus Gerhardus Gerritsen Dannenberg 1862 Beek, de 3
Wolters Fredrik Jan Lambertus Mensink 1877 Beek, de 3
Hazewinkel Geertrui Hermannus Zwijnenberg Schovers 1867 Beek, de 4
Nieuwenhuis Jenneken Willem Berg, van de Scholten 1880 Beek, de 4
Nijland Jannes Gerrit Heggeler, ten 1870 Beek, de 4
Nijland Jannes Gerrit Reeff, van ‘t Sovert 1871 Beek, de 4
Scholten Jenneken Jan Willem Nekkers 1881 Beek, de 4
Schovers Johan Johannes Everhardus Hazewinkel 1867 Beek, de 4
Wissink Hermannus Wilhelmus Duteweerd 1851 Beek, de 4
Averesch Janna Hermannus Valk 1862 Beek, de 5
Seppenwoolde Johanna Jannes Hammers 1891 Beek, de 5
Wolters Hendrika Jan Lempers 1882 Beek, de 5
Averesch Johanna Hermannus Vos 1865 Beek, de 6
Berg, van de Jacoba Reindert Brand Göbell 1853 Beek, de 6
Dikkers Gerritdina Mannes Morsche, te 1884 Beek, de 6
Kuijpers Geertrui Jan Grootulen Oosterveld 1878 Beek, de 6
Oosterveld Zoon Hendrik Jan Kuijpers 1878 Beek, de 6
Schuitemaker Hendrikus Jan Cate, ten Wessels 1888 Beek, de 6
Valk Harmina Elizabeth Jan Ronhaar Averesch 1860 Beek, de 6
Bokdam Johanna Gerrit Jan Geels Geels 1878 Beek, de 7
Geels Willemina Hendrius Bokdam 1878 Beek, de 7
Pas Willem Hendrik Tomas Avest, ter Nieland 1881 Beek, de 7
Seppenwoold Jan Jan Ezeman 1889 Beek, de 7
Spenkelink Frederika Derk Wissink 1893 Beek, de 8
Beunk Geziena Gerrit Lucas Mensink 1870 Beek, de 9
Borghuis Jan Hendrik Jan Stegeman 1869 Beek, de 9
Geels Mannes Berend Altena 1853 Beek, de 9
Geels Mannes Bernd Altena 1855 Beek, de 9
Mensink Zwaantjen Hermina Jan Hendrik Beunk 1870 Beek, de 9
Mensink Hermannus Jan Dakhorst Maatman 1880 Beek, de 9
Mensink Hermannus Jan Hendrik Smit 1885 Beek, de 9
Pfeiffer Joannes Fredricus Höhler Woolderink 1861 Beek, de 9
Pfeiffer Joannes Casparus Frederikus Höhler Heggeler 1861 Beek, de 9
Geels Berend Mannus Ezendam Altena 1860 Beek, de 10
Thije, ten Janna Hendrik Jan Tooreman 1880 Beek, de 10a
Waanders Berendina Harmina Johannes Brinkers 1863 Beek, de 10
Waanders Johannes Jan Essink Brinkers 1865 Beek, de 10
Bakker Jan Jannes Timpers 1870 Beek, de 11
Bakker Derk Jan Jannes Timpers 1872 Beek, de 11
Bijvank Hendrikus Antonius Jan Willem Brok 1885 Beek, de 11
Bruins Hermannus Gerrit Giesbers 1894 Beek, de 11
Nijland Arend Arend Bakker 1893 Beek, de 11
Meijer Maria Alberdina Garrit Kemp 1867 Beek, de 12
Wurp, van der Johannes Hermannus Bartholomeus Haverkamp 1887 Beek, de 12
Dijk, van den Jan Jan Heek, van 1868 Beek, de 13
Janssen Johanna Maria Petrus Busscher Gerritsen 1865 Beek, de 13
Nieuwenhuijs Pieter Johannes Lucas Lommen, van Vos/Kesteren, v./Wolthuijs, t. 1845 Beek, de 13
Wessels Hermannus Jan Troost 1890 Beek, de 13
Averesch Hendrik Hendrik Brinkman 1883 Beek, de 14
Averesch Johanna Hermannus Ligtenberg 1874 Beek, de 14
Eshuis Jan Jan Gerhard Janssen 1891 Beek, de 14
Jansen Willem Jan Averesch 1880 Beek, de 14
Meijer Johanna Garrit Kemp 1865 Beek, de 14
Putten, van Johan Hendrikus Harmen Giesbers 1893 Beek, de 14
Ruiterkamp Gerharda Gerrit Jan Poortman 1889 Beek, de 14
Sauer Willem Ignatius Selhorst 1861 Beek, de 14
Schuiterd Jenneken Beren Stittelaar 1893 Beek, de 14a
Schuurs Jenneken Teunis Petersen, van Schuiterd 1892 Beek, de 14
Steunenberg Diena Hendrikus Brinks 1889 Beek, de 15
Zwiers Aaltjen Dirk Landeweer Brinks 1889 Beek, de 15
Aaftink Willem Johannes Steunenberg 1878 Beek, de 16
Boerman Lamberta Hendrik Wolters Pas 1880 Beek, de 16c
Bolscher, ten Petrus Bernardus Woud, klein 1866 Beek, de 16
Bolscher, ten Willemina Bernardus Woud, klein 1867 Beek, de 16
Koeslag Gerrit Jan Harmen Reurslag Molenkamp 1874 Beek, de 16
Molenkamp Janna Gerrit (Meulenkamp) Baan Koeslag 1877 Beek, de 16
Mulder Maria Bernardus Schutten Bolscher, ten 1863 Beek, de 16
Aaftink Willem Johannes Velderman, klein 1872 Beek, de 17a
Aaftink Willemina Johannes Steunenberg 1876 Beek, de 17a
Avest, te Hendrika Antonij Wessels Timpers 1885 Beek, de 17
Dakhorst Trui Derk Bargboer Timpers 1885 Beek, de 17
Lindeman David Mozes Mozes David Cohen Heilbron 1893 Beek, de 17
Lindeman Mozes David David Mozes Heilbron 1897 Beek, de 17
Schutmaat Hendrik Jan Gerrit Koers Huisman 1887 Beek, de 17
Timpers Hermina Hermannus Dakhorst 1886 Beek, de 17
Velderman, klein Willemina Teunis Struik Aaftink 1871 Beek, de 17a
Dille Gerritdina Gradus Perik 1882 Beek, de 18
Dille Wilhelmus Ernestus T. Lambertus Meijer Belder 1874 Beek, de 18
Geels Willem Hendrikus Bokdam 1876 Beek, de 18 a?
Wolthuis Hendrik Jan Jan Willem Bijsterman 1879 Beek, de 18
Dille Lambertus Gradus Perik 1886 Beek, de 19a
Doornink Jan Willem Gerrit Jan Hendriksen Bronsvoort 1871 Beek, de 19
Lindeman Mozes Izaak Joseph Lievendag 1867 Beek, de 19
Averesch Gerrit Gerrit Harbers Borghuis/Maatkamp 1901 Beek, de 20
Lankamp Jenneken Fredrik Jan Seppenwoolde 1860 Beek, de 20
Nijland Berendina Hermannus Koenderink 1864 Beek, de 20
Janssen Johannes Jozef Hendrikus Latten Goosens/Lintelo, te 1861 Beek, de 23
Kemp Dina Johanna Jan Willem Kluimpers 1878 Beek, de 24
Meijer Garrit Gerrit hendrik Vlogtman Kemp 1872 Beek, de 24
Maat, van de Lambertus Jan Morsche, te 1870 Beek, de 25
Middag Gerritdina Gerrit Jan Middag Eshuis 1888 Beek, de 25
Aaftink Jan Albert Johanes Steunenberg 1899 Beek, de 26
Troost Jenneken Hendrik Kempken 1872 Beek, de 26
Mensink Berent Jan Jan Eijkenaar Schreurs 1874 Beek, de 27
Ruiterkamp Grada Gerrit Jan Poortman 1891 Beek, de 27
Ruiterkamp Hendrika Gerrit Jan Poortman 1894 Beek, de 27
Averesch Gerritdina Gerrit Borghuis 1865 Beek, de 28
Bolscher, ten Bernardus Peter Mulder Woud, kklein 1874 Beek, de 28
Lankkamp Berendina Hendrik Lievestro 1887 Beek, de 30
Paalberends Hendirk Jan Willem Tempelman 1875 Beek, de 31
Telgte, ter Arendina Jan Espeldoorn Nijmeijer/Maat, van de 1880 Beek, de 31
Klumpers Johanna Hendrika Hendrikus Gerritsen Kemp 1893 Beek, de 33
Kramer Annechien Hendrik Bennema Vrielink 1897 Beek, de 33
Boerman Gerrit Carel Wild 1893 Beek, de 35
Boerman Geertruida H. Carel Wild 1890 Beek, de 35
Bosch Gezina Willemina Johannes Wessels 1902 Beek, de 35
Wolterink Hendrik Jan Jan Maat, van de Roelofs 1876 Beek, de 35
Bolscher, ten Aaltjen Jan Wilde, de 1890 Beek, de 36
Elferink Hermannus Nicomedus Johannes Bernardus Meijer 1881 Beek, de 36
Bolscher, ten Hermanna Peter Mulder Molenkamp 1889 Beek, de 37
Jansen Gerrigje Willem Heerde, van Lievestro 1899 Beek, de 38
Lankkamp Berendina Hendrik Lievestro 1893 Beek, de 38
Lankkamp Johanna Hendrik Lievestro 1893 Beek, de 38
Urbach Efraim Samson Jacob Jacob Spanjaard/Oppenheimer 1891 Beek, de 40
Scheppink Gesina Jan Kosterbok 1905 Beek, de 43
Brussel, van Berendina Hermannus Veneman Strokap 1909 Beek, de 44
Strokap Jannes Egbert (Strokappe) Oonk, Klein 1904 Beek, de 44
Struik Zoon Albertus Siegerink 1915 Beek, de 45
Strokap Jannes Hendrik Jan Brussel, van 1912 Beek, de 46
Wennink Amelia Hermina Henriet. Johannes Bernardus Wimmers Kortebos 1899 Beek, de 47
Strokap Hermannus Hendrik Jan Brussel, van 1915 Beek, de 49
Mensink Jan Hendrik Hermannus Maatman Beunk/Smit 1916 Beek, de 50
Smit Aalken Berend Beerse, van Mensink 1916 Beek, de 50
Wessels Frederikus Derk Aanstoot 1904 Beek, de 52
Bakker Willem Jan Willem Paalman Smalbrugge 1910 Beek, de 53a
Giesbers Gerrit Jan Arend Jan Slagman 1902 Beek, de 53
Kerkdijk Hendrika Jan Willem Albertus Beunk 1914 Beek, de 55
Wessels Willem Frederik Jan Smeijers Hommers 1917 Beek, de 57
Aalders Hendrik Willem Hendrik Hoorneman Loos 1906 Beek, de 58
Bijvank Hendrikus Antonius Jan Willem Brok 1882 Beek, de 64
Hutteman Harmanna Gerritdina Antonius Schol 1889 Beek, de 116
Jansen Frederika Jan Voortman Teela 1900 Beek, de 130
Eshuis Jan Berend (Eshuijs) Janssen Middag 1908 Beek, de 135
Keurst, ter Gerritdina Jan Hendrik Nijland 1915 Beek, de 136
Maats Gerritdina Beren Aaftink 1910 Beek, de 138
Mulder Albertus Hendrikus Altink Hanstede 1907 Beek, de 140
Kemp Janna Jan Willem Klumpers Waanders 1909 Beek, de 145
Jonkman Willemina Albert Geels Pijffers/Waggeveld 1902 Beek, de 147
Wesselink Dina Wersse Ziegerink 1908 Beek, de 148
Wesselink Zoon Wersse Ziegerink 1914 Beek, de 149
Wesselink Dina Wersse Ziegerink 1911 Beek, de 149
Samuël Roosje Smoel Lindeman 1910 Beek, de 153
Stegink Derk Derk Preuter Holterman 1907 Beek, de 159
Nijland Dochter Johannes Slettenhaar 1888 Biesterij
Pluimers Jan Hendrik Gerrit Jan Lammersen Timmerman 1891 Biesterij 141
Ezeman Hendrika Johanna Gradus Rotman 1893 Biesterij 142
Ezeman Jan Willem Gradus Rotman 1897 Biesterij 142
Willemsen Hendrikus Jan Roelof Brunnekreef Hesselink 1899 Biesterij 142
Rotman Hendrik Jan Jan Willem Berge, ten 1907 Biesterij 166
Rotman Hendrik Jan Jan Willem Berge, ten 1907 Biesterij 166
Buursink Willem Hendrik Hofhuis Bosch 1878 Biesterij 728
Nijland Geertrui Johannes Slettenhaar 1885 Biesterij 728
Nijland Gerhard Johannes Slettenhaar 1887 Biesterij 728
Berge, ten Hendrika Jannes (Barghe, ten) Slettenhaar Rotman 1882 Biesterij 729
Brake, ter Derk Bartus Broens 1884 Biesterij 729
Ezeman Jan Hendrik Gradus Rotman 1873 Biesterij 729
Ezeman Hendrina Gradus Rotman 1883 Biesterij 729
Ezeman Hendirk Gradus Rotman 1884 Biesterij 729
Rotman Jan Willem Hendrick (Oijink) Wissink Berge, ten 1872 Biesterij 729
Rotman Hendrika Willem Berge, ten Ezeman 1883 Biesterij 729
Altink Bernardus Henricus Gijsen Gerritsen/Mulders/Ekkerink 1855 Bleek, de 4
Scheppink Gerrit Jan Jan Hendrik Weustemaat 1888 Bleek, de 11
Strookap Gerrit Jan Egbert Paalman 1900 Bleek, de 44
Barneveld, van Dochter Willem Bok 1886 Boomkamp Geen
Eshuis Zoon Jan Reint Nieuwenhuis 1893 Boomkamp
Leeftink Zoon Jan Willem Nijzink 1896 Boomkamp
Maat, van de Zoon Jan Strookappe 1892 Boomkamp Geen
Rensink Zoon Hendrik Jan Pongert 1887 Boomkamp
Mensink Gerrit Jan Jannes Jansen 1882 Boomkamp 12
Barneveld Helena Johanna Willem Horst, ter 1838 Boomkamp 55 Boomkamp ah Schild
Baan Jan Arend Kijfhorst 1822 Boomkamp 58
Brok Hendrikus Bartus Woolderink 1830 Boomkamp 58
Brok Bartus Wilhelmus Nijhuis Woolderink 1830 Boomkamp 58
Pongers Gerritdina Jan Hendrik Haar, van de 1828 Boomkamp 58
Riet, van de Hermina Derk Boerman 1837 Boomkamp  58
Woolderink Hendrikus Gerrit Sanderink 1824 Boomkamp 58
Baan Arendina Arend Kijfhorst Barneveld, van 1840 Boomkamp 59
Baan Arend Arend Kijfhorst 1838 Boomkamp 59
Krejensank Egberdina Willem Wanders 1835 Boomkamp 60 Wonend in Holten
Altink Derk Jan Hendrik Meijerink Voerman 1851 Boomkamp 81
Baan Arend Jan Koedijk Kijfhorst 1852 Boomkamp 81
Seckel Ernst August Emauel Traugott Molenkamp 1848 Boomkamp 81
Arkink, Kleine Maria Hendrikus (Klein A.) Zanders Laren, van 1858 Boomkamp 82
Hollink Lambertus Hendrikus Woolderink 1853 Boomkamp 83
Baan Jan Arend Kijfhorst 1845 Boomkamp 84
Baan Jan Arend Argelo Koedijk/Middelesch 1849 Boomkamp 84
Baan Geesken Arend Kijfhorst 1852 Boomkamp 84 423
Baan Janna Rutgert Leijendekker 1853 Boomkamp 84
Baan Zoon Rutgert Leijendekker 1856 Boomkamp 84
Kijfhorst Hendrina Rutgert Berge, ten Baan 1855 Boomkamp 84
Stokkers Gerrit Gerhardus Horst, ter 1857 Boomkamp 85
Eertink Jan Hendrik Horsman 1876 Boomkamp 93
Mensink Hermina Jannes Janssen 1879 Boomkamp 93
Bolscher, ten Arendina Jannes Spenkelink Boerkamp 1861 Boomkamp 108
Voerman Annechien Hendrik Mouwen Altink 1862 Boomkamp 108a
Baan Arendina Arend Kijfhorst Barneveld, van 1861 Boomkamp 112
Baan Derk Rutgert Leijendekker 1862 Boomkamp 112
Baan Rutgert Arend Kijfhorst Leijendekker 1868 Boomkamp 112
Stokkers Gerhardus Gerhardus Leestemaker 1862 Boomkamp 113
Berge, ten Marten Arent Boermans Boerkamp 1881 Boomkamp 159
Hofman Mannes Hendrikus Berge, ten 1872 Boomkamp 159
Dalen, van Gerrit Hendrik Hendrik Jansen Tijhuis 1877 Boomkamp 160
Paalman Willemina Jan Oldereuver of B. 1877 Boomkamp 160
Boerkamp Gerritdina Mannes Jansen 1887 Boomkamp 161
Koenderink Gerridina Maria Telgte, ter 1878 Boomkamp 161
Losser, van Aleida Willem Rozendom Nijland 1879 Boomkamp 161
Oldereuver of Briel Aleida Gerhardus Johannes Borghuis Paalman 1878 Boomkamp 161
Strookappe Gerrit Jan Jan Hendrik Berg, van de 1878 Boomkamp 161
Tijhuis Gerritdina Mannes Paalman Telgte, ter/Dalen, van 1879 Boomkamp 161
Voortman Willem Mannus Klem 1877 Boomkamp 161
Berg, van den Gerridina Jan Waanders Strokappe/Voortman 1880 Boomkamp 162 162,1?
Dikkers Hendrik Gerrit Egberts Duren, van Docters 1882 Boomkamp 162
Eshuis Berendina Jan Reint Nieuwenhuis 1887 Boomkamp 162a
Horst, ter Jan Harmen Auke Hayo Engbers 1884 Boomkamp 162 P?
Jansen Tonia Gerrit Jan Willemsen 1885 Boomkamp 162,L
Jansen Aaltjen Hendrik Jan Maats Mensink 1882 Boomkamp 162o
Kooije, van de Harmine Jan Maatkamp Telgte, op de 1875 Boomkamp 162a
Maat, van de Arendina Arend Groothuis Nijland 1885 Boomkamp 162a
Mensink Hermina Jannes Jansen 1880 Boomkamp 162
Morsche, te Dina Berend Berge, ten Maat, van de 1885 Boomkamp 162b
Plas Harmina Gerrit Hendrik Telgte, ter 1880 Boomkamp 162a
Platenkamp Gerardus Joannes Jannes Spenkelink Vree, de 1886 Boomkamp 162
Poortman Gerritdina Arendina 1882 Boomkamp 162a
Rensink Gerrit Hendrik Hendrik Jan Pongert 1885 Boomkamp 162c E?
Rensink Gerrit Hendrik Hendrik Jan Pongert 1886 Boomkamp 162c
Telgte, ter Maria Arend Jan Koenderink 1875 Boomkamp 162
Mensink Arendina Jannes Jansen 1882 Boomkamp 172
Stokkers Herman Gerhard Gerhardus Leestemaker Smit 1893 Boomkamp 204
Bergman Egbertdina Gerrit Hendrik Aalpol Mekenkamp 1899 Boomkamp 208
Maat, van de Gerrit Jan Gerrit Grooten Harmsel, ter 1888 Boomkamp 210
Berge, ten Fenneken Marten Boerkamp Hofman 1891 Boomkamp 211
Pagrach Mozes Samuël Polak 1894 Boomkamp 211
Mollenhorst Gerrit Jan Dirk Jan Hallink 1895 Boomkamp 212
Eshuis Berend Berend (Eshuijs) Janssen Stegeman 1887 Boomkamp 215
Beunk Hendrik Jan Gerrit Karkdijk 1896 Boomkamp 216
Kappert Teunis Jan Hendrik Meerman 1888 Boomkamp 221
Kappert Teunis Hendrikus Kempers 1889 Boomkamp 221
Witten Manna Willem Kassenberg 1887 Boomkamp 225
Maat, van de Gerrit Jan Jan Strookappe 1891 Boomkamp 229
Maat, van de Gerrit Jan Jan Strookappe 1889 Boomkamp 229
Maat, van de Jan Hendrik Jan Strookappe 1892 Boomkamp 229
Juurlink Jannes Gerrit Jan Meijlink 1890 Boomkamp 231
Horst, ter Gerrit Hendrik Auke Haijo Engberts 1890 Boomkamp 241
Brummer Maria Alberta Herman Mather Koedijk 1908 Boomkamp 358
Eshuis Berendina Jan Reint Nieuwenhuis 1905 Boomkamp 362
Dommerholt Janna Willemina Mannes Kippers 1904 Boomkamp 365
Koedijk Louisa Maria Johannes Petrus Brummer 1918 Boomkamp 365
Kreijkes Janna Jan Hendrik Nieuwenhuis Eshuis 1909 Boomkamp 371
Overbeek Willem Jan Adolf Cate, ten Marsch, ter 1912 Boomkamp 372
Beunk Hendrik Hendrika 1902 Boomkamp 387
Giesbers Hendrika Hermannus Maat, van de 1901 Boomkamp 389
Giesbers Hendrika Hermannus Maat, van de 1904 Boomkamp 389
Harmsel, ter Gertrui Abraham Boerman Maat, van de 1902 Boomkamp 389
Baan Jan Rutgert Leijendekker 1904 Boomkamp 391
Tijhuis Zoon Hendricus Johannes Klensman 1919 Boomkamp 394a
Janssen Albert Gerrit Arend Hoefman Meulenkolk 1916 Boomkamp 395
Karkdijk Hendrika Willem Hegeman, klein Beunk 1917 Boomkamp 399
Giesbers Hermannus Hermannus Maat, van de 1913 Boomkamp 401
Smit Ziena Maria Gerhardus Gerritzen Stokkers 1910 Boomkamp 404
Nijkamp Hermannus Mannes Poortman 1863 Boomkamp 408
Hofstede Hendrik Willem Jannes Bronsvoort 1909 Boomkamp 935
Stam Dochter Egbert Jansen 1874 Borkelt
Baas, de Jan Willem Gerardus Johannes Coenderink 1816 Borkelt 35
Landuwer Gerrit Hendrik Hendrikus Keuterman 1899 Borkelt 62
Stam Jan Willem Gerrit Stroek Teselink 1892 Borkelt 63
Stam Jan Willem Gerrit Stroek Teselink 1892 Borkelt 63
Stan Gerritdina Johanna Egbert Jansen 1892 Borkelt 63
Teselink Janna Egbert Overmeen Stam 1894 Borkelt 63
Schoolen Hendrik Jan Hoekman Groothaar 1894 Borkelt 64
Schoolen Jan Albert Jan Meerman 1896 Borkelt 64
Beldman Gerrit Gerrit Hendrik Overmas 1902 Borkelt 86
Stam Gerrit Egbert Janssen 1900 Borkelt 86
Groothaar Geesken Jan Hendrik Esterholt Schoolen 1900 Borkelt 87
Stam Egbert Jan Willem Teselink Jansen/Veldhuis 1911 Borkelt 88
Zeendam Gerrit Hendrik Jan Effink Wibbelink 1917 Borkelt 90
Elbersen Fenneken Gerrit Willem Schoolen Schoolen 1916 Borkelt 92
Schoolen Johanna Frederika Hendrik Pekkeriet 1911 Borkelt 92
Schoolen Jan Albert Hendrik Pekkeriet 1915 Borkelt 92
Schoolen Jan Hendrik Hendrik Groothaar Elbersen 1911 Borkelt 92
Brilman Harmina Teunis Brilman 1810 Borkelt 111
Kolkman Dochter Hendrik Stam 1912 Borkelt 116
Klumpers Jan Harmen Gerrit Huisken 1816 Borkelt 306
Brilman Hendrika Waander (Meijlink) Brilman Brilman 1824 Borkelt 312
Brilman Teuntjen Hendrikus Steenvoorde 1825 Borkelt 312
Brilman Gerrit Jan Teunis Brilman Mensink/Wolbers 1818 Borkelt 312
Brilman Derek Hendrik Trekop Brilman 1819 Borkelt 312
Schoolen Hendrik Jan Hoekman Groothaar 1817 Borkelt 313
Schoolen Berendina Jan Hoekman 1814 Borkelt 313
Holten, van Hendrik Teunis Keuterman Teeselink 1823 Borkelt 314
Holten, van Teunis Hendrik Luikens Keutermans 1825 Borkelt 314
Katerman Anthonij Hendrik (van Holten) Teeselink 1816 Borkelt 314
Katerman Gerrit Hendrik (Holten, van) Teeselink 1813 Borkelt 314
Katerman Gerrit Hendrik (Holten, van Teeselink 1815 Borkelt 314
Katerman Geertrui Hendrik (Holten, van) Teeselink 1815 Borkelt 315
Schoolen Hendrina Jan Hoekman 1811 Borkelt 315
Stam Hendrik Gerrit Stroek 1826 Borkelt 315
Stam Jan Albert Gerrit Stroek 1819 Borkelt 315
Leunk Teunis Arent Hiddink, klein 1818 Borkelt 354
Vruggink Gerritdina Jan Hiddink, klein 1817 Borkelt 354
Vruggink Gerritdina Jan Hiddink, klein 1817 Borkelt 354
Borkent Arend Jan Egbertsen Leunk 1816 Borkelt 355
Baas, de Arendina Gerardus Johannes Coenderink 1818 Borkelt 356
Nijmeijer Aaltje Mannes Nijland 1816 Borkelt 359
Huisken Hendrik Jan Lodewijk 1812 Borkelt 360 Onder Elsen
Hogeveen, van ‘t Janna Teune Hegeman 1812 Borkelt 361
Jansen Fenneken Gerrit Jan Nijenhuis Stam 1887 Borkelt 654
Stam Zoon Egbert Jansen 1887 Borkelt 654
Bergman Hendrika Jan (Bargman) Wilmsen 1874 Borkelt 655
Holten, van Berend Jan Hendrik Teeselink Bergman 1881 Borkelt 655
Holten, van Janna Berend Jan Bergman 1885 Borkelt 655
Hendriks Jan Willem Tonis Wilmsen 1874 Borkelt 656
Hendriks Jan Willem Tonis Wilmsen 1874 Borkelt 656
Keuterman Antonij Holten, van Teeselink Wibbelink/Wibbelink 1883 Borkelt 656
Wibbelink Jenneken Dirk Rietman Keuterman 1871 Borkelt 656
Hogeveen, van ‘t Jenneken Jan Bruins 1812 Borkelt 1096
Nijveld Derksen Jan (v ’t Hogeveen) Brinks 1817 Borkelt 1096
Scherphof Willem Rutgert Berfde Kreijkes 1863 Bouwstaat 396
Altink Zoon Gerrit Koopman 1836 Bouwstraat
Bakker Zoon Gerrit Jan Berge, ten 1880 Bouwstraat
Berge, ten Zoon Hendrikus Heek, van 1886 Bouwstraat  
Borghuis Gerrit Jan Hendrikus Nijland 1833 Bouwstraat Geen
Borghuis Gerrit Hendrikus Nijland Danneberg 1840 Bouwstraat Geen
Brugge Zoon Willem Meutstege 1896 Bouwstraat
Hageman Dochter Gerrit Willem Maat, van de 1880 Bouwstraat
Hilhorst Berendina Arend ? Spaar 1838 Bouwstraat Geen
Keurst, ter Dochter Evert Jan Baan 1872 Bouwstraat
Kreijkes Jan Hendirkus Spaar 1835 Bouwstraat Geen
Kreijkes Hendrikus Jan Dannenbergh, v.d. Spaar 1841 Bouwstraat Geen
Ligtenberg Zoon Mannus Veldhuis 1873 Bouwstraat
Meulenkamp Gerhardus Gerrit Huijskes Boon 1826 Bouwstraat Geen
Molenkamp Jacob Hermannus (Meulenk) Averesch 1826 Bouwstraat Geen
Pluimers Dochter Jan Gerritsen 1877 Bouwstraat
Pluimers Dochter Jan Gerritsen 1883 Bouwstraat
Pluimers Dochter Jan Gerritsen 1887 Bouwstraat
Sanderman Dochter Jan Verver 1883 Bouwstraat
Sanderman Zoon Jan Verver 1884 Bouwstraat  
Sanderman Zoon Jan Verver 1882 Bouwstraat
Schovers Dochter Gerhardus Lankamp 1880 Bouwstraat
Schreurs Gerritdina Willemina Willemina 1844 Bouwstraat Geen
Veldhuis Berend Jan Gerhardus Jonkman 1840 Bouwstraat
Vosgezang Dochter Teunis Hosmar 1887 Bouwstraat
Vree Zoon Willem Hermannus Schmits 1877 Bouwstraat
Wijhe, van Schoontje Moze Elias Abrahams 1831 Bouwstraat Geen
Wolterink Zoon Gerrit Ligtenberg 1890 Bouwstraat
Agteresch Jan Jan Kreijkes 1831 Bouwstraat 11
Harmsel, ter Gerrit Jan Willem Molenkamp 1837 Bouwstraat 76
Maat, van de Maria Gerrit Grooten 1839 Bouwstraat 102
Kuipers Johannes Roelof Platenkamp Hobert 1914 Bouwstraat 105
Koedijk Hermannus Hermannus Dijkmans Linde, van de 1858 Bouwstraat 131 ?
Scherphoff Janna Garrit (Scharphoff) Ligtenbergh Dannenberg 1822 Bouwstraat 131
Japink Albert Gerrit Jan Gerritzen 1811 Bouwstraat 138
Mensink Harmine Jan Onbekend Hofman 1816 Bouwstraat 139
Slot, Veneklasen Petrus Jan Hendrik Linge, van 1840 Bouwstraat 147
Ligtenberg, van den Jan Berend Ligtenberg Wissink 1816 Bouwstraat 152
Hofman Engberta Hendrikus Brussel, van 1887 Bouwstraat 158
Biesterbos Johanna Korneis Ever, van ‘t Brinkhof/Straatman 1871 Bouwstraat 166
Baan Hendrikus Gradus Modders Baan 1870 Bouwstraat 169
Baan Jan Jan Hove, ten 1871 Bouwstraat 178
Janssen Jenneken Albert Derksen Veer, van ‘t 1830 Bouwstraat 179
Mulder Jan Jannes Mekenkamp Haikers 1832 Bouwstraat 179
Scherphoff Derk Derk Van het Veer 1830 Bouwstraat 179
Brugge Regina Berend Hinnink 1841 Bouwstraat 180
Smit Teetje Barteld Wessels Koedijk 1829 Bouwstraat 180
Baan Janna Gerrit Zweerbroekhuis Smeijers 1842 Bouwstraat 181
Smeijers Mannus Gerrit Willem Maat, van de 1840 Bouwstraat 181
Smeijers Janna Gerrit Willem Maat, van de 1844 Bouwstraat 181
Keurst, ter Geesken Marten Keurst, ter 1842 Bouwstraat 182
Linde, van de Geertrui Jan Baan Koedijk 1843 Bouwstraat 183
Baan Hendrikus Gradus Modders 1819 Bouwstraat 184
Baan Gerrit Jan Modders Zweerbroekhuis/Agteres 1822 Bouwstraat 184
Baan Gerritdina Jan Wessels 1827 Bouwstraat 184
Jansen Anthonij Marten (Spenkelink) Rohaan 1815 Bouwstraat 184 Thv M. Meulenkolk
Ligtenberg Marten Hendrik Meulenkolk 1816 Bouwstraat 184
Nijland Dochter Jannes Sovert 1838 Bouwstraat 184
Knol Derk Gerrit Meijer Brussel, van 1839 Bouwstraat 185
Knol Gradus Gerrit Beunk Scherphoff/Halders 1826 Bouwstraat 185
Brugge Arendina Berend Hinnink 1838 Bouwstraat 186
Hilhorst Jenneken Harmen Tekkelenburg Spaar 1815 Bouwstraat 186
Hilhorst Jenneken Harmen Tekkelenburg Spaar 1815 Bouwstraat 186
Kreijkes Hendrik Jan Hendrikus Spaar 1827 Bouwstraat 186
Kreijkes Gerrit Jan Hendirkus Spaar 1815 Bouwstraat 186
Kreijkes Hendrik Jan Hendrikus Spaar 1828 Bouwstraat 186
Kreijkes Gerrit Jan Hendrikus Spaar 1811 Bouwstraat 186
Meulenkamp Jan Gradus Haar, ter 1840 Bouwstraat 186
Sanderman Jan Hendrik Kreijkes 1841 Bouwstraat 186
Schutten Jenneken Teunis Bril, van den Haar, ter 1840 Bouwstraat 186
Spaar Hendrik Jan Christoffel Hilhorst 1817 Bouwstraat 186
Grooten Janna Marten Meijer 1815 Bouwstraat 187
Grooten Janna Marten Meijer 1815 Bouwstraat 187
Grooten Wolter Marten Meijer 1811 Bouwstraat 187
Janssen Hendrika Jan Langkamp Stuart/Hommers/Bos 1828 Bouwstraat 187 T.h.v. M. Grooten
Meijer Berendine Jurrien ? Aeltien Grooten 1839 Bouwstraat 187
Sanderman Jan Hendrik Kreijkes 1840 Bouwstraat 187
Ligtenberg Aleida Jan Kok Meulenkolk 1826 Bouwstraat 188
Ligtenberg Hendrina Hendrik Meulenkolk 1826 Bouwstraat 188
Ligtenberg Marten Hendrik Meulenkolk 1822 Bouwstraat 188
Ligtenberg Hendrik Hendrik (Legtenberg) Deselerplas 1822 Bouwstraat 188
Ligtenberg Geertruit Hendrik Meulenkolk 1835 Bouwstraat 188
Ligtenberg Hendrik Jan Hendrik Haar, ter 1843 Bouwstraat 188
Ligtenberg Jenneken Hendrik Haar, ter 1839 Bouwstraat 188
Ligtenberg Martha Hendrik Meulenkolk 1819 Bouwstraat 188
Ligtenberg Antonij Hendrik Meulenkolk 1821 Bouwstraat 188
Ligtenberg Jenneken Hendrik Haar, ter 1840 Bouwstraat 188
Ligtenberg Antonij Hendrik Meulenkolk 1840 Bouwstraat 188
Ligtenberg Hendrik Jan Hendrik Haar, ter 1843 Bouwstraat 188
Rog-aar Alida Cornelis (Rogaar) Tetterode Schutten/Schoonewolf 1837 Bouwstraat 188
Sikkelbein Jan Willem Johannes Lambertus Meijer 1841 Bouwstraat 188
Sikkelbein Berend Jan Johannes Lambertus Meijer 1842 Bouwstraat 188
Sikkelbein Berend Jan Johannes Lambertus Meijer 1845 Bouwstraat 188
Goossen Jan Jan Keurst, ter Jacobs 1832 Bouwstraat 189
Hagreise, ten Elske Gerrit Elseboom 1830 Bouwstraat 189
Hagreize Zoon Gerrit Bruins 1837 Bouwstraat 189
Jacobs Johanna Henrica Jacob Gerhardus Mulder Hagreize/Goossen 1829 Bouwstraat 189
Scherphof Hendrik Rutgert Berfde 1821 Bouwstraat 190
Scherphof Gerritdina Rutgert Berfde 1819 Bouwstraat 190
Bolscher, ten Hendrika Jan Mensink 1842 Bouwstraat 191
Bolscher, ten Janna Jan Mensink Berge, ten 1839 Bouwstraat 191
Bolscher, ten Jan Jan Mensink 1839 Bouwstraat 191
Heinhuis Johanna Egbert Bockdam Bolscher, ter 1828 Bouwstraat 191
Hofman Jan Hermannus Bolscher, ten 1831 Bouwstraat 191 ?
Hofman Jan Hermannus Bolscher, ten 1840 Bouwstraat 191
Hofman Jan Hermannus Bolscher, ten 1843 Bouwstraat 191
Spenkelink Jenneken Arent Bruins Bolscher, ten 1832 Bouwstraat 191
Laar, van Engbertus Albert (Laren, van) Zagekuile, van de 1830 Bouwstraat 192
Ligtenberg Gerrit Jan Baan 1837 Bouwstraat 192
Spanjar Israël Levij Davids 1821 Bouwstraat 192
Zagekuile, van dee Maria Hermannus Vasters Laren, van 1828 Bouwstraat 192
Modders Gerrit Martinus Stokkers Schippers 1825 Bouwstraat 193
Modders Jan Martinus Schutten 1819 Bouwstraat 193
Smit Zoon Gerhardus H. J. Woldberg 1855 Bouwstraat 193
Agteresch Arendina Hendrik Jonkman 1839 Bouwstraat 194
Huiskes Hendrina Hendrik (Huisken Huisken Kijfhorst 1822 Bouwstraat 194
Jonkman Jan Gerrit Huiskes 1839 Bouwstraat 194
Kijfhorst Jannes Hendrik Kippers Huiskes 1838 Bouwstraat 194
Heek, van Hendrika Berend Jan Baan Pongers 1890 Bouwstraat 195
Kamp Berend Jan Hendrik Poortman 1835 Bouwstraat 195
Langkamp Willemina Berend Grooten 1811 Bouwstraat 195
Spenkelink Gerrit Jan Hendrik Schopman Assendarp 1827 Bouwstraat 195
Baan Gerrit Lambertus Baan Koo/Hammelman 1834 Bouwstraat 196
David Eva Jozef Aron Polak 1841 Bouwstraat 196
Burg, van den Derk Jan Willem Nijenhuis 1844 Bouwstraat 197
Eshuis Johanna Maria Jannes Grooten 1834 Bouwstraat 197
Flierman Gerrit Gerrit (Vlierman) Scherphof Rottink/Jansen 1816 Bouwstraat 197
Samuël Zoon Smoe Lindeman 1839 Bouwstraat 197
Berge, ten Aleida Hendrik (Barghe, ten) Telligte, van de Baan 1890 Bouwstraat 198
Altink Gerardus Peter Rikkerink Rosink/Jagers 1825 Bouwstraat 199
Altink Maria Hermannus Nijhof Mulder 1839 Bouwstraat 199
Bekhuis Berendina Joannes Hermannus Voolberink Mulder 1823 Bouwstraat 199
Mulder Maria Joannes Stoklaer, van 1841 Bouwstraat 199
Mulder Joanna Joannes Bekhuis 1826 Bouwstraat 199
Mulder Gerritdina Joannes Spenkelink 1826 Bouwstraat 199
Mulder Jan Hendrik Joannes Spenkelink 1832 Bouwstraat 199
Spenkelink Janna Geertrui Gerrit Assendarp Mulder 1831 Bouwstraat 199
Grooten Arendina Jan Rannink Wierike, te 1840 Bouwstraat 200
Hasselder Jan Hendrik Hermina 1838 Bouwstraat 200 Wonend in Almelo?
Lankamp Hendrik Gerrit Noordink Nijzink 1818 Bouwstraat 200
Oppenheimer Philip Isaac Allemand 1833 Bouwstraat 200
Vos Gerrit Jan Nicolaas Steege, ter 1836 Bouwstraat 200
Wevers Euphemia Ernst Lammers Wierike, te 1838 Bouwstraat 200
Wierike, te Hendrik Hendrik Herminna Grooten 1835 Bouwstraat 200
Wierke, te Zoon Wilhelmus Wevers 1838 Bouwstraat 200
Beeker Hendrik Beren Bronswijk Wentink/Egelink, Klein 1844 Bouwstraat 201
Brunsman Fredrik wilhelm Frederik Witten 1816 Bouwstraat 201
Cohen Roosje David Cohen Samuel 1844 Bouwstraat 201
Groot, de Berendina Jan Hendrik Egbert Braak, ter/Mulder 1844 Bouwstraat 201
Muller Gerritdina Gerhardus (Mulder) Brake, ten 1818 Bouwstraat 201
Muller Gerritdina Gradus Brake, ten 1818 Bouwstraat 201
Harbers Arend Jan Willem Baron 1840 Bouwstraat 202
Harbers Herman Jan Willem Baron 1831 Bouwstraat 202
Maat, van de Jan Gerrit Grooten 1837 Bouwstraat 202
Riet, van de Hermine Hendrik Jan Ziemelink Harbers 1828 Bouwstraat 202
Vilsteren, van Willem Willem Westenberg Rottink 1817 Bouwstraat 202
Dass Maria Josepha ? ? Schuurman 1825 Bouwstraat 203
Kristen Zoon Gerardus Joannes Meenhuis 1840 Bouwstraat 203
Hoffman Hendrina Hendricus Meulenkolk 1815 Bouwstraat 204
Hoffman Maria Hendricus Bolscher, ten 1815 Bouwstraat 204
Hofman Maria Hendricus (Hoffman) Meulenkolk 1831 Bouwstraat 204
Hofman Hendrika Hendrikus Meulenkolk 1819 Bouwstraat 204
Hofman Hendrikus Hendrikus Meulenkolk 1815 Bouwstraat 204
Bruggink Janna Arendina Wolter Scherphof 1840 Bouwstraat 207
Egbertsen Gerritdina Frederikus Kreijkes 1858 Bouwstraat 229
Dijk, van den Derk Jan Beijst Vinkenbrink 1901 Bouwstraat 238
Dochter Hofman Lambertus Troost 1859 Bouwstraat 276
Hofman Zoon Lambertus Troost 1859 Bouwstraat 276
Meulenkolk Willemina Marten Ligtenberg Hoffman 1852 Bouwstraat 276
Troost Engelberta Jan Brunsman Hofman 1859 Bouwstraat 276
Maat, van de Gerritdina Bernardus Poortman 1859 Bouwstraat 277
Lammers Johanna Gerrit Wierik, olde Wierike, te 1853 Bouwstraat 279
Mulder Maria Joannes Stoklaer, van 1852 Bouwstraat 280
Daalen, van Hendrina Hendrik (Dalen, van) Jansen 1853 Bouwstraat 282
Dalen, van Hendrik Hendrik Polsvoort Janssen 1852 Bouwstraat 282
Steege, ter Sara Gradus Altink 1857 Bouwstraat 282
Steege, ter Hermannus Gradus Altink 1855 Bouwstraat 282
Averesch Johanna Hendrika Bartus Baan 1855 Bouwstraat 283
Baan Lamberdina Gerrit Baan Roth, van ‘t 1855 Bouwstraat 283
Biesters Janna Teunis ? Bolscher, ten 1849 Bouwstraat 284  
Bolscher, ten Gerritdina Arent Jan Waanders 1854 Bouwstraat 284
Bolscher, ten Geesken Jan Waanders 1853 Bouwstraat 284
Baan Gradus Gradus Agteresch Modders 1857 Bouwstraat 285
Scherphof Rutgert Hendriks Smalbrugge Elseboom/Berfde 1851 Bouwstraat 286
Scherphof Hendrikus Willem Kreijkes 1854 Bouwstraat 286
Appelhans Anna Maria Johannes Hendrikus Sorleij 1859 Bouwstraat 287
Haar, ter Dine Jan Schutten Ligtenberg 1846 Bouwstraat 287
Kreijkes Gerrit Hendrikus Spaar 1845 Bouwstraat 289
Mensink Mannes Hendrik Meijers Kreijkes 1849 Bouwstraat 289
Spaar Jenneken Christoffel Hilhorst Kreijkes 1858 Bouwstraat 289
Borghuis Gradus Hendrikus Nijland 1848 Bouwstraat 290
Averesch Arend Hendrik Nijkamp 1851 Bouwstraat 292
Borghuis Janna Klaas Kamp Danneberg 1859 Bouwstraat 292
Meenks Egberdina Gerrit Hendrik Bloemendal 1858 Bouwstraat 292
Jorissen Johannes Johannes Schaar 1848 Bouwstraat 293  
Idens Maria Gerrit (Wilms) Albers Hanstede 1847 Bouwstraat 296
Bos Geertrui Roelof Boerkamp Hanstede 1846 Bouwstraat 297
Horst, ter Gerrit Hendrik Jan Heselink Horst, ter 1858 Bouwstraat 298
Horst, ter Maria Gerardus Jansen Horst, ter 1848 Bouwstraat 298
Kippers Geesken Arend Keurst, ter 1850 Bouwstraat 300
Appelhans ? ? Kambos 1849 Bouwstraat 302
Brussel, van Maria Gerrit Kreijkes 1846 Bouwstraat 303
Bargmans Jan Albert Jan Willem Sanderman 1859 Bouwstraat 305
Sanderman Janna Hendrik Kreijkes 1846 Bouwstraat 305
Hagreise Antonij Gerrit (ten Hagreise) Elseboom 1848 Bouwstraat 307
Hagreise Gerrit Jan (Hagreize) Jacobs Bruins 1849 Bouwstraat 307
Essink Johanna Joannes Egb. (Ossen) Kamp Hanstede 1862 Bouwstraat 308
Baan Jenneken Jan Smeijers 1854 Bouwstraat 309
Ligtenberg Hendrik jan Jan Baan 1845 Bouwstraat 309
Veldhuis Gerhardus Berent (Velthuis) Kremers Jonkman 1859 Bouwstraat 311
Dakhorst Fenneken Jan Hendrik Spenkelink Maatkamp 1851 Bouwstraat 313
Ligtenberg Dochter Jan Bonninghorst 1859 Bouwstraat 315
Maatjes Johanna Jan Bouwmeester Bonninghorst 1857 Bouwstraat 315
Nieuwenhuis Anna Martinus Harbers Bonninghorst 1848 Bouwstraat 315
Nieuwenhuis Martinus Jan Meijer Harbers 1855 Bouwstraat 315
Veldhuis Berend Jan Berend Daalker Vries, de 1850 Bouwstraat 315
Lintelo Wilhelmina Petrus Servaas 1857 Bouwstraat 316
Meenhuis Gerardina Bernardus Morsink Kristen 1848 Bouwstraat 316
Schutten Gerhardus Antonij Schippers Rog-aar 1848 Bouwstraat 316
Urbach Rachel Efraim Spanjaard 1853 Bouwstraat 316
Altink Gradus Hermannus Weever 1859 Bouwstraat 317
Ogterop, ten Jan Hendrik Jans Evers Jansen 1852 Bouwstraat 317
Plas Jan Berend Tijhuis 1862 Bouwstraat 338
Hofman Willemina Lambertus Troost 1860 Bouwstraat 360
Bruins Arendina Willem Willige, van de 1877 Bouwstraat 361
Scherphof Derkjen Gerrit Harbers 1871 Bouwstraat 373
Tusscher, ten Zoon Franciscus Wensink 1866 Bouwstraat 379
Hoffman Hendricus Jan Bovendorp Bolscher, ten/Meulenkolk 1872 Bouwstraat 380
Hofman Hendrikus Lambertus Schuitemaker 1862 Bouwstraat 380
Berge, ten Hermannus Hendrik ten Barghe Telligte, van de 1856 Bouwstraat 382  
Maat, van de Gerrit Bernardus Poortman 1868 Bouwstraat 383
Wassink Maria Gerardus Grondhuis Wierike, te 1867 Bouwstraat 385
Wassink Gerrit Arnoldus Nieuwenhuis Grondhuis 1860 Bouwstraat 385
Wierike, te Hendrika Wilhelmus Wassink 1868 Bouwstraat 385
Wierike, te Hermannus Hendrik Grooten 1862 Bouwstraat 385
Mulder Jan Henricus Grooten 4 x 1866 Bouwstraat 386  
Nijhof Johanna Hendrik Staal Altink 1868 Bouwstraat 386
Plas Janna Berend Tijhuis 1865 Bouwstraat 388
Siemers Albert Gerrit Jan Rozendom 1869 Bouwstraat 391
Baan Hermina Arend Kijfhorst Baan 1865 Bouwstraat 394
Baan Geertrui Hendrikus Baan 1866 Bouwstraat 395
Modders Hendrica Gerrit Schippers Peters 1868 Bouwstraat 395
Peters Arend Jan Harmen Vruggink Modders 1869 Bouwstraat 395
Scherphof Rutgert Willem Kreijkes 1860 Bouwstraat 396
Ligtenberg Janna Hendrik Haar, ter Nijkamp 1866 Bouwstraat 398
Bolscher, ten Henricus Jannes Spenkelink 1868 Bouwstraat 399
Bolscher, ten Jan Hendrik Jannes Spenkelink Heinhuis 1867 Bouwstraat 399
Bargmans Jan Willem Jannes Vorschezang Sanderman 1863 Bouwstraat 400
Stegeman Hendrik Egbert Sanderman 1869 Bouwstraat 400
Borghuis Lambertus Hendrikus Nijland 1861 Bouwstraat 401
Borghuis Hendrikus Jan Berend Dannenberg Nijland 1864 Bouwstraat 401
Baan Jan Willem Jan Wessels 1859 Bouwstraat 402
Baan Jan Gerrit Agteresch 1868 Bouwstraat 402
Wessels Willemine Gerhardus Gerritsen Baan 1865 Bouwstraat 402
Kippers Arend Jan Kreijkes Keurst, ter 1868 Bouwstraat 411
Voortman Arend Jan Otto Kippers 1864 Bouwstraat 411
Kambos Anna Margaretha Hendrikus (Kanbos) Rongen Appelhans 1859 Bouwstraat 414
Wolterink Willem Derk Jan Meenks 1859 Bouwstraat 415
Rozendom Berendina Albert Gerrits Pongers 1866 Bouwstraat 417
Menneken Willemina Jan Nieuwenhuis 1865 Bouwstraat 418
Sanderman Hendrik Hermannus Dannenberg 1866 Bouwstraat 419
Berge, ten Hendrika Arent Lankamp 1863 Bouwstraat 420
Berge, ten Jenneken Hendrik Hagreize 1866 Bouwstraat 421
Langkamp Berend Hendrik (Lankamp) Nijsin Grooten 1861 Bouwstraat 421
Ligtenberg Jan Hendrik Meulenkolk Baan 1860 Bouwstraat 425
Nijkamp Dieka Hendrik Jan Ligtenberg 1868 Bouwstraat 425
Nijland Jenneken Siena Johannes Ligtenberg 1860 Bouwstraat 425
Agteresch Gerrit Jan Jan Belt, van den 1867 Bouwstraat 426
Agteresch Gerrit Jan Jan Belt, van den 1866 Bouwstraat 426
Jonkman Jenneken Gerrit Huiskes Veldhuis 1863 Bouwstraat 427
Zijthof, ten Elisabeth Arend Jan Boerman Veldthuis 1869 Bouwstraat 427
Burg, van der Gerrit Willem Jan Willem Nijenhuis 1859 Bouwstraat 428
Burg, van der Hendrika Johanna Jan Willem Nijenhuis 1859 Bouwstraat 428
Burg, van der Jan Willem Willem Steege, ter  Nijenhuis 1859 Bouwstraat 428
Burg, van der Jan Jan Willem Nijenhuis 1868 Bouwstraat 429
Mulder Theodorus Joannes Lintelo, te 1863 Bouwstraat 433
Hofman Engelberta Lambertus Schuitemaker 1880 Bouwstraat 458
Hofman Hendrikus Lambertus Schuitemaker Brussel, van 1886 Bouwstraat 458
Maat, van de Bernardus Arend Jan Telgte, ter 1880 Bouwstraat 459
Maat, van de Bernardus Gerrit Grooten Poortman 1885 Bouwstraat 459
Theijink Gerrit Jan Hendrikus Maart, van de 1884 Bouwstraat 459
Harbers Arend Jan Willem Baron Wessels 1873 Bouwstraat 460
Langkamp Arend Jan Berend Grooten Veldhuis 1874 Bouwstraat 461
Ligtenberg Jenne Mannus Veldhuis Theijink 1881 Bouwstraat 461
Veldhuis Hendrina Gerhardus Jonkman Langkamp 1885 Bouwstraat 461
Dakhorst Alberdina Derk Bargboer Timpers 1882 Bouwstraat 462
Nijkamp Willem Hermannus Stegeman 1881 Bouwstraat 462
Nijkamp Willemina Hermannus Stegeman 1884 Bouwstraat 462
Altink Hermannus Gerardus Jagers Nijhof 1879 Bouwstraat 463
Mulder Johanna Johannes Hendrikus Hedde, ter 1872 Bouwstraat 463
Stoklaer, van Johanna Joannis Pennekamp Mulder 1870 Bouwstraat 463
Steege, ter Gradus Hendrik Mensink Altink 1870 Bouwstraat 464
Bolscher, ten Janna Jan Hendrik Heinhuis Hofman 1883 Bouwstraat 468
Hofman Hendrik Hermannus Bolscher, ten 1880 Bouwstraat 468
Hofman Jan Hermannus Bolscher, ten 1874 Bouwstraat 468
Baan Jan Willem Arend Hove, ten 1880 Bouwstraat 469
Mulder Fenneken Mulder Altink 1880 Bouwstraat 469
Gerritsen Albert Jan Knol Scherphof 1875 Bouwstraat 470
Kreijkes Janna Hendrikus Spaar Scherphof 1885 Bouwstraat 470
Welle, ter Antonia Jan Boomkamp 1883 Bouwstraat 470
Pagrach Zoon Samuël Polak 1878 Bouwstraat 471
Schreurs Lammerdina Willem Scholten 1880 Bouwstraat 471
Ligtenberg Hendrik Hendrik Meulenkolk Haar, ter 1874 Bouwstraat 472
Seppenwoolde Hendrikus Hendrikus Nijkamp 1887 Bouwstraat 472
Timpers Gerritdina Derk Jan Brussel, van 1879 Bouwstraat 472
Bolscher, ten Hendrikus Gerrit Jan Voortman 1880 Bouwstraat 473
Bolscher, ten Gerrit Jan Jan Hendrik Heinhuis Voortman 1885 Bouwstraat 473
Bolscher, ten Gerrit Jan Jan Hove, ten 1884 Bouwstraat 473
Eshuis Jan Berend Hove, ten 1883 Bouwstraat 476
Kreijkes Hendrika Hendrikus Spaar Sanderman 1881 Bouwstraat 476
Sanderman Hermannus Hendrik Kreijkes Dannenberg 1877 Bouwstraat 476
Sanderman Hendrik Hermen Kremers Kreijkes 1872 Bouwstraat 476
Stegeman Hendrikus Egbert Sanderman 1876 Bouwstraat 476
Borghuis Gerrit Jan Jan Wechstapel 1882 Bouwstraat 477
Nijland Maria Gerrit Willem Schreurs Borghuis 1878 Bouwstraat 477
Baan Jan Jan Hove, ten 1875 Bouwstraat 478
Bolscher, ten Gerritdina Jan Hendrik Meenks 1880 Bouwstraat 479
Hoefhamer Janna Hendrika Arend Jan Smit 1886 Bouwstraat 479
Hoefhamer Janna Hendrika Arend Jan Smit 1885 Bouwstraat 479
Meulenkamp Arend Gerrit Baan Keizer 1874 Bouwstraat 481
Alferink Johanna Evert Haarman Hanstede 1873 Bouwstraat 483  
Deerns Willem Frederik Philippus Ruiter, de 1869 Bouwstraat 483
Hanstede Johanna Gezina Hermannus Schroten 1874 Bouwstraat 483
Maat, van de Jenneken Jan Scholten Smeijers 1872 Bouwstraat 484
Keurst, ter Geertruid Geesken Kippers 1872 Bouwstraat 485
Kippers Berendina Arend Keurst, ter Voortman 1882 Bouwstraat 485
Voortman Otto Gradus Baan 1886 Bouwstraat 485
Barge, ten Janna Jan (ten Berge) Mensink Koedijk 1879 Bouwstraat 486
Koedijk Janna Gerrit Jan Ligtenberg 1880 Bouwstraat 486
Koedijk Janna Hendrika Gerrit Jan Ligtenberg 1876 Bouwstraat 486
Koedijk Janna Gerrit Jan Ligtenberg 1875 Bouwstraat 486
Schmits Johanna Berendina Willemina 1875 Bouwstraat 487
Vree Johanna Willem Hermannus Schrmits 1876 Bouwstraat 487
Vree Zoon Willem Hermannus Schmits 1876 Bouwstraat 487
Knol Janna Derk Brussel, van 1873 Bouwstraat 490
Meijer Janna Gerrit Hegeman Knol 1877 Bouwstraat 490
Menneken Jenneken Jan Nieuwenhuis 1872 Bouwstraat 491
Menneken Geesken Jan Menneken 1871 Bouwstraat 491
Menneken Jan Jan Nieuwenhuis 1870 Bouwstraat 491
Vossebelt Hendrikus Hendrik Jan Schutte 1886 Bouwstraat 491
Sanderman Hendrik Hermannus Dannenberg 1877 Bouwstraat 492
Bakker Arend jan Gerrit Jan Berge, ten 1875 Bouwstraat 493
Berge, ten Arent Hendrik Gijsen Lankamp 1878 Bouwstraat 493
Berge, ten Hendrik Jan Gerrit Jan Ark, van 1880 Bouwstraat 493
Berge, ten Hendrikus Gerrit Jan Ark, van 1885 Bouwstraat 493
Scheppink Gerrit Egbert Hagreize 1880 Bouwstraat 494
Scheppink Hermannus Egbert Hagreize 1878 Bouwstraat 494
Scheppink Gerritdina Egbert Hagreize 1878 Bouwstraat 494  
Scheppink Johanna Geertrui Egbert Hagreize 1872 Bouwstraat 494
Bolscher, ten Dina Jan Hendrik Bruins 1880 Bouwstraat 495
Mensink Dina Jan Dakhorst Bolscher, ten 1887 Bouwstraat 495
Gerritsen Herman Egbert Ibbenhorst 1884 Bouwstraat 496
Pluimers Hermina Jan Gerritsen 1883 Bouwstraat 496
Pluimers Hermina Jan Gerritsen 1879 Bouwstraat 496
Nijkamp Jenneken Hendrik Jan Ligtenberg 1884 Bouwstraat 497
Pluimers Hermina Jan Gerritsen 1881 Bouwstraat 497
Sanderman Gerrit Jan Hermannus Dannenberg 1877 Bouwstraat 497
Agteresch Jenneken Hendrik Jonkman 1872 Bouwstraat 498
Agteresch Hendrikus Jan Belt, van den 1881 Bouwstraat 498
Agteresch Hendrika Jan Belt, van den 1875 Bouwstraat 498
Agteresch Gerritdina Jan Belt, van den 1875 Bouwstraat 498
Agteresch Hendrikus Jan Belt, van den 1873 Bouwstraat 498
Burg, van der Arend Marianus Willem Lammers 1880 Bouwstraat 501
Harbers Jan Willem Arend Spenkelink Riet, van de/Baron 1883 Bouwstraat 501
Nijenhuis Grietje Hendricus (Nieuwenh) Scherphof Burg, van der 1880 Bouwstraat 501
Schreur Evertjen ? ? Ottenhof 1875 Bouwstraat 502
Berge, ten Willem Gerrit Willem Meenks 1871 Bouwstraat 503
Lindekamp Johanna Lambertdina 1878 Bouwstraat 503
Bonninghorst Reint Albert Maatjes Nieuwenhuis 1887 Bouwstraat 504
Bonninghorst Anna Jan Hermannus Knol 1875 Bouwstraat 504
Lankamp Arend jan Jannes Ark, van 1877 Bouwstraat 513
Hofman Lambertus Hendricus (Hoffman) Meulenkolk Troost/Schuitemaker 1897 Bouwstraat 584
Harbers Hermina Hendrika Jan Willem Baron Dangremond 1896 Bouwstraat 585
Maat, van de Arend Jan Bernardus Poortman Telgte, ter 1889 Bouwstraat 585
Nijkamp Maria Hermannus Stegeman 1891 Bouwstraat 587
Nijkamp Johanna Hermannus Stegeman 1888 Bouwstraat 587
Thije, ten Hendrik Jan Jan Santvoort, klein Tooreman 1897 Bouwstraat 587
Altink Aleida Hermanna Antonius Hendrikus Kinkman 1896 Bouwstraat 589
Altink Jan Willem Jannes Meijerink Steege, ter 1891 Bouwstraat 590
Gerritsen Egbert Hendrikus Gierveld Ibbenhorst 1896 Bouwstraat 590
Plas Janna Berend Tijhuis 1888 Bouwstraat 590
Scherphof Harmine Rugert Berfde Hag, van ‘t 1889 Bouwstraat 590
Tijhuis Hermanna Herndrikus Dannendberg, v.d. Plas 1895 Bouwstraat 591
Hofman Hermannus Hendricus Bolscher, ten Bolscher, ten 1895 Bouwstraat 592
Kreijkes Marten Jan Hoogeweide Harbers/Dangremond 1889 Bouwstraat 592
Baan Hermina Hendrik Pieffers 1895 Bouwstraat 593
Bolscher, ten Johanna Berendina Gerrit Jan Waanders 1892 Bouwstraat 594  
Timpers Gerrit Jan Derk Jan Scherphof 1898 Bouwstraat 594
Timpers Abraham Gerrit Jan Gerritsen 1892 Bouwstraat 594
Nijkamp Hendrikus Hermen Krommendijk Ligtenberg 1892 Bouwstraat 595
Wolterink Derk Jan Gerrit Ligtenberg 1894 Bouwstraat 595
Bolscher, ten Gerrit Willem Jan Hove, ten 1892 Bouwstraat 596  
Hofman Janna Hermannus Bolscher, ten Dangremond 1897 Bouwstraat 596
Hove, ten Gerritdina Gerrit Jan Bolscher, ten 1890 Bouwstraat 597
Seppenwoolde Dina Hendrik Nijkamp 1898 Bouwstraat 598
Hove, ten Gerrit Jan Jacobus Bolscher, ten 1888 Bouwstraat 599
Janssen Jan Gerrit Arend Hoefman Ligtenberg 1897 Bouwstraat 599  
Janssen Gerrit Arend Jan Gerritdina 1892 Bouwstraat 599  
Janssen Johan Jan Ligtenberg 1892 Bouwstraat 599
Borghuis Gerritdina Jan Wechstapel 1896 Bouwstraat 600
Borghuis Gerrit Jan Jan Wechstapel 1894 Bouwstraat 600
Baan Jan Abraham Harbers 1893 Bouwstraat 601
Koedijk Arend Jan Gerrit Jan Ligtenberg Pluimers 1898 Bouwstraat 602
Hazevoet Andries Adrianus Kroes 1888 Bouwstraat 604
Wolterink Dina Gerrit Ligtenberg 1892 Bouwstraat 604
Gerritsen Geertruid Hermannus Wessels Goeijen, de 1888 Bouwstraat 606
Goeijen, de Johanna Hendrika Teunis Gerritsen 1887 Bouwstraat 606
Tooreman Harmina Harmen Oldemuller Thije ten 1898 Bouwstraat 607
Schroten Hendrina Gerardus Keizer Hanstede 1897 Bouwstraat 608
Voortman Otto Arent Jan Spoelder Kippers 1898 Bouwstraat 610
Voortman Jenneken Gradus Baan 1892 Bouwstraat 610
Voortman Jenneken Gradus Baan 1891 Bouwstraat 610
Baan Geertruida Gerrit Jan Voortman 1890 Bouwstraat 612
Thije, ten Jenneken Hendrik Jan Tooreman Weustmaat/Tempelman 1895 Bouwstraat 612
Voortman Gerritdina Gerrit Jan Ligtenberg 1891 Bouwstraat 612
Knol Gerrit Hendrik Gerrit Meijer 1884 Bouwstraat 614
Heek, van Hendrika Hermannus Johannes Hove, ten Berge, ten 1894 Bouwstraat 617
Lankamp Willemina Berend Grooten Berge, ten 1894 Bouwstraat 617
Bargpeter Diena Jan Scheppink 1899 Bouwstraat 618
Hagreize Johanna Gerrit Bruins Scheppink 1898 Bouwstraat 618
Bolscher, ten Johanna Hendrika Jan Hendrik Meenks 1893 Bouwstraat 619
Mulder Jan Willem Jan Reint Wilde, de 1891 Bouwstraat 620
Bolscher, ten Henddrik Jan Hermannus Nijkamp 1894 Bouwstraat 621
Harbers Willem Jan Agteresch 1899 Bouwstraat 622
Veldhuis Berend Jan Arend Jan Hellwich 1897 Bouwstraat 623
Veldhuis Arend Jan Gerhardus Zijthof, en Hellwich 1898 Bouwstraat 623
Brinkhof Christina Aleida Jan Hendriks 1888 Bouwstraat 626
Haase Bernard Wilhelm Wanderikus Everardus Nalis 1901 Bouwstraat 846
Jansen Jenneken Martinus Johannes Nieuwenhuis Schreurs 1905 Bouwstraat 899
Geusendam Hendrina Gerardina Johannes Antonius Veldhuis, Olde 1912 Bouwstraat 902
Keizer Jan Gerrit Bolink Veldhuis 1910 Bouwstraat 903
Veldhuis Janna Gerhardus Jonkman Keizer 1916 Bouwstraat 903
Zandvoort Harmina Gerrit Nijkamp 1914 Bouwstraat 904
Hedde, ter Hendrika Gerrit Jan Elst, ter Mulder 1917 Bouwstraat 905
Dangremond Gerrit Johannes Hagedoorn Harbers 1911 Bouwstraat 907
Dangremond Johan Jan Engbers 1906 Bouwstraat 908
Schreurs Hermina Waander Timmerijk Haase 1912 Bouwstraat 908a
Dangremond Janna Jan Engberts 1912 Bouwstraat 909a
Dangremond Jan Hendrik Jan Engbers 1914 Bouwstraat 909a
Seppenwoolde Jan Hendrikus Nijkamp 1909 Bouwstraat 914
Seppenwoolde Herman Hendrikus Nijkamp 1904 Bouwstraat 914
Nijland Kind Albert Jan Berg, van den 1911 Bouwstraat 915
Gerritsen Geesken Jan Rozendom Rosman 1909 Bouwstraat 916
Baan Jan Jan Wessels Hove, ten 1914 Bouwstraat 917
Lichtenberg Wilhelmina Jan Baan 1919 Bouwstraat 917 Wijk K
Wolterink Alberdina Jan Scholten Koedijk 1912 Bouwstraat 918
Lichtenberg Janna Jan Baan 1901 Bouwstraat 919
Lichtenberg Jan Jan Baan 1901 Bouwstraat 919
Koedijk Janna Arend Jan Pluimers 1901 Bouwstraat 920
Koedijk Zoon Jan Hendrik Wolterink 1908 Bouwstraat 920
Baan Derk Jan Ruttink Rosman 1914 Bouwstraat 921
Hoefhamer Arend Jan Jan Bloemendal Smit 1908 Bouwstraat 921
Hodes Zoon Gerhardus Den, ten 1908 Bouwstraat 922
Rosman Hendrikus Jan Burgers 1913 Bouwstraat 922
Keurst, ter Hermina Everdina Hendrikus Baan Smeijers 1912 Bouwstraat 925
Baan Janna Seino Smeijers Voortman 1919 Bouwstraat 926
Hanstede Wilhelmina Hermannus Schroten 1900 Bouwstraat 926
Koedijk Lucia Hermannus Nes, van 1911 Bouwstraat 927
Koedijk Zoon Hermannus Nes, van 1910 Bouwstraat 927
Koedijk Abraham Arent Jan Barge, ten 1915 Bouwstraat 927
Ligtenberg Janna Hendrikus Danneberg, v.d. Koedijk 1916 Bouwstraat 927
Smeijers Gerrit Willem Gerrit Willem Maat, van de 1903 Bouwstraat 927
Baan Hendrikus Hendrikus Baan 1915 Bouwstraat 928
Voortman Otto Gradus Baan 1907 Bouwstraat 928
Koedijk Janna Jan Hendrik Wolterink 1901 Bouwstraat 929
Zandvoort Jan Hendrik Hendrikus Eertink 1917 Bouwstraat 929
Baan Hendrica Johanna Hendrikus Ligtenberg 1919 Bouwstraat 930
Sanderman Hermannus Jan Verver 1911 Bouwstraat 931  
Verver Susanne Marinus Drieses Sanderman 1917 Bouwstraat 931
Dannenberg Gerritdina Hendrik Jan  Meulenkolk Sanderman/Borghuis 1909 Bouwstraat 932
Knol Gerrit Willem Gerrit Meijer Bennink 1899 Bouwstraat 932
Ligtenberg Gerritdina Jan Schuitemaker Jansen 1909 Bouwstraat 934a
Bolscher, ten Jan Jan Hendrik Bruins Baan 1915 Bouwstraat 935
Borghuis Gerrit Willem Hendrikus Sanderman 1909 Bouwstraat 935
Berge, ten Hendrik Jan Gerrit Jan Ark, van 1904 Bouwstraat 936
Berge, ten Hendrika Arend Lankamp 1900 Bouwstraat 936
Mulder Janna Willemina Jan Reint Wilde, de 1918 Bouwstraat 936
Wilde, de Gerritdina Hendrika Gerrit Rohaan 1915 Bouwstraat 936
Berge, ten Hendrik Hendrikus Harmsen 1908 Bouwstraat 937
Ligtenberg Janna Jan Baan Nijkamp 1918 Bouwstraat 937
Nijkamp Johanna Hendrik Jan Ligtenberg Bolscher, ten 1918 Bouwstraat 937
Agteresch Jan Hedrik Jonkman Belt, van den 1910 Bouwstraat 938
Bargpeter Hermannus Jan Scherphof 1900 Bouwstraat 939
Bargpeter Hermina Jan Schelppink 1907 Bouwstraat 939
Scheppink Egbert Hermannes Bruins Hagreize 1903 Bouwstraat 939
Harbers Berendina Jan Agteresch 1908 Bouwstraat 943
Knol Derk Gerrit Meijer Brussel, van 1919 Bouwstraat 943
Hellwich Alberdina Hermannus Nijman Veldhuis 1899 Bouwstraat 944
Wieringa Hendrik Freerk Pieter Esselink 1903 Bouwstraat 945
Wieringa Hendrik Freerk Pieter Esselink 1905 Bouwstraat 945a
Brinks Frederik Jan Hendrina 1826 Bouwstrat 202
Altink Gradus Willem Wessels 1852 Buitenrot
Assendorp Willem Roelof Paalmans Hobbers 1830 Buitenrot Geen
Bakker Hendrika Gerrit Beekman Beuink 1841 Buitenrot Geen
Banis Henricus Henricus Wassink 1860 Buitenrot
Berfde, ten Hendrika Willemine 1854 Buitenrot Geen
Borghuis Dochter Klaas Kamp 1844 Buitenrot Geen
Borghuis Hendrikus Klaas Kamp 1848 Buitenrot Geen
Bruins Arendina Arend Borghuis 1847 Buitenrot Onder Rijssen
Brussel, van Dirk Gerrit Harbers Harbers Buitenrot
Dam, ten Berend Hendrik ? Smit/Hulst 1828 Buitenrot Geen
Ekhuis Jannes Bernardus Ommen, van 1833 Buitenrot Geen
Goossen Maria Andries Barvenboer 1843 Buitenrot
Gunneman Maria Willemina Jansen Smalbrugge 1836 Buitenrot Geen
Hemmink Hendrika Jan Wissink Willems 1831 Buitenrot
Hobers Johanna Gerrit Voorvelt Assendarp 1843 Buitenrot Geen
Kamp Janna Jen Hendrik Poortman 1843 Buitenrot Geen
Kippers Gerritdina Jannes (K. op Dekkers Janessen Belt, van den 1839 Buitenrot Geen
Lensink Hermina Gerrit Posschert Kuipers 1834 Buitenrot Geen
Lensink Hermina Gerrit (Posschert) Kuipers Barneveld, van 1839 Buitenrot Geen
Lensink Hermina Gerrit (Posschert) Kuipers 1831 Buitenrot Geen
Ligtenberg Gerrit Hendrik Deselenplas Brinke, ten 1842 Buitenrot Geen
Ligtenberg, klein Jannes Derk Broens Gerritsen 1831 Buitenrot
Ligtenberg, klein Hendrika Hendrik Jansen 1840 Buitenrot
Ligtenberg, Klein Hendrikus Hendrik Jansen Megelink/Karkdijk 1840 Buitenrot Geen
Oldeveldhuis Hermannus Abraham Jan (Olde Veldhuis) Assendarp 1840 Buitenrot Geen
Pluimers Elsken Hermen Maat, van e Spenkeling 1831 Buitenrot Geen
Render Hendrik ? ? Schepers 1864 Buitenrot Onleesbaar
Smalbrugge Jan Willem Hendriks 1840 Buitenrot Geen
Smalbrugge Jan Willem Hendriks 1839 Buitenrot Geen
Smalbrugge Janna Willem Hendriks 1845 Buitenrot Geen
Spenkelink Berend Jan Pluimers Rotman 1838 Buitenrot Geen
Veneman Gerritdina Jan Hendrik Vennem. Hendersen 1844 Buitenrot Geen
Vennemen Berend Jan Hendrik Hendersen 1842 Buitenrot Geen
Vossebeld Jan Willem Hendrik Kerkdijk Vlierhuis 1842 Buitenrot Geen
Waanders Berendina Jannes Dam, ten 1831 Buitenrot Geen
Willems Jan Lambertus Hemmink Hilberink 1834 Buitenrot Geen
Willems Jan Jan Hilbertink 1846 Buitenrot
Willems Hermina Jan Hilberink 1844 Buitenrot Geen
Wissink Jenneken Albertus Olthof 1845 Buitenrot Geen
Zand, op ‘t Bernardus Gerrit Berendsen 1856 Buitenrot Geen
Slettenhaar Johanna Berend Nijkamp Nieuwenhuis 1854 Buitenrot 55
Geerdink Berendina Hermannus Warnink Bleersthorst 1848 Buitenrot 105
Legtenberg Arend Jan Gerrit Jan Krejenzang 1849 Buitenrot 115
Janssen Jan Hendrik Jan Teemker 1862 Buitenrot 127
Wessels Hendrine Gerrit Kostede Jeurlink 1858 Buitenrot 132
Goosen Zoon Mannes (Goossen) Strokappe 1864 Buitenrot 135
Kamphuis Jan Jan Schooneveld 1858 Buitenrot 175
Nijhof Gerrit Hendrik Stouw, van der 1858 Buitenrot 196
Veurdink Aaltjen Frerik Jenneken Rottink 1837 Buitenrot 205
Kreijkes Gerrit Jan Hendrik Bordewijk 1842 Buitenrot 207
Maat, van de Derk jan Jan Egberts 1839 Buitenrot 239
Beltman Hendrik Jan Bos 1832 Buitenrot 275
Bloemers Aeltjen Berend Nijhuis Haikers 1832 Buitenrot 275 Thv J. Nieuwenhuis
Bosman Gerrit Jan Hendrik Kames Rouwendal/Mossink 1844 Buitenrot 276
Kamphuis Johanna Beren Dannenberg, v.d. 1839 Buitenrot 276
Bouwhuis Jenneken Willem Siemers Duivenkate 1828 Buitenrot 278
Duivenkate Jan Hendrik Jan Kappert 1831 Buitenrot 278
Kappert Jan Hendrik Kappert Muggert 1841 Buitenrot 278
Muggert Geurtjen ? ? Kappert 1837 Buitenrot 278
Smalbrugge Jan Gerrit Willem Timpers 1829 Buitenrot 278
Ezeman Jenneken Hendrik (Eseman) Bergen Camphuijs 1842 Buitenrot 280
Kamp Albert Hendrik Spenkelink Ezendam 1842 Buitenrot 280
Reef, van ‘t Jannes Hendrik (van het Reef) Mulder Velding/Wensink 1844 Buitenrot 281
Jeurlink Hermannes Jan Wessels 1827 Buitenrot 283
Wolters Hermina Lambertus Mensink 1830 Buitenrot 284
Wolters Lambertus Albert (Leeuwerik) Heinhuis Berge, ten/Mensink 1832 Buitenrot 284
Horst, ter Jan Jan Hesselink Podt 1839 Buitenrot 285
Podt Hendrika Jan Tijhuis Horst, ter 1835 Buitenrot 285
Heinhuis Hendrina Gerrit Jan Kamp 1833 Buitenrot 286
Heinhuis Hermina Gerrit Jan Kamphuis 1829 Buitenrot 286
Koenderink Maria Jan Hammink Bordewijk 1839 Buitenrot 287
Koenderink Zoon Jan Hammink 1837 Buitenrot 287
Mensink Hendrikus Hermannus Maatman 1839 Buitenrot 288
Mensink Janna Harmen Bijsterman Boom, voor den 1843 Buitenrot 288
Mensink Jan Harmen Bijsterman Dakhorst 1844 Buitenrot 288
Lange Fredrik ? ? 1830 Buitenrot 289 Thv Jann. Spenkelink
Spenkelink Gerritje Hendrik Leetink, klein Vinckers 1840 Buitenrot 289
Spenkelink, klein Hendrik Jan Hendrik Jansen 1844 Buitenrot 289
Vinckers Lucas Hendrick (Mensink) Vinckers Spenkelink 1832 Buitenrot 289
Wolters Hendrika Jan Zende, ten Zendman 1827 Buitenrot 290
Zendman Jan Willem Berend Jan Wolters 1828 Buitenrot 290
Spenkelink Gerrit Jan (Spenkeling) Pluimers Nijmeijer 1827 Buitenrot 291
Janssen Roelof Jannes Huismans Kamphuis 1832 Buitenrot 292
Lenfers Hendrik Jannes (ten Barghe) Lenfers 1837 Buitenrot 293
Lenfers Willemine Jannes (ten Barghe) Lenfers 1838 Buitenrot 293
Slettenhaar Jannes Jan Claassen Berge, ten 1844 Buitenrot 293
Nijland Jannes Gerrit Peters Willemsen 1838 Buitenrot 294
Japink Gerritdina Derk Nijland Middeldorp/Wilde, de 1830 Buitenrot 296
Spoelder Geertrui Johannes Oonk Brummelhuis 1840 Buitenrot 297
Spoelders Johannes Gerrit Spijker Ooink 1838 Buitenrot 297
Assing Johan Anton ? ? Nienhuis 1827 Buitenrot 298 Wed. Albert vd Boom
Niesink Willem Jan (Nijsink) Geelink 1832 Buitenrot 298 Thv Wed. A. vd Boom
Nibbelink Arend Jan Hendrik Kempers Cate, ten 1832 Buitenrot 301
Nibbelink Hendrik Lucas Paskamp Kempers 1829 Buitenrot 301
Mensink Hendrina Albert Wolters Avest, ter 1839 Buitenrot 302
Wolters Lambertus Arent Doorn, van den 1837 Buitenrot 302
Banis Henricus Gerrit Koning Wassink 1828 Buitenrot 303
Boesink Willemina Jan (Rijfjans) Hegemans Oeijink/Reeff 1831 Buitenrot 304
Ooink op den Dijk Willem Jan (Oonk o.den Dijk) Wessels 1831 Buitenrot 304
Reeff Gerrit Hendrik Jan Rijffjans Hegemans Boesink 1831 Buitenrot 304
Look, ter Gerritdina Berend Jan Ruttink 1834 Buitenrot 305
Kreijkes Gerritdina Jan Hendrik (Kraijkes) Bordewijk 1839 Buitenrot 306
Kreijkes Gerritdina Jan Hendrik Bordewijk 1839 Buitenrot 306
Kreijkes Gerrit Jan Jan Hendrik Bordewijk 1841 Buitenrot 306
Lensink Jenneken Jan Lubbers Dijk, van den 1835 Buitenrot 306
Harbers Hendrina Hermannus Grooteboer 1839 Buitenrot 307
Harbers Gerrit Jan Hermannus Grooteboer Dangremond 1839 Buitenrot 307
Harbers Evert Jan Hermannus Grooteboer 1840 Buitenrot 307
Harbers Zoon Hermannus Grooteboer 1841 Buitenrot 307
Holleman Gerritje Frerik Bijvank Harbers 1828 Buitenrot 307
Kreijkes Gerrit Jan Jan Hendrik (Kraijkes) Bordewijk 1843 Buitenrot 307
Mensink Jan Hendrik Jan Eijkenaar 1840 Buitenrot 307
Nijsink Jan Bernardus Twilhaar Lensink 1831 Buitenrot 307
Nijsink Bernardus Jan Lingen, van Twilhaar 1837 Buitenrot 307
Spenkelink Janna Hendrick Spenckelink Krijns 1830 Buitenrot 307
Teunis Geertrui Jan Veening Wolthaar 1828 Buitenrot 307
Teunis Jan Slot/Bruggemans 1845 Buitenrot 307
Baan Jan Jannes Oolbrink 1840 Buitenrot 308
Baan Zoon Jannes Oolbrink 1843 Buitenrot 308
Baan Zoon Jannes Oolbrink 1844 Buitenrot 308
Harbers Berendina Hendrik Nijkamp 1845 Buitenrot 308
Janssen Christina Zwier Peppels Nijland 1828 Buitenrot 308
Nieuwenhuis Gerrit Jan Jan Timmerhendriks 1827 Buitenrot 309
Keizer Hendrik Jan Gerrit Bolink 1837 Buitenrot 310
Keizer Janna Hendrik Jan Klaassen 1827 Buitenrot 310
Keizer Hendrik Jannes Dijk, van den 1834 Buitenrot 311
Keizer Jannes Marten (Keijsersweert) Reenink Dijk, van den 1842 Buitenrot 311
Krejenzang Hermina Jan Keizer Wigmannink 1839 Buitenrot 311
Brilman Antonia Willem Schulenburg 1839 Buitenrot 312
Brilman Jenneken Derk Brilman Brilman 1839 Buitenrot 312
Brilman Antonia Willem Schulenburg 1843 Buitenrot 312
Schulenburg Jantjen Christiaan Wissink Brilman 1839 Buitenrot 312
Poelman Hermannus Elisabeth 1836 Buitenrot 313 t.h.v. Jan Schoolen
Keuterman Berendina Albert (Keutermans) Stam Holten, van 1829 Buitenrot 314
Horst, ter Gerritdina Hendrik Hobbelink Maat, van de 1854 Buitenrot 328
Coldeweij Lutgert Jan Zwiers Kooldewee Waanders Hoefman 1852 Buitenrot 334
Stevelink Gerhardus Benedictus Bernardus Wolthaar 1859 Buitenrot 335
Averesch Gerritdina Jannes Nieuwenhuis Harbers 1840 Buitenrot 389
Ligtenberg Willemina Gradus Bordewijk 1852 Buitenrot 391
Ligtenberg Willemina Gradus Bordewijk 1853 Buitenrot 391
Baan Egbert Jannes Oolbrink 1845 Buitenrot 394
Harbers Harbers Hendrik Nijkamp 1854 Buitenrot 394
Hulst Janna Gerrit Jan Jansen Meeuwesbelt 1851 Buitenrot 394
Oolbrink Fenneken Gerrit Jan Willemsen Baan 1846 Buitenrot 394
Vlierman Frerik Jan Jan Bernard Baan 1858 Buitenrot 394
Spenkelink Janna Gerrit Nijmeijer Nijsink 1854 Buitenrot 395a
Bruggemans Willemina Gerrit Teunissen Teunis 1847 Buitenrot 396
Nijzink Dochter Jan Harbers 1857 Buitenrot 396
Voortman Aleida Gerrit Timpers 1858 Buitenrot 396
Kreijkes Gerrit hendrik Jan Hendrik Bordewijk 1845 Buitenrot 397
Borghuis Hendrika Jan Hendrik Hasselder 1853 Buitenrot 399
Kamp Rika Harmen Eshuis Borghuis 1856 Buitenrot 399a
Ligtenberg Hendrikus Andries Schippers Ligtenberg 1859 Buitenrot 399
Dijk, op den Jan Hendrik Gerrit Hendrik (Reeff) Boesink 1852 Buitenrot 400
Wessels Janna Gerrit Kostede Oonk op den Dijk 1852 Buitenrot 400
Banis Berendina Henricus Wassink 1853 Buitenrot 401
Brinke, ten Jan Frederik Schutte 1858 Buitenrot 401
Ekhuis Bernardus Gradus Kolhoff Ommen, van 1855 Buitenrot 401a
Hagen, van der Adrietta Geertrui Jacobus Reppels 1855 Buitenrot 401
Paalman Hendrika Gerrit Boksebelt 1855 Buitenrot 401
Wassink Maria Hendrik Oldenhof Banis 1852 Buitenrot 401
Hageman Jan Gerrit Willem Harmsel 1857 Buitenrot 402
Nijland Gerritdina Diene Harmsel, ter 1849 Buitenrot 402
Dannenberg Zoon Arend Borghuis 1853 Buitenrot 404a
Dijk, Oonk op den Hendrik Gerrit Jan Keurst, ter 1853 Buitenrot 404
Lievendag Hartog Carolina 1857 Buitenrot 404a
Lindeman David Mozes Izaak Joseph Lievendag 1859 Buitenrot 404a
Avest, ter Janna Gerrit Harbers Tempelman 1849 Buitenrot 406
Mensink Geertruit Hermannus Everts Stegeman 1857 Buitenrot 406
Tijhuis Geesken Hendrikus Dannenberg, v.d. 1854 Buitenrot 406
Bolink Jan Jan Endeman Hoekman 1849 Buitenrot 410
Schoolen Jan Willem Hendrik Groothaar 1855 Buitenrot 410
Schoolen Jan Willem Henddrik Groothaar 1854 Buitenrot 410
Brilman Jan Willem Geerts 1854 Buitenrot 411
Keiser Hendrik Jan Marten (Keijsersweert) Reenink Klaassens 1855 Buitenrot 412
Legtenberg Jan Gerrit Jan Krejenzang 1859 Buitenrot 412
Stam Gerrit Jan Jan Willem Teselink 1858 Buitenrot 412
Kassenberg Gerrit Arend Wolthuis Schol 1854 Buitenrot 413
Volkerink Gerrit Hendrik Jan Kastenberg 1855 Buitenrot 413
Dijk, van den Janna Derk (van den Dijck) Agteresch Keizer 1846 Buitenrot 415
Kraijenzang Egberdina Jan Keijzer 1853 Buitenrot 415
Goosen Hendrik Berend (Goossen) Hillekes 1858 Buitenrot 416
Assendarp Maria Willem Hobers Veldhuis, olde 1849 Buitenrot 417
Hendersen Berendina Berend Maris Venneman 1850 Buitenrot 419
Venneman Berend Jan Hendrik Hendersen 1854 Buitenrot 419
Ligtenberg Engelina Lammert Bolink 1853 Buitenrot 422
Denekamp Johan Johanna 1859 Buitenrot 423
Hilberink Gerritdina Jan Hekkink Willems 1855 Buitenrot 423
Willems Bartha Jan Hilberink 1845 Buitenrot 423
Wolters Hendrik Jan Lambertus Mensink 1847 Buitenrot 423
Kuipers Hendrika Fredrik Jan Vruchteveen Posschert 1849 Buitenrot 424
Dannenberg, v. den Janna Jan Japink Kamphuis 1856 Buitenrot 425
Morsche, te Hendrik Arend Heijnhuijs Goossen/Arendsen 1846 Buitenrot 425
Kappert Maria Jan Muggert Duivenkate 1847 Buitenrot 426
Heinhuis Gerrit Jan Gerrit Slag, van ‘t Kamp 1853 Buitenrot 428
Maat, van de Berent Derk Assink Horst, ter 1853 Buitenrot 428
Crommendam Gezina Fredericus Hiddink 1880 Buitenrot 430
Reeff, van ‘t Hendrik Jan Jan Willem Wolterink 1849 Buitenrot 430
Wensing Elisabeth Willem Mulleken Reeff, van ‘t 1851 Buitenrot 430
Stevelink Zoon Arnoldus Meinders 1859 Buitenrot 435
Koenderink Jan Jan Hammink 1846 Buitenrot 439
Mulder Gerrit Egbert Wechstapel 1859 Buitenrot 440
Tijink Hendrina Hermen Tijmans 1848 Buitenrot 441
Spenkelink Jannes Hendrik Leetink, klein Holshorst 1853 Buitenrot 442
Peters Peter Egbert (Bolink) Hendrikzen Plas 1853 Buitenrot 443
Bolink Geertrui Harmen Dam, ten Nijland 1854 Buitenrot 446
Volkerink Johanna Hermannus Nijland 1849 Buitenrot 446
Willemsen Anna Gerrit Zenkeldam Nijland/Nijland 1847 Buitenrot 446
Koster Jan Hendrik Willem Winter, de Kerkziek 1858 Buitenrot 448a
Bijvank Gerritdina Hendrik Jan Freriksen 1852 Buitenrot 449
Pouwels Jan Jan Wolt, an ‘t Zonnenberg 1854 Buitenrot 451
Zonnenberg Hendrika Wolter (Hendriks) Rotmans Pouwels 1858 Buitenrot 451
Hullen Willem Hendrikus Scholten Harink 1850 Buitenrot 454
Wormstal Teunis Kornelis Heuven Hullen/Knol 1855 Buitenrot 454
Ittersum, van , enz.. Wilhelmina Cath. C.C. Ernst Hendrik Westerholt, van 1849 Buitenrot 455
Wilde, de Willem Gerrit Kamp, op den Japink 1848 Buitenrot 455
Brinks Zoon Hendrik Legtenberg, klein 1859 Buitenrot 456
Mensink Jan Willem Alber Wolters 1853 Buitenrot 457
Baan Janna Gerrit Jan Nijland 1865 Buitenrot 534
Baan Fenneken Gerrit Jan Nijland 1868 Buitenrot 534
Belt, van den Janna Hendrik Jan Zomer 1866 Buitenrot 534
Baan Jenneken Jannes Oolbrink Vlierman 1863 Buitenrot 535
Harbers Hendrik Bernt Holleman Nijkamp 1862 Buitenrot 535
Veldhuis Gerrit Jan Egbert Maat, van de 1860 Buitenrot 537
Baan Jannes Jan Baan Oolbrink/Meijlink 1868 Buitenrot 538
Koenderink Jan Jan Suikerberg Kempers/Hammink 1853 Buitenrot 539
Voortman Zoon Gerrit Timpers 1867 Buitenrot 541
Nijsink Gerritdina Berend Scholten 1869 Buitenrot 542
Nijzink Janna Berend (Nijsink) Scholten 1860 Buitenrot 542
Schuitert Janna Derk Steege, ter 1865 Buitenrot 543
Schuitert Hendrik Derk Steege, ter 1866 Buitenrot 543
Schuitert Derk Albert Veer, van ‘t Steege, ter 1866 Buitenrot 543
Poortman Hendrik Janna 1864 Buitenrot 544
Kreijkes Johan Jan Willem Baan 1868 Buitenrot 548
Brussel, van Maria Dirk Harbers 1867 Buitenrot 549
Harbers Jan Berend Holleman 1865 Buitenrot 550
Harbers Hermannus Berend Holleman Grooteboer 1865 Buitenrot 550
Ruttink Jenneken Gerhardus Veurdink Look, ter 1865 Buitenrot 551
Ligtenberg Berendina Jan (van den) Issink Ligtenberg 1863 Buitenrot 552
Baan Kind Gerrit Willem Look, ter 1863 Buitenrot 556
Banis Zoon Gerrardus Wormstal 1860 Buitenrot 556
Borghuis Klaas Jan Berend Dannenberg Kamp/Poorte, van de 1863 Buitenrot 556
Keurst, ter Aleida Hendrik Brinke, ten Dijk, Oonk op den 1863 Buitenrot 557
Oonk op den Dijk Jan Jan (Oeijink) Boesink Wessels 1863 Buitenrot 557
Banis Hendrika Henricus Wassink 1860 Buitenrot 558
Verhoef Bartus Jan Nijmeijer Kisjes 1862 Buitenrot 559
Hageman Jan Rutgert Koster 1866 Buitenrot 562a
Lankamp Hermannus Hendrikus Seppenwoolde 1863 Buitenrot 563
Nieuwenhuis Janna Geziena Hendrik Jan Haijkert 1860 Buitenrot 567
Nieuwenhuis Berend Jan Hendrik Jan Haijkert 1868 Buitenrot 567
Mensink Jan (Albert) Jan Maat, van de 1860 Buitenrot 568
Mensink Jan Hermannus Avest, ter 1860 Buitenrot 569
Olderreuver of Briel Jan Willem Aleida 1866 Buitenrot 570
Tempelman Hendrika Gerrit Hendrik Egbertsen 1866 Buitenrot 572
Tempelman Gerrit Hendrik Hendrik Koster Avest, ter/Egbertsen 1867 Buitenrot 572
Tempelman Derk Gerrit Hendrik Egbertsen 1862 Buitenrot 572
Kreijkes Albert Jan Altink 1862 Buitenrot 576
Kreijkes Jan Jan Hendrik (Kraijkes) Bordewijk Altink 1863 Buitenrot 576
Volkerink Gerrit Hendrik Jan Kastenberg 1866 Buitenrot 576
Kassenberg Willem Christina Engelina 1868 Buitenrot 578
Volkerink Geesken Hendrik Jan Kastenberg 1868 Buitenrot 578
Stam Gerrit Harmen Schouwenberg Stroek 1868 Buitenrot 579
Stam Gerrit Jan Willem Teselink 1865 Buitenrot 579
Holten, van Aaltje Berend Jan Bergman 1868 Buitenrot 580
Brilman Willem Teunis Brilman Schulenburg/Geerts 1868 Buitenrot 583
Stegeman Aaltjen Teunis Bergman 1864 Buitenrot 586
Legtenberg Gerrit Jan Gerrit Jan Krejenzang 1867 Buitenrot 589
Legtenberg Gerritdina Gerrit Jan Krejenzang 1869 Buitenrot 589
Schiphorst Gerritdina Jan Schooderman 1860 Buitenrot 591
Bolink Gerrit Mannes Vruggink 1865 Buitenrot 592
Krejenzang Jan Jannes Endeman 1865 Buitenrot 592a
Keizer Gerrit Jannes Dijk, van den 1866 Buitenrot 593
Goossen Anneken Berend Hillekes 1865 Buitenrot 594
Oldeveldhuis Maria Jan Assendarp 1864 Buitenrot 595
Veldhuis, olde Willemina Jan Assendarp 1864 Buitenrot 595
Hagedoorn Maria Hermannus Egbers Nijkamp 1863 Buitenrot 596
Nijkamp Aaltje Gerrit Leunk 1863 Buitenrot 596
Averesch Gerrit Bartus Baan 1866 Buitenrot 598a
Poortman Egberdiena Jannes Egbertsen Kamp 1867 Buitenrot 598
Slettenhaar Berend Jan Jan Steege, ter 1869 Buitenrot 600
Denekamp Evert Jan Jan Engbers Wolters 1865 Buitenrot 601
Leijendekker Janna Gerrit Denekamp 1862 Buitenrot 601
Kamphuis Zoon Jan Schooneveld 1859 Buitenrot 604
Maat, van de Derk Jan Jan Egberts Achterkamp 1867 Buitenrot 609
Smalbrugge Johanna Hendrik Maat, van de 1867 Buitenrot 609
Smalbrugge Aaltjen Hermannus Kamphuis 1860 Buitenrot 610
Smalbrugge Berend Hermannus Kamp 1865 Buitenrot 610
Reeff, van ‘t Willem Jan Willem Wolterink 1865 Buitenrot 611
Reeff, van ‘t Hendrika Jan Willem Wolterink 1863 Buitenrot 611
Wolterink Hendrika Willem Nijland Reeff, van ‘t 1863 Buitenrot 611
Hidding Gezina Johan (Zijthofwonner) Strijkers Crommendam/Wassink 1867 Buitenrot 612
Avest, ter Anna Johanna Jan Mensink 1868 Buitenrot 614
Mensink Janna Jan Aalbrink Wolters 1864 Buitenrot 614
Meinders Gerharda Broddus Wusthuis Stevelink 1863 Buitenrot 617
Stevelink Bernardus Arnoldus Meinders 1863 Buitenrot 617
Hesselink Gerrit Hendrikus Jansen Scherphof 1865 Buitenrot 619
Heinhuis Gerrit Willem Gerrit Jan Kamp 1869 Buitenrot 621
Hammink Maria Jannes Bakhuis Koenderink 1866 Buitenrot 622
Tijink Hermen Gerrit Wilbers Tijmans 1860 Buitenrot 624
Spenkelink, klein Jan Hendrik Jannes Holshorst Jansen/Danneberg 1869 Buitenrot 625
Bosch Jenneken Gerrit Lintelo Buursink 1866 Buitenrot 626
Plas Gerritdina Berent Kempers Peters 1867 Buitenrot 626
Janssen Willem Jan Teemker 1866 Buitenrot 627
Janssen Lammerdina Jan Teemker 1866 Buitenrot 627
Janssen Jan Jan Teemker 1865 Buitenrot 627
Janssen Hendrik Roelof Albers Scholten 1862 Buitenrot 627
Scholten Lamberdina Jan Bruijns Janssen 1863 Buitenrot 627
Waanders Jannes Engbert Berfde Dam, ten 1866 Buitenrot 628
Waanders Jannes Berend Schipper 1867 Buitenrot 628
Rotman Jan Jan Willem Berge, ten 1869 Buitenrot 630
Breteler Hendrika Hendrikus Knoefriet Broekhuis 1864 Buitenrot 631
Marsman Jan Gerrit Nijmeijer Nijmeijer 1868 Buitenrot 634
Brinks Egbert Hendrik Paalman Dokter 1867 Buitenrot 639
Morsche, ter Aleida Derk Koenderink Rozendom 1861 Buitenrot 641
Bergman Jannes Gerrit Nijland Jansen 1869 Buitenrot 661
Krejenzang Jan Willem (Krejensank) Wanders Keizer/Brinks 1869 Buitenrot 685
Ligtenberg, klein Hendrik Jan Ligtenberg, klein 1829 Buitenrot 887
Harmsel, ter Abraham Willem Nijland 1918 Dannenberg 384
Noort, van den Gradus Jan Willem Baan 1914 Dannenberg 385c
Averesch Janna Bartus Baan Averink 1911 Dannenberg 388
Dille Dochter Bernardus Hedde, ter 1875 Doodestraat
Workom, van Reinerus Reinerus Thoor Hofstee, ten 1845 Doodestraat
Pijffers Albert Gerrit Jan Jonkman 1866 Doodestraat 26
Koenderink Zoon Mannes Ruttink 1838 Doodestraat 53 Aan den Schild
Kreijkes Gradus Hendrikus Averesch 1887 Doodestraat 95
Altink Geertruit Gerrit Kreijkes 1846 Doodestraat 188
Schreurs Waander Gerrit Willem Nijenhuis Timmerij/Timmerij 1849 Doodestraat 188
Dijk, van den Willem Jan Beijst Pekkeriet/Trompers 1839 Doodestraat 208
Beuink Gerhardus Gerrt (Beunk) Schreurs Bakker 1836 Doodestraat 211
Grimberg, van den Jenneken ? ? Lange, de 1832 Doodestraat 215
Altink Maria Gradus Zandink 1830 Doodestraat 263
Altink Maria Gradus Zandink 1833 Doodestraat 263
Altink Maria Gradus Zandink 1833 Doodestraat 263
Hodes Euphemia Joannes Joachim Haalman 1835 Doodestraat 264
Hoeseler, ten Antonij Jannes Weusthuis 1828 Doodestraat 264
Hollink Maria Wilhelmus Hoesseler, ten 1829 Doodestraat 264
Megeling Hermina Frerik (Sandink) Beuse Hoeseler, ter 1826 Doodestraat 264
Bock Anna Gerhardus Sijmerink Pressé 1830 Doodestraat 265
Bordewijk Hermannus Jan Scholten 1836 Doodestraat 265
Nijland Jenneken Gerrit Losser, van Schreurs 1831 Doodestraat 265
Schreurs Jan Willem Nijland 1838 Doodestraat 265
Beeldsnijder Clasina Maria Catharina Gerard Goor, van 1815 Doodestraat 266 Thv Hendrik Bakker
Koppelmaat Gezina Hendrik Stoevelaar Ouden, den 1825 Doodestraat 266 Thv Hendrik Bakker
Elsen, ten Maria Hendricus Wessels 1830 Doodestraat 267
Elsen, ten Hermannus Jan Kwartier Wierike, te 1824 Doodestraat 267
Wierike, te Henrica Hendrik Broens Elsen, ten 1831 Doodestraat 267
Beuink Hendrina Gerhardus Bakker 1823 Doodestraat 268
Beunk Geertruik Gerhardus (Beuink) Bakker 1817 Doodestraat 268
Lubbers Johannes Antonius Jan (Lubberts) Eekwiendels Brok 1840 Doodestraat 268
Lintelo, te Electa Gerhardus Immink 1829 Doodestraat 269
Boon Jacoba Gerrit Peters Meulenkamp 1834 Doodestraat 270
Heijman Fratjen Isaac Urbach 1843 Doodestraat 270
Meijer Derk Marten Nijlant Schepping/Schot 1828 Doodestraat 271
Meijer Lambertus Derk Scheppink 1826 Doodestraat 271
Scheppink Geertrui Gerrit Jan (Schuppink) Meulen, ter Meijer 1822 Doodestraat 271 Doodstraat?
Sprokenrif Maria Jan Kolvoort Bosch/Vries, de 1840 Doodestraat 271
Haave, ten Jan Ja Meulenkamp Kromhof 1829 Doodestraat 272
Kromhof Jenneken Jan (Avest, ter) Kromhoff, van de Haave, ten 1833 Doodestraat 272
Keppelink Hendrikus ? ? Naaijers 1816 Doodestraat 282
Dupon Hendrika Gezina Jan Henkeler 1856 Doodestraat 303
Bosman Willemina Aend Berken, van de Velner 1847 Doodestraat 378
Altink Gradus Hermannus Boerkamp Zandink 1852 Doodestraat 379
Hodes Joannes Joachim Andreas Dittmar Gaalman 1849 Doodestraat 380
Stevelink Maria Antonia Arnoldus Slaghekke 1857 Doodestraat 380
Hanstede Albertus Martinus Laar Boerkamp 1857 Doodestraat 381
Haan, de Maria Johanna Euph. Joannes Workum, van 1851 Doodestraat 383
Vouwie Helena Johannes Schrader Haan, de 1853 Doodestraat 383
Haverkamp Johanna Johannes Eekwiendels 1846 Doodestraat 384
Wevers Margarita ? ? Sorleij 1856 Doodestraat 384
Wessels Janna Berend Vorgers Elsen, ten 1857 Doodestraat 385
Pauwen Berend Elisabeth Spenkelink 1851 Doodestraat 387
Altink Jan Gerrit Kreijkes Koenderink 1849 Doodestraat 388
Koenderink Hendrine Jan Suikerberg Altink 1849 Doodestraat 388
Loode Jan Gerrit Jan Hubrs Stoelhorst 1850 Doodestraat 388
Loode Jan Hendrik Jan Stoelhorst 1849 Doodestraat 388
Schreurs Berendina Waander Timmerij 1849 Doodestraat 388
Hove, ten Juliana Louisa Gerhardus Bos 1859 Doodestraat 389
Geusendam Bernardus Hendrik Hanstede Vagevuur 1846 Doodestraat 390
Hodes Johannes Hendrikus Johannes Franciscus Slaghekke 1867 Doodestraat 516
Slaghekke Maria Johannes Engbertus Struik Hodes 1867 Doodestraat 516
Altink Albertus Johannes Gerhardus Hanstede 1860 Doodestraat 517
Slaghekke Martinus Jannes Hanstede 1869 Doodestraat 518
Slaghekke Aleida Jannes Hanstede 1867 Doodestraat 518
Heerdink Geertruida Gerrit Jan Boksebeld Siegerink 1861 Doodestraat 519
Sorleij Johannes Johannes Lammertink 1860 Doodestraat 521
Kuhn Johanna Johannes C.C. Ekelenberg, van Mulder 1867 Doodestraat 524
Sorleij Margaretha Johanna Johannes Lammertink 1868 Doodestraat 524
Lintelo, te Gertrudis Hermannus Gijsen Mulder 1866 Doodestraat 525
Smeijers Maria Bernardus Nijland 1862 Doodestraat 527
Slot Hendrika Gradus Hommers 1866 Doodestraat 529
Voort, van der Zoon Hendrik Bruins 1866 Doodestraat 530
Hodes Eulalia Elizabeth Johannes Franciscus Morselt 1880 Doodestraat 588
Hodes Hermanna Hendrika Antonius Jozef Ekkerink 1870 Doodestraat 589
Hodes Antonius Antonius Jozef Ekkerink 1871 Doodestraat 589
Jansen Hendrik Jan Gerrit Tuller 1885 Doodestraat 589
Hodes Johanna Aleida Arnoldus Hobert 1874 Doodestraat 590
Dille Dochter Bernardus Hedde, ter 1878 Doodestraat 592
Dille Bernardus Wilhelmus Ernestus T. Belders Hedde, ter 1878 Doodestraat 592
Geels Maria Gerrit Jager, de Jonkman 1872 Doodestraat 593
Pijffers Gradus Gerrit Jan Jonkman 1875 Doodestraat 593
Pijffers Gradus Gerrit Jan Jonkman 1873 Doodestraat 593
Paauwe Gerrit Jan Berend (Pauwen) Spenkelink Spenkelink 1882 Doodestraat 594
Paauwe Bernardus Gerrit Jan Spenkelink 1873 Doodestraat 594
Spenkelink Engbertus Joannes Tanke Laren, van/Olminkhof 1886 Doodestraat 594
Berge, ten Jannes Hendrik Gijsen Nijland 1885 Doodestraat 596
Nijland Diena Gerrit Willem Schreurs Berge, ten 1879 Doodestraat 596
Teunizen Hermina Jan Bruggemans Slaghekke 1878 Doodestraat 597
Grooteboer Jan Gerrit Jan Maatkamp 1867 Doodestraat 598
Lintelo, te Gerhardus Hermannus Giesen Immink 1878 Doodestraat 599
Ulenreef Geesjen Bartus Scheppink Smeijers 1886 Doodestraat 599
Selhorst Jannetje ? ? Sauer 1878 Doodestraat 600
Grooteboer Gerrit Jan Jan Kruimers Maatkamp 1875 Doodestraat 601
Roelofs Manna Hendrik Lammerink Wolterink 1884 Doodestraat 601
Vinkers Harmina Hendrikus Spenkelink Plas 1880 Doodestraat 601
Braamhaar Antoni Bernardus Kuiper Slag 1889 Doodestraat 699
Dokters Willem Jannes Berge, ten 1892 Doodestraat 699
Elst, ter Johanna Jan Exterkate Hedde, ter/Elsen, ten 1887 Doodestraat 699
Theijink Gerrit Jan Hendrikus Maat, van de 1890 Doodestraat 699
Theijink Jannes Hendrikus Maat, van de 1890 Doodestraat 699
Berg, van den Gerrit Jan Heggeler Ruiterkam 1891 Doodestraat 700
Tempelman Hendrikus Willem Paalberends 1893 Doodestraat 701a
Berg, van den Doortje Arend Lindeman Paalman 1895 Doodestraat 702
Hillebrand Johan Theodoor Lintelo, te 1894 Doodestraat 702
Hofman Hendrik Hendricus Meulenkok Pouwels/Langkamp 1891 Doodestraat 702c
Lintelo, te Hermanna Johanna Gerhardus Immink 1890 Doodestraat 702
Nijmeijer Johanna Harmina Hermannus Koersen Bredenoord 1890 Doodestraat 702c
Voort, van der Hendrik Dirk Mensink Bruins 1896 Doodestraat 703
Hodes Zoon Hermannus Albertus Efftink 1900 Doodestraat 1000
Heitkamp Johannes Petrus Johannes Slot Jogems 1916 Doodestraat 1032
Hobert Berentdina Hendrikus Nieuwenhuis Hodes 1917 Doodestraat 1032a
Hodes Arnoldus Joannes Joachim Gaalman Hobert 1902 Doodestraat 1035
Spenkelink Maria Engbertus Laren, van Paauwe 1912 Doodestraat 1036
Barneveld, van Alexander Willem Horst, ter 1910 Doodestraat 1037
Lammers Jenneken Gerrit Hulst Averesch 1915 Doodestraat 1038
Seppenwoolde Gerritdina Jan Hendrik Kreijkes Lankamp 1911 Doodestraat 1038
Altink Maria Petrus Heege, ter Braak, ter 1908 Doodestraat 1039
Veenhuizen Johanna Gradus Teunissen 1909 Doodestraat 1039
Langkamp Fredrik jan Hermannus Boermans Seppenwoolde 1901 Doodestraat 1041
Ziegerink Johanna Mannes Burg, van der Hegeman 1919 Doodestraat 1042
Reekers Maria Johanna Johannes Hendrikus Schotman 1914 Doodestraat 1043
Wissink Hermanna Jan Ligtenberg Nijhof 1914 Doodestraat 1044
Schotman Maria ? ? Reekers 1903 Doodestraat 1045
Nieland Gerridina Jannes (Nijland) Sofert Pas 1902 Doodestraat 1046
Brinkhof Zoon Jan Zandvoort 1917 Eiermors 152
Kramer Aaltje Petrus Wilhelmus Ijdens Keen 1915 Eiermors 152a
Meulenkolk Hendrika Jan Avest, ter Jansen 1911 Eiermors 152
Wissink Fenneken Albertus Olthof Spenkelink 1911 Eiermors 153
Bijsterman Jan Gradus Willemsen 1816 Elsen Geen
Klumpers Janna Gerrit Roessink Altena/Avest, ter 1815 Elsen
Verdreit Jenneken Marten Pas, van der Morsche, te 1815 Elsen Geen
Verdriet Jenneken Marten Pas, van der 1815 Elsen Geen
Verdriet Jan Marten Pas, van de 1818 Elsen Geen
Wolthuis Hendrik Jan Jan Aaftink Huisken 1816 Elsen Geen
Danneberg Jan Hendrik Gerrit Rietman 1814 Elsen 32
Averdijk Johannes Hermannus Maat, ter 1852 Elsen 36
Immerman Arnoldus Franciscus Willem Jacobsen Eeferink 1811 Elsen 43
Vruggink Maria Jan Beeke, ter Zende, te 1816 Elsen 131
Ezendam Jan Jan Hagedoorn 1812 Elsen 246
Mensink Hendrika Jan Hendrik Uitert, van 1813 Elsen 282
Rotman, klein Jan Gerrit Trinen Rotman, klein Witten 1815 Elsen 290
Zeinen (Hendertink) Hendrik Jan Leuink/Paalman 1818 Elsen 291
Vinckers Harmen Hendrick Mensink Vinckers 1817 Elsen 292
Vinkers Harmina Hendrikus Spenkelink Plas 1815 Elsen 292
Vinkers Jan Henrdikus Spenkelink 1813 Elsen 292
Vinkers Dina Hendrik Spenkelink 1818 Elsen 292
Rotman Hendrik Willem Kolhoop 1816 Elsen 293
Rotman Jan Willem Kolhoop 1818 Elsen 293
Ooms Dirk Jan Arend Heukes Nijland 1812 Elsen 296
Assink Jenneken Gerrit Jan Wolters 1813 Elsen 298
Assink Gerrit Jan Hendrik Lenfers Rief, ten/Wolters 1814 Elsen 298
Asbroek Jannes Gerrit Wassink Lammertink 1813 Elsen 299
Asbroek Jan Gerrit Wassink 1816 Elsen 299
Bloemendal Jannes Arend Boom 1815 Elsen 300
Megelink Aaltjen ? ? Wassink 1814 Elsen 301
Effink Anneke Jan Letink Mensink 1812 Elsen 302
Mensink Gerrit Garrit Effink Brand 1818 Elsen 302
Bijsterman (Nijland) Hendrina Mensink 1814 Elsen 305
Mensink Hendrika Albert Rotmans 1818 Elsen 305
Bloemers Garrit Berend Nijhuijs 1817 Elsen 307
Wolthuis Gerrit Jan Jan Aaftink 1813 Elsen 308
Huisken Berend Jan Jan Nijhuis 1816 Elsen 309
Dijk, van den Derk Jan (Oeijink) Wissink 1817 Elsen 310 Thv Berend Wissink
Schreurs Jannes Gerrit Jan Schutten 1812 Elsen 311
Hove, ten Aaltje Jan Beumers Assink 1813 Elsen 312
Hove, ten Geesken Jan Beumers 1818 Elsen 312
Effink Hendrika Jan Rotman 1814 Elsen 314
Effink Geesken Jan Rotman 1814 Elsen 314
Effink Janna Gerrit (Essink) Rotman Zeendam 1816 Elsen 314
Effink Jan Gerrit (Essinck) Mensink Rotman 1813 Elsen 314
Mensink Jan Albert Rotmans 1816 Elsen 315
Aalbrink Jan Gerrit H. (Aalbrink) Hoevink 1816 Elsen 319
Bakker Harmina Jan Beumer 1818 Elsen 319
Hoevink Gerrit Jan Hendrik Daalwijk 1816 Elsen 319
Aalbrink Fredrikdina Gerrit Jan (Mensink) Aalberink Lohuis 1816 Elsen 320
Aaltink Jan Gerrit Jan (Mensink) Aalberink 1814 Elsen 320
Mensink Aalken Gerrit Jan Aalberink 1812 Elsen 320
Eeftink Jan Jan Letink, klein 1815 Elsen 321
Eeftink Arendina Jan Letink, Klein 1813 Elsen 321
Eeftink Jan Jan Letink, klein 1815 Elsen 321
Eeftink Arendina Jan Letink, klein 1815 Elsen 321
Kloeke Griete ? ? Eeftink 1817 Elsen 321
Letink, klein Jenneken Arend Reef Eeftink 1815 Elsen 321
Boesink Berendina Hendrik Sende, ten 1818 Elsen 323
Boesink Janna Hendrik Sende, ten 1818 Elsen 323
Boesink Harmen Hendrik Sende, ten 1812 Elsen 323
Boesink Hendrik Jan (Effink) Oink 1812 Elsen 323
Dannenberg Maria Klaas Huiskes 1818 Elsen 324
Grobben Jan Jan Hendrik ? 1817 Elsen 325 Thv J. Sprokkenreef
Kevelham Jan Hermen Aaltje 1812 Elsen 325
Sprokkenreef Janna Geertjes Jan Reurink 1817 Elsen 325
Aaftink Jan Gerrit Jan Letink 1818 Elsen 326
Reef Jenneken Berend Aelbertinck Eeftink 1817 Elsen 327
Meulenkolk Gerritdiena Jan Hendrik Ziel Harbers 1815 Elsen 330
Meulenkolk, klein Jan Roelof (Meulenkolk) Alink Philipsborg 1813 Elsen 331
Zendman Berendina Jan (ten Sende) Wassink Bloemendal 1814 Elsen 331
Derksen Jenneken Hendrik Slagmans 1814 Elsen 332
Mentink Jan Teunis Hietkamp Kruider 1815 Elsen 333
Kamphuis Jenneken Gerardus Scherphof 1818 Elsen 334
Huiskens Jan Hendrik Hegeman 1812 Elsen 335
Sende, ten Jan Berend Lijtink Wassink 1818 Elsen 336
Sentman Janna Jan Keurst, ter 1818 Elsen 336
Zendink Jannes Berend (Zende, ten) Lijtink 1812 Elsen 336
Averdijk Geertrui Hermannus Wassink 1818 Elsen 337
Averdijk Gerrit Jan Hermannus Wassink 1816 Elsen 337
Rensink Janna Evert Braamkolk Bosman 1813 Elsen 337
Hidde Geertrui Jan Averink, klein 1817 Elsen 339
Wassink Arend Jan Hermannus Hiddink 1818 Elsen 339
Wassink Arend jan Hermannus Hiddink 1817 Elsen 339
Wassink Arnoldus Hendrik ? Lampsen/Lambertzen 1814 Elsen 339
Hegeman Hendrika Gerrit (Meijer) Hegeman 1816 Elsen 341
Hegeman Jan Gerrit (Aalberink) Hegeman Lohuis/Hiddink 1815 Elsen 341
Hegeman Hendrika Gerrit (Meijer) Hegeman 1815 Elsen 341
Lentfers Jenneken Gerrit (Hegeman) Leetink 1818 Elsen 343
Lentfers Janna Gerrit (Hegeman) Lentfert Eeftink 1815 Elsen 343
Aal Albertus ? ? Rietman 1816 Elsen 344
Teemker Jannes 1815 Elsen 345
Eeftink Jan Hendrik Jan Wolters 1817 Elsen 346
Wolters Jan Jannes Hegeman Meijer 1816 Elsen 346
Megelink Frederikus Arent Veldhuis 1818 Elsen 347
Sandink Frerik Derk Veldhuis Beuse 1814 Elsen 347
Klumpers Gerrit Hendrik Gerrit Roessink 1816 Elsen 348
Klumpers Gerrit Jan Gerrit Roessink 1818 Elsen 348
Eeftink Gerrit Hendrik Tjoonk Willems 1818 Elsen 349
Eeftink Gerrit Hendrik Hendrik Tjoonk 1817 Elsen 349
Klumpers Gerrit Hendrik Gerrit Roessink 1817 Elsen 349
Klumpers Gerrit Hendrik Gerrit Roessink 1816 Elsen 349
Elsen, ten Hendricus Berend Bloemen Kenkhuis 1812 Elsen 350
Teemker Jan Jan Wolters Horst, ter 1815 Elsen 350
Horst, van der Jenne Gerrit Keizer Teemker 1816 Elsen 351
Tulner Jan Albert Gerrit Janmenne 1817 Elsen 351
Elsen, ten Gerrit Jan Berend Bloemen 1815 Elsen 353
Baas, de Antonius Gerardus Johannes Coenderink Hoeseler, ten 1813 Elsen 356
Klumers Jenneken Gerrit Huisken 1818 Elsen 360
Averdijk Jenne Jannes Kamphuis Slagers 1817 Elsen 366
Kolhoop, klein Gerrit Jannes (Brunnekreef) Wolfs 1818 Elsen 366
Zijthof, ten Jenneken Jan Horst, ter 1816 Elsen 369 Wonend in Goor
Olthof Berend Jan Klaas Scholten Nijland 1817 Elsen 374
Leetink Jan Jan Olthof Huiskes 1817 Elsen 375
Truitmans Harmen Wolter (Trutmans, ten) Krommendam Zenkeldam 1816 Elsen 375
Krommendam Berend Arend ten Zenkeldam Montena 1815 Elsen 378
Nijland Janna Jan Ooms 1816 Elsen 379
Vruggink Maria Jan Beeke, ter 1815 Elsen 379
Vruggink Gerrit Jan Hendrik Rommeler 1814 Elsen 379
Vruggink Mannes Jan Beeke, ter 1816 Elsen 379
Vreuwink Jenneken Gerrit Hendrik Vruwink Kappe 1812 Elsen 381
Wolbers Hermina Jan Reethorst Brilman 1816 Elsen 384
Kempers Jan Hendrik Efbert (Barfde) Holshorst Assink 1814 Elsen 385
Philipsborg Jan Derk Teemker 1816 Elsen 385
Nijland Janna Hendrik Berge, ten 1818 Elsen 386
Vruggink Jenneken Gerrit Hendrik Kappert 1816 Elsen 386
Assink Hermina Gerrit Jan Nijland Burgers 1816 Elsen 388
Hobbes Jenneken Jan Senkeldam 1814 Elsen 389
Huisken Gerrit Hendrik Jan Nijhuis Valk 1813 Elsen 390
Leeftink Derk Hendrik Slaghorst 1815 Elsenerbroek Geen
Uitert, van Jan Hans Hendrik Kempers Duischen 1811 Elsenerbroek Geen
Wilgerink Maria Gerrit (v.den Bargh) Wilgerink Kijfhorst 1813 Elsenerbroek 289
Leetink, klein Jan Berend Hendrik Hegeman Daalwijk 1815 Elsenerbroek 327
Ezendam Johanna Antonij Exo 1815 Elsenerbroek 365
Loose, ten Mannes Jan (Loohuis) Goselink 1812 Elsenerbroek 366
Leusink Dirk Fredericus Bruins 1817 Elsenerbroek 368
Broers Mannus Gerrit Jan (Broens) Duisschen 1811 Elsenerbroek 370
Keurst, ter Derk Willem Assink Ezendam (Teemker) 1818 Elsenerbroek 371
Leetink Albert Jan Jan (Letink) Philipsborg 1812 Elsenerbroek 373
Philipsborg Engele Harmen Neutenberg Letink 1812 Elsenerbroek 373
Scholten Engele Berend Philipsborg Olthof 1813 Elsenerbroek 374
Zenkeldam, ten Willemina Berent (Senkeldam) Begijnemans Truitmans 1813 Elsenerbroek 375
Krommendam Janna Arent (ten Zenkeldam) Montana 1813 Elsenerbroek 378
Kappe Jenneken Jan Lammers Vruwink 1812 Elsenerbroek 381
Janssen Hendrik Jan Visschers Stegemans 1817 Elsenerbroek 386
Nijland Gerritdina Hendrik Berge, ten 1815 Elsenerbroek 389
Siemerink Jan Berend Reijnt Scherphof Zelhorst 1818 Elsenerbroek 487
Assink Zoon Derk Jan Lubbers 1892 Elsenerstraat
Baan Dochter Jan Willem Altink 1894 Elsenerstraat
Bruggink Zoon Jan Derk Brinke, ten 1875 Elsenerstraat
Dakhorst Zoon Janna 1879 Elsenerstraat
Dam, ten Jan Jannes Boerkamp 1836 Elsenerstraat Geen
Kelderman Gerrit Jan Hendrik Starink Beerendsen 1833 Elsenerstraat Geen
Kienhuis Dochter Johannes Asuerus Werger 1870 Elsenerstraat
Kuipers Johannes Roelof Platenkamp Hobert 1914 Elsenerstraat ?
Lankamp Zoon Jannes Ark, van 1874 Elsenerstraat
Ligtenberg, Klein Zoon Derk Thije, ten 1888 Elsenerstraat
Lintelo, te Zoon Lambertus Lindeman 1878 Elsenerstraat
Meijerman Dochter Gerard Arends 1894 Elsenerstraat
Nieuwenhuis Zoon Jan Losser, van 1899 Elsenerstraat
Pennings Zoon Johan Pieter Vlierman 1891 Elsenerstraat
Pluimers Zoon Hermannus Voortman 1900 Elsenerstraat
Roosink Zoon Jan Diekerman 1882 Elsenerstraat
Scherphof Arend Arend Jan Langekamp 1904 Elsenerstraat 809e
Spenkelink Gerrit Derk Jan Meulenkolk 1845 Elsenerstraat Geen
Spoelder Janna Jan Köts Boerkamp 1833 Elsenerstraat Geen
Pijffers Gerrit Jan Willem Harmsel, ter Jonkman 1878 Elsenerstraat 49
Bruggink Jan Willem Mannes Vossebeld 1897 Elsenerstraat 58
Vlierman Alida Berendina Jan Hendrikke Willem Poortman 1850 Elsenerstraat 58
Assink Derk Jan Gradus Asselman Lubbers 1909 Elsenerstraat 110a
Sikkelbein Jan Willem Johannes Lambertus Meijer 1839 Elsenerstraat 117 Thv Gerrit Jan Meijer
Baan Lambertus Jan Broens 1857 Elsenerstraat 124
Hoek, van der Sara Saul Levi Salomons 1849 Elsenerstraat 129
Maat, van de Abraham Gerrit Jan Harmsel, ter 1869 Elsenerstraat 139
Schreurs Berendina Willem Meijer 1862 Elsenerstraat 139
Janssen Gerrit Hendrik Gerrit Arend Assink 1911 Elsenerstraat 152
Hillebrand Lambertus Hendrik Johan Theodoor Lintelo, te 1863 Elsenerstraat 179
Lammertink Janna Hermannus Mulders Struik 1828 Elsenerstraat 201
Struik Hendrik Hermannus Lammertink 1824 Elsenerstraat 201
Platenkamp Arend Jan Platenkamp Struik 1819 Elsenerstraat 205
Platenkamp Catharina Arend Struik 1818 Elsenerstraat 205
Losser, van Berendina Willem Rozendom 1823 Elsenerstraat 207
Losser, van Berendina Willem Rozendom 1819 Elsenerstraat 207
Losser, van Berendina Willem Rozendom 1823 Elsenerstraat 207
Seppenwoolde Gerrit Jan Jan Kaanis 1826 Elsenerstraat 207
Bruggink Janna Gerrit Jan Ligtenberg 1831 Elsenerstraat 208
Bruggink Arend Wolter Kreijkes 1828 Elsenerstraat 208
Leussink Jenneken Derk Geels Bruggink 1844 Elsenerstraat 208
Vregeler, te Joanna Egbertus Kerkelmeijer Lintelo, te 1840 Elsenerstraat 209
Struik Jacobus Gerrit ? Westerink 1811 Elsenerstraat 210
Struik Gerhardus Hermannus Lammertink 1820 Elsenerstraat 210
Nieuwenhuis Hendrikus Jan Berg, van den 1839 Elsenerstraat 211
Nieuwenhuis Hendrika Jan Berg, van den 1839 Elsenerstraat 211
Nieuwenhuis Hendricus Jan Hendrik Nijenhuis Meijer Harbers 1830 Elsenerstraat 211
Scheffens Coenraad ? ? ? 1811 Elsenerstraat 211
Spenkelink Berndijne Jan Willem Hamer Harbers 1832 Elsenerstraat 211
Berge, ten Dochter Mannes Voortman 1843 Elsenerstraat 212
Berge, ten Zoon Mannes Voortman 1843 Elsenerstraat 212
Eilers Maria Jannes Karspel 1818 Elsenerstraat 212
Eilers Jannes Jannes Kaspel 1819 Elsenerstraat 212
Losser, van Willem Rozendom 1817 Elsenerstraat 212
Schuitert Hermannus Jannes Groothuis 1834 Elsenerstraat 212
Schutte Janna Antonij Schippers 1811 Elsenerstraat 212
Voortman Gerritdina Gerrit Jan Ligtenberg Berge, ten 1843 Elsenerstraat 212
W€usthuis Egbertus Bernardus Mensink 1823 Elsenerstraat 212
Weusthuis Bernardus Egbert Keppelink Mensink 1837 Elsenerstraat 212
Averesch Gradus Bartus Steege, ter Meulenkolk 1839 Elsenerstraat 213
Borneman Hendrika Berend Hagedoorn Vlierman 1841 Elsenerstraat 213
Bruggink Johanna Wolter Morren Veer, van ‘t 1828 Elsenerstraat 213
Veer, van ‘t Derk Jan Vlierman 1827 Elsenerstraat 213
Ligtenberg Aleida Andries Schippers Voortman 1837 Elsenerstraat 214
Voortman Otto Jan Maat, van de Nijmeijer 1844 Elsenerstraat 214
Voortman Jan Arent Jan Spoelder 1831 Elsenerstraat 214
Voortman Mannus Gerrit Jan Ligtenberg 1835 Elsenerstraat 214
Voortman Maria Gerrit Jan Ligtenberg 1837 Elsenerstraat 214
Voortman Geesken Gerrit Jan Ligtenberg 1824 Elsenerstraat 214
Voortman Gerrit Gerrit Jan Ligtenberg 1829 Elsenerstraat 214
Voortman Jan Gerrit Jan Ligtenberg 1840 Elsenerstraat 214
Voortman Gerrit Jan Otto Nijmeijer Ligtenberg 1843 Elsenerstraat 214
Maatkamp Mannes Jannes Dakhorst 1836 Elsenerstraat 215
Scherphof Gerrit Derk (Scherphoff) Hofman Steege, ter 1840 Elsenerstraat 215
Weel, ter Jan Antonij Jan Scherphoff 1817 Elsenerstraat 215
Weel, ter Jan Antonij Jan Scherphoff 1841 Elsenerstraat 215
Weel, ter Willemina Jan Scherphoff 1822 Elsenerstraat 215
Weel, ter Gerrit Hendrik Jan Scherphoff 1821 Elsenerstraat 215
Weel, ter Jan Antonij Horst, ter Scherphoff 1838 Elsenerstraat 215
Paauwe Jannetje Lambertus Molenaar Lindeman 1840 Elsenerstraat 216
Vlierman Johanna Berendina Antonij Borneman 1822 Elsenerstraat 216
Broens Jannes Jan (van Tarel) Kaasfelt Wissink 1825 Elsenerstraat 217
Bruins Hendrika Jan Nieuwenhuis 1840 Elsenerstraat 217
Bruins Jenneken Jannes (Broens) Wissink 1821 Elsenerstraat 217
Nieuwenhuis Berendina Hendricus Harbers Bruins 1843 Elsenerstraat 217
Regels Sophia ? ? Meesters 1822 Elsenerstraat 217
Janssen Janna Willem Achterkamp Lieftogt/Scherphof 1837 Elsenerstraat 218
Scheppink Berend Jan Jaan Smalbrugge Endeman 1839 Elsenerstraat 218
Scheppink Berend Jan Jan Janssen 1830 Elsenerstraat 218
Scheppink Albert Hendrik Hogeslag 1839 Elsenerstraat 218
Scheppink Willemina Hendrika Hendrik Hogeslag 1840 Elsenerstraat 218
Baan Angenisse Jannes Eskes Mensink 1811 Elsenerstraat 219
Baan Jan Lambertus Baan Bruins 1832 Elsenerstraat 219
Ligtenberg Geesken Jan Baan 1832 Elsenerstraat 219
Mensink Gerrit Jan Smeijers Bruins 1826 Elsenerstraat 219
Baan Aaltje Jan Stokkers Dijk, van 1827 Elsenerstraat 220
Brinke, ten Jan Langenhof Leeuwen, van 1840 Elsenerstraat 220
Wessels Willemina Geertrui Gerrit Hendrik Brinke, ten 1846 Elsenerstraat 220
Flierman Gerrit Jan Hendrick Horst, van der Jalink 1823 Elsenerstraat 221
Jalink Aleida Berendina H. Hermannes Welmers Flierman 1839 Elsenerstraat 221
Plas Berendina Hendrikus Vinkers 1839 Elsenerstraat 221
Vlierman Helena Hendrika Gerrit Jan (Flierman) Jalink 1819 Elsenerstraat 221
Wessels Gradus Gerrit Hendrik Brinke, ten 1843 Elsenerstraat 221
Gerritsen Christina Willemina 1830 Elsenerstraat 222
Altink Gerrit Jan Arend Nieuwenhuis 1826 Elsenerstraat 223
Altink Gerrit Hendrik Arend Nieuwenhuis 1830 Elsenerstraat 223
Altink Gezina Hendrika Arend Nieuwenhuis 1840 Elsenerstraat 223
Altink Gerrit Hendrik Arend Nieuwenhuis 1826 Elsenerstraat 223
Berge, ten Berendina Arent Lankamp 1839 Elsenerstraat 223
Berge, ten Berendina Arent Langkamp 1839 Elsenerstraat 223
Bruins Egbert Jan (Tarel, van) Kaasfelt 1826 Elsenerstraat 223 Thv Wed. A. Ruttink
Wessels Gerritdina Gerrit Hendrik Brinke, ten 1845 Elsenerstraat 223
Stokkentreef Hendrika Harmina Gerrit Dokhoorn Eerden, van 1811 Elsenerstraat 224
Nieuwenhuis Aaltje Gerrit Bruijns Altink 1835 Elsenerstraat 225
Schreurs Gerrit Willem Waander Timmerij 1839 Elsenerstraat 225
Schreurs Gerrit Willem Waander Timmerij 1839 Elsenerstraat 225
Troost Gesina Engelina Engelbert Ruttink 1819 Elsenerstraat 225
Vlierman Jan Willem Gerhardus Brouwer 1819 Elsenerstraat 225
Vlierman Hermannus Gerhardus Brouwer 1819 Elsenerstraat 225
Immink Jan Willem Jan Willem Olde Reuver of B. Bakker 1918 Elsenerstraat 243a
Assink Gerrit Jan Dijkhuis Pek 1846 Elsenerstraat 250
Assink Derk Gradus Asselman 1853 Elsenerstraat 250
Assink Hendrikus Gradus Asselman 1853 Elsenerstraat 250
Dakhorst Janna Derk Bargboer 1852 Elsenerstraat 250
Kreijkes Christina Hendrikus Spaar Brussel, van 1877 Elsenerstraat 250
Dakhorst Abraham Jannes (Slotman) Dakhorst Avest, ter/Bruinz 1854 Elsenerstraat 251
Scheppink Willemina Jan Maat, van de 1852 Elsenerstraat 251
Gerritsen Hermannus Gerrit Wessels Altink/Riet, van de 1853 Elsenerstraat 252
Gerritsen Hendrik Jan Hermannus Riet, van de 1856 Elsenerstraat 252
Nijland Hendrina Gerrit Reef, van ‘t Wevers 1846 Elsenerstraat 253
Schuitert Jannes Jan Schokman Grootenhuis 1859 Elsenerstraat 254
Brummels Maria Jan Grooten 1858 Elsenerstraat 265
Berge, ten Gerritdina Mannes Kamphuis 1849 Elsenerstraat 267
Dijk, van den Geziena Johanna Jan Beijst 1854 Elsenerstraat 267
Geusendam Antonius Bernardus Geuz.dam Vagevuur Weusthuis 1849 Elsenerstraat 267
Mensink Catharina Egbertus Braamhaar Weusthuis 1849 Elsenerstraat 267
Vlierman Antonij Jan Hendrik (Flierman) Horst, van der Borneman 1847 Elsenerstraat 268
Pek Willemina Jan Boesewinkel Assink/Witten 1856 Elsenerstraat 270
Voortman Arend Jan Otto Nijmeijer Spoelder 1855 Elsenerstraat 270
Voortman Gerrit Arent Jan Spoelder 1850 Elsenerstraat 270
Docter Hendrina Jan (Dokters) Vossebelt Bruggink 1849 Elsenerstraat 272
Ligtenberg Zoon Jan Schuitemaker 1856 Elsenerstraat 272
Nijkamp Kristina Hermen Krommendijk Pongers 1852 Elsenerstraat 272
Kraijkes Arent Gerrit Bruggink Harmsen, ten 1850 Elsenerstraat 273
Pongers Hermina Jan Nijkamp 1852 Elsenerstraat 273
Spoelder Gerritdina Jan Hoefhuis Voortman 1853 Elsenerstraat 273
Scherphof Aaltjen Derk Veer, van ‘t Bruggink 1858 Elsenerstraat 274
Schuitert Hermina Jannes Grootenhuis 1828 Elsenerstraat 290
Platenkamp Maria Arend Struik Kuipers 1857 Elsenerstraat 317
Struik Hendrika Jacobus Westerink Platenkamp 1848 Elsenerstraat 317
Sikkelbein Albertus Johannes Lambertus Meijer 1855 Elsenerstraat 318
Sikkelbein Jenneken Johannes Lambertus Meijer 1855 Elsenerstraat 318
Sikkelbein Zoon Johannes Lambertus Meijer 1859 Elsenerstraat 318
Steege, ter Willemina Jan Scherphof Scherphof 1848 Elsenerstraat 318
Weel, ter Willemina Jan Scherphoff 1852 Elsenerstraat 318
Bruins Hendrika Jan Nieuwenhuis 1846 Elsenerstraat 319
Wissink Berendina Jan Wevers Broens/Meijer 1851 Elsenerstraat 320
Lindeman Johanna Aleida Johannes Lambertus Hodes 1854 Elsenerstraat 321
Lindeman Joannes Joachim Johannes Lambertus Hodes 1854 Elsenerstraat 321
Smalbrugge Hendrica Jan Gunneman Boerman 1849 Elsenerstraat 322
Bolink Fredrik Egbert Hendrizen Berge, ten 1847 Elsenerstraat 323
Riet, van de Lammert Derk Boerman 1859 Elsenerstraat 323
Wessels Willemina Geertrui Gerrit Hendrik Brinke, ten 1846 Elsenerstraat 323
Baan Jan Willem Jan Smeijers Meijlink 1851 Elsenerstraat 324
Baan Gerrit Jan Jan Willem Meijlink 1855 Elsenerstraat 324
Jalink Elsje Jan Hermannus Willems 1851 Elsenerstraat 325
Pijffers Antoie Willem Harmsel, ter 1846 Elsenerstraat 326
Averdijk Jan Hendrik Hermannus Maat, ter 1847 Elsenerstraat 329
Colard Dochter Guillaume Brink, van den 1849 Elsenerstraat 329
Samuel Roosje Aron Lange, de 1849 Elsenerstraat 329
Lintelo, te Hermannus Lambertus Scholten Vregeler, ten 1861 Elsenerstraat 330
Siemerink Gerrit Jan Gerhardus Schot Kraaijenzang 1866 Elsenerstraat 330
Grootenhuis Gerritje Jan ? Schuitert 1865 Elsenerstraat 339
Pluimers Jan Hendrik Gerrit Bolscher, ten 1864 Elsenerstraat 342
Altink Dochter Egbert Wevers 1861 Elsenerstraat 346
Boerkamp Gerharda Henricus Spoelder Mulder 1868 Elsenerstraat 347
Koedijk Hendrikus Arnoldus Mulder 1864 Elsenerstraat 347
Altink Arendina Gerrit Jan Scholten 1869 Elsenerstraat 348
Berge, ten Johanna Berendina Mannes Kamphuis 1863 Elsenerstraat 348a
Timpers Albert Jan ? Spenkelink 1860 Elsenerstraat 348
Schuitert Jansen Antonij Karkdijk 1868 Elsenerstraat 349
Schuitert Willemina Antonij Karkdijk 1868 Elsenerstraat 349
Vrijdag Fredrik Tobias Godfried (Vreijdag) Veltink Bolscher, ten 1866 Elsenerstraat 356
Struik Hermannus Jacobus Westerink Brummels/Lammertink 1860 Elsenerstraat 365
Struik Hermannus Hendrikus Hermannus Schrooten 1861 Elsenerstraat 365
Berg, van den Jenneken Marten Seppenwoolde Nieuwenhuis 1868 Elsenerstraat 366
Harbers Hendrica Arend Spenkelink Nieuwenhuis 1863 Elsenerstraat 366
Varenhorst Marinus Gerrit Bergman 1860 Elsenerstraat 372
Voortman Gerrit Jan Arent Jan Eshuis 1866 Elsenerstraat 372
Voortman Hendrikus Gerrit Jan Averesch 1866 Elsenerstraat 373
Bruggink Wolter Jan Leussink Scherphof 1868 Elsenerstraat 377
Bruggink Willemina Jan Derk Brinke, ten 1868 Elsenerstraat 377
Schol Tonia Albert Teunissen 1872 Elsenerstraat 385
Dannenberg Zoon Arend Kreijkes 1861 Elsenerstraat 403
Assink Gradus Gerrit Jan Wolters Asselman 1882 Elsenerstraat 406
Assink Hendrikus Gradus Asselman 1877 Elsenerstraat 406
Assink Jenneken Gradus Asselman 1882 Elsenerstraat 406
Dakhorst Hendrina Abraham Bruins 1870 Elsenerstraat 406
Voortman Gerrit Jan Arend Jan Pluimers 1885 Elsenerstraat 406
Arends Zoon Jan Vorderman 1877 Elsenerstraat 407 Niet vermeld
Vorderman Dirkje Jan Wullink Arends 1877 Elsenerstraat 407
Vaal, de Elizabeth Roelofje Marinus Mourik, van 1887 Elsenerstraat 408
Vaal, de Roeland Marinus Mourik, van 1883 Elsenerstraat 408
Vaal, de Roeland Marinus Mourik, van 1879 Elsenerstraat 408
Kapelle Albertus Antonij Hendrik Olthof 1885 Elsenerstraat 409c
Mulder Wilhelmus Jannes Lammertink Boerkamp 1873 Elsenerstraat 410
Colard Guillaume Jadone Freriks Brinke, van den 1866 Elsenerstraat 419
Scherphof Fenneken Gerrit Stege, ter Weel, ter 1860 Elsenerstraat 437
Weel, ter Janna Hendrika Gerrit Hendrik Ezeman 1865 Elsenerstraat 437
Weel, ter Hendrikus Gerrit Jan Ezeman 1866 Elsenerstraat 437
Schreurs Gerrit Jan Willem Meijer 1860 Elsenerstraat 439
Schreurs Arendina Willem Meijer 1862 Elsenerstraat 439
Schreurs Gerrit Jan Willem Meijer 1859 Elsenerstraat 439
Schreurs Berend Jan Willem Meijer 1861 Elsenerstraat 439
Wessels Willem Gerrit Hendrik Meenks 1863 Elsenerstraat 440
Boerman Geertrui Jan (Boermans) Boerman Riet, van de 1861 Elsenerstraat 442
Wessels Willem Gerrit Hendrik Meenks 1867 Elsenerstraat 443
Lindeman Johanna Willemina Johan Herman Willems 1862 Elsenerstraat 444
Lindeman Gradus Johannes Wilhelmus Ensink 1862 Elsenerstraat 444
Harmsel, ter Margaretha Abraham Stam Pieffers 1861 Elsenerstraat 446
Altink Arend Jan Gerrit Jan Scholten 1864 Elsenerstraat 447
Mensink Gerritdiene Gerrit Willems Altink 1866 Elsenerstraat 447
Meijer Arend Jan Arend Bruggink 1867 Elsenerstraat 448a
Schooten Janna Joannes Halle, ten Struik 1882 Elsenerstraat 448
Struik Hermannus Hendrikus Hermannus Schrooten 1871 Elsenerstraat 448
Struik Hermannus Hermannus Lammertink Schrooten 1879 Elsenerstraat 448
Struik Hermannus Johannes Hermannus Schrooten 1881 Elsenerstraat 448
Struik Maria Johanna Hendrika Hermannus Schrooten 1871 Elsenerstraat 448
Nieuwenhuis Jenneken Herman Meijerink 1880 Elsenerstraat 449
Nieuwenhuis Jan Hendrikus Voortman 1882 Elsenerstraat 449
Nieuwenhuis Jan Hendricus Berg, van den 1885 Elsenerstraat 449
Voortman Johanna Hendrikus Hagreize Nieuwenhuis 1882 Elsenerstraat 449
Horst, tere Hendrikus Jan Bernardus Kamphuis 1866 Elsenerstraat 450
Haalman Gerrit Jan Berend Zandvoort, klein 1880 Elsenerstraat 452
Nieuwenhuis Jenneken Hendrikus Voortman 1872 Elsenerstraat 452
Eshuis Arendina Beren Jansen Voortman 1880 Elsenerstraat 453
Voortman Arent Jan Gerrit Jan Ligtenberg Eshuis 1882 Elsenerstraat 453
Voortman Arendina Berend Bolscher, ten 1882 Elsenerstraat 453
Voortman Gerrit Jan Arent Jan Spoelder Averesch 1878 Elsenerstraat 453
Voortman Gerrit Jan Berend Bolscher, ten 1874 Elsenerstraat 453
Voortman Gerrit Jan Berend Bolscher, ten 1875 Elsenerstraat 453
Mulder Johanna Gerritdina Hendrikus Altink 1873 Elsenerstraat 454
Mulder Hendrikus Gerardus Pierik Altink 1874 Elsenerstraat 454
Altink Hendrik Jan Gradus Agteresch 1880 Elsenerstraat 455
Altink Dochter Gradus Agteresch 1878 Elsenerstraat 455
Bruggink Gerrit Jan Jan Leussink Ligtenberg 1874 Elsenerstraat 455
Janssen Johanna Gerrit Hendrik Vlierman 1876 Elsenerstraat 455
Ligtenberg Hendrine Jan Wissink Bruggink 1872 Elsenerstraat 455
Vossebeld Willemina Jan Willem Vleermuis Bruggink 1876 Elsenerstraat 455
Brinke, ten Lambertus Arent Jan Scholten Bruggink 1882 Elsenerstraat 456
Bruggink Dochter Jan Derk Brinke, ten 1869 Elsenerstraat 456
Bruggink Dochter Jan Derk Brinke, ten 1869 Elsenerstraat 456
Tusscher, ten Franciscus Bertus Berghuis Wensink 1878 Elsenerstraat 457
Spanjaard Petronella Willemina P. Wilhelmus Geessinck 1873 Elsenerstraat 468
Altink Arend Jan Hendrik Meijerink Nieuwenhuis/Mensink 1864 Elsenerstraat 474
Schuitemaker Gerhardus Teunis Harmsen Stegeman 1868 Elsenerstraat 477
Berge, ten Arendina Hendrikus Heek, van 1885 Elsenerstraat 493
Weel, ter Gerrit Hendrik Jan Scherphoff Ezeman 1873 Elsenerstraat 506
Weel, ter Anthonij Gerrit Jan Scherphoff 1876 Elsenerstraat 506
Blom Theodorus Rudolphus Petrus Joseph Ensink 1882 Elsenerstraat 507
Kuipers Roelof Joannes KLeisen Platenkamp 1877 Elsenerstraat 507
Kuipers Arnolda Antonia Arnoldus Ensink 1878 Elsenerstraat 507
Hogeslag Jenneken Aalbert Bosman Scheppink 1873 Elsenerstraat 508
Scheppink Hendrik Berend Broens Hogeslag 1878 Elsenerstraat 508
Keinhuis Johannes Asuerius Johannes Asuerius Niehuis 1875 Elsenerstraat 510
Kienhuis Gerhardus Johannes Johannes Asuerus Werger 1871 Elsenerstraat 510
Kienhuis Zoon Johannes Asuerus Niehuis 1880 Elsenerstraat 510
Vlierman Helena Hendrika Arend Hermannus Agteresch 1875 Elsenerstraat 513
Vlierman Berend Jan Arend Hermannus Agteresch 1872 Elsenerstraat 513
Tijdink Margrita Johanna Hendrikus Holtvoogd Lindeman 1887 Elsenerstraat 514
Leeuwen, van Willem Barent Willem Agteres Brinke, ten 1873 Elsenerstraat 515
Wessels Gerrit Hendrik Gerhardus Gerritsen Brinke, ten 1882 Elsenerstraat 515
Wessels Mannes Gerrit Hendrik Brinke, ten 1882 Elsenerstraat 515
Bouwmeester Egbert Johannes Gez. Engbert Smeenk 1875 Elsenerstraat 516
Bouwmeester Hendrika Geziena Engbert Smeenk 1876 Elsenerstraat 516
Altink Dochter Gerrit Jan Scholten 1869 Elsenerstraat 517
Altink Aaltje Arend Mensink 1878 Elsenerstraat 517
Altink Gerrit Hendrik Arend Nieuwenhuis 1878 Elsenerstraat 517
Hageman Aaltje Fredrik Beltman 1882 Elsenerstraat 517
Hegeman Regina Fredrik Beltman 1882 Elsenerstraat 517
Harmsel Albert Mannus Rozendom 1888 Elsenerstraat 519
Pluimers Gerrit Hendrik Lammers Bolscher, ten 1892 Elsenerstraat 520
Assink Derk Jan Derk Jan Lubbers 1897 Elsenerstraat 521
Dakhorst Derk Abraham Bruins Bargboer 1890 Elsenerstraat 521
Riet, van de Hendrina Derk Jan Nijkamp 1897 Elsenerstraat 521
Schuitemaker Janna Hermannus Bokdam Langenhof 1888 Elsenerstraat 522
Vosgezang Derk Teunis Hosmar 1894 Elsenerstraat 522
Wesselink Lamberta Margaretha Wersse Ziegerink 1891 Elsenerstraat 522
Vaal, de Marinus Johannes Klijn, de Mourik, van 1896 Elsenerstraat 523
Voortman Hendrika Gerrit Jan Averesch Arends 1893 Elsenerstraat 526
Heek, van Hendrik Gerrit Scheppink 1895 Elsenerstraat 527
Heek, van Egberdina Gerrit Scheppink 1897 Elsenerstraat 527
Arends Dirkje Jan Voortman 1893 Elsenerstraat 528
Voortman Gerrit Gerrit Jan Avest, ter 1895 Elsenerstraat 528
Berge, ten Dina Gerrit Wessels 1898 Elsenerstraat 530
Mulder Janna Wilhelmus Boerman 1890 Elsenerstraat 531
Spenkeliink Hendrikus Engbertus Laren, van Wissink 1898 Elsenerstraat 531
Willems Jenneken Jan Willem Seppenwoolde 1897 Elsenerstraat 532
Maat, van de Jenneken Roelof Gerritsen Borghuis 1897 Elsenerstraat 535
Struik Johannes Gerhardus Hermannus Schrooten 1899 Elsenerstraat 575
Nieuwenhuis Hendrikus Jan Berg, van den Voortman 1890 Elsenerstraat 576
Weusthuis Hendrica Bernardus Mensink Geuzendam 1892 Elsenerstraat 576
Geusendam Hendrikus Bernardus Woolderink 1894 Elsenerstraat 577
Berendsen Esselink Gerrit Jan Wissink Vlierman 1894 Elsenerstraat 578
Voortman Arendina Berend Bolscher, ten 1889 Elsenerstraat 579
Voortman Jenneken Berend Bolscher, ten 1889 Elsenerstraat 579
Voortman Arend Jan Berend Bolscher, ten 1891 Elsenerstraat 579
Voortman Arend Jan Berend Bolscher, ten 1890 Elsenerstraat 579
Voortman Gerrit Gerrit Jan Averesch Ligtenberg 1889 Elsenerstraat 580
Brinke, ten Jenneken Berend Hegeman, klein 1890 Elsenerstraat 581
Bruggink Gerritdina Alberdina Derk Harmsel 1892 Elsenerstraat 581
Hegeman, klein Janna Jannes Noordkamp Brinke, ten 1891 Elsenerstraat 581
Kamphuis Gezina Gerrit Jan Hulscher Geuzendam 1897 Elsenerstraat 588
Riet, van de Hermannus Derk Boerman Nijland 1893 Elsenerstraat 632
Scheppink Johanna Hendrika Hendrik Strokappe 1896 Elsenerstraat 635
Baan Jenneken Jan Willem Meijlink 1897 Elsenerstraat 636
Vliermand Arend Hermannus Gerrit Jan (Flierman) Jalink Agteresch 1896 Elsenerstraat 637
Brinke, ten Janna Egbert Jan Brinke, ten Wessels 1892 Elsenerstraat 639
Brinke, ten Hendrik Lucas Schuitemaker 1898 Elsenerstraat 639
Tromp Cornelis Michaël Sebastianus Dom. Rief 1899 Elsenerstraat 639
Wessels Willemina Gradus Ligtenberg 1896 Elsenerstraat 639
Altink Gerrit Jan Arend Nieuwenhuis Scholten 1899 Elsenerstraat 641
Baan Janna Jan Willem Stam 1894 Elsenerstraat 641
Nijland Gerhardus Gerrit Jan Altink 1890 Elsenerstraat 641
Nijland Willemina Gerrit Jan Altink 1892 Elsenerstraat 641
Nijland Willemina Gerrit Jan Altink 1893 Elsenerstraat 641
Voortman Arend Jan Jan Goosen Altink 1890 Elsenerstraat 641
Voortman Gerritdina Arend Jan Altink 1894 Elsenerstraat 641
Alferink Johannes Wilhelmus Martinus Jacobus Bruin, de 1897 Elsenerstraat 642
Bruin, de Maria Theresia Leonardus Hottenga Alferink 1897 Elsenerstraat 642
Struik Geertrui Gerhardus Mulders Meijer 1888 Elsenerstraat 642
Roling Berend Hendrik Geert Harm Kuipers Seuren 1896 Elsenerstraat 643
Voortman Roesina Gerrit Jan Avet, ter Welle, ter 1918 Elsenerstraat 699
Nieuwenhuis Hendrikus Jan Losser, van 1910 Elsenerstraat 798
Nieuwenhuis Jan Hendrikus Voortman Losser, van 1916 Elsenerstraat 798
Koedijk Gerritdina Jan Hendrik Kreijkes Pluimers 1918 Elsenerstraat 799a
Pluimers Hermannus Gerrit Bolscher, ten Voortman 1915 Elsenerstraat 799
Pluimers Zoon Gerrit Koedijk 1918 Elsenerstraat 799a
Assink Dochter Jan Hendrik Brussel, van 1914 Elsenerstraat 800a
Brussel, van Janna Gerrit Berg, van den Assink 1914 Elsenerstraat 800a
Hosmar Jenneken Gerrit Ezink Vosgezang 1913 Elsenerstraat 802
Vaal, de Dochter Rudolf Eduard Lammers 1911 Elsenerstraat 803
Berg, van den Jannes Gerrit Jan Seppenwoolde 1919 Elsenerstraat 804 Wijk K
Seppenwoolde Jannes Gerrit Schuttert Hammers 1915 Elsenerstraat 804
Vosgezang Teunis Hendrikus Stegeman Hosmar 1902 Elsenerstraat 806
Mourik, van Elizabeth Roelof Vos, de Vaal, de 1903 Elsenerstraat 807
Schuttert Janna Albert Veer, van ‘t Seppenwoolde 1906 Elsenerstraat 808
Waggeveld Berend Jan Jan Losser, van Berge, ten 1917 Elsenerstraat 808
Haar, ter Jannes Hendrika Maat, van de/Hagreize 1904 Elsenerstraat 809d
Nijland Hendrikus Hendrikus Hageman 1903 Elsenerstraat 809a
Slagman Gerrit Jan Garrit Jan Slagman Wevers 1903 Elsenerstraat 809b
Bargboer Gerrigje Hendrikus Wilbers 1908 Elsenerstraat 811
Hove, ten Jannes Jan Bruggink Willems 1900 Elsenerstraat 811
Heek, van Jenneken Gerrit Hofman 1919 Elsenerstraat 813
Assink Johanna Gerrit Jan Aastman Arends 1909 Elsenerstraat 814
Maat, van de Gerrit Jan Albert Heek, van 1915 Elsenerstraat 814
Voortman Otto Arend Jan Baan 1910 Elsenerstraat 816
Voortman Geertrui Arend Jan Baan 1917 Elsenerstraat 816
Voortman Otto Arend Jan Baan 1912 Elsenerstraat 816
Harmsel Christina Mannus Rozendom Boerman 1917 Elsenerstraat 817c
Wessels Hendrik Gerrit Hendrik Baan 1917 Elsenerstraat 817
Witten Fenneken Arend Dokters Tijhuis 1915 Elsenerstraat 817
Hakkert Johanna Hendrika Teunis Jan Wevers Tijhof 1903 Elsenerstraat 821
Nijland Berend Hendrikus Heek, van 1912 Elsenerstraat 824
Wilmink Zoon Willem Agteresch 1911 Elsenerstraat 825
Losser, van Bartus Jan Hofman 1911 Elsenerstraat 829
Vosgezang Willemina Teunis Hosmar Dijk, van den 1917 Elsenerstraat 832b
Borghuis Gerrit Jan Hendrikus Nijland 1913 Elsenerstraat 835
Lindeman Johanna Hermanna Johannes Lambertus Hodes Lintelo, te 1919 Elsenerstraat 875 Wijk K
Geuzendam Hendrika Gerritdina Johannes Antonius Filart 1909 Elsenerstraat 887
Oonk Oda Henrica Johannes Hendrikus Horst, ter Geuzendam 1900 Elsenerstraat 887
Struik Elbartus Gerhardus Hermannus Tusveld 1916 Elsenerstraat 889
Strokap Berendina Lammertdina Hendrik Jan Dokters 1919 Elsenerstraat 891
Strokap Janna Hendrik Jan Dokters 1919 Elsenerstraat 891 Wijk K
Voortman Gerrit Jan Gerrit Ligtenberg 1902 Elsenerstraat 891
Brinke, ten Jan Berend Hegeman, klein 1906 Elsenerstraat 892
Borghuis Maria Gerrit Willem Maat, van de Stouw, van der 1915 Elsenerstraat 893
Bruggink Hendrika Derk Harmsel 1906 Elsenerstraat 893
Bruggink Mannes Derk Docter Vossebelt 1906 Elsenerstraat 893
Voortman Arendina Jan Seppenwoolde 1917 Elsenerstraat 895
Voortman Jan Jan Seppenwoolde 1919 Elsenerstraat 895 Wijk K
Brinke, ten Arend Lambertus Bruggink 1915 Elsenerstraat 898a
Kleinrouweler Bernardus Johannes G. Johannes Bern. G. Smitshuis 1914 Elsenerstraat 899
Ilbrink Gerrit Jan Jan Meijer 1911 Elsenerstraat 945
Riet, van de Hendrika Gerhardus Hermannus Geerling 1918 Elsenerstraat 948
Riet, van de Gerhardus Herm. Joan Hermannus Nijland Geerlink 1914 Elsenerstraat 948
Aaftink Willem Willem Kraaijenberg Kippers 1917 Elsenerstraat 949
Paalman Egbert Willem Harmsel, ter 1907 Elsenerstraat 951
Baan Berend Jan Jan Willem Meijlink 1916 Elsenerstraat 952
Agteresch Janna Berend Scherphof Vlierman 1913 Elsenerstraat 953
Kraaijenzang Janna Willem Overweg Siemerink 1900 Elsenerstraat 954
Tharner Hendrika Willemina Joh. Johannes Siemerink 1902 Elsenerstraat 954
Tharner Gerrit Jan Johannes Siemerink 1906 Elsenerstraat 954
Berg, van den Gerrit Jan Arend Lindeman Heggeler, ten 1905 Elsenerstraat 955
Hobert Gerritdina Hendrikus Nieuwenhuis Kuipers 1914 Elsenerstraat 955
Pennings Gerrit Jan Lucas Koop Voortman 1905 Elsenerstraat 957
Pennings Johan Pieter Christiaan Smit Vlierman 1909 Elsenerstraat 957
Schuurman Patrus Joseph Roelof Wilhelmus Ebbers Ensink 1904 Elsenerstraat 959
Voortman Geesken Gerrit Jan Averesch 1916 Elsenerstraat 960
Alferink Gerhardus Leonardus Johannes Gerardus Siebeld Gerard 1908 Elsenerstraat 963a
Vlierman Helena Hendriks Gerrit Jan (Flierman) Endeman 1821 Elsererstraat 221
Braamhaar Antonius Joannes Borgerink 1813 Enter
Brinke, ten Lucas Roelof Lubbers Schuitemaker 1817 Enter Geen
Evers Hendrikus Teunis Ekkelenkamp 1818 Enter Geen
Ezink Arent Wilm Plecht, ter 1817 Enter
Freriksen Maria Gerardus Keijzers 1818 Enter Geen
Hiltjesdam Hendrik Berend Bolk Hasselaar 1814 Enter Geen
Karman Carel ? ? Bouwman 1817 Enter Geen
Kosters Gezina Wilhelmus Wassink Morsink/Doeschot 1811 Enter Geen
Mekenkamp Gerrit Jan (Mecencamp) Fellener Fernolds 1817 Enter Geen
Mennegat Johanna Elisabeth Hendrik Lange, ten 1817 Enter Geen
Volbertink Anthonia Gerrit Keuken, van de 1815 Enter Geen
Mulder Geziena Hendrikus Braamhaar 1812 Enter 2 Of 27?
Mulder Janna Hendrikus Braamhaar 1816 Enter 2
Velner Mannes Kamp 1814 Enter 3
Velner Johanna Jan Voorbroek 1815 Enter 3
Velner Berendina Gerardus Geels Harmsen 1814 Enter 5
Slot Gerrit ? ? 1812 Enter 6
Berge, ten Hendrika Herman (Barge, ten) Volbrink Brinke, ten 1917 Enter 7
Berge, ten Hendrika Herman (Barge, ten) Volbrink Brinke, ten 1817 Enter 7
Brinke, ten Gerhardus Lammert Koenderink Krommenhoek/Roessin/Nijenh. 1817 Enter 7
Brinke, ten Geesken Lammert Konderink Krommenhoek 1816 Enter 7
Brinke, ten Geesken Hendrikus Berge, ten 1813 Enter 7
Brinke, ten Jenneken Hendrikus Berge, ten 1813 Enter 7
Lammertink Joanna Hermannes Lubbers Hollink 1815 Enter 8
Waanders Gradus Gerhardus Evers 1812 Enter 11
Waanders Willem Gerrit (Burgers) Evers Ezink 1813 Enter 11
Waanders Gerritdina Gerhardus Evers 1813 Enter 11
Berge, ten Janna Jannes Wierik 1818 Enter 12
Slag Hendrikus Bernardus Johannes Lansink 1813 Enter 13
Slaghuis Jenneken Gradus Assink 1814 Enter 13
Bokdam Janna Hermannus HArmsel Enoch 1818 Enter 14
Otten Hermannus Egbertus Kerkhof Immink 1815 Enter 16
Workeler Aaltje ? ? Lokamp 1813 Enter 16
Morsink Jannes Jannes Bolscher 1814 Enter 17
Morsink Johanna Jan Bolscher 1816 Enter 17
Morsink Jannes Jan Bolscher 1814 Enter 17
Morsink Janna Jan Bolscher 1814 Enter 17
Morsink Janna Gerrit Blokhorst 1813 Enter 17
Mulder Gerrit Gerhardus Schreurs Janssen/Spenkelink 1812 Enter 18
Evers Gerrit Derk Scholten Leunk 1812 Enter 19
Evers Gerrit Derk Scholten Leunk 1812 Enter 19
Scholten Gerrit Jan Jan Peddemors 1813 Enter 20
Scholten Gerrit Jan Gerrit Jan Peddemors 1813 Enter 20
Dragonder Geertrui Egbert Koenderink 1813 Enter 21
Langenhof Gerrit Jan Claas Olthof Brinke, tn/Weele, tr/Hesselink 1818 Enter 22
Ekkerink Aleida Hermannus Lammertink Perik 1811 Enter 24
Ekkerink Maria Hermannes Lammertink 1813 Enter 24
Ekkerink Maria Hermannus Lammertink 1815 Enter 24
Brinke, ten Maria Gerrit Brades Othof 1817 Enter 27
Brunnenkreeft Anthoniij Gerrit (Brunnenkreef) Olthof 1815 Enter 27
Ekkerink Hermannus Hermannes Lammertink Drosten 1816 Enter 27
Olthof Janna Jenneken 1815 Enter 27
Olthof Janna Olthof 1812 Enter 27
Koenderink Maria Gerrit Siegerink 1814 Enter 29
Waggeveld Antonij Hendrik Bokhorst 1813 Enter 29
Schuitemaker Marten Gerhardus Mürbekke 1817 Enter 31
Schuitemaker Marten Gerhardus Mürbekke 1817 Enter 31
Wilde, de Jan Frederikus Oosterkamp 1814 Enter 31
Berendina Wilbers Gerrit Jan Waanders 1818 Enter 33
Schuitemaker Lucas Gerhardus Mürbekke Stege, ter 1812 Enter 33
Wilbers Berendina Gerrit Jan Waanders 1813 Enter 33
Brinke, ten Mannus Mannes Koenderink 1814 Enter 34
Holland Geesken Hendrik Rassche Nijland 1817 Enter 34
Steege, ter Johanna Hendrika Albert Wolters 1812 Enter 35
Brunnenrkeef Anthonij Gerrit Olthof Wilde, de 1816 Enter 36
Brunnenkreef Jan Hendrik Gerrit Olthof 1817 Enter 37
Princen (Bruijn) Hermina ? ? Zweers 1817 Enter 37
Zweers Jan Gerrit Lubbers 1815 Enter 37
Zweers Hendrika Gerrit Princen 1816 Enter 37
Wilbers Jannes ? ? Volbrink 1817 Enter 38
Peters Jenneken Jan Hendrik Koenderink 1813 Enter 39
Schipdam Maria ? ? Schutten 1817 Enter 39
Brinke, ten Sientjens Egbert Jan Brinke, ten 1815 Enter 40
Brinke, ten Janna Egbert Jan Brinke, ten Wessels 1813 Enter 40
Brinke, ten Sientjen Egbert jan Brinke, ten 1814 Enter 40
Brinke, ten Sientjen Egbert Jan Brinke, ten Bordewijk 1816 Enter 40
Schuitemaker Hermina Anthonius Steege, ter 1818 Enter 40
Heuverde Dina Jan Diekmans 1818 Enter 41
Schuitemaker Jan Fredrikus Jan Cate, ten 1812 Enter 42
Koenderink Aleida Hendrikus Lubbers Wilde, de 1818 Enter 45
Schipdam Willemina Jan Eiken 1813 Enter 45
Schuitemaker Teunis Gerhardus Mürbekke Harmsel 1817 Enter 45
Schuitemaker Hermannus Teunis Harmsel Bokdam 1815 Enter 45
Evers Gradus Hendrik Effink 1812 Enter 46
Brinke, ten Derk Gerrit Zeendam 1814 Enter 47
Brinke, ten Jan Hendrik Gerrit Zeendam Hommers 1812 Enter 47
Brinke, ten Jan Hendrik Egbert Veurdink Kollen, van ‘t 1817 Enter 47
Drosten Gerhardus Jan Dreierink 1814 Enter 48
Drosten Gradus Jan Dreierink 1814 Enter 48
Drosten Gradus Jan Dreierink 1812 Enter 48
Drosten Henricus ? ? Velner 1818 Enter 48
Drosten Johanna Jan Dreijerink Ekkerink 1817 Enter 48
Berg, van den Jan Jan Lugt, van der Getkate 1814 Enter 51
Waanders Berend Jan Gerrit Langkamp 1815 Enter 51
Ekkelenkamp Hendrika Hendrik Harmsel Evers 1818 Enter 52
Berg, van den Jannes Gerrit Jan Schipdam Scheppink 1814 Enter 53
Ceine Martha Jansens Jannes Fokkers 1812 Enter 53
Evers Jan Jannes Weele, ter Wilde, de 1817 Enter 56
Evers Jan Jannes Weele, ter Wilde, de 1817 Enter 56
Brinke, ten Jan Gerrit Altink 1817 Enter 58
Enoch Berend Hendrik Volberink 1816 Enter 59
Ezink Jan Willem Schuitemaker 1818 Enter 59
Ezink Aaltje Joost Exo Steege, ter 1818 Enter 59 Thv Willem t. Steege
Slaghuis Hermina Jan Brinke, ten Burgers 1817 Enter 61
Lubbers Geesken Arend Schuitemaker Steege, ter 1818 Enter 62
Lubbers Gradus Gerrit Langenhof Pluimers 1814 Enter 64
Nagel Hubert ? ? 1812 Enter 65
Wanink Hendrikus ? ? 1813 Enter 65
Wilde, de Gerrit Jannes Esendam, ten 1818 Enter 68
Wilde, de Geesje Gerhardus Japink 1812 Enter 73
Wilde, de Gerrit Jan Gerhardus Japink 1814 Enter 73
Wilde, de Fenneken Jan Wilde, de Wilde, de 1818 Enter 73
Slaghuijs Gerrit Gradus (Slaghuis) Assink 1812 Enter 74
Volbertink Janna Hendrik Koenderink Wilde, de 1817 Enter 74
Wilde, de Jan Hendrik Hendrik Borgering 1816 Enter 74
Wilde, de Hendrika Gerhardus Volbertink 1817 Enter 74
Brinke, ten Hendrikus Hendrik Brinke, ten 1813 Enter 75
Schuitemaker Jan Berent Gerrit Geels Vossebeld/Reurin/Wilde, de 1816 Enter 75
Wilde, de Gerhardus Gerrit Koerdam Japink 1818 Enter 75
Leijerweert Johanna Marten (Leijerweerd) Schuitemaker 1816 Enter 77
Nes, van Hendrik Jan Hendrikus Hogelaar 1815 Enter 77
Pluimers Jannes Arend Ramakers Aanders 1818 Enter 78
Pluimers Arend Jannes Aanders 1818 Enter 78
Steege, ter Derk Hendrik Olthof 1815 Enter 80
Kempers Antonij Jan Selhorst 1814 Enter 82
Steege, ter Gerritdina Jan Brinke, ten Luijerweerd 1818 Enter 82
Grevink Joost Jan Berent Stokkentreef 1815 Enter 84
Morsche, te Berendina Lambert Leuijink Grooten/Maat, vd/Dannenberg 1813 Enter 84
Ottenhof Geertrui ? ? Grevink 1815 Enter 84
Ezink Gerrit Jan Lubbers Lubbers 1812 Enter 85
Ezink Jan Wilm (Ese, ter) Brinck Lubbers 1818 Enter 85
Steege, ter Gerrit Hendrik Veltens Tijhuis 1818 Enter 86
Schuitemaker Gradus Gerrit Wilde, de 1817 Enter 87
Schuitemaker Gradus Gerrit Wilde, de 1818 Enter 87
Brinke, ten Gerritdina Roelof Lubbers 1815 Enter 90
Wilde, de Gradus Gerrit Wilde, de Harmsel 1818 Enter 90
Koenderink Johanna Willemina Dirk Schutte 1812 Enter 94
Leijerweerd Johanna Willem Volberink 1815 Enter 94
Enoch Berend Hendrik Volberink 1818 Enter 95
Koenderink Johannes Jannes Dragonder 1812 Enter 96
Koenderink Jan Roelof Jannes Dragonder Wes 1812 Enter 96
Koenderink Jan Jan Grevink Morsche, te 1812 Enter 96
Grevink Hendrik Jan Berent Stokkentreef Bulner/Nollen 1818 Enter 97
Schuitemaker Maria Willem Grevink Brinke, ten 1814 Enter 97
Schuitemaker Hendrikjen Willem Grevink Ezink 1816 Enter 97
Schuitemaker Hendrika Willem Grevink Rohaan 1812 Enter 97
Koenderink Jan Jannes Dragonder 1818 Enter 98
Nijenhuis Frerik Jenneken 1813 Enter 101
Nijland Janna Hendrik Maatman 1814 Enter 101
Volbrink Hendrik Jan Jan (Volbertink) Kempers 1816 Enter 104
Waanders Jenneken Jan Pleschers 1813 Enter 104
Braamhaar Antonij Joannes Borgerink 1812 Enter 105
Volbrink Hendrika Gradus (Volberink) Esink 1815 Enter 105
Geels Janna Waander Barge, ten 1813 Enter 107
Geels Jan Hendrik Waander Barge, ten 1813 Enter 107
Volberink Gerrit Gerrit Pluimers 1817 Enter 108
Slaghuis Gerrit Jan Hendrikus Broekhuis 1816 Enter 109
Slaghuis Gerrit Jan Hendrikus Broekhuis 1817 Enter 109
Vellener Gerritdina Gerardus (Velner) Geels 1812 Enter 113
Wilde, de Jan Frerik Wilde, de 1817 Enter 113
Wilde, de Jan  Frerik Wilde, de 1812 Enter 113
Wilde, de Gerardus Gerrit Lubbers 1815 Enter 114
Nieuwenhuis Johanna Gradus Joannes Wilde, de 1815 Enter 115
Nieuwenhuis Gerritdina Gradus Joannes Wilde, de 1817 Enter 115
Schrooten Gerritje ? ? Nieuwenhuis 1816 Enter 115
Ezendam Berend Jan (ten Esendam) Hulsebos Pluimers 1818 Enter 116
Getkate Jan Hendrik Willem Boers 1818 Enter 117
Wilde, de Dirk Gerrit Evers 1815 Enter 118
Wilde, de Dina Gerrit Evers 1815 Enter 118
Uiterd, van Hendrik Jan Gerrit (van Uitert) Fineman 1815 Enter 119
Uiterd, van Hendrik Jan Gerrit (Uitert, van) Fineman 1816 Enter 119
Uitert, van Jannes Gerrit Fineman 1818 Enter 119
Wilde, de Geesken Jan Wilde, de Braamhaar 1814 Enter 120
Berghe, ten Leijde Willem (v.d. Maat) Berge, ten Schot 1813 Enter 121
Langenhof Gezina Wilhelmus Barghe, ten 1816 Enter 121
Effink Geertrui Johannes Scholten E. Kappers 1813 Enter 122
Effink Geertrui Joannes (Scholten E.) Kappers 1815 Enter 122
Scholten Effink Fenneken Johannes Kappers Freriks 1815 Enter 122
Geels Gerhardus Gerrit Berge, ten 1814 Enter 123
Annink Gerrit Jan Fredrik Koenderink Lammers 1813 Enter 124
Brinke, ten Mannes Mannes Koenderink Koenderink 1816 Enter 124
Veldhuis Antonius Egbert Veldhuis Volbrink 1813 Enter 124
Volbrink Gerrit Gerrit (Volbertink) Keuken, van de 1817 Enter 124
Wilde, de Jan Frerik Koenderink 1815 Enter 124
Holland Aleida Hendrika (Kl. Kolh) 1812 Enter 126
Mekenkamp Lambertus Roelof Seijink 1814 Enter 126
Essink Hermannus Gerradus Geels 1813 Enter 127
Berge, ten Jan Hendrik Gerardus Joannes Scholten Effink 1816 Enter 128
Berge, ten Jan Hendrik Gerardus Johannes Scholten Effink 1815 Enter 128
Scholten Effink Janna Arend (Scholten) Kemerink Barge, ten 1816 Enter 128
Hagedoorn Jan Hendrikus Brunnenkreef 1817 Enter 129
Hagedoorn Gerrit Arent Evers Peddemors/Geels 1817 Enter 129
Otten Hermannus Jan Bisschop 1818 Enter 129
Berge, ten Swenne Hermen Volberink Koenderink 1816 Enter 130
Hoek Gesina Albertus Keijzers 1815 Enter 133
Hoog Jan Albertus (Hoek) Keizers 1813 Enter 133
Peppels Gradus Mannes (Puppels) Holland 1815 Enter 134
Puppels Gradus Mannes Holland 1815 Enter 134
Bisschop Janna Berend Smit 1816 Enter 138
Schipdam Gerritdina Jannes Hemmink 1815 Enter 139
Horsman Willem Berend (Hosmar) Haijkers 1817 Enter 140
Slag Maria Gerrit Immink Schrooten 1817 Enter 141
Waanders Gerrit Aanders Pleschers 1817 Enter 143
Kattelaar, ten Hendrikus Joannes Lammertink 1816 Enter 144
Langehof Gerhardus Wilhelmus Barge, ten 1813 Enter 144 Zoekerende
Reriksen Berendina Berend Frerikzen 1818 Enter 144
Slag Henricus Bernardus Johannes Lansink Manten 1814 Enter 144
Urbach Rachel Samson Jacob Jacob Frankenhuis 1818 Enter 144
Kattelaar, ten Gesina Joannis (ter Katteler) Lammertink 1813 Enter 145
Kattelaar, ten Henddrika Joannis Lammertink 1812 Enter 145.
Esendam Jude Hendrik Hobbelink, op Hofstede, ter 1815 Enter 146
Mulder Hendrika ? ? Mulder 1814 Enter 146
Braamhaar Aleida Johannes Borgerink Lammertink 1816 Enter 147
Kattelaar, ten Hendrika Joannes (ten Katteler) Lammertink 1815 Enter 147
Mulder Gesina Jannes Boonk 1813 Enter 147
Nollen Gerritdina Hendrikus Braamhaar 1815 Enter 147
Wolters Rodolphus Hermannus Bekhuis 1813 Enter 149
Braamhaar Antonij Joannes Borgerink 1812 Enter 150
Braamhaar Antonius Joannes Borgerink 1813 Enter 150
Bekhuis Antonius Gerrit Hendrik Mensink 1814 Enter 151
Mensink Engele ? ? Bekhuis 1812 Enter 151
Wilde, de Geertjen Jannes Esendam, ten Ezendam 1816 Enter 151
Bekhuis Antonius Gerrit Hendrik Mensink 1812 Enter 152
Homan Bernardus Frans Freriksen Otten 1815 Enter 153
Otten Hermannus Bernardus Hobbelink 1815 Enter 154
Pluimers Jan Arend Ramakers Hagedoorn 1818 Enter 155
Pluimers Grietje Jan Hagedoorn 1815 Enter 155
Kattelaar, ten Maria Gerardus Lukens 1817 Enter 159
Stege, ter Engele Gerrit Jan (ter Steege) Wilde, de 1812 Enter 160
Huiskes Willem ? ? Reijerink 1816 Enter 161
Hagedoorn Janna Hendrikus Brunnenkreef Dangremond 1812 Enter 162
Hobbelink Gerrit ? ? Kamp 1817 Enter 163
Kamp Eva Hendrik Meijer Hobbelink 1816 Enter 163
Waanders Hendrika Gerrit Aanders Morsche, te 1816 Enter 164
Zwoferink Jan Hendrik Hendrik (vorschezang) Zwooferink 1812 Enter 168
Kattelaar Arend Johannes Schuttenbeld 1818 Enter 172
Winkelhuis Berendina Berend (Winkel) Maathuis Wolters 1813 Enter 174
Wolters Gerrit Joannes Michels Morsman/Winkelhuis 1817 Enter 174
Heggeler, ten Geze Jannes Krooshoop Asbroek 1818 Enter 177
Kosters Margaretha Jannes Asbroek 1814 Enter 177
Kosters Engele Jannes Asbroek 1811 Enter 177 144?
Michiels Gesina Johannes (Hegteler) Michels Booms 1815 Enter 179
Slaghekke Geertrui Reijnerus Elschot 1815 Enter 180
Slaghekke Geertrui Reint Elschot 1816 Enter 180
Asbroek Gerhardus Henricus Kosters Brummelhuis 1813 Enter 184
Asbroek Gertudis Henricus Kosters 1814 Enter 184
Leusink Hendrika Jan Velt 1818 Enter 184
Vreriksen Gerardus Gerardus (Freriksen) Keijzers 1813 Enter 184
Veldhuis Hendrika Hendrikus (Velt) Slot 1816 Enter 185
Veldhuis Hendrika Hendrikus (Velt) Slot 1816 Enter 185
Kosters Gradus Jannes Asbroek 1817 Enter 187
Nijland Jannes Gerrit Veldhuis 1816 Enter 187
Spekenbrink Aaltje Roelof Otten Hobbelink/Kamp 1814 Enter 187
Elscholt Aleida Arent Lemmerman Geels 1815 Enter 188
Geels Janna Hermannus Katteler, ten 1818 Enter 188
Rikkert Gradus Hermannes Berendina Losser, van 1919 Enter 189
Spekenbrink Gerrit Jan Joannes Gerardus Vlootbelt 1813 Enter 189
Veldhuis ? ? Velthuis, ten 1816 Enter 190
Broekhuis Janna Hendrikus Schrooten Rikkert 1813 Enter 191
Rikkers Gradus Gerardus (Rikkert) Exterkate Geels 1818 Enter 191
Rikkert Joanna Gerardus Exterkate 1816 Enter 191
Hagedoorn Dirk Hendrik Wissink 1813 Enter 193
Rotman Hermannus Jan (Oink op Rotmans Hagedoorn 1818 Enter 193
Rotman Hendrik Jan (Oink o Rotmans) Hagedoorn 1816 Enter 193
Wolters Geesken Gerrit Hendrik Wissink 1813 Enter 193
Morsche, ter Jan Hendrik Mannus Mennegat 1813 Enter 195
Morsche, ter Hendrika Mannus Mennegat 1816 Enter 195
Wierike, te Hendrina Jannes Spoelder 1815 Enter 196
Wierike, te Johanna Jannes Spoelder 1813 Enter 196
Otten Lambertus Hendrik Joostink 1816 Enter 197
Otten Janna Hendrik Joostink 1813 Enter 197
Kosters Janna Wilhelmus Wissink 1813 Enter 199
Kosters Gerrit Wilhelmus Wassink 1815 Enter 199
Kosters Gerritdina Wilhelmus Wassink Slaghekke 1818 Enter 199
Kosters Gerrit Wilhelmus Wassink 1815 Enter 199
Broekhuis Fenneken Gerrit Hobbelink 1818 Enter 200
Schrooten Fenneken ? ? Broekhuis 1818 Enter 201
Schuitemaker Geesken Jan Berent Reurink 1815 Enter 202
Broekhuis Johanna Mannus Hoeseler, ten Velt 1815 Enter 203
Wassink Maria Moerwinkel/Smit 1816 Enter 203
Immink Bernardus Bernardus Holland 1813 Enter 204
Leusink Janna Gerardus Kruders 1813 Enter 205
Leusink Janna (Lensink) 1812 Enter 205
Leusink Janna Derk Kempers 1816 Enter 205
Leussink Engbert Derk Geels 1813 Enter 205
Krommendam Berend Jan Hermen Nijland 1814 Enter 206
Rohaan Jan Gerrit Böhmer 1817 Enter 207
Rohaan Jan Gerrit Böhmer 1817 Enter 207
Rohaan Jan Gerrit Böhmer 1816 Enter 207
Rohaan Jan Gerrit Böhmer 1816 Enter 207
Roohaan Jan Gerrit (Rohaan) Böhmer 1814 Enter 207
Roohaan Jan Gerrit (Rohaan) Böhmer 1812 Enter 207
Keppelink Aleida Joannes Slot Hoeseler, ten 1815 Enter 208
Wiggers Jenneken Gerardus (Wichers) Hoeseler, ten 1817 Enter 208
Burg, van den Gerritdina Janna Bijsterman 1814 Enter 209
Burg, van der Jan Jannes Bijsterman Tjoonkt 1818 Enter 209
Burg, van der Jenneken Jannes Bijsterman 1812 Enter 209
Harmsel Hanna Jan Hendrik Dijk, van den 1818 Enter 211
Slag Jan Joannes Spoelders Heege, ter 1812 Enter 212
Wilde, de Dina Arent Scholten Effink Slagers 1816 Enter 213
Broekhuis Johanna Mannus Hoeseler, ten Velt 1813 Enter 214
Broekhuis Janna Mannus Hoeseler, ten 1813 Enter 214
Ezendam Gerrit Jan Jan Noordkamp 1816 Enter 219
Japink Derk Derk Nijland Noordkamp 1813 Enter 219
Japink Derk Derk Noordkamp Peddemors 1814 Enter 219
Berg, van den Jenneken Gerhardus Rotman, klein 1813 Enter 221
Berg, van den Gerritdina Marten Seppenwoolde Boerkamp 1817 Enter 222
Berg, van den Jan Marten Seppenwoolde 1812 Enter 222
Berg, van den Jenneken Marten Seppenwoolde 1815 Enter 222
Seppenwoolde Gerrit Jan Menneken Eshuis 1815 Enter 222
Geerdink Hendrine ? ? Witmoes 1814 Enter 223
Witmoes Willemina Joannes Jannink 1815 Enter 223
Witmoes Derk Joannes Jannink 1818 Enter 223
Eerden, van Albert Jan Hendrik Hendrikus Zijthof, ten 1812 Enter 224
Jansen Willemina ? ? Smalbrugge/Mekenkamp 1813 Enter 225
Neutenberg Hendrik Jan Gerrit Nijland 1816 Enter 225
Neutenberg Geesken Gerrit Nijland Wijngaarden, van 1818 Enter 225
Smalbrugge Jan Willem Jansen Maat, van de 1813 Enter 225
Eshuis Martha Gerrit Maatkamp Seppenwoolde 1814 Enter 226
Seppenwoold Mannes Jan Eseman 1817 Enter 226
Seppenwoold Mina Jan (Seppenwoolt) Ezeman 1813 Enter 226
Seppenwoold Gerrit Jan Ezeman 1813 Enter 226
Seppenwoolt Hendrik Jan Eseman 1816 Enter 226
Boerkamp Jannes Gerrit Mulder 1816 Enter 227
Kamp Johanna Gerhardus (Boerkamp Mulder 1818 Enter 227
Kamp Johanna Gerardus (Boerkamp) Mulder 1816 Enter 227
Ezink Janna Jannes Olthof 1817 Enter 228
Ezink Aaltje Jannes Olthof Hosmar 1813 Enter 228
Ezink Diena Jannes Olthof Hosmar 1814 Enter 228
Kamphuis Berendina Hendrik Exo 1818 Enter 229
Waanders Jan Willem Vellenaar Heinhuis 1812 Enter 230
Lammertink Hendrikus Hermannus Drosten Morsink/Kamperman 1818 Enter 231
Lammertink Hermannus Hermannus Drosten Braamhaar/Dood 1813 Enter 231
Lammertink Gesina Hermannus Drosten Freriksen 1815 Enter 231
Hommers Elsken Willem Hagreise 1816 Enter 233
Hommers Berend Jan Willem Hagreise Sweers 1815 Enter 233
Keurst, ter Jannes Hendrik Brinke, ten Horst, ter 1816 Enter 234
Weele, ter Berend Jan Jan Wilde, de 1813 Enter 236
Dam, ten Gerrit Hendrik Sanders Dreijerink 1818 Enter 238
Velner Geertrui Klaas Slamp 1816 Enter 242
Bokdam Mannus Jan Horst, ter 1816 Enter 244
Roelofs Hendrik Herman Ezendam 1816 Enter 244
Nijland Jan Harmen Koenderink 1813 Enter 248
Nijland Fenneken Harmen Koenderink 1816 Enter 248
Peddemors Jannes Jan Pluimers 1818 Enter 248
Rouweler Joannes Gerrit Joannes Rouweler, klein Wierik, te 1812 Enter 249
Loo Engbert Jan Siemerink 1811 Enter 250
Loo Gerrit Jan Jan Siemerink Elshof 1816 Enter 250
Siemerink Albert Reijnt Scherphof Duische, ten 1817 Enter 251
Nijland Fenneken Nijland 1814 Enter 253
Jannink Hendrikus Gerrit Jan Dijk, van den 1816 Enter 255
Jannink Gerrit Jan ? ? Brok 1812 Enter 256
Holtkamp Bernardus Hermannus Hoeselder, oude 1818 Enter 257
Bosch, ten Jan Jan ? Aalbrink 1817 Enter 259
Bosch, ten Jan Jan Catharina Aalbrink 1817 Enter 259
Langenhof Roelof Jan Jan Benning Stokreef 1816 Enter 262
Zeendam Jan Gerrit Meijer Effink 1813 Enter 262
Duisch Jannes ? ? 1817 Enter 263
Exterkate Gerhardus Jan Olthof 1816 Enter 263
Broekhuis Jan Jan Willem ten Broeke Peddemors 1812 Enter 264
Slamp Hermannus Gradus Reef 1812 Enter 265
Slamp Maria Gradus Reef 1814 Enter 265
Böhmer Hendrik Nicolaas Janzonius 1815 Enter 266
Doeschate Johanna Johannes Hemerink Morsink 1816 Enter 270
Mekenkamp Willemina Jan Rozeboom 1812 Enter 272
Mekenkamp Willem Jan Rozeboom 1815 Enter 272
Mekenkamp Willemina Jan Rozeboom 1815 Enter 272
Spoelder Egbert Jannes Hegteler 1813 Enter 277
Spoelder Aleida Jannes Hegteler Banis/Albers 1818 Enter 277
Spoelder Derk Jannes Hegteler 1816 Enter 277
Mennegat Janna Aleida 1815 Enter 278
Wilde, de Jan Frerik Koenderink Koenderink 1816 Enter 278
Mennegat Egbert Hendrik Lange, ten 1816 Enter 279
Velten Hendrikus Albert Weel, ter 1813 Enter 281
Wilde, de Hendrik Frerik Koenderink 1813 Enter 284
Seppenwoolde Martha Gerrit Jan Bullener 1816 Enter 285
Lange, te Jan Janna 1816 Enter 286
Berg, van den Gerrit Jan Gerrit (van den Barg) Siemerink 1816 Enter 287
Berge, ten Hendrik Jannes (Barge) Tellemans Spekenbrink 1817 Enter 288
Berge, ten Hendrik Jannes (Barge) Tellemans Spekenbrink 1817 Enter 288
Berge, ten Jan Nieuwhuis 1813 Enter 288
Geels Jan Hendrik Gerrit Jager, de Pluimers 1817 Enter 291
Vreuwink Mannes Jan (Vruggink) Beeke, ter 1812 Enter 379
Hasselaar Hendrik Gerrit Woolthuis, ten 1812 Enterbroek
Keurst, ter Hendrika Hendrik Brinke, ten 1814 Enterbroek 225
Mulder Jan Hendrik Lendeke Braamhaar 1812 Enterbroek 227
Weel, ter Jannes Albert Rasschen, te 1812 Enterbroek 230
Horst Maria Steven Reef Peper 1818 Enterbroek 238
Duisschen Jan Jan (Duische, ten) Wolters 1813 Enterbroek 240
Bokdam Jannes Jannes Cate, ten Kamphuis 1812 Enterbroek 242
Keppelink Lammert Joannes Slot Platenkamp 1812 Enterbroek 243
Bokdam Aaltjen Janna Horst, ter Schuitemaker 1813 Enterbroek 244
Rouweler, Klein Alber Berend Slag, van ‘t Mekenkamp 1812 Enterbroek 247
Slag Geertrui Gerrit Wierike, ter 1812 Enterbroek 249
Loo Engbert Jan Siemerink 1811 Enterbroek 250
Holtkamp Gradus Hermannus Hoeselder 1814 Enterbroek 254
Holtkamp Bernardus Hermannus Hoeseler, Oude 1812 Enterbroek 257
Wanink Gerrit Jan Overbeek 1813 Enterbroek 258
Slot Gerrit Jan Jan Graven, van de Paauwen 1812 Enterbroek 263
Peddemors Engbert Jan (Wolves) Koenderink Reuvekamp 1817 Enterbroek 266
Peddemors Hendrika Marten Wilde, de Japink 1818 Enterbroek 267
Zeendam Fenneken Gerrit Meijer Colhoop 1818 Enterbroek 269
Kattelaar Jan Jannes (Harmsel) Beverdam 1812 Enterbroek 276
Spoelder Janna Jannes Hegteler 1812 Enterbroek 277
Bulner Leijde Teunis Ezendam 1812 Enterbroek 283
Vruggink Mannes Jan Beeke, ter 1812 Enterbroek 379
Evers Jannes ? ? Weele, ter/Langkamp 1812 Enteresch 217 Enter Esch
Hegteler Jenneken Bernardus (Michels) Voorbroek 1815 Enters 254
Berg, van den Grada Gerrit Jan Ronhaar 1840 Enterstraar 8
Bolink Dochter Fredrik Jan Tempelman 1882 Enterstraat
Bolink Dochter Fredrik Jan Tempelman 1886 Enterstraat
Bos Grada Arend (Bosch, ten) Weel, ter Immink 1842 Enterstraat Geen
Braak, ter Hermina Jozef Fakkers 1836 Enterstraat
Eshuis Berend Berend Biggen, van de Janssen 1823 Enterstraat
Geusendam Hendrikus Gerardus Johannes Bisschop 1846 Enterstraat Geen
Hazewinkel Hermannus Gerrit Jan Kate, ten Diek/Bouwhuis 1843 Enterstraat Geen
Hodes Zoon Joannes Joachim Tusveld 1897 Enterstraat
Koster Zoon Hermannus Maat, van de 1899 Enterstraat
Laren, van Albert Joannes Morsink Zagekuil, v.d./Arkink, kleine 1836 Enterstraat
Leeuw, de Zoon Joseph Lindeman 1870 Enterstraat
Loode Jan Hendrik Jan Stoelhorst 1839 Enterstraat
Mulder Dochter Gerrit Janssen 1836 Enterstraat
Pfeiffer Johannes Jannes Woolderink 1838 Enterstraat Geen
Reef, van ‘t Gerrit Hendrik Hendrik Riet, van de 1839 Enterstraat Geen
Reekers Zoon Gerhardus (Rekers) Weghuis 1881 Enterstraat
Rekers Zoon Gerhardus Weghuis 1882 Enterstraat
Ros Dochter Jan Willem Lubbers 1885 Enterstraat
Tijhof Zoon Evert Jan Buursink 1889 Enterstraat
Trock Maria Elisabeth Jacob Bergen, van Stroomberg 1842 Enterstraat Geen
Vaal, de Dochter Marinus Mourik, van 1872 Enterstraat
Maat, van de Janna Gerrit Schutten Bordewijk 1827 Enterstraat 1
Bolscher, ten Hermina Peter Mulder 1833 Enterstraat 2
Janssen Lambertus Johannes Jozef Lintelo, te 1834 Enterstraat 5
Nijboer Antonia Antonij Bloem Gijsen/Goosens 1830 Enterstraat 5
Bordewijk Arendina Arnoldus Koenderink Neutenberg 1837 Enterstraat 6
Bordewijk Gerrit Arnoldus Koenderink 1832 Enterstraat 6 T.h.v. broer Jan
Banis Anna Maria Gerrit Koning 1839 Enterstraat 7
Heege, ter Johannes Hermannus Hermannus Hanstede 1839 Enterstraat 7
Schurink Gerrit Waander Geerlink Banis 1837 Enterstraat 7
Schurink Jan Willem Gerrit Banis 1833 Enterstraat 7
Belte, van de Janna Jan Lichenberg, v.de Wevers 1826 Enterstraat 8
Berg, van den Hendrika Gerrit Jan Ronhaar 1833 Enterstraat 8
Harmsel, ter Gerrigje Willem Molenkamp 1839 Enterstraat 8
Janssen Geertruit Jan Bruins Eertman 1815 Enterstraat 8
Koedijk Arnt Hermannus Dijkmans Smit 1838 Enterstraat 9
Muiderman Hendrika Berend Smit 1811 Enterstraat 9
Smit Jan Gerhardus Gerritzen 1827 Enterstraat 9
Smit Jenneken Arnt (Smitt) Dikkers Muiderman 1815 Enterstraat 9
Hulsebos Maria ? ? Sindicus 1855 Enterstraat 10
Lindeman Elisabeth Johannes Wilhelmus Ensink 1826 Enterstraat 10
Render Johannes Hendrikus Hendrik Schepers 1877 Enterstraat 10
Assink Gerrit Jan Bernardus Groothuis 1842 Enterstraat 11
Busscher Anna Frederica Jan Hondela Janssen 1852 Enterstraat 11
Gerritsen Zoon Hermannus Janssen 1850 Enterstraat 11
Gerritsen Gerrit Hermannus Janssen 1847 Enterstraat 11
Goosens Wilhelmus Johannes Eijlers Nijboer 1846 Enterstraat 11
Jansen Hoppen Johanna Antonij Lamberts Laren, van 1848 Enterstraat 11
Janssen Petrus Ludolph Hendrik Immink Busscher 1852 Enterstraat 11
Schutten Antonij Jan Dulm, van 1815 Enterstraat 11
Schutten Jan  Antonij Schippers Dulm, van 1841 Enterstraat 11
Schutten Geesken Jan Dulm, van 1840 Enterstraat 11
Veneman Dochter Evert Jan Schutten 1836 Enterstraat 11
Geertman Antonia Teunis Rensen Meijer 1843 Enterstraat 12
Kieftenbelt Henders Jan Bosman Troost 1856 Enterstraat 12
Meijer Gerrit Jan Joannes Koedijk 1822 Enterstraat 12 Thv zijn ouders
Meijer Hermina Joannes Tusveld 1818 Enterstraat 12
Sauer Ignatius Ignatius Nicolaas Schutte/Selhorst 1847 Enterstraat 12
Sauer Johanna Wilhelm. Ignatius Selhorst 1848 Enterstraat 12
Troost Zoon Hendrik Kieftenbelt 1851 Enterstraat 12
Bargpeter Dochter Jan Harmsel, ter 1839 Enterstraat 13
Bargpeter Gerrit Willem Jan Harmsel, ter Gerritdina 1839 Enterstraat 13a
Bolscher, ten Peter Hermannus Willemsen Mulder 1855 Enterstraat 13
Dam, ten Gerritdina Berend Hulst Bargpeter 1836 Enterstraat 13a
Geusendam Maria Euphemia Ant. Gerardus Johannes Bisschop 1840 Enterstraat 13
Geuzendam Hendrikus Gerardus Johannes Bisschop 1837 Enterstraat 13
Harnsel, ter Derk Derk Veen, van der 1839 Enterstraat 13a
Roubach Petrus Petrus Dreijerink Slot/Brands 1839 Enterstraat 13a
Troost Henders Hendrik Kieftenbelt 1857 Enterstraat 13
Voorbroek Joanna Hendrik Olthof Geusendam 1829 Enterstraat 13
Bolscher, ten Zoon Hermanna 1851 Enterstraat 14
Smit Hendrika Arend Keurst, ter 1834 Enterstraat 14
Stokkers Maria Arent Colhoff Smit 1827 Enterstraat 14
Fakkers Maria Gerrit Alberts Braak, ter 1836 Enterstraat 15
Janssen Hendrika Johannes Jozef Lintelo, te 1847 Enterstraat 15
Janssen Eva Maria Catharina Johannes Jozef Goosens 1851 Enterstraat 15
Kapperet Hendrik Gradus Teesselink 1877 Enterstraat 15
Schalen, van Engelberta Jan Ensman 1819 Enterstraat 15 Thv. Gerh. Meijer
Urbach Mozes Efraim Spanjaard 1857 Enterstraat 15a
Bordewijk Willemina Arnoldus Ronhaar 1856 Enterstraat 16
Elshof Gerhardus Johannes Man, de Dompselaar 1833 Enterstraat 16
Horst, ter Geertrui Jan Hesselink Jansen 1837 Enterstraat 16
Janssen Jan Jan Reijnt Elshoff Horst, ter 1819 Enterstraat 16
Janssen Maria Jan Horst, ter 1818 Enterstraat 16
Kurch Johan Gerhard Hermen Bolmeijer 1828 Enterstraat 16 T.h.v. Wed. J. Jansen
Heege, ter Maria Geertruida Hermannus Hanstede 1850 Enterstraat 17
Janssen Roelofje Arnoldus Paavort Eshuis 1848 Enterstraat 17
Leijendekker Gerrit Jan Hendrik Schuitemaker 1855 Enterstraat 17
Struik Jacobus Gerhardus Mulder, Thijssen 1856 Enterstraat 17
Wolterink Berendina Hendrik Jan Roelofs 1856 Enterstraat 17
Heege, ter Hermannus Johannis Brok Hanstede 1849 Enterstraat 18
Oppenheimer Jacob Isaac Allemand 1834 Enterstraat 18
Vilsteren, van Hendrina Johannes Koenderink 1831 Enterstraat 18 ?
Brinke, ten Sientje Egbert Jan Brinke, ten Bordewijk 1857 Enterstraat 19
Brok Teeke Jans ? ? 1851 Enterstraat 19
Hengeveld Geertrui Jan Nales Molenkamp 1853 Enterstraat 19
Ligtenberg Jenneken Hermannus Olthof Wissink 1852 Enterstraat 19
Lindeman David Mozes Isaac Joseph Lievendag 1865 Enterstraat 19
Molenkamp Zoon Philip Bolscher, ten 1855 Enterstraat 19
Molenkamp Grietjen Philip Bolscher, ten 1854 Enterstraat 19
Nieuwenhuis Janna Hendrikus Scherphof 1835 Enterstraat 19
Meijer Gerhardus Antonius Hermannus Francisc. Struik 1858 Enterstraat 20
Meijer Hermannus Franciscus Hermannus H. Koedijk Struik 1856 Enterstraat 20
Meijer Hermanna Maria Hermannus Francisc. Struik 1858 Enterstraat 20
Nijland Maria Hermannus Koenderink 1864 Enterstraat 20
Averesch Hein Gerrit Harbers 1833 Enterstraat 21
Averesch Hendrik Gerrit Winkelsmans Giesbers 1835 Enterstraat 21
Horst, ter Maria Hendrikus Paauwen Meijer 1852 Enterstraat 21a
Lintelo, te Zoon Lambertus Wolters 1854 Enterstraat 21
Meijer Dochter Jan Willem Horst, ter 1851 Enterstraat 21
Meijer Elizabeth Jan Willem Horst, ter 1852 Enterstraat 21a
Platenkamp Zoon Gerardus Joannes Vree, de 1855 Enterstraat 21
Alting Johannes Herm. Johannes Lensink Meijners 1832 Enterstraat 22
Baan Janna Jan Baan Wolterink 1833 Enterstraat 22
Keppelink Gerrit Bernardus Schutten Koedijk 1827 Enterstraat 22
Wolterink Hendrikus Berend Snijders Ronhaar 1833 Enterstraat 22
Wolterink Jan Jan Baan 1829 Enterstraat 22
Wolterink Maria Jan Baan 1832 Enterstraat 22
Dille Lambertus ? ? Meijer 1826 Enterstraat 23
Geusendam Bernardus Hendrikus Pfeiffer 1853 Enterstraat 23
Janssen Judolph Hendrik Gerrit Huetink Immink 1830 Enterstraat 23
Janssen Johanna Gerrit Arend Hoefman 1856 Enterstraat 23
Kolhof Gradus Gerrit ?? Slaghekke 1836 Enterstraat 23
Platenkamp Johanna Hendrika Arnoldus Antonius Pfeiffer 1856 Enterstraat 23a
Slaghekke Joanna Hendricus Bruggink Weusthuis/Kolhof 1837 Enterstraat 23
Bordewijk Willem Arnoldus Ronhaar 1867 Enterstraat 24
Sandersen Thomas Johannes Bie, de 1839 Enterstraat 24
Boxel, van Maria Harmannus Geusendam, van Geerdink 1833 Enterstraat 25
Rave Bernardus Johannes Theodorus Thijssens 1866 Enterstraat 26
Slaghekke Geziena Joannes Henricus Wilde, de 1836 Enterstraat 26
Slaghekke Electa Joannes Henricus Wilde, de 1839 Enterstraat 26
Slaghekke Joannes Henricus Jan Otting Wilde, de 1822 Enterstraat 26
Wilde, de Maria Jan Fock Slaghekke 1831 Enterstraat 26
Wolthuis, klein Fenneken Hofstede 1848 Enterstraat 26
Diele Catharina Adam Hanstede 1856 Enterstraat 27
Leus Johannes Fredericus Brinkhuis Lintelo, te 1862 Enterstraat 27
Tusveld Lamberta Hermannus Haak, Fransen Schoemaker 1839 Enterstraat 27
Tusveld Heronimus Hendrikus Hermannus Fransen Haak 1840 Enterstraat 27
Bernard Adelberta Maria Hendrikus Poels Thijssen 1863 Enterstraat 28
Meinders Gerharda Willibrordus Wusthuis 1826 Enterstraat 28
Heilen Hendrika Jan Toef Nieuwen Blokvoort 1826 Enterstraat 29
Hotfilker Herman ? ? 1819 Enterstraat 29 Thv Bartus vd Wurp
Meijerink Theresia ? ? Meijer 1825 Enterstraat 29 Thv Engbert Rannink
Nijland Arendina Sophia Willem Kassenberg 1828 Enterstraat 29
Pfeiffer Zoon Hendrikus Hanstede 1856 Enterstraat 29
Rannink Aleida Engbertus Woolderink 1834 Enterstraat 29
Rozendom Hendrik Jan Hermannus Schulten 1816 Enterstraat 29
Rozendom Bernardus Willem Hrmannus Schutten 1817 Enterstraat 29
Berg, van den Elizabeth Arend Lindeman 1850 Enterstraat 30
Janssen Gerhardus Jan Hendrik Jan Horst, ter 1865 Enterstraat 30
Lintelo, te Gerritdina Lambertus Wolters Kamphuis 1864 Enterstraat 30
Wessels Alberdina Gerhardus Gerritsen 1825 Enterstraat 30
Wessels Sara Hermannus Dannenberg Berge, ten 1839 Enterstraat 30
Hanstede Johanna Johannes Lammertink 1855 Enterstraat 31
Lindeman Johanna Wilhelmina Johan Herman Willems 1857 Enterstraat 31
Meijer Jan Jan Willem Horstman 1861 Enterstraat 31
Overesch Gerritdina Hendrik Bordewijk 1847 Enterstraat 31
Tusveld Willem Johannes Koedijk 1815 Enterstraat 31
Tusveld Gradus Johannes Koedijk 1826 Enterstraat 31
Tusveld Willem Hendrikus Woolthuijs Struik 1817 Enterstraat 31
Tusveld Willemina Johannes Koedijk 1823 Enterstraat 31
Tusveld Willem Jannes Koedijk 1819 Enterstraat 31
Smitt Gerhardus Gerritsen 1854 Enterstraat 32
Wurp, van der Johanna Cornelis Mulder 1839 Enterstraat 32
Wurp, van der Hendrikus Cornelis Mulder 1840 Enterstraat 32
Aa, van der J.W.F. Johannes Hendrikus Koedijk 1824 Enterstraat 33
Geerdink Lambertus Martinus Hermannus Warnink Koedijk 1818 Enterstraat 33
Geerdink Hermannus Jannes Fok Warnink 1818 Enterstraat 33
Japink Hermannus Derk Dakhorst 1859 Enterstraat 33
Lindeman Johannes Wilhelmus Georgius Schempken Ensink 1850 Enterstraat 33
Lindeman Johanna Johannes Wilhelmus Ensink 1849 Enterstraat 33
Meijer Hermannus Hendrikus Hermannus Hendrikus Claassen Koedijk 1842 Enterstraat 34
Meijer Margaritha Hermannus H. Koedijk 1819 Enterstraat 34
Meijer Maria Helena Hermannus Hendr. Koedijk 1827 Enterstraat 34
Tusveld Geertruida Wilhelmus Struik Meijer 1855 Enterstraat 34
Keurst, ter Berendina Hendrik Horst, ter Smit 1846 Enterstraat 35
Lintelo, te Zoon Lambertus Wolters 1839 Enterstraat 35
Smit Fenneken Arent Keurst, ter 1846 Enterstraat 35
Steffens Achatz Friedrich Christoph Worms 1851 Enterstraat 35
Stokkers Gerridina Joachim Heetland 1822 Enterstraat 35
Stokkers Gerrit Jan Joachim Heetland 1811 Enterstraat 35
Wolters Jacomina Gerrit Lichtenberg Egbers 1837 Enterstraat 35
Wolters Gerrit Jacomina 1835 Enterstraat 35
Laren, van Hermannus Albert Zagekuile, v.d. Hoppen/Derk 1859 Enterstraat 36
Tusveld Maria Wilhelmus Struik Meijer 1850 Enterstraat 36
Aa, van der Dochter Johannes F. Jansen 1859 Enterstraat 37
Lintelo, te Johanna Arnoldus Koedijk 1856 Enterstraat 37
Platenkamp Jannes Jan Platenkamp Spenkelink 1839 Enterstraat 37
Platenkamp Gerhardus Janes Spenkelink 1822 Enterstraat 37
Platenkamp Catharina Jannes Spenkelink 1815 Enterstraat 37
Spenkelink Arnoldus Jan Hendrik Schopman 1820 Enterstraat 37
Altink Gerrit Jan Hendirkus Gijsen 1821 Enterstraat 38
Altink Johanna Jakoba Bernardus Mulders 1826 Enterstraat 38
Gerritsen Janna Gerrit Janssen Altink 1822 Enterstraat 38
Janssen Jan Jan Reint Dikkers 1847 Enterstraat 38
Janssen Gerharda Helena Jan Reint Dikkers 1854 Enterstraat 38
Janssen Jan Reint Jan Horst, ter Dikkers 1856 Enterstraat 38
Maat, van de Aaltjen Lambertus Timpman 1829 Enterstraat 38
Mulders Joanna Catrina Gradus Winkelman Altink 1826 Enterstraat 38
Urbach Ephraim Mozes Mozes Jacob Burgel Mendels 1829 Enterstraat 38
Urbach Dina Ephraim Moze Mendels 1828 Enterstraat 38
Horst, ter Elisabeth Hendrikus Paauwen 1822 Enterstraat 39
Jans Geertjen Jan Aukesz Bouwes Wijngaarden, van 1831 Enterstraat 40
Mourik, van Aagje Willem Rees Wijngaarden, van 1821 Enterstraat 40
Wijngaarden, van Dirk Gerhardus Jans 1835 Enterstraat 40
Wijngaarden, van Annetta Alberta Gerhardus Mourik, van 1822 Enterstraat 40
Wijngaarden, van Gerhardus Hendrikus Hulsboom Jans/Mourik, van 1840 Enterstraat 40
Bos Maria Aleida Arent (ten Bosch). Weel, ter 1822 Enterstraat 41
Immink Gerhardus Reinier Vange, van der 1824 Enterstraat 41
Urbach Rachel Jacob Kats Heijman 1831 Enterstraat 41
Degenaar Regina ? ? Dini 1822 Enterstraat 42 Thv Lamb. Wissink.
Nijland Ida Willem Voerman Veen, van der/Bargpeter 1834 Enterstraat 42
Render Bernardus Hendrik Schepers 1834 Enterstraat 42
Render Johannes Hermannus Hendrik Schepers 1837 Enterstraat 42
Render Johanna Hendrik Schepers 1840 Enterstraat 42
Render Zoon Hendrik Schepers 1840 Enterstraat 42
Veen, van der Hendrikje Lucas Nijland 1827 Enterstraat 42
Jacobsen Hendrika Bernardus Breteler Immerman 1829 Enterstraat 43
Leijendekker Arendina Hendrikus Hommers 1827 Enterstraat 44
Leijendekker Arndijne Derk Stokkers Harksel, van 1816 Enterstraat 45 Thv Erven Leijendek.
Leijendekker Jan Derk Stokkers 1822 Enterstraat 45
Leijendekker Hermannus Derk Olthof 1831 Enterstraat 45
Lintelo, te Zoon Lambertus Wolters 1835 Enterstraat 45
Peddemors Gerrit Jan (Wolves) Koenderink Wilmes 1834 Enterstraat 45
Tijhaar Antonia Gerrit Jan Heegeman Koedijk 1879 Enterstraat 46
Helmich Arndina Geertruit Hendrikus Stockers Horst, ter 1811 Enterstraat 47
Horst, ter Arendina Geertrui Gerrit Hendrik Smit 1815 Enterstraat 47
Smit Jenneken Jan Stokkers Horst, ter 1817 Enterstraat 47
Veneman Jenneken Berend Nijmeijer 1840 Enterstraat 47
Harmsel, ter Jan Jacob Derk Veen, van der 1865 Enterstraat 48
Horst, ter Gerrit Jan Jan Antonij Hulshoff 1839 Enterstraat 48
Hulshoff Trijntje Gerrit Bussemaker Horst, ter 1836 Enterstraat 48
Slaghekke Jacobus Joannes Henricus Wilde, de 1859 Enterstraat 48
Geerdink Hermannus Hermannus Wanink Boxel, van 1846 Enterstraat 49
Geerdink Hermannus Joannes Hendrikus Tusveld 1848 Enterstraat 49
Geerdink Elizabeth Joannes Hendrikus Tusveld 1857 Enterstraat 49
Gerritsen Petrus Willem Schutten 1839 Enterstraat 49
Harmsel, ter Abraham Abraham Stam Gerritzen 1844 Enterstraat 49
Harmsel, ter Jan Abraham Boerman 1840 Enterstraat 49
Harmsel, ter Janna Abraham Boerman 1840 Enterstraat 49
Harmsel, ter Hendrikus Antje 1822 Enterstraat 49
Harmsel, ter Abraham Gerritzen 1835 Enterstraat 49
Klensman Gerhardus Johannes A. Willem Beltman 1895 Enterstraat 49
Kirsten Hendrika Gerardus Joannes Meenhuis 1853 Enterstraat 50
Tusveld Hendrikus Wilhelmus Struik Boxel, van 1850 Enterstraat 50
Diekman Johan Johan ? 1817 Enterstraat 51
Meinders Gerhardus Johannes Willibrodus Weustheuis 1849 Enterstraat 51
Beijst Lena Johan Joachim Middeles 1818 Enterstraat 52
Hedde, ter Johanna Albertus Sorleij 1879 Enterstraat 52
Meijer, de Petronella Hermannus Reinders Tonissen 1855 Enterstraat 52
Nieuwenhuis Petronella Johanna Pieter Johannes Wolthuis, ten 1822 Enterstraat 52
Rannink Engbertus Gerrit Wannink Woolderink 1846 Enterstraat 52
Rouweler, klein Engelina Berendina Bernardus Johannes Woolderink 1885 Enterstraat 52
Woolderink Maria Johannes Megelink Rannink 1847 Enterstraat 52
Borghuis Hendrina Jan Stegeman 1879 Enterstraat 53
Knuif Johannes Cornelius Gradus Arnoldus Schurink 1864 Enterstraat 53
Struik Johannes Gerhardus Tusveld 1856 Enterstraat 53 Grootouders Tusveld
Tusveld Johannes Willem Struik Koedijk 1849 Enterstraat 53
Gerritzen Geesjen Seino Koedijk Smit 1859 Enterstraat 54
Kamphuis Hermannus Antonij Dijkman Baas, de 1895 Enterstraat 54
Meijer Hermanna Mria Hermannus H. Koedijk 1853 Enterstraat 54
Barneveld, van Hendrika Willem Horst, ter 1843 Enterstraat 55
Berg, van den Gerarda Hendrikus Tijhuis Harmsel, ter 1868 Enterstraat 55
Aa, van der Johannes Hendrikus Joannes Kienhuis Koedijk/Beumer 1858 Enterstraat 56
Horst, ter Jan Hendrikus Paauwen 1859 Enterstraat 56
Buissant ds Amorie Hein Jan Arend Poortman 1847 Enterstraat 57
Dupon Gerharda Jan Noteboom 1849 Enterstraat 57
Goor, van Maria Adriana Willem Albert Lebleu Beeldsnijder/Henkeler 1850 Enterstraat 57
Wilmink Johannes Hendrik Zoet 1845 Enterstraat 57
Gijsbers Johan Theodoor Joannes Houwers Vrugterman 1887 Enterstraat 58
Leeuw, de Dochter Joseph Lindeman 1869 Enterstraat 58
Wessels Hendrika Gerrit Keurst, ter Vincent 1855 Enterstraat 58
Koedijk Hendrika Harmannus Reimerink Tusveld 1869 Enterstraat 59
Meijer Geze Hermannus Schutten 1846 Enterstraat 59
Middelesch Hendrine Hendrik Wessels Baan 1842 Enterstraat 59
Sanders Anton Antonius ? Hetsker 1869 Enterstraat 59
Vollenbroek Stephanus Gerardus Vollenbroek 1860 Enterstraat 59
Tusveld Hendrika Hermannus Francisc. Bourgonje 1858 Enterstraat 60
Pfeiffer Johanna Hendrika Franciscus Wensink 1890 Enterstraat 61
Horst, ter Jan Gerhard Gerrit Janssen 1849 Enterstraat 63
Janssen Gesiena Johannes Jan Horst, ter Horst, ter 1848 Enterstraat 63
Ros Hendrika Jan Willem Kippers 1886 Enterstraat 63
Wissink Wilhelmus Lambert Gaalman Duteweerd 1882 Enterstraat 63
Bakker Hendrikus Jannes Janssen 1885 Enterstraat 64
Hoefman Willem Aalders Dijkerman Coldeweij 1874 Enterstraat 64
Janssen Gerrit Arend Jan Straalman Hoefman/Goossen 1870 Enterstraat 64
Janssen Gerrit Arend Gerrit Arend Goossen 1877 Enterstraat 64
Janssen Johan Gerrit Arend Hoefman 1878 Enterstraat 64
Janssen Gerhardus Albert Meulenkolk 1883 Enterstraat 64
Schintz Willem Johan Georg Mulder 1851 Enterstraat 64
Schuppert Dina Gerrit Jan Japink Bolink 1884 Enterstraat 64
Strokappe Mannes Egbert Oonk, klein Goossen 1885 Enterstraat 64
Strokappe Egberdina Mannes Goossen 1878 Enterstraat 64
Strokappe Gerrit Jan Mannes Goossen 1879 Enterstraat 64
Appelhans Johannes Hendrikus Johan Kambos Sorleij 1880 Enterstraat 65
Bakker Hendrikus Jannes Janssen 1886 Enterstraat 65
Schepers Clara Geertruida Gerrit Jan Gaalman Render 1849 Enterstraat 65
Schol Albert Goosen Boskamp Teunissen 1875 Enterstraat 65
Appelhans Johannes Johan Kambos 1886 Enterstraat 66
Janssen Johanna Joannes Hendrikus Tusveld 1851 Enterstraat 66
Janssen Joannes Hendrikus Hendrcus Latten Tusveld 1854 Enterstraat 66
Pennings Antoon Adriaan Christiaan Smit 1885 Enterstraat 66b
Crommendam Johanna Fredericus Hiddink 1886 Enterstraat 67
Crommendam Fredericus Hermannus Nijland Hiddink 1884 Enterstraat 67a
Kienhuis Johannes Hendrikus Johannes Asuerius Niehuis 1884 Enterstraat 67a
Altink Johanna Gerhardus Hoekjans 1874 Enterstraat 68
Mooren Gerardus Franciscus Kusters Schabbink/Mentink/Wolterink 1868 Enterstraat 68a
Schabbink Anna Gerardus Huizink Mooren 1881 Enterstraat 68
Seppenwoolde Johan Jannes Hammers 1885 Enterstraat 68b
Sorleij Hendrik Joannes Wevers Spoolder 1884 Enterstraat 68
Splinter Euphemia Berend ? Tijhaar 1857 Enterstraat 68
Bredenoord Johannes Hermannes Nijmeijer 1879 Enterstraat 69
Bredenoord Hendrik Jan Jan Hendrik Veneklaas 1881 Enterstraat 69
Drajom Antonia Gerrit Jan Deijk 1885 Enterstraat 69
Mulder Gerritdina Willem Boerkamp Koedijk 1886 Enterstraat 69
Siegerink Hendrik Johannes Her. Johannes Hendr. Ant. Geuzendam 1874 Enterstraat 69
Albers Gerritdina Evert Slag 1882 Enterstraat 71
Stouw, van der Diena Jan Harmen Berge, ten 1879 Enterstraat 71
Stouw, van der Jan Harmen Gerrit Hendrik Hove, ten Berge, ten 1883 Enterstraat 71
Stouw, van der Hendrikus Jan Harmen Berge, ten 1870 Enterstraat 71
Render Aleida Clara Johannes Lammertink 1885 Enterstraat 72
Horst, ter Gerrit Hendrik Derk Helmich Smit 1852 Enterstraat 73
Stokkers Hermina Bartelt Vlierman 1824 Enterstraat 73
Slaghekke Aleida Maria Johannes Engbertus Struik 1860 Enterstraat 74
Slaghekke Kind Johannes H. P. Meinders 1868 Enterstraat 74
Struik Geertrui Arnoldus Rannink Slaghekke 1865 Enterstraat 74
Geerdink Johanna Johannes Hendrikus Tusveld 1863 Enterstraat 75
Harmsel, ter Gerritdina Hendrik Leunk 1881 Enterstraat 75
Stroink Johanna Elisabeth Johannes Eberhardi 1856 Enterstraat 76
Meinders Johannes Antonius Willibrordus Weusthuis 1860 Enterstraat 77
Meinders Dochter Wilhelmus Langen 1867 Enterstraat 77
Schuurkamp Janna Jan Keizer 1877 Enterstraat 77
Schuurkamp Johanna Jan Keizer 1875 Enterstraat 77
Strokappe Jan Hendrik Egbert Oonk, klein Berg, van den 1875 Enterstraat 77
Tijhof Willem Evert Jan Buursink 1883 Enterstraat 77
Tijhof Willem Evert Jan Buursink 1884 Enterstraat 77
Tijhof Willem Jannes Rottink Japink 1880 Enterstraat 77
Zwijnenberg Martinus Cornelis Wierike, ten 1883 Enterstraat 77
Koolman Theodora Hendrika Bernardus Bosman 1883 Enterstraat 78
Rannink Johanna Engbertus Woolderink 1868 Enterstraat 78
Horst, ter Gerhard Gerhard Janssen 1849 Enterstraat 79
Wevers Gradus Hendrikus Roetgerink 1863 Enterstraat 79
Geusendam Gerrit Hendrik Johannes Veenhuizen 1884 Enterstraat 80
Hedde, ter Gerrit Jan Albertus Sorleij 1876 Enterstraat 80
Japink Maria Berend Maat, van de Tijhof 1874 Enterstraat 80
Koedijk Geertruida Jan Willem Heedt Meijer 1864 Enterstraat 80
Tijhof Berend Jan Willem Japink Sluiter 1875 Enterstraat 80
Veenhuizen Johanna Gradus Teunissen Geusendam 1880 Enterstraat 80
Bleersthorst Joannes Arend Wormer Geerdink 1840 Enterstraat 81
Haeke Bernard Hendrik Bernard Cloppers Spoelder/Waenders 1883 Enterstraat 81
Lohuis Jenneken Derk Jan Seppenwoolde 1879 Enterstraat 81
Tusveld Aleida Hendrika Hermannus Francisc. Bourgonje 1865 Enterstraat 81
Aa, van der Aleida Johanna Johannes Franciskus Jansen 1866 Enterstraat 83
Muller Cornelis Christiaan August Nagel 1878 Enterstraat 83
Muller Catharina Francina M. Christiaan August Nagel 1880 Enterstraat 83
Smit Arend Gerhardus Gerritzen 1871 Enterstraat 84
Bökkerink Zoon Gerrit Pfeiffer 1867 Enterstraat 86
Wansink Hermina Hendrik Jan Abbink Wolthuis, ten 1862 Enterstraat 86
Wolthuis, ten Marten Gerrit Dijk, van den Wansink 1867 Enterstraat 86
Bökkerink Johannes Gradus Gerrit Pfeiffer 1864 Enterstraat 87
Mulder Gradus Johannes Bernardus Altink 1883 Enterstraat 87
Smit Jan Arend Keurst, ter Leestemaker 1879 Enterstraat 87
Doverden, van Aleida Jan Bielder, van de Schintz 1860 Enterstraat 88
Meijer Gerhardus Hendrikus Joannes Tusveld Ensink 1885 Enterstraat 88
Schintz Willem Johan Georg Mulder 1860 Enterstraat 88
Heijmans Brandje Isaac Urbach 1862 Enterstraat 89
Maat, van de Gerhard Gerrit Jan Harmsel, ter 1869 Enterstraat 91
Brinkhof Wolter Jan Hendrik Janssen Biesterbos 1866 Enterstraat 92
Immerman Willem ? ? Jacobsen 1867 Enterstraat 92
Janssen Jan Jan Reint Dikkers 1873 Enterstraat 92
Middelink, klein Johannes Hendrikus Hendrik Jan Brinkhof 1863 Enterstraat 92
Middelink, klein Theodorus Martinus Hendrik Jan Brinkhof 1863 Enterstraat 92
Tijhaar Egbertus Hermannus Splinter 1869 Enterstraat 92
Alferink Johannes Gerardus Gerardus Leonardus Gerard 1866 Enterstraat 93
Steege, ter Hendrika Jannes Avest, ter Vos 1862 Enterstraat 94
Vos Jan Nicolaas ? ? Steege, ter 1861 Enterstraat 94
Harmsel, ter Hendrika Hendrik Berg, van den 1865 Enterstraat 95
Olthof Janna Gerrit Pieffers Leijendekker 1861 Enterstraat 95
Horst, ter Jan Harm Derk Jan Harmen Napjus 1867 Enterstraat 96
Schummelketen Johanna Adolphina Jan Rautert Harmsen 1867 Enterstraat 97
Harmsel, ter Gerrit Willem Molenkamp 1864 Enterstraat 99
Maat, van de Zoon Gerrit jan Harmsel, ter 1868 Enterstraat 99
Lindeman Bella David Mozes Jacob Samuël 1895 Enterstraat 101
Smit Johanna ? ? Tusveld 1890 Enterstraat 101
Tusveld Johanna Antonia Elbartus Leverink 1888 Enterstraat 101
Bökkerink Berendina Clara Maria Johannes Gradus Schabbink 1891 Enterstraat 102
Jansen Arend Jan Arend Jan Averesch 1894 Enterstraat 102
Averink Hendrik Jan Gerrit Jan Slots 1888 Enterstraat 103
Janssen Jan Antonie Slagman 1897 Enterstraat 103
Maat, van de Albert Roelof Maneschijn 1822 Enterstraat 103
Bakker Geesken Jannes Janssen 1893 Enterstraat 105
Borkent Hendrikus Martinus Willem Peters 1893 Enterstraat 106
Schuurkamp Jan Jan Cornelissen Kruisdijk Keizer/Weustemaat 1889 Enterstraat 106
Pauwen Engelbertus Berend Spenkelink Averdijk 1899 Enterstraat 108
Sorleij Joannes Joannes Wevers Jansen 1871 Enterstraat 109
Meinders Arendina Willibrordus Weusthuis Slaghekke 1875 Enterstraat 110
Samuël Izak David Schaap 1886 Enterstraat 110
Slaghekke Johannes Hendrika P. Johannes Engelbertus Struik Meinders 1879 Enterstraat 110
Fuit Geertrui Jan Gerrits Schutten Vorschezang 1890 Enterstraat 111
Geerdink Maria Joannes Hendrikus Tusveld 1878 Enterstraat 111
Geerdink Hermannes Joh. Joannes Henricus Tusveld 1873 Enterstraat 111
Meijer Johanna Hermanna Grades Spenkelink 1888 Enterstraat 111
Poortman Petronella Albert Vorschezang 1897 Enterstraat 111
Rekers Gerhardus Gerrit Jan Evers Geerdink/Weghuis 1885 Enterstraat 111
Tusveld Geertrui Jannes Koedijk Geerdink 1880 Enterstraat 111
Paauen Hendrikus Berend (Pauwen) Spenkelink Hanstede 1899 Enterstraat 112
Rondhuis Gezina Hermanus Lahei Paauwen 1888 Enterstraat 112
Tusveld Gerardus Petrus Hendrikus Boxel, van 1874 Enterstraat 112
Meinders Hendrikus Wilhelmus Langen 1873 Enterstraat 113
Spekhors Wilhelmus Gerhardus Bernardus Langen, van 1877 Enterstraat 113
Lammertink Hermina Hermannus Ekkerink Sorleij 1897 Enterstraat 114
Mentink Johanna Berendina Jan Schrijver 1879 Enterstraat 114
Slagman Jan Arend Jan Stittelaar 1895 Enterstraat 114
Bijvank Gerardus Johannes Gerrit Mooren 1889 Enterstraat 115
Tusveld Louisa Hermannus Francisc. Bourgonje 1872 Enterstraat 115
Tusveld Hendrikus Hermannus Francisc. Bourgonje 1872 Enterstraat 115
Tusveld Hermannus Franciscus Johannes Koedijk Bourgonje 1885 Enterstraat 115
Deijk Johanna Jannes Biesters Drajom 1890 Enterstraat 116
Aa, van der Everhadus Johannes P. Johannes Hendrikus Linde, van der 1886 Enterstraat 117
Kienhuis Hendrika Aleida Johannes Asuerius Werger 1891 Enterstraat 117
Meijer Maria Elena Hermannus Hendrikus Koedijk 1871 Enterstraat 118
Meijer Arendina Maria Hermannus Hendrikus Koedijk 1887 Enterstraat 118
Meijer Johannes Hermannus Hendr. Koedijk 1885 Enterstraat 118
Meijer Jan Willem Hermannus Hendrikus Koedijk 1878 Enterstraat 118
Hodes Johannes Engbertus J.F. Slaghekke Struik 1897 Enterstraat 120
Hollerink Johannes Hendrikus Hendrikus Maatman 1888 Enterstraat 121
Pongers Geesken Jan Hendrik Veneman 1895 Enterstraat 122
Tempelman Gerritdina Engbert Thije, ten 1895 Enterstraat 122
Aalberink Reinhard Gerhard Jannis Smits 1897 Enterstraat 123
Barneveld Lambertus Gerhard Smits 1893 Enterstraat 123
Drieses Egberdina Jan Mullera Verver/Smits 1897 Enterstraat 123
Haar, ter Susanna Johannes Kleissen 1898 Enterstraat 123
Koedijk Antonia Maria Theodorus Gerardus Haar, ter 1895 Enterstraat 123
Koedijk Wilhelmina Berendina Theodorus Gerhard. Haar, ter 1891 Enterstraat 123
Sorleij Joannes Andreas Frederikus Tijman 1894 Enterstraat 123
Horst, ter Jan Bernardus Hendrikus Paauwen Kamphuis 1882 Enterstraat 125
Sorleij Antonia Johanna Frederikus Tijman 1893 Enterstraat 125
Leverink Jan Hendrik Berend Brieke Kappert 1889 Enterstraat 126
Struik Hermanus Engelbertus Hermanus Hendrikus Leverink 1897 Enterstraat 126
Struik Albertus Hermanus Hermannus Hendrikus Leverink 1892 Enterstraat 126
Struik Johanna Hendrik Hermannus Leverink 1894 Enterstraat 126
Tusveld Elbartus Arnoldus Johannes Smit Leverink 1890 Enterstraat 126
Barneveld Gerhard Lambertus Silva Smits 1895 Enterstraat 127
Barneveld Lambertus Gerhard Smits 1890 Enterstraat 127
Thijssen Catharina Johanna Nicolaus Bernard Struik 1895 Enterstraat 127
Wesselink Derkje Wersse Ziegerink 1898 Enterstraat 127
Muller Christina August J.P.M. Wartjou Nagel 1896 Enterstraat 129
Bruist Christiaan Frederijk Johannes Hendrik Honhof Arentsen 1895 Enterstraat 130
Kuiper Zoon Wilhelm (Arends) Kuiper 1872 Enterstraat 131
Harmsel, ter Abraham Hendrik Berg, van den Weel, ter 1899 Enterstraat 133
Meijer Gerrit Jan Gerhardus Hendrikus Ensink 1894 Enterstraat 133
Meijer Geertruida Gerhardus Hendr. Ensink 1890 Enterstraat 133
Leijendekker Hendrik Derk Olthof 1886 Enterstraat 134
Leijendekker Derk Hendrikus Hommers Olthof 1876 Enterstraat 134
Harmsel, ter Dirk Jan Jan Stokkers 1893 Enterstraat 135
Horst, ter Jan Harmen Gerrit Hendrik Smit Napjus 1877 Enterstraat 135
Lintelo, te Catharina Euphemia M. Arnoldus Koedijk 1894 Enterstraat 135
Napjus Grietje Auke Feenstra Horst, ter 1877 Enterstraat 135
Slaghekke Arendina Martina Johannes Engbertus Elferink 1893 Enterstraat 135
Hattink Jan Willem Reijnier Scheppink Vinkenbrink/Horst, ter 1883 Enterstraat 137
Horst, ter Jenneken Jan Antonij Hulshorst Hattink 1878 Enterstraat 137
Gerritsen Petrus Hermannus Janssen 1900 Enterstraat 153
Samuël Abraham Smoel Lindeman 1918 Enterstraat 153
Weghuis Hendrika Albertus Groothuis Rekers 1890 Enterstraat 162
Hodes Hermannus Johannes Joannes Joachim Tusveld 1892 Enterstraat 163
Meinders Anna Geertruida Willebrodus Gerhard. Morselt 1897 Enterstraat 164
Kappert Hendrika Jan Hommers 1907 Enterstraat 167
Meijer Anna Maria Hermannus Hendrikus Koedijk 1892 Enterstraat 168
Meijer Hendrika Hermannus Hendrikus Koedijk 1888 Enterstraat 168
Meijer Johannes Gerhardus Hermannus Francisc. Struik Slaghekke 1895 Enterstraat 168
Meijer Anna Antonia Hendrikus Koedijk 1889 Enterstraat 168
Meijer Johanna G.A.M. Gerhardus Slaghekke 1895 Enterstraat 168
Tusveld Hermanna johanna Wilhelm Rozendal 1897 Enterstraat 170
Aa, van der Joannes Antonius Johannes Wilhelm. F. Kuttschrütter 1897 Enterstraat 171
Janssen Maria Willem ? Aa 1899 Enterstraat 171
Bökkerink Gerrit Johannes Gielbers Pfeiffer 1889 Enterstraat 173
Pfeiffer Maria Jannes Woolderink Bökkerink 1897 Enterstraat 173
Wolthuis, ten Gerrit Marten Wansink Eggink 1895 Enterstraat 174
Vervoort Hendrina Catharina Gerrit Bernardus Dwars 1889 Enterstraat 177
Gerard Johanna Jacobus Josephus Beune Alferink 1897 Enterstraat 179
Leuvelink Gerrit Willem Berend Jan Brummelman Leijendekker 1892 Enterstraat 184
Leuvelink Berend Jan Gerrit Willem Leijendekker 1889 Enterstraat 184
Horst, ter Gerrit Hendrik Jan Harmen Napjus 1889 Enterstraat 185
Meijers Jan Hendrik Jan Horst, ter 1888 Enterstraat 188
Hodes Antonia Josephina Johannes Albertus Nijstad 1904 Enterstraat 216
Tempelman Jan Albert Willem Voorts Kiesveld/Hove, ten 1902 Enterstraat 223
Altink Grada Gerhardus Schreurs Schovers 1916 Enterstraat 225
Janssen Hendrik Jan Aaldrik Kobes 1900 Enterstraat 225
Schovers Johannes Everhard. A. Hermannus Altink 1910 Enterstraat 225
Bolink Jansje Mannes Bakker 1912 Enterstraat 230
Reterink Willem Johan Frederik Jan Wilde, de 1909 Enterstraat 230
Pouw Adrianus Teunis Verbree Kool 1918 Enterstraat 233
Bolink Jan Fredrik Berge, ten Schuppert 1903 Enterstraat 235a
Mulder Alberta Hendrina Albertus Hanstede 1908 Enterstraat 235
Haeke Johanna Bernard Hendrik Waanders Geusendam 1914 Enterstraat 236
Poortman Albert Gerrit Jan Avest, ter Vorschezang 1899 Enterstraat 236
Sorleij Regina Hendrik Spoolder Appelhans 1910 Enterstraat 238
Dijk, van den Jan Jan Heek, van Borghuis 1909 Enterstraat 239
Pennings Jantien Christiaan Smit 1911 Enterstraat 241
Pennings Christiaan Jan Heijden, van der Smit 1911 Enterstraat 241
Haeke Johannes Gerhardus Bernard Hendrik Waanders Wierike, te 1917 Enterstraat 244a
Sorleij Johannes Theodorus Johannes Meulman 1901 Enterstraat 244
Sorleij Hermina Johannes Meulman 1901 Enterstraat 244
Bullenaar Gerritdiena Antonie Ezendam Slag/Ekhuis 1908 Enterstraat 245
Koster Hermannus Aleida 1911 Enterstraat 245
Pluimers Hendrika Hendrik Paalberends 1912 Enterstraat 246
Hollak Gerritdina Hendrikus Altenaar Schmits 1909 Enterstraat 247
Mulder Johannes Gerhardus Hendrikus Altink 1917 Enterstraat 247
Bijvank Gerrit Hendrik Jan Freriksen Mooren 1914 Enterstraat 248
Vree, de Johanna Maria Joannes Colmschate, van Hollering/Dille 1906 Enterstraat 251
Altink Antonius Hendrikus Hermannus Nijhof Kinkman 1912 Enterstraat 253
Aanstoot Aaltjen Albert Stegeman Vorschezang 1910 Enterstraat 254
Berge, ten Janna Jannes Nijland Stouw, van der 1908 Enterstraat 254
Pongers Gerrit Jan Jan Hendrik Veneman 1902 Enterstraat 258
Aalderink Gerhardina Johanna Jannis Smits 1901 Enterstraat 263
Siegerink Hendrikus Johannes Hendrik Johannes H Caspers 1911 Enterstraat 264
Assink Wilhelmina Gerrit Buursink Janssen 1915 Enterstraat 265
Janssen Gerrit Hendrik Gerrit Arend Assink 1915 Enterstraat 265
Janssen Hendrika Gerrit Arend Assink 1917 Enterstraat 265
Janssen Jenneken Gerrit Arend Assink 1911 Enterstraat 265
Kappert Gerritdina Jannes Wolterink 1904 Enterstraat 268
Bakker Gerritdina Jan Poortman 1915 Enterstraat 269
Bruins Zoon Jan Pieter Hofstede 1910 Enterstraat 269a
Hofstede Johanna Jannes Bronsvoort Bruins 1910 Enterstraat 269a
Keinhuis Euphemia Francisca Wilhelmus Franciscus Mensink 1918 Enterstraat 270
Nagel Petrus Jacobus Louis Cornelis Karmerood Karmerood 1908 Enterstraat 272
Pluimers Hendrika Maria Gerrit Schutten 1919 Enterstraat 273
Render Grada Geertrui Hendrikus Johannes Struik 1913 Enterstraat 275
Render Johannes Arnoldus Hendrikus Johannes Struik 1911 Enterstraat 275
Render Johannes Arnoldus Hendrikus Johannes Struik 1917 Enterstraat 275
Meijer Hermina Gerhardus Hendrikus Ensink 1906 Enterstraat 276
Koedijk Theodorus Gerhardus Johannes Hermannus Tijhaar Haar, ter/Lansink/Oonk 1918 Enterstraat 277
Koedijk Theodorus Gerh. Johannes Herman. Tijhaar Haa//Lansink/Oonk 1918 Enterstraat 277
Hodes Marinus Joannes Engbertus Struik 1911 Enterstraat 279
Slaghekke Arendina Johannes Engbertus Elferink 1904 Enterstraat 279
Wierike, te Maria Hendrik Grooten 1847 Enterstraat 279
Bökkerink Marinus Marinus Vossebeld 1915 Enterstraat 280
Bökkerink Anna Catharina Marinus Vossebeld 1915 Enterstraat 280
Koridon Gerharda Hendrika J. Jacobus Wilhelmus Klomp 1911 Enterstraat 281
Koridon Gerhardus Antonius Jacobus Wilhelmus Klomp 1912 Enterstraat 281
Eektimmerman Dochter Hein Möller 1919 Enterstraat 285
Brinke, ten Mannes Jan Hendrik Muller Slot/Ezendam/Nekkers 1917 Enterstraat 286
Oldereuver of Briel Geertrui Gerhardus Joh. Borghuis Immink 1911 Enterstraat 287
Muller Gerrit Hendrik Johan Georg Paulus Ezeman 1916 Enterstraat 288
Gerritsen Janna Johan Rohaan 1915 Enterstraat 291
Meijer Berendina Gerhardus Hendrikus Ensink 1918 Enterstraat 292
Meinders Wilhelmus Willebrodus Weusthuis Langen, van 1874 Enterstraat 292
Horst, ter Jan Gerrit Janssen Janssen 1918 Enterstraat 296
Tusveld Hermanus Aloijsius Hermannus Francisc. Hanstede 1919 Enterstraat 303a
Langen, van Gesina Gerhardus Bouwhuis Meinders/Spekhorst 1908 Enterstraat 318
Meinders Maria Geertruida Willebrodus Gerardus Morselt 1902 Enterstraat 318
Meinders Wilhelmus Bernardus Willebrodus Gerhard. Morselt 1905 Enterstraat 318
Schmidt Philipp ? ? Bönnicke 1902 Enterstraat 318
Rannink Hendrika Engbertus Woolderink Broekhaar 1904 Enterstraat 320
Aa, van der Everhardus Emanuël Johannes Hendrikus Koedijk 1899 Enterstraat 323
Meinders Willebrodus Gerhardus Wilhelmus Langen, van Morselt, van 1913 Enterstraat 324
Klensman Maria Geertruida Willem Beltman 1915 Enterstraat 325
Klensman Maria Johanna G. Willem Beltman 1916 Enterstraat 325
Roosink Jan Henders Beldman/Diekerman 1905 Enterstraat 325
Klensman Willem Jan Hendrik Brunink Beltman 1902 Enterstraat 326
Tusveld Johannes Hermannus Haak 1910 Enterstraat 326
Spekhorst Bernardus Bernardus Withuis 1917 Enterstraat 327
Tusveld Hermanna Johanna Wilhelm Rozendaom 1901 Enterstraat 327
Aa, van der Johannes Henricus F. Johannes W.F. Kuttschreutter 1900 Enterstraat 328
Bökkerink Elisabeth Aleida Maria Antonius Gehring 1904 Enterstraat 331
Bökkerink Antonius Franciscus J. Antonius Gehring 1904 Enterstraat 331
Bökkerink Francisca Chrisiana A. Antonius Geerling 1909 Enterstraat 331
Bökkerink Antonia Francisca Chr. Antonius Gehring 1901 Enterstraat 331
Berge, ten Gerrit Willem Jannes Nijland Meenks 1913 Enterstraat 333
Slaghekke Electa Johanna Johannes Hendr. P. Meinders Klensman 1916 Enterstraat 334
Gomprich Sophia Simon Salomon 1914 Enterstraat 340
Leijendekker Jan Derk Olthof Denekamp 1904 Enterstraat 340
Tietjens Theodorus Coenraad Hermanus Oort, van 1918 Enterstraat 340
Mensink Gerhardus Johannes Albertus Johannes Struik 1910 Enterstraat 344
Mensink Johanna Maria Hendr. Albertus Johannes Struik 1916 Enterstraat 344
Eshuis Dochter Jan Klumpers 1915 Enterstraat 347
Wijngaarden, van Aagje Willem Jan Christiaan Koenderink Nieuwenhuis 1918 Enterstraat 350
Horst, ter Jan Gerhard Janssen 1914 Enterstraat 353
Geuzendam Bernardus Hendrik Vagevuur Pfeiffer 1846 Enterstraat 390
Scholten Lambert Jan Willem Nieuwenhuis 1875 Enterstraat 402
Maat, van de Gerrit Jan Gerhardus Harmsel, ter 1897 Enterstraat 412
Tusveld Albertus Johannes Hermannus F. Bourgongje Vos 1916 Enterstraat 507
Hofman Jan Hendrik Jan Boerman Troost 1902 Enterstraat 583
Voortman Gerrit Hendrikus Voortman 1901 Enterstraat 653
Nijland Gerrit Willem Gerrit Trekop Schreurs 1840 Enterstraat 752
Bakker Gerrit Jan Gerrit Brinke, ten Berge, ten 1901 Enterstraat 790
Morsche, ter Gerrit Jan Hendrik Kolhof Kamp 1817 Enterveen 195
Kattelaar Jannes Jan Schuttenbeld 1812 Enterveld 172
Dijk, van den Johanna Jan Borghuis 1900 Enterweg 111
Altink Maria Hermannus Nijhof Mulder 1907 Enterweg 235c
Nieuwenhuis Arend Jan Jan Berg, van den 1919 Enterweg 267 Wijk K
Bosch Hendrika Willem Jeurllink 1919 Enterweg 269 Wijk K
Eerdmans Femia Hendria Dirk Wilms 1919 Enterweg 276
Eerdmans Berend Gezinus Dirk Wilms 1919 Enterweg 276
Bruins Jan Jannes (Broens) Wissink Nieuwenhuis/Nijland 1856 Esch, den In den
Pot Zoon Egbert Bronsvoort 1874 Esch, den
Wolterink Gradus Jan Baan Knol 1856 Esch, den In den
Gerritsen Hermannus Gerrit Eshuis 1879 Esch, den 41
Hanstede Catharina Hermannus Bos Diele/Heege, ter 1883 Esch, den 42
Spenkelink Hermina Hendrikus Wissink 1883 Esch, den 42
Borkent Egberdiene Hendrikus Martinus Stoevenbeld 1878 Esch, den 43
Schovers Johannes Everardus Antoni Wevers Hazewinkel 1873 Esch, den 43
Slagman Jenneken Jan Nijenhuis Slagman 1885 Esch, den 43
Janssen Joannes Joseph Lambertus Baas, de 1884 Esch, den 44
Janssen Maria Lambertus Baas, de 1887 Esch, den 44
Pot Gerrit Egbert Bronsvoort 1873 Esch, den 44
Willems Janna Jannes Siegerink 1879 Esch, den 44
Bordewijk Jan Willem Arnoldus Ronhaar 1872 Esch, den 45
Bordewijk Willem Jan Bouwhuis Kamphuis 1872 Esch, den 46
Bordewijk Willemina Willem Kamphuis 1880 Esch, den 46
Ferdinand Thone ? ? 1878 Esch, den 46
Ferdinand Thone ? ? 1878 Esch, den 46 Op doorreis
Lammers Willemina Evert Jan Bordewijk 1881 Esch, den 47
Gerritsen Hermannus Seino (Gerritzen) Koedijk Janssen 1889 Esch, den 48
Wilde, de Hermina Gerrit Jan Borkent 1898 Esch, den 49
Janssen Joannes Joseph Lambertus Baas, de 1888 Esch, den 50
Gerritsen Hermina Gerrit Eshuis 1900 Esch, den 153
Sikkelbein Zoon Arend Haarman 1908 Esch, den 154
Bordewijk Arnoldus Jan Bouwhuis Ronhaar 1910 Esch, den 156
Sikkelbein Grietje Arend Haarman 1912 Esch, den 156
Bordewijk Jan Hendrik Arnoldus Ronhaar 1913 Esch, den 158
Bolscher, ten Zoon Jan Willem Morsche, te 1887 Eschsteeg
Brussel, van Zoon Derk Brinks 1898 Eschsteeg
Harbers Zoon Derk Jan Brussel, van 1897 Eschsteeg
Ligtenberg Dochter Hermannus Nijzink 1895 Eschsteeg
Ligtenberg Zoon Hermannus Nijzink 1889 Eschsteeg
Maat, van de Dochter Gerhardus Harmsel, ter 1896 Eschsteeg
Meulenkolk Hendrika Rutgert Brussel, van Averesch 1840 Eschsteeg
Muller Dochter Jan Albert Borrekent 1891 Eschsteeg
Nijland Dochter Jan Hendrik Scholten 1872 Eschsteeg
Voortman Zoon Hendrikus Voortman 1892 Eschsteeg
Voortman Dochter Hendrikus Voortman 1895 Eschsteeg
Wevers Jan Willem Jan Nijland Dekker 1918 Eschsteeg 1k
Kreijkes Egbert Jan Aaltink 1906 Eschsteeg 27
Bakker Arend Jan Hendrikus Avest, ter Stouw, van der/Fineman 1917 Eschsteeg 111
Horstmans Jenneken Jacob Boois Altink 1823 Eschsteeg 132
Brinke, ten Janna Arent Jan Scholten 1829 Eschsteeg 134
Brinke, ten Arent Jan Wander (ten Brink) Helmigh Scholten 1822 Eschsteeg 134
Bruins Willemina Arend Jan Lohuis 1897 Eschsteeg 136
Maat, van de Dina Gerrit Willem Meulenkolk Hageman 1892 Eschsteeg 144
Dannenberg Dochter Gradus Keizer 1858 Eschsteeg 193
Altink Gerrit Willem Jan Egbert Bakker 1854 Eschsteeg 194
Brussel, van Diene Gerrit Harbers Meulenkolk 1849 Eschsteeg 196
Meulenkolk Gerrit Jan Rutgert Brussel, van 1845 Eschsteeg 196
Wolthuis Jan Jan Hendrick Nieuwenhuis Scholten 1853 Eschsteeg 197
Bruins Jan Hendrik Hendirkus Scherphof 1856 Eschsteeg 198
Scherphof Gerritdina Rutgert Berfde Bruins 1856 Eschsteeg 198a
Timpers Jann Gerrit (Jansen) Timpert Brinke, ten 1857 Eschsteeg 198
Grooten Aaltjen Marten Meijer Smeijers 1848 Eschsteeg 199
Altink Gerrit Willem Jan Egbert Horstman Altink 1861 Eschsteeg 263
Ronhaar Fredrika Hendrik Schuttevaar Scholten 1866 Eschsteeg 264
Rozendom Gerardus Hendrikus Scholten 1867 Eschsteeg 264
Scholten Hermannus Jan Bruijns Ronhaar 1861 Eschsteeg 264
Scholten Hendrik Hermannus Ronhaar 1866 Eschsteeg 264
Hofman Willemina Rutgert Mensink Meulenkolk 1861 Eschsteeg 265
Oldereuver of Briel Jan Willem Arend Braake, ter 1865 Eschsteeg 266
Scholten Maria Jan Bruijns Wolthuis 1860 Eschsteeg 266
Scholten Arend Gerrit Wolters 1868 Eschsteeg 266
Egbertsen Dochter Frederikus Kreijkes 1864 Eschsteeg 267
Kreijkes Hendrina Hendrikus Spaar Mensink/Egbertsen 1866 Eschsteeg 267
Mensink Hendrikus Mannes Kreijkes 1865 Eschsteeg 267
Ligtenberg Jenneken Jan Schuitemaker 1863 Eschsteeg 268
Ligtenberg Frederika Jan Schuitemaker 1864 Eschsteeg 268
Brinke, ten Waander Arent Jan Scholten Timpers 1865 Eschsteeg 270
Brinke, ten Gerrit Arent Jan Scholten 1866 Eschsteeg 270
Dannenberg Willem Gerrit Kreijkes 1884 Eschsteeg 321
Dannenberg Gerrit Gradus Keizer Kreijkes 1885 Eschsteeg 321
Dannenberg Gradus Jan Willem Scherphoff Keizer 1876 Eschsteeg 321
Kreijkes Fenneken Jan Willem Baan Dannenberg 1887 Eschsteeg 321
Altink Jan Egbert Gerrit Willem Helwich Bakker 1877 Eschsteeg 322
Helwich Fenneken Christoffel Emanuël Temmink Altink 1884 Eschsteeg 322
Nijland Hendrika Jan Hendrik Scholten 1870 Eschsteeg 323
Nijland Hendrik Jan Hendrik Scholten 1873 Eschsteeg 323
Nijland Hendrika Jan Hendrik Scholten 1874 Eschsteeg 323
Averesch Bartus Gradus Meulenkolk 1879 Eschsteeg 324
Averesch Rutgert Gradus Meulenkolk 1879 Eschsteeg 324
Meulenkolk Gerrit Jan Rutgert Brussel, van 1879 Eschsteeg 324
Meulenkolk Derk Hendrikus Bakker 1883 Eschsteeg 325
Nieuwenhuis Aleida Jan Willem Nijland 1877 Eschsteeg 325
Nieuwenhuis Derk Willem Velderman, Klein 1987 Eschsteeg 325b
Scholten Gerrit Jan Bruijns Wolters 1874 Eschsteeg 325
Voortman Eva Fredrik Jan Steege, ter Nieuwenhuis 1879 Eschsteeg 325
Egbertsen Frederikus Gerrit Jan (Egberts) Nijland Kreijkes 1873 Eschsteeg 326
Ehrenhard Coenraad Johannes Rozendom 1881 Eschsteeg 326
Karsenberg Hendrikus Berend Jan Zwijnenberg 1885 Eschsteeg 326
Ligtenberg Willemina Hermannus Nijzink 1885 Eschsteeg 326
Ligtenberg Jenneken Hermannus Nijzink 1886 Eschsteeg 326
Ligtenberg Willem Hermannus Nijzink 1886 Eschsteeg 326
Ligtenberg Mannes Hermannus Nijzink 1886 Eschsteeg 326
Nieuwenhuis Johanna Willem Velderman, klein 1881 Eschsteeg 326
Nijland Hendrikus Gerrit Heggeler, ten 1882 Eschsteeg 326
Nijland Hendrikus Gerrit Heggeler, ten 1886 Eschsteeg 326
Sofert Maria Hendrik (Vorschezang Dragonder Nijland 1884 Eschsteeg 326
Ehrenhard Hendrika Carolina Coenraad Koenderink Kippers 1878 Eschsteeg 327
Keijzer Ernst Zacherias Wilhelm Hove, ten 1876 Eschsteeg 327
Kippers Janna Jan Ehrenhard 1872 Eschsteeg 327
Kippers Dochter Jan Ehrenhard 1878 Eschsteeg 327
Kippers Gerrit Jan Jan Ehrenhard 1872 Eschsteeg 327
Poortman Engbert Albert Trutmans 1879 Eschsteeg 328
Trutmans Janna Gerrit Jan Hofmans Poortman 1875 Eschsteeg 328
Altink Derk Jan Jan Egbert Bakker 1889 Eschsteeg 412
Pongers Willem Jan Hendrik Nieuwenhuis 1891 Eschsteeg 412
Averesch Dina Gradus Meulenkolk 1897 Eschsteeg 414
Averesch Hendrika Gradus Meulenkolk 1890 Eschsteeg 414
Meulenkolk Hendrka Rutgert Brussel, van Averesch 1899 Eschsteeg 414
Nieuwenhuis Gerrit Jan Willem Tijink 1895 Eschsteeg 414
Zonnebelt Willemina Mannes Boerman 1892 1892 Eschsteeg 414
Scholten Johanna Gerrit Wolters Rozendam 1895 Eschsteeg 415
Boerman Grada Hermannus Smeijers Veneklaas 1899 Eschsteeg 416
Pas Willem Hendrik Jan Ligtenberg 1890 Eschsteeg 416
Schapink Hendrika Hendrikus Zijthof, ten 1899 Eschsteeg 416
Veneklaas Dika Gerrit Jan Boerman 1899 Eschsteeg 416
Mekenkamp Berendina Hermen Nieuwenhuis 1892 Eschsteeg 417
Mekenkamp Eva Hermen Nieuwenhuis 1892 Eschsteeg 417
Nieuwenhuis Janna Hendrikus Voortman Mekenkamp 1893 Eschsteeg 417
Nieuwenhuis Hendrikus Hendrikus Scherphof Voortman 1892 Eschsteeg 417
Mekenkamp Berendina Hermen Nieuwenhuis 1889 Eschsteeg 418
Voortman Gerrit Hendrik Jannes Baan 1894 Eschsteeg 418
Harmsel, ter Philippina Willem Averesch 1897 Eschsteeg 421
Harmsel, ter Philippina Willem Averesch 1897 Eschsteeg 421
Altink Janna Willem Wessels Mulder 1895 Eschsteeg 423
Nieuwenhuis Gerrit Willem Tijink 1899 Eschsteeg 423
Brussel, van Maria Jan Willem Nijzink Nijkamp 1899 Eschsteeg 424
Voortman Albert Hendrikus Voortman 1893 Eschsteeg 425
Voortman Arend Jan Hendrikus Voortman 1893 Eschsteeg 425
Voortman Jan Hendrikus Voortman 1894 Eschsteeg 425
Krimpert Gerrit Jan Jan Stegeman 1890 Eschsteeg 426
Altink Willem Lambertus Kippers 1896 Eschsteeg 427
Plas Aleida Jan Dannenberg 1896 Eschsteeg 428
Harbers Hendrika Willem Assink Kreijkes 1897 Eschsteeg 429
Nieuwenhuis Hendrika Everdina Willem Velderman, klein 1891 Eschsteeg 430
Teela Gerritdina Johanna Gerrit Jan Vrugteveen 1889 Eschsteeg 433
Nijland Johanna Jannes Waggeveld 1899 Eschsteeg 434
Brussel, van Jan Willem Derk Brinks 1894 Eschsteeg 436
Brussel, van Janna Derk Brinks 1889 Eschsteeg 436
Harbers Willem Derk Jan Brussel, van 1894 Eschsteeg 436
Legtenberg, Klein Gerritdina Mannes Nijkamp 1896 Eschsteeg 437
Ligtenberg Mannus Gerrit Hendrik Hogeweide Veldhuis 1893 Eschsteeg 438
Ligtenberg Willem Hermannus Nijzink 1892 Eschsteeg 438
Pluimers Gerrit Jan Hendrik Pluimers 1899 Eschsteeg 439
Pluimers Gerritdina Hendrik Bruins 1893 Eschsteeg 439
Nieuwenhuis Evert Jan Jan Willem Poortman 1898 Eschsteeg 444
Brussel, van Gerrit Mannes Kreijkes 1889 Eschsteeg 523
Ligtenberg Berend Herman Nijland 1919 Eschsteeg 561
Legtenberg, Klein Mannes Hendrikus Goossen Nijkamp 1919 Eschsteeg 612 Wijk K
Maat, van de Geertruida Gerhardus Maat, van de 1900 Eschsteeg 612
Maat, van de Hendrika Gerhardus Harmsel, ter 1899 Eschsteeg 612
Stegeman Egbert Hendrik Morsche, te 1909 Eschsteeg 612
Bakker Aleida Jan Maat, van de Altink 1912 Eschsteeg 614
Zonnebelt Maria Mannes Boerman 1903 Eschsteeg 617
Zonnebelt Zoon Mannes Boerman 1905 Eschsteeg 617
Harbers Hendrikus Gerrit Gerritsen 1919 Eschsteeg 619
Maneschijn Egberdina Egbert Hietland Rozendom 1907 Eschsteeg 620
Rozendom Evert jan Gradus Scholten Manenschijn 1907 Eschsteeg 620
Schulenburg Jenneken Gerrit Baan Timpers 1914 Eschsteeg 620
Timpers Fenneken Jan Schulenburg 1913 Eschsteeg 620
Timpers Fenneken Jan Schulenburg 1910 Eschsteeg 620
Timpert Johanna Hendrik Aalders Meulenkolk/Bruins 1912 Eschsteeg 621
Bakker Geesken Derk Lammers Meulenkolk 1915 Eschsteeg 623
Bruins Jan Jan Hendrik Boerman Meulenkolk 1907 Eschsteeg 624
Buursink Hendrika Willem Bos Assink 1914 Eschsteeg 624
Harmsen Hendrik Jan Jan Spenkelnk Fineman 1917 Eschsteeg 625
Oolbekkink Hendrik Jan Jan Willem Agteresch 1904 Eschsteeg 625b
Oolbekkink Hendrik Jan Jan Willem Agteresch 1913 Eschsteeg 627
Oolbekkink Janna Jan Willem Agteresch 1914 Eschsteeg 627
Bolink Janna Peter Hendriks 1904 Eschsteeg 628b
Nijzink Willem Mannes Haar, ter 1907 Eschsteeg 628b
Berge, ten Geesken Jannes Nijland Plas 1906 Eschsteeg 630c
Maat, van de Zoon Gerrit Jan Riet, van de 1907 Eschsteeg 630b
Pas Jan Mannus Deijk 1913 Eschsteeg 630
Plas Diena Derk Berge, ten 1905 Eschsteeg 630a
Gerritsen Dochter Jan Willem Bordewijk 1916 Eschsteeg 631
Neerbos, van Jan Hendrik Barta Slothouber 1914 Eschsteeg 631
Altink Lambertus Jannes Meijerink Nijzink 1855 Eschsteeg 632
Smeijers Janna Gradus Kippers Fineman 1908 Eschsteeg 632
Tijhuis Hendrikus Jan Bolink Hove, ten 1917 Eschsteeg 632
Morsche, te Gerrit Jan Dina Zijthof, ten 1906 Eschsteeg 633
Harbers Janna Hendrikus Kreijkes 1908 Eschsteeg 634
Harbers Jan Hendrikus Kreijkes 1903 Eschsteeg 634
Ligtenberg Jenneken Berend Kraaijenveld Brussel, van 1908 Eschsteeg 635
Bouwhuis Gerritdina Jan Harmsen 1917 Eschsteeg 636
Harbers Maria Mannus Harbers 1901 Eschsteeg 637
Harbers Everdina Mannus Harbers 1901 Eschsteeg 637
Keijzer Gerrit Jan Gerrit Jan Essen Mensing 1905 Eschsteeg 637
Plas Gerritdina Jan Dannenberg 1912 Eschsteeg 637
Berge, ten Berend Jannes Hove, ten 1910 Eschsteeg 639
Dangremond Dina Hendrik Bolink 1905 Eschsteeg 639
Voortman Gerrit Jan Fredrik Jan Steege, ter Ligtenberg 1909 Eschsteeg 643
Voortman Jannes Gerrit Jan Ligtenberg Baan 1904 Eschsteeg 643
Lankamp Janna Hendrika Jan Hendrik Morsche, te 1910 Eschsteeg 644
Boerman Mannes Arend Jan Dekker Wessels/Brussel, van 1912 Eschsteeg 646
Baan Hendrikus Jan Schippers 1907 Eschsteeg 647
Ligtenberg Janna Antonij Scholten 1904 Eschsteeg 649
Ligtenberg Willem Herman Nijland 1911 Eschsteeg 649
Bolink Maria Jan Schuppert Dangremond 1916 Eschsteeg 650
Ligtenberg Janna Herman Nijland 1919 Eschsteeg 651
Ligtenberg Janna Herman Nijland 1915 Eschsteeg 651
Altink Lambertus Willem Wessels Kippers 1902 Eschsteeg 655
Boerman Jenneken Marten Berge, ten Zijthof, ten/Zwoferink 1908 Eschsteeg 655
Bolscher, ten Hendrikus Jan Willem Morsche, ter 1902 Eschsteeg 659
Bolscher, ten Zoon Jan Willem Morsche, te 1902 Eschsteeg 659
Vos Franciscus Jacobus S. Willem Scholten 1910 Eschsteeg 659
Hove, ten Hendrina Jacobus Bolscher, ten 1904 Eschsteeg 661
Nijland Joha Jannes Waggeveld 1901 Eschsteeg 662
Nijland Gerrit Jannes Sofert Heggeler, ten 1910 Eschsteeg 662
Seppenwoolde Willemina Hendrikus Harbers 1919 Eschsteeg 663
Hove, ten Gerritdina Gerrit Jan Bolscher, ten 1903 Eschsteeg 666
Krimpert Jan Gerrit Jan Reestman Bakker/Stegeman 1912 Eschsteeg 666
Ligtenberg Jan Jan Slettenhaar Dannenberg 1919 Eschsteeg 666
Wegereef Gerrit Jan Ligtenberg 1917 Eschsteeg 667
Nieuwenhuis Dochter Jan Willem Bruggink 1914 Eschsteeg 669
Gerritsen Gerrit Jan (Gerritzen) Knol Scherphof 1906 Eschsteeg 670
Vossebelt Zoon Hendrik Jan Schutte 1904 Eschsteeg 672
Sanderman Jan Hermannus Hove, ten 1919 Eschsteeg 674
Harbers Derk jan Gerrit Aaltink Brussel, van 1910 Eschsteeg 676
Poortman Zoon Jan Willem Hageman 1902 Eschsteeg 680
Averesch Mina Johan Seppenwoolde 1913 Eschsteeg 681
Nieuwenhuis Geesken Willem Derksen 1918 Eschsteeg 681
Buursink Janna Gerrit Schipdam Tijhof 1915 Eschsteeg 682
Hegeman, klein Jannes Jannes Noordkamp 1904 Eschsteeg 682
Harbers Fredrik Jan Hermannus Harmsel, ter 1909 Eschsteeg 686b
Pijffers Gerrit Albert Poortman 1904 Eschsteeg 686
Ligtenberg Jenneken Hermannus Nijzink 1905 Eschsteeg 688
Pluimers Hendrik Hendrik Bruins 1904 Eschsteeg 690
Averesch Dina Johan Seppenwoolde 1912 Eschsteeg 691a Oost. Dwarsstr. Van
Averesch Dina Johan Seppenwoolde 1913 Eschsteeg 691
Avest, ter Petronella Jan Unen, van Poortman 1905 Eschsteeg 691
Poortman Christiaan Gerrit Jan Avest, ter 1904 Eschsteeg 691
Poortman Gerrit Jan Gerrit Jan Avest, ter Nieuwenhuis 1907 Eschsteeg 694
Altink Hendrikus Willem Wessels 1911 Eschsteeg 695
Harbers Mannes Jan Maat, van de 1914 Eschsteeg 696a
Hegeman, klein Hendrika Jannes Noordkamp 1913 Eschsteeg 696
Harbers Gerrit Jan Hermannus Harmsel, ter 1912 Eschsteeg 699
Harbers Zoon Hermannus Harmsel, ter 1913 Eschsteeg 699
Pluimers Hendrik Gerrit Bolscher, ten Bruins 1917 Eschsteeg 702
Bomans Arendina Gerrit Jan Schorfhaar Poortman 1915 Eschsteeg 704
Poortman Gerrit Engbert Bomans 1915 Eschsteeg 704
Stegeman Hendrikus Hendrik Morsche, te 1919 Eschsteeg 707a
Tijink Berendina Gerrit Schutmaat Kamp, van 1919 Eschstraat 1 Wijk K
Plas Geesken Jan Hendrik Keizer 1919 Eschstraat 615 Wijk K
Koenderink Helena Mannes Ruttink Wijngaarden, van 1902 Kerkstraat 977
Achternaam Doopnaam Vader Moeder Partner Jaar Adres Nr Bijz.
Harmsel, ter Evert Jan Gerrit Willem Kreijkes 1907 Akkerdijk 29
Harmsel, ter Evert Jan Gerrit Willem Kreijkes 1905 Akkerdijk 29
Harmsel, ter Engele Gerrit Wilem Kreijkes 1908 Akkerdijk 29
Kreijkes Hendrikus Hendrikus Spaar Nijland 1901 Akkerdijk 29
Harbers Jan Hermannus Nijland 1908 Akkerdijk 30
Stegeman Hendrik Jan Hendrikus Vruggink 1903 Akkerdijk 31
Harmsel, ter Dochter Gerrit Willem Kreijkes 1911 Akkerdijk 32
Kreijkes Hendrika Hendrikus Nijland Harmsel, ter 1912 Akkerdijk 32
Stegeman Janna Hendrikus Vruggink 1913 Akkerdijk 34
Stegeman Evert Jan Hendrikus Vruggink 1910 Akkerdijk 34
Kreijkes Gerritdina Hendrikus Nijland 1888 Akkerdijk 82
Harbers Janna Hermannus Grooteboer Borghuis 1897 Akkerdijk 83
Kreijkes Jenneken Hendrikus Nijland 1874 Akkerdijk 177a
Bentert Johanna maria Jan Heijde, van der 1899 Banis 38
Goosen Aaltjen Maria 1889 Banis 39
Strokappe Aaltjen Egbert Oonk, klein 1893 Banis 39
Eeftink Gerrit Hendrik Tjoonk Willems 1892 Banis 42
Baas, de Gerrardus Gerrit Jan Banis 1890 Banis 43
Baas, de Gerrit jan Antonius Hoeseler, ten Banis 1896 Banis 43
Baas, de Willemina Gerritdina Gerrit Jan Banis 1893 Banis 43
Megelink Jan Hendrik Gerrit Hendrik Nijenhuis 1898 Banis 49
Bentert Dochter Jan Heijde, van der 1904 Banis 58
Stevens Antonie Teunis Meijer 1914 Banis 63
Jansen Fredrika Johanna Berend Jan Schutte Beltman 1911 Banis 65
Kreijkes Janna Gerrit Jan Egberts Beltman 1909 Banis 66
Hegeman, klein Herman Hendrik Jan Baltink, klein 1900 Banis 67
Kenkhuis Hendrika Maria Bernardus Regtien 1908 Banis 69
Regtien Anton Christiaan Johanna Kosters/Kenkhuis 1900 Banis 69
Poorterman Willemina Evert Noteboom Blankena 1900 Banis 70
Megelink Harmina Gerrit Hendrik Nijenhuis 1905 Banis 71
Mensing Roelof Jan Maat, van de Eeftink 1918 Banis 71
Banis Hendrika Henricus Spoelder 1913 Banis 72
Heuten Jan Jan Harmen Dannenberg 1906 Banis 72
Kenkhuis Dochter Bernardus Regtien 1913 Banis 73
Kenkhuis Maria Fredrika Bernardus Regtien 1913 Banis 73
Blankena Hermannus Teunis Poorterman 1918 Banis 74
Hagreis Johanna Berend Buursink Brinks 1907 Banis 74
Oldereuver of Briel Gerrit Gerhardus Johannes Borghuis Harbers 1893 Banis 74
Megelink Jan Albert Gerrit Hendrik Nijenhuis 1912 Banis 75
Veneklaas Johanna Jan Holten, van Eeftink 1905 Banis 75
Willems Arendina Hendrik Reef Eeftink 1907 Banis 75
Hegeman, klein Zoon Hendrik Jan Baltink, klein 1901 Banis 76
Wormstal Everdina Teunis Hullen Banis 1906 Banis 76
Brinks Gerrit Hendrik jan Kleijne Velde 1918 Banis  81
Banis Joanna Henricus Wassink Bentert 1873 Banis 636
Brinks Jan Willem Gerrit Hagreis 1881 Banis 637
Ovink, klein Hendrika Lambertus Nijmeijer Stegink 1873 Banis 637
Broekhuis Berentdina Gerrit Bergboer Nalis 1877 Banis 638
Jansen Jan Gerrit Jan Willemsen 1872 Banis 638
Willemsen Johanna Jan Willem Maatman 1872 Banis 638
Pfeiffer Franciscus Joannes Woolderink Wensink 1888 Bedelaarspad 61
Wensink Hendrika Gerrit Jan Pauwel Pfeiffer 1902 Bedelaarspad 172
Pijffers Johannes Franciscus Wensink Ekkerink 1919 Bedelaarspad 174
Aatink Dochter Johannes Steunenberg 1881 Beek, de
Dikkers Dochter Mannes Morsche, te 1879 Beek, de
Dille Gerhards Wilhelmus Ernest. Th. Burgers 1844 Beek, de Geen
Ebeling Dochter Ludwig H.C.E. Washausen 1885 Beek, de
Ebelink Dochter Ludwig Heinrich Washausen 1885 Beek, de
Ekkerink Johanna Hermannus Koedijk Altink 1842 Beek, de Geen
Elferink Dochter Johannes Bernardus Meijer 1891 Beek, de
Elferink Dochter Johannes Bernardus Meijer 1884 Beek, de
Elferink Dochter Johannes Bernardus Meijer 1888 Beek, de
Jonkman Derk Albert Geels 1841 Beek, de Geen
Rouwendal Fenneken Jan Willem Maat, ter 1888 Beek, de 10
Rutterkamp Zoon Gerrit Jan Pas 1881 Beek, de
Wurp, van der Dochter Bartholomeus Haverkamp 1892 Beek, de
Averesch Johanna Everdina Jan Dakhorst 1878 Beek, de 1
Immink Reinier Hendrikus Bos Vange, van der 1859 Beek, de 1
Ruiterkamp Gerrit Jan Gerrit Poortman 1858 Beek, de 1a
Thije, ten Janna Jenneken 1883 Beek, de 01a
Vange, van der Margaretha Gerrt Hendrik Brien Immink 1854 Beek, de 1
Weustmaat Hendrik Jan Gerrit Hendrik Thije, ten 1887 Beek, de 1
Wigmannink Gerritdina Hendrik Krejenzang 1870 Beek, de 1
Wilde, de Diena Lucas Ezink Markvoort 1898 Beek, de  1
Wolters Hermannus Lambertus Mensink 1885 Beek, de 1
Immink Jan Jan Willem Oldereuver of Briel 1867 Beek, de 2a
Nijland Jannes Hendrikus Kamphuis 1872 Beek, de 2
Ruiterkamp Jannes Gerrit Poortman 1882 Beek, de 2
Ruiterkamp Egbert Gerrit Poortman 1860 Beek, de 2
Ruiterkamp Geertruida Gerrit Poortman 1871 Beek, de 2
Timpers Zoon Jan Avest, ter 1846 Beek, de 2
Vilsteren, van Willem Willem ? Westenberg 1816 Beek, de 2
Wessels Gradus Hermannus Dannenberg 1847 Beek, de 2
Altena Berendina Gerrit Jan Stegemans Tijhof 1888 Beek, de 3
Sauer Willemina Ignatius Selhorst 1853 Beek, de 3
Timpers Jan Jannes Timers Avest, ter 1857 Beek, de 3
Wessels Hermannus Gerhardus Gerritsen Dannenberg 1862 Beek, de 3
Wolters Fredrik Jan Lambertus Mensink 1877 Beek, de 3
Hazewinkel Geertrui Hermannus Zwijnenberg Schovers 1867 Beek, de 4
Nieuwenhuis Jenneken Willem Berg, van de Scholten 1880 Beek, de 4
Nijland Jannes Gerrit Heggeler, ten 1870 Beek, de 4
Nijland Jannes Gerrit Reeff, van ‘t Sovert 1871 Beek, de 4
Scholten Jenneken Jan Willem Nekkers 1881 Beek, de 4
Schovers Johan Johannes Everhardus Hazewinkel 1867 Beek, de 4
Wissink Hermannus Wilhelmus Duteweerd 1851 Beek, de 4
Averesch Janna Hermannus Valk 1862 Beek, de 5
Seppenwoolde Johanna Jannes Hammers 1891 Beek, de 5
Wolters Hendrika Jan Lempers 1882 Beek, de 5
Averesch Johanna Hermannus Vos 1865 Beek, de 6
Berg, van de Jacoba Reindert Brand Göbell 1853 Beek, de 6
Dikkers Gerritdina Mannes Morsche, te 1884 Beek, de 6
Kuijpers Geertrui Jan Grootulen Oosterveld 1878 Beek, de 6
Oosterveld Zoon Hendrik Jan Kuijpers 1878 Beek, de 6
Schuitemaker Hendrikus Jan Cate, ten Wessels 1888 Beek, de 6
Valk Harmina Elizabeth Jan Ronhaar Averesch 1860 Beek, de 6
Bokdam Johanna Gerrit Jan Geels Geels 1878 Beek, de 7
Geels Willemina Hendrius Bokdam 1878 Beek, de 7
Pas Willem Hendrik Tomas Avest, ter Nieland 1881 Beek, de 7
Seppenwoold Jan Jan Ezeman 1889 Beek, de 7
Spenkelink Frederika Derk Wissink 1893 Beek, de 8
Beunk Geziena Gerrit Lucas Mensink 1870 Beek, de 9
Borghuis Jan Hendrik Jan Stegeman 1869 Beek, de 9
Geels Mannes Berend Altena 1853 Beek, de 9
Geels Mannes Bernd Altena 1855 Beek, de 9
Mensink Zwaantjen Hermina Jan Hendrik Beunk 1870 Beek, de 9
Mensink Hermannus Jan Dakhorst Maatman 1880 Beek, de 9
Mensink Hermannus Jan Hendrik Smit 1885 Beek, de 9
Pfeiffer Joannes Fredricus Höhler Woolderink 1861 Beek, de 9
Pfeiffer Joannes Casparus Frederikus Höhler Heggeler 1861 Beek, de 9
Geels Berend Mannus Ezendam Altena 1860 Beek, de 10
Thije, ten Janna Hendrik Jan Tooreman 1880 Beek, de 10a
Waanders Berendina Harmina Johannes Brinkers 1863 Beek, de 10
Waanders Johannes Jan Essink Brinkers 1865 Beek, de 10
Bakker Jan Jannes Timpers 1870 Beek, de 11
Bakker Derk Jan Jannes Timpers 1872 Beek, de 11
Bijvank Hendrikus Antonius Jan Willem Brok 1885 Beek, de 11
Bruins Hermannus Gerrit Giesbers 1894 Beek, de 11
Nijland Arend Arend Bakker 1893 Beek, de 11
Meijer Maria Alberdina Garrit Kemp 1867 Beek, de 12
Wurp, van der Johannes Hermannus Bartholomeus Haverkamp 1887 Beek, de 12
Dijk, van den Jan Jan Heek, van 1868 Beek, de 13
Janssen Johanna Maria Petrus Busscher Gerritsen 1865 Beek, de 13
Nieuwenhuijs Pieter Johannes Lucas Lommen, van Vos/Kesteren, v./Wolthuijs, t. 1845 Beek, de 13
Wessels Hermannus Jan Troost 1890 Beek, de 13
Averesch Hendrik Hendrik Brinkman 1883 Beek, de 14
Averesch Johanna Hermannus Ligtenberg 1874 Beek, de 14
Eshuis Jan Jan Gerhard Janssen 1891 Beek, de 14
Jansen Willem Jan Averesch 1880 Beek, de 14
Meijer Johanna Garrit Kemp 1865 Beek, de 14
Putten, van Johan Hendrikus Harmen Giesbers 1893 Beek, de 14
Ruiterkamp Gerharda Gerrit Jan Poortman 1889 Beek, de 14
Sauer Willem Ignatius Selhorst 1861 Beek, de 14
Schuiterd Jenneken Beren Stittelaar 1893 Beek, de 14a
Schuurs Jenneken Teunis Petersen, van Schuiterd 1892 Beek, de 14
Steunenberg Diena Hendrikus Brinks 1889 Beek, de 15
Zwiers Aaltjen Dirk Landeweer Brinks 1889 Beek, de 15
Aaftink Willem Johannes Steunenberg 1878 Beek, de 16
Boerman Lamberta Hendrik Wolters Pas 1880 Beek, de 16c
Bolscher, ten Petrus Bernardus Woud, klein 1866 Beek, de 16
Bolscher, ten Willemina Bernardus Woud, klein 1867 Beek, de 16
Koeslag Gerrit Jan Harmen Reurslag Molenkamp 1874 Beek, de 16
Molenkamp Janna Gerrit (Meulenkamp) Baan Koeslag 1877 Beek, de 16
Mulder Maria Bernardus Schutten Bolscher, ten 1863 Beek, de 16
Aaftink Willem Johannes Velderman, klein 1872 Beek, de 17a
Aaftink Willemina Johannes Steunenberg 1876 Beek, de 17a
Avest, te Hendrika Antonij Wessels Timpers 1885 Beek, de 17
Dakhorst Trui Derk Bargboer Timpers 1885 Beek, de 17
Lindeman David Mozes Mozes David Cohen Heilbron 1893 Beek, de 17
Lindeman Mozes David David Mozes Heilbron 1897 Beek, de 17
Schutmaat Hendrik Jan Gerrit Koers Huisman 1887 Beek, de 17
Timpers Hermina Hermannus Dakhorst 1886 Beek, de 17
Velderman, klein Willemina Teunis Struik Aaftink 1871 Beek, de 17a
Dille Gerritdina Gradus Perik 1882 Beek, de 18
Dille Wilhelmus Ernestus T. Lambertus Meijer Belder 1874 Beek, de 18
Geels Willem Hendrikus Bokdam 1876 Beek, de 18 a?
Wolthuis Hendrik Jan Jan Willem Bijsterman 1879 Beek, de 18
Dille Lambertus Gradus Perik 1886 Beek, de 19a
Doornink Jan Willem Gerrit Jan Hendriksen Bronsvoort 1871 Beek, de 19
Lindeman Mozes Izaak Joseph Lievendag 1867 Beek, de 19
Averesch Gerrit Gerrit Harbers Borghuis/Maatkamp 1901 Beek, de 20
Lankamp Jenneken Fredrik Jan Seppenwoolde 1860 Beek, de 20
Nijland Berendina Hermannus Koenderink 1864 Beek, de 20
Janssen Johannes Jozef Hendrikus Latten Goosens/Lintelo, te 1861 Beek, de 23
Kemp Dina Johanna Jan Willem Kluimpers 1878 Beek, de 24
Meijer Garrit Gerrit hendrik Vlogtman Kemp 1872 Beek, de 24
Maat, van de Lambertus Jan Morsche, te 1870 Beek, de 25
Middag Gerritdina Gerrit Jan Middag Eshuis 1888 Beek, de 25
Aaftink Jan Albert Johanes Steunenberg 1899 Beek, de 26
Troost Jenneken Hendrik Kempken 1872 Beek, de 26
Mensink Berent Jan Jan Eijkenaar Schreurs 1874 Beek, de 27
Ruiterkamp Grada Gerrit Jan Poortman 1891 Beek, de 27
Ruiterkamp Hendrika Gerrit Jan Poortman 1894 Beek, de 27
Averesch Gerritdina Gerrit Borghuis 1865 Beek, de 28
Bolscher, ten Bernardus Peter Mulder Woud, kklein 1874 Beek, de 28
Lankkamp Berendina Hendrik Lievestro 1887 Beek, de 30
Paalberends Hendirk Jan Willem Tempelman 1875 Beek, de 31
Telgte, ter Arendina Jan Espeldoorn Nijmeijer/Maat, van de 1880 Beek, de 31
Klumpers Johanna Hendrika Hendrikus Gerritsen Kemp 1893 Beek, de 33
Kramer Annechien Hendrik Bennema Vrielink 1897 Beek, de 33
Boerman Gerrit Carel Wild 1893 Beek, de 35
Boerman Geertruida H. Carel Wild 1890 Beek, de 35
Bosch Gezina Willemina Johannes Wessels 1902 Beek, de 35
Wolterink Hendrik Jan Jan Maat, van de Roelofs 1876 Beek, de 35
Bolscher, ten Aaltjen Jan Wilde, de 1890 Beek, de 36
Elferink Hermannus Nicomedus Johannes Bernardus Meijer 1881 Beek, de 36
Bolscher, ten Hermanna Peter Mulder Molenkamp 1889 Beek, de 37
Jansen Gerrigje Willem Heerde, van Lievestro 1899 Beek, de 38
Lankkamp Berendina Hendrik Lievestro 1893 Beek, de 38
Lankkamp Johanna Hendrik Lievestro 1893 Beek, de 38
Urbach Efraim Samson Jacob Jacob Spanjaard/Oppenheimer 1891 Beek, de 40
Scheppink Gesina Jan Kosterbok 1905 Beek, de 43
Brussel, van Berendina Hermannus Veneman Strokap 1909 Beek, de 44
Strokap Jannes Egbert (Strokappe) Oonk, Klein 1904 Beek, de 44
Struik Zoon Albertus Siegerink 1915 Beek, de 45
Strokap Jannes Hendrik Jan Brussel, van 1912 Beek, de 46
Wennink Amelia Hermina Henriet. Johannes Bernardus Wimmers Kortebos 1899 Beek, de 47
Strokap Hermannus Hendrik Jan Brussel, van 1915 Beek, de 49
Mensink Jan Hendrik Hermannus Maatman Beunk/Smit 1916 Beek, de 50
Smit Aalken Berend Beerse, van Mensink 1916 Beek, de 50
Wessels Frederikus Derk Aanstoot 1904 Beek, de 52
Bakker Willem Jan Willem Paalman Smalbrugge 1910 Beek, de 53a
Giesbers Gerrit Jan Arend Jan Slagman 1902 Beek, de 53
Kerkdijk Hendrika Jan Willem Albertus Beunk 1914 Beek, de 55
Wessels Willem Frederik Jan Smeijers Hommers 1917 Beek, de 57
Aalders Hendrik Willem Hendrik Hoorneman Loos 1906 Beek, de 58
Bijvank Hendrikus Antonius Jan Willem Brok 1882 Beek, de 64
Hutteman Harmanna Gerritdina Antonius Schol 1889 Beek, de 116
Jansen Frederika Jan Voortman Teela 1900 Beek, de 130
Eshuis Jan Berend (Eshuijs) Janssen Middag 1908 Beek, de 135
Keurst, ter Gerritdina Jan Hendrik Nijland 1915 Beek, de 136
Maats Gerritdina Beren Aaftink 1910 Beek, de 138
Mulder Albertus Hendrikus Altink Hanstede 1907 Beek, de 140
Kemp Janna Jan Willem Klumpers Waanders 1909 Beek, de 145
Jonkman Willemina Albert Geels Pijffers/Waggeveld 1902 Beek, de 147
Wesselink Dina Wersse Ziegerink 1908 Beek, de 148
Wesselink Zoon Wersse Ziegerink 1914 Beek, de 149
Wesselink Dina Wersse Ziegerink 1911 Beek, de 149
Samuël Roosje Smoel Lindeman 1910 Beek, de 153
Stegink Derk Derk Preuter Holterman 1907 Beek, de 159
Nijland Dochter Johannes Slettenhaar 1888 Biesterij
Pluimers Jan Hendrik Gerrit Jan Lammersen Timmerman 1891 Biesterij 141
Ezeman Hendrika Johanna Gradus Rotman 1893 Biesterij 142
Ezeman Jan Willem Gradus Rotman 1897 Biesterij 142
Willemsen Hendrikus Jan Roelof Brunnekreef Hesselink 1899 Biesterij 142
Rotman Hendrik Jan Jan Willem Berge, ten 1907 Biesterij 166
Rotman Hendrik Jan Jan Willem Berge, ten 1907 Biesterij 166
Buursink Willem Hendrik Hofhuis Bosch 1878 Biesterij 728
Nijland Geertrui Johannes Slettenhaar 1885 Biesterij 728
Nijland Gerhard Johannes Slettenhaar 1887 Biesterij 728
Berge, ten Hendrika Jannes (Barghe, ten) Slettenhaar Rotman 1882 Biesterij 729
Brake, ter Derk Bartus Broens 1884 Biesterij 729
Ezeman Jan Hendrik Gradus Rotman 1873 Biesterij 729
Ezeman Hendrina Gradus Rotman 1883 Biesterij 729
Ezeman Hendirk Gradus Rotman 1884 Biesterij 729
Rotman Jan Willem Hendrick (Oijink) Wissink Berge, ten 1872 Biesterij 729
Rotman Hendrika Willem Berge, ten Ezeman 1883 Biesterij 729
Altink Bernardus Henricus Gijsen Gerritsen/Mulders/Ekkerink 1855 Bleek, de 4
Scheppink Gerrit Jan Jan Hendrik Weustemaat 1888 Bleek, de 11
Strookap Gerrit Jan Egbert Paalman 1900 Bleek, de 44
Barneveld, van Dochter Willem Bok 1886 Boomkamp Geen
Eshuis Zoon Jan Reint Nieuwenhuis 1893 Boomkamp
Leeftink Zoon Jan Willem Nijzink 1896 Boomkamp
Maat, van de Zoon Jan Strookappe 1892 Boomkamp Geen
Rensink Zoon Hendrik Jan Pongert 1887 Boomkamp
Mensink Gerrit Jan Jannes Jansen 1882 Boomkamp 12
Barneveld Helena Johanna Willem Horst, ter 1838 Boomkamp 55 Boomkamp ah Schild
Baan Jan Arend Kijfhorst 1822 Boomkamp 58
Brok Hendrikus Bartus Woolderink 1830 Boomkamp 58
Brok Bartus Wilhelmus Nijhuis Woolderink 1830 Boomkamp 58
Pongers Gerritdina Jan Hendrik Haar, van de 1828 Boomkamp 58
Riet, van de Hermina Derk Boerman 1837 Boomkamp  58
Woolderink Hendrikus Gerrit Sanderink 1824 Boomkamp 58
Baan Arendina Arend Kijfhorst Barneveld, van 1840 Boomkamp 59
Baan Arend Arend Kijfhorst 1838 Boomkamp 59
Krejensank Egberdina Willem Wanders 1835 Boomkamp 60 Wonend in Holten
Altink Derk Jan Hendrik Meijerink Voerman 1851 Boomkamp 81
Baan Arend Jan Koedijk Kijfhorst 1852 Boomkamp 81
Seckel Ernst August Emauel Traugott Molenkamp 1848 Boomkamp 81
Arkink, Kleine Maria Hendrikus (Klein A.) Zanders Laren, van 1858 Boomkamp 82
Hollink Lambertus Hendrikus Woolderink 1853 Boomkamp 83
Baan Jan Arend Kijfhorst 1845 Boomkamp 84
Baan Jan Arend Argelo Koedijk/Middelesch 1849 Boomkamp 84
Baan Geesken Arend Kijfhorst 1852 Boomkamp 84 423
Baan Janna Rutgert Leijendekker 1853 Boomkamp 84
Baan Zoon Rutgert Leijendekker 1856 Boomkamp 84
Kijfhorst Hendrina Rutgert Berge, ten Baan 1855 Boomkamp 84
Stokkers Gerrit Gerhardus Horst, ter 1857 Boomkamp 85
Eertink Jan Hendrik Horsman 1876 Boomkamp 93
Mensink Hermina Jannes Janssen 1879 Boomkamp 93
Bolscher, ten Arendina Jannes Spenkelink Boerkamp 1861 Boomkamp 108
Voerman Annechien Hendrik Mouwen Altink 1862 Boomkamp 108a
Baan Arendina Arend Kijfhorst Barneveld, van 1861 Boomkamp 112
Baan Derk Rutgert Leijendekker 1862 Boomkamp 112
Baan Rutgert Arend Kijfhorst Leijendekker 1868 Boomkamp 112
Stokkers Gerhardus Gerhardus Leestemaker 1862 Boomkamp 113
Berge, ten Marten Arent Boermans Boerkamp 1881 Boomkamp 159
Hofman Mannes Hendrikus Berge, ten 1872 Boomkamp 159
Dalen, van Gerrit Hendrik Hendrik Jansen Tijhuis 1877 Boomkamp 160
Paalman Willemina Jan Oldereuver of B. 1877 Boomkamp 160
Boerkamp Gerritdina Mannes Jansen 1887 Boomkamp 161
Koenderink Gerridina Maria Telgte, ter 1878 Boomkamp 161
Losser, van Aleida Willem Rozendom Nijland 1879 Boomkamp 161
Oldereuver of Briel Aleida Gerhardus Johannes Borghuis Paalman 1878 Boomkamp 161
Strookappe Gerrit Jan Jan Hendrik Berg, van de 1878 Boomkamp 161
Tijhuis Gerritdina Mannes Paalman Telgte, ter/Dalen, van 1879 Boomkamp 161
Voortman Willem Mannus Klem 1877 Boomkamp 161
Berg, van den Gerridina Jan Waanders Strokappe/Voortman 1880 Boomkamp 162 162,1?
Dikkers Hendrik Gerrit Egberts Duren, van Docters 1882 Boomkamp 162
Eshuis Berendina Jan Reint Nieuwenhuis 1887 Boomkamp 162a
Horst, ter Jan Harmen Auke Hayo Engbers 1884 Boomkamp 162 P?
Jansen Tonia Gerrit Jan Willemsen 1885 Boomkamp 162,L
Jansen Aaltjen Hendrik Jan Maats Mensink 1882 Boomkamp 162o
Kooije, van de Harmine Jan Maatkamp Telgte, op de 1875 Boomkamp 162a
Maat, van de Arendina Arend Groothuis Nijland 1885 Boomkamp 162a
Mensink Hermina Jannes Jansen 1880 Boomkamp 162
Morsche, te Dina Berend Berge, ten Maat, van de 1885 Boomkamp 162b
Plas Harmina Gerrit Hendrik Telgte, ter 1880 Boomkamp 162a
Platenkamp Gerardus Joannes Jannes Spenkelink Vree, de 1886 Boomkamp 162
Poortman Gerritdina Arendina 1882 Boomkamp 162a
Rensink Gerrit Hendrik Hendrik Jan Pongert 1885 Boomkamp 162c E?
Rensink Gerrit Hendrik Hendrik Jan Pongert 1886 Boomkamp 162c
Telgte, ter Maria Arend Jan Koenderink 1875 Boomkamp 162
Mensink Arendina Jannes Jansen 1882 Boomkamp 172
Stokkers Herman Gerhard Gerhardus Leestemaker Smit 1893 Boomkamp 204
Bergman Egbertdina Gerrit Hendrik Aalpol Mekenkamp 1899 Boomkamp 208
Maat, van de Gerrit Jan Gerrit Grooten Harmsel, ter 1888 Boomkamp 210
Berge, ten Fenneken Marten Boerkamp Hofman 1891 Boomkamp 211
Pagrach Mozes Samuël Polak 1894 Boomkamp 211
Mollenhorst Gerrit Jan Dirk Jan Hallink 1895 Boomkamp 212
Eshuis Berend Berend (Eshuijs) Janssen Stegeman 1887 Boomkamp 215
Beunk Hendrik Jan Gerrit Karkdijk 1896 Boomkamp 216
Kappert Teunis Jan Hendrik Meerman 1888 Boomkamp 221
Kappert Teunis Hendrikus Kempers 1889 Boomkamp 221
Witten Manna Willem Kassenberg 1887 Boomkamp 225
Maat, van de Gerrit Jan Jan Strookappe 1891 Boomkamp 229
Maat, van de Gerrit Jan Jan Strookappe 1889 Boomkamp 229
Maat, van de Jan Hendrik Jan Strookappe 1892 Boomkamp 229
Juurlink Jannes Gerrit Jan Meijlink 1890 Boomkamp 231
Horst, ter Gerrit Hendrik Auke Haijo Engberts 1890 Boomkamp 241
Brummer Maria Alberta Herman Mather Koedijk 1908 Boomkamp 358
Eshuis Berendina Jan Reint Nieuwenhuis 1905 Boomkamp 362
Dommerholt Janna Willemina Mannes Kippers 1904 Boomkamp 365
Koedijk Louisa Maria Johannes Petrus Brummer 1918 Boomkamp 365
Kreijkes Janna Jan Hendrik Nieuwenhuis Eshuis 1909 Boomkamp 371
Overbeek Willem Jan Adolf Cate, ten Marsch, ter 1912 Boomkamp 372
Beunk Hendrik Hendrika 1902 Boomkamp 387
Giesbers Hendrika Hermannus Maat, van de 1901 Boomkamp 389
Giesbers Hendrika Hermannus Maat, van de 1904 Boomkamp 389
Harmsel, ter Gertrui Abraham Boerman Maat, van de 1902 Boomkamp 389
Baan Jan Rutgert Leijendekker 1904 Boomkamp 391
Tijhuis Zoon Hendricus Johannes Klensman 1919 Boomkamp 394a
Janssen Albert Gerrit Arend Hoefman Meulenkolk 1916 Boomkamp 395
Karkdijk Hendrika Willem Hegeman, klein Beunk 1917 Boomkamp 399
Giesbers Hermannus Hermannus Maat, van de 1913 Boomkamp 401
Smit Ziena Maria Gerhardus Gerritzen Stokkers 1910 Boomkamp 404
Nijkamp Hermannus Mannes Poortman 1863 Boomkamp 408
Hofstede Hendrik Willem Jannes Bronsvoort 1909 Boomkamp 935
Stam Dochter Egbert Jansen 1874 Borkelt
Baas, de Jan Willem Gerardus Johannes Coenderink 1816 Borkelt 35
Landuwer Gerrit Hendrik Hendrikus Keuterman 1899 Borkelt 62
Stam Jan Willem Gerrit Stroek Teselink 1892 Borkelt 63
Stam Jan Willem Gerrit Stroek Teselink 1892 Borkelt 63
Stan Gerritdina Johanna Egbert Jansen 1892 Borkelt 63
Teselink Janna Egbert Overmeen Stam 1894 Borkelt 63
Schoolen Hendrik Jan Hoekman Groothaar 1894 Borkelt 64
Schoolen Jan Albert Jan Meerman 1896 Borkelt 64
Beldman Gerrit Gerrit Hendrik Overmas 1902 Borkelt 86
Stam Gerrit Egbert Janssen 1900 Borkelt 86
Groothaar Geesken Jan Hendrik Esterholt Schoolen 1900 Borkelt 87
Stam Egbert Jan Willem Teselink Jansen/Veldhuis 1911 Borkelt 88
Zeendam Gerrit Hendrik Jan Effink Wibbelink 1917 Borkelt 90
Elbersen Fenneken Gerrit Willem Schoolen Schoolen 1916 Borkelt 92
Schoolen Johanna Frederika Hendrik Pekkeriet 1911 Borkelt 92
Schoolen Jan Albert Hendrik Pekkeriet 1915 Borkelt 92
Schoolen Jan Hendrik Hendrik Groothaar Elbersen 1911 Borkelt 92
Brilman Harmina Teunis Brilman 1810 Borkelt 111
Kolkman Dochter Hendrik Stam 1912 Borkelt 116
Klumpers Jan Harmen Gerrit Huisken 1816 Borkelt 306
Brilman Hendrika Waander (Meijlink) Brilman Brilman 1824 Borkelt 312
Brilman Teuntjen Hendrikus Steenvoorde 1825 Borkelt 312
Brilman Gerrit Jan Teunis Brilman Mensink/Wolbers 1818 Borkelt 312
Brilman Derek Hendrik Trekop Brilman 1819 Borkelt 312
Schoolen Hendrik Jan Hoekman Groothaar 1817 Borkelt 313
Schoolen Berendina Jan Hoekman 1814 Borkelt 313
Holten, van Hendrik Teunis Keuterman Teeselink 1823 Borkelt 314
Holten, van Teunis Hendrik Luikens Keutermans 1825 Borkelt 314
Katerman Anthonij Hendrik (van Holten) Teeselink 1816 Borkelt 314
Katerman Gerrit Hendrik (Holten, van) Teeselink 1813 Borkelt 314
Katerman Gerrit Hendrik (Holten, van Teeselink 1815 Borkelt 314
Katerman Geertrui Hendrik (Holten, van) Teeselink 1815 Borkelt 315
Schoolen Hendrina Jan Hoekman 1811 Borkelt 315
Stam Hendrik Gerrit Stroek 1826 Borkelt 315
Stam Jan Albert Gerrit Stroek 1819 Borkelt 315
Leunk Teunis Arent Hiddink, klein 1818 Borkelt 354
Vruggink Gerritdina Jan Hiddink, klein 1817 Borkelt 354
Vruggink Gerritdina Jan Hiddink, klein 1817 Borkelt 354
Borkent Arend Jan Egbertsen Leunk 1816 Borkelt 355
Baas, de Arendina Gerardus Johannes Coenderink 1818 Borkelt 356
Nijmeijer Aaltje Mannes Nijland 1816 Borkelt 359
Huisken Hendrik Jan Lodewijk 1812 Borkelt 360 Onder Elsen
Hogeveen, van ‘t Janna Teune Hegeman 1812 Borkelt 361
Jansen Fenneken Gerrit Jan Nijenhuis Stam 1887 Borkelt 654
Stam Zoon Egbert Jansen 1887 Borkelt 654
Bergman Hendrika Jan (Bargman) Wilmsen 1874 Borkelt 655
Holten, van Berend Jan Hendrik Teeselink Bergman 1881 Borkelt 655
Holten, van Janna Berend Jan Bergman 1885 Borkelt 655
Hendriks Jan Willem Tonis Wilmsen 1874 Borkelt 656
Hendriks Jan Willem Tonis Wilmsen 1874 Borkelt 656
Keuterman Antonij Holten, van Teeselink Wibbelink/Wibbelink 1883 Borkelt 656
Wibbelink Jenneken Dirk Rietman Keuterman 1871 Borkelt 656
Hogeveen, van ‘t Jenneken Jan Bruins 1812 Borkelt 1096
Nijveld Derksen Jan (v ’t Hogeveen) Brinks 1817 Borkelt 1096
Scherphof Willem Rutgert Berfde Kreijkes 1863 Bouwstaat 396
Altink Zoon Gerrit Koopman 1836 Bouwstraat
Bakker Zoon Gerrit Jan Berge, ten 1880 Bouwstraat
Berge, ten Zoon Hendrikus Heek, van 1886 Bouwstraat  
Borghuis Gerrit Jan Hendrikus Nijland 1833 Bouwstraat Geen
Borghuis Gerrit Hendrikus Nijland Danneberg 1840 Bouwstraat Geen
Brugge Zoon Willem Meutstege 1896 Bouwstraat
Hageman Dochter Gerrit Willem Maat, van de 1880 Bouwstraat
Hilhorst Berendina Arend ? Spaar 1838 Bouwstraat Geen
Keurst, ter Dochter Evert Jan Baan 1872 Bouwstraat
Kreijkes Jan Hendirkus Spaar 1835 Bouwstraat Geen
Kreijkes Hendrikus Jan Dannenbergh, v.d. Spaar 1841 Bouwstraat Geen
Ligtenberg Zoon Mannus Veldhuis 1873 Bouwstraat
Meulenkamp Gerhardus Gerrit Huijskes Boon 1826 Bouwstraat Geen
Molenkamp Jacob Hermannus (Meulenk) Averesch 1826 Bouwstraat Geen
Pluimers Dochter Jan Gerritsen 1877 Bouwstraat
Pluimers Dochter Jan Gerritsen 1883 Bouwstraat
Pluimers Dochter Jan Gerritsen 1887 Bouwstraat
Sanderman Dochter Jan Verver 1883 Bouwstraat
Sanderman Zoon Jan Verver 1884 Bouwstraat  
Sanderman Zoon Jan Verver 1882 Bouwstraat
Schovers Dochter Gerhardus Lankamp 1880 Bouwstraat
Schreurs Gerritdina Willemina Willemina 1844 Bouwstraat Geen
Veldhuis Berend Jan Gerhardus Jonkman 1840 Bouwstraat
Vosgezang Dochter Teunis Hosmar 1887 Bouwstraat
Vree Zoon Willem Hermannus Schmits 1877 Bouwstraat
Wijhe, van Schoontje Moze Elias Abrahams 1831 Bouwstraat Geen
Wolterink Zoon Gerrit Ligtenberg 1890 Bouwstraat
Agteresch Jan Jan Kreijkes 1831 Bouwstraat 11
Harmsel, ter Gerrit Jan Willem Molenkamp 1837 Bouwstraat 76
Maat, van de Maria Gerrit Grooten 1839 Bouwstraat 102
Kuipers Johannes Roelof Platenkamp Hobert 1914 Bouwstraat 105
Koedijk Hermannus Hermannus Dijkmans Linde, van de 1858 Bouwstraat 131 ?
Scherphoff Janna Garrit (Scharphoff) Ligtenbergh Dannenberg 1822 Bouwstraat 131
Japink Albert Gerrit Jan Gerritzen 1811 Bouwstraat 138
Mensink Harmine Jan Onbekend Hofman 1816 Bouwstraat 139
Slot, Veneklasen Petrus Jan Hendrik Linge, van 1840 Bouwstraat 147
Ligtenberg, van den Jan Berend Ligtenberg Wissink 1816 Bouwstraat 152
Hofman Engberta Hendrikus Brussel, van 1887 Bouwstraat 158
Biesterbos Johanna Korneis Ever, van ‘t Brinkhof/Straatman 1871 Bouwstraat 166
Baan Hendrikus Gradus Modders Baan 1870 Bouwstraat 169
Baan Jan Jan Hove, ten 1871 Bouwstraat 178
Janssen Jenneken Albert Derksen Veer, van ‘t 1830 Bouwstraat 179
Mulder Jan Jannes Mekenkamp Haikers 1832 Bouwstraat 179
Scherphoff Derk Derk Van het Veer 1830 Bouwstraat 179
Brugge Regina Berend Hinnink 1841 Bouwstraat 180
Smit Teetje Barteld Wessels Koedijk 1829 Bouwstraat 180
Baan Janna Gerrit Zweerbroekhuis Smeijers 1842 Bouwstraat 181
Smeijers Mannus Gerrit Willem Maat, van de 1840 Bouwstraat 181
Smeijers Janna Gerrit Willem Maat, van de 1844 Bouwstraat 181
Keurst, ter Geesken Marten Keurst, ter 1842 Bouwstraat 182
Linde, van de Geertrui Jan Baan Koedijk 1843 Bouwstraat 183
Baan Hendrikus Gradus Modders 1819 Bouwstraat 184
Baan Gerrit Jan Modders Zweerbroekhuis/Agteres 1822 Bouwstraat 184
Baan Gerritdina Jan Wessels 1827 Bouwstraat 184
Jansen Anthonij Marten (Spenkelink) Rohaan 1815 Bouwstraat 184 Thv M. Meulenkolk
Ligtenberg Marten Hendrik Meulenkolk 1816 Bouwstraat 184
Nijland Dochter Jannes Sovert 1838 Bouwstraat 184
Knol Derk Gerrit Meijer Brussel, van 1839 Bouwstraat 185
Knol Gradus Gerrit Beunk Scherphoff/Halders 1826 Bouwstraat 185
Brugge Arendina Berend Hinnink 1838 Bouwstraat 186
Hilhorst Jenneken Harmen Tekkelenburg Spaar 1815 Bouwstraat 186
Hilhorst Jenneken Harmen Tekkelenburg Spaar 1815 Bouwstraat 186
Kreijkes Hendrik Jan Hendrikus Spaar 1827 Bouwstraat 186
Kreijkes Gerrit Jan Hendirkus Spaar 1815 Bouwstraat 186
Kreijkes Hendrik Jan Hendrikus Spaar 1828 Bouwstraat 186
Kreijkes Gerrit Jan Hendrikus Spaar 1811 Bouwstraat 186
Meulenkamp Jan Gradus Haar, ter 1840 Bouwstraat 186
Sanderman Jan Hendrik Kreijkes 1841 Bouwstraat 186
Schutten Jenneken Teunis Bril, van den Haar, ter 1840 Bouwstraat 186
Spaar Hendrik Jan Christoffel Hilhorst 1817 Bouwstraat 186
Grooten Janna Marten Meijer 1815 Bouwstraat 187
Grooten Janna Marten Meijer 1815 Bouwstraat 187
Grooten Wolter Marten Meijer 1811 Bouwstraat 187
Janssen Hendrika Jan Langkamp Stuart/Hommers/Bos 1828 Bouwstraat 187 T.h.v. M. Grooten
Meijer Berendine Jurrien ? Aeltien Grooten 1839 Bouwstraat 187
Sanderman Jan Hendrik Kreijkes 1840 Bouwstraat 187
Ligtenberg Aleida Jan Kok Meulenkolk 1826 Bouwstraat 188
Ligtenberg Hendrina Hendrik Meulenkolk 1826 Bouwstraat 188
Ligtenberg Marten Hendrik Meulenkolk 1822 Bouwstraat 188
Ligtenberg Hendrik Hendrik (Legtenberg) Deselerplas 1822 Bouwstraat 188
Ligtenberg Geertruit Hendrik Meulenkolk 1835 Bouwstraat 188
Ligtenberg Hendrik Jan Hendrik Haar, ter 1843 Bouwstraat 188
Ligtenberg Jenneken Hendrik Haar, ter 1839 Bouwstraat 188
Ligtenberg Martha Hendrik Meulenkolk 1819 Bouwstraat 188
Ligtenberg Antonij Hendrik Meulenkolk 1821 Bouwstraat 188
Ligtenberg Jenneken Hendrik Haar, ter 1840 Bouwstraat 188
Ligtenberg Antonij Hendrik Meulenkolk 1840 Bouwstraat 188
Ligtenberg Hendrik Jan Hendrik Haar, ter 1843 Bouwstraat 188
Rog-aar Alida Cornelis (Rogaar) Tetterode Schutten/Schoonewolf 1837 Bouwstraat 188
Sikkelbein Jan Willem Johannes Lambertus Meijer 1841 Bouwstraat 188
Sikkelbein Berend Jan Johannes Lambertus Meijer 1842 Bouwstraat 188
Sikkelbein Berend Jan Johannes Lambertus Meijer 1845 Bouwstraat 188
Goossen Jan Jan Keurst, ter Jacobs 1832 Bouwstraat 189
Hagreise, ten Elske Gerrit Elseboom 1830 Bouwstraat 189
Hagreize Zoon Gerrit Bruins 1837 Bouwstraat 189
Jacobs Johanna Henrica Jacob Gerhardus Mulder Hagreize/Goossen 1829 Bouwstraat 189
Scherphof Hendrik Rutgert Berfde 1821 Bouwstraat 190
Scherphof Gerritdina Rutgert Berfde 1819 Bouwstraat 190
Bolscher, ten Hendrika Jan Mensink 1842 Bouwstraat 191
Bolscher, ten Janna Jan Mensink Berge, ten 1839 Bouwstraat 191
Bolscher, ten Jan Jan Mensink 1839 Bouwstraat 191
Heinhuis Johanna Egbert Bockdam Bolscher, ter 1828 Bouwstraat 191
Hofman Jan Hermannus Bolscher, ten 1831 Bouwstraat 191 ?
Hofman Jan Hermannus Bolscher, ten 1840 Bouwstraat 191
Hofman Jan Hermannus Bolscher, ten 1843 Bouwstraat 191
Spenkelink Jenneken Arent Bruins Bolscher, ten 1832 Bouwstraat 191
Laar, van Engbertus Albert (Laren, van) Zagekuile, van de 1830 Bouwstraat 192
Ligtenberg Gerrit Jan Baan 1837 Bouwstraat 192
Spanjar Israël Levij Davids 1821 Bouwstraat 192
Zagekuile, van dee Maria Hermannus Vasters Laren, van 1828 Bouwstraat 192
Modders Gerrit Martinus Stokkers Schippers 1825 Bouwstraat 193
Modders Jan Martinus Schutten 1819 Bouwstraat 193
Smit Zoon Gerhardus H. J. Woldberg 1855 Bouwstraat 193
Agteresch Arendina Hendrik Jonkman 1839 Bouwstraat 194
Huiskes Hendrina Hendrik (Huisken Huisken Kijfhorst 1822 Bouwstraat 194
Jonkman Jan Gerrit Huiskes 1839 Bouwstraat 194
Kijfhorst Jannes Hendrik Kippers Huiskes 1838 Bouwstraat 194
Heek, van Hendrika Berend Jan Baan Pongers 1890 Bouwstraat 195
Kamp Berend Jan Hendrik Poortman 1835 Bouwstraat 195
Langkamp Willemina Berend Grooten 1811 Bouwstraat 195
Spenkelink Gerrit Jan Hendrik Schopman Assendarp 1827 Bouwstraat 195
Baan Gerrit Lambertus Baan Koo/Hammelman 1834 Bouwstraat 196
David Eva Jozef Aron Polak 1841 Bouwstraat 196
Burg, van den Derk Jan Willem Nijenhuis 1844 Bouwstraat 197
Eshuis Johanna Maria Jannes Grooten 1834 Bouwstraat 197
Flierman Gerrit Gerrit (Vlierman) Scherphof Rottink/Jansen 1816 Bouwstraat 197
Samuël Zoon Smoe Lindeman 1839 Bouwstraat 197
Berge, ten Aleida Hendrik (Barghe, ten) Telligte, van de Baan 1890 Bouwstraat 198
Altink Gerardus Peter Rikkerink Rosink/Jagers 1825 Bouwstraat 199
Altink Maria Hermannus Nijhof Mulder 1839 Bouwstraat 199
Bekhuis Berendina Joannes Hermannus Voolberink Mulder 1823 Bouwstraat 199
Mulder Maria Joannes Stoklaer, van 1841 Bouwstraat 199
Mulder Joanna Joannes Bekhuis 1826 Bouwstraat 199
Mulder Gerritdina Joannes Spenkelink 1826 Bouwstraat 199
Mulder Jan Hendrik Joannes Spenkelink 1832 Bouwstraat 199
Spenkelink Janna Geertrui Gerrit Assendarp Mulder 1831 Bouwstraat 199
Grooten Arendina Jan Rannink Wierike, te 1840 Bouwstraat 200
Hasselder Jan Hendrik Hermina 1838 Bouwstraat 200 Wonend in Almelo?
Lankamp Hendrik Gerrit Noordink Nijzink 1818 Bouwstraat 200
Oppenheimer Philip Isaac Allemand 1833 Bouwstraat 200
Vos Gerrit Jan Nicolaas Steege, ter 1836 Bouwstraat 200
Wevers Euphemia Ernst Lammers Wierike, te 1838 Bouwstraat 200
Wierike, te Hendrik Hendrik Herminna Grooten 1835 Bouwstraat 200
Wierke, te Zoon Wilhelmus Wevers 1838 Bouwstraat 200
Beeker Hendrik Beren Bronswijk Wentink/Egelink, Klein 1844 Bouwstraat 201
Brunsman Fredrik wilhelm Frederik Witten 1816 Bouwstraat 201
Cohen Roosje David Cohen Samuel 1844 Bouwstraat 201
Groot, de Berendina Jan Hendrik Egbert Braak, ter/Mulder 1844 Bouwstraat 201
Muller Gerritdina Gerhardus (Mulder) Brake, ten 1818 Bouwstraat 201
Muller Gerritdina Gradus Brake, ten 1818 Bouwstraat 201
Harbers Arend Jan Willem Baron 1840 Bouwstraat 202
Harbers Herman Jan Willem Baron 1831 Bouwstraat 202
Maat, van de Jan Gerrit Grooten 1837 Bouwstraat 202
Riet, van de Hermine Hendrik Jan Ziemelink Harbers 1828 Bouwstraat 202
Vilsteren, van Willem Willem Westenberg Rottink 1817 Bouwstraat 202
Dass Maria Josepha ? ? Schuurman 1825 Bouwstraat 203
Kristen Zoon Gerardus Joannes Meenhuis 1840 Bouwstraat 203
Hoffman Hendrina Hendricus Meulenkolk 1815 Bouwstraat 204
Hoffman Maria Hendricus Bolscher, ten 1815 Bouwstraat 204
Hofman Maria Hendricus (Hoffman) Meulenkolk 1831 Bouwstraat 204
Hofman Hendrika Hendrikus Meulenkolk 1819 Bouwstraat 204
Hofman Hendrikus Hendrikus Meulenkolk 1815 Bouwstraat 204
Bruggink Janna Arendina Wolter Scherphof 1840 Bouwstraat 207
Egbertsen Gerritdina Frederikus Kreijkes 1858 Bouwstraat 229
Dijk, van den Derk Jan Beijst Vinkenbrink 1901 Bouwstraat 238
Dochter Hofman Lambertus Troost 1859 Bouwstraat 276
Hofman Zoon Lambertus Troost 1859 Bouwstraat 276
Meulenkolk Willemina Marten Ligtenberg Hoffman 1852 Bouwstraat 276
Troost Engelberta Jan Brunsman Hofman 1859 Bouwstraat 276
Maat, van de Gerritdina Bernardus Poortman 1859 Bouwstraat 277
Lammers Johanna Gerrit Wierik, olde Wierike, te 1853 Bouwstraat 279
Mulder Maria Joannes Stoklaer, van 1852 Bouwstraat 280
Daalen, van Hendrina Hendrik (Dalen, van) Jansen 1853 Bouwstraat 282
Dalen, van Hendrik Hendrik Polsvoort Janssen 1852 Bouwstraat 282
Steege, ter Sara Gradus Altink 1857 Bouwstraat 282
Steege, ter Hermannus Gradus Altink 1855 Bouwstraat 282
Averesch Johanna Hendrika Bartus Baan 1855 Bouwstraat 283
Baan Lamberdina Gerrit Baan Roth, van ‘t 1855 Bouwstraat 283
Biesters Janna Teunis ? Bolscher, ten 1849 Bouwstraat 284  
Bolscher, ten Gerritdina Arent Jan Waanders 1854 Bouwstraat 284
Bolscher, ten Geesken Jan Waanders 1853 Bouwstraat 284
Baan Gradus Gradus Agteresch Modders 1857 Bouwstraat 285
Scherphof Rutgert Hendriks Smalbrugge Elseboom/Berfde 1851 Bouwstraat 286
Scherphof Hendrikus Willem Kreijkes 1854 Bouwstraat 286
Appelhans Anna Maria Johannes Hendrikus Sorleij 1859 Bouwstraat 287
Haar, ter Dine Jan Schutten Ligtenberg 1846 Bouwstraat 287
Kreijkes Gerrit Hendrikus Spaar 1845 Bouwstraat 289
Mensink Mannes Hendrik Meijers Kreijkes 1849 Bouwstraat 289
Spaar Jenneken Christoffel Hilhorst Kreijkes 1858 Bouwstraat 289
Borghuis Gradus Hendrikus Nijland 1848 Bouwstraat 290
Averesch Arend Hendrik Nijkamp 1851 Bouwstraat 292
Borghuis Janna Klaas Kamp Danneberg 1859 Bouwstraat 292
Meenks Egberdina Gerrit Hendrik Bloemendal 1858 Bouwstraat 292
Jorissen Johannes Johannes Schaar 1848 Bouwstraat 293  
Idens Maria Gerrit (Wilms) Albers Hanstede 1847 Bouwstraat 296
Bos Geertrui Roelof Boerkamp Hanstede 1846 Bouwstraat 297
Horst, ter Gerrit Hendrik Jan Heselink Horst, ter 1858 Bouwstraat 298
Horst, ter Maria Gerardus Jansen Horst, ter 1848 Bouwstraat 298
Kippers Geesken Arend Keurst, ter 1850 Bouwstraat 300
Appelhans ? ? Kambos 1849 Bouwstraat 302
Brussel, van Maria Gerrit Kreijkes 1846 Bouwstraat 303
Bargmans Jan Albert Jan Willem Sanderman 1859 Bouwstraat 305
Sanderman Janna Hendrik Kreijkes 1846 Bouwstraat 305
Hagreise Antonij Gerrit (ten Hagreise) Elseboom 1848 Bouwstraat 307
Hagreise Gerrit Jan (Hagreize) Jacobs Bruins 1849 Bouwstraat 307
Essink Johanna Joannes Egb. (Ossen) Kamp Hanstede 1862 Bouwstraat 308
Baan Jenneken Jan Smeijers 1854 Bouwstraat 309
Ligtenberg Hendrik jan Jan Baan 1845 Bouwstraat 309
Veldhuis Gerhardus Berent (Velthuis) Kremers Jonkman 1859 Bouwstraat 311
Dakhorst Fenneken Jan Hendrik Spenkelink Maatkamp 1851 Bouwstraat 313
Ligtenberg Dochter Jan Bonninghorst 1859 Bouwstraat 315
Maatjes Johanna Jan Bouwmeester Bonninghorst 1857 Bouwstraat 315
Nieuwenhuis Anna Martinus Harbers Bonninghorst 1848 Bouwstraat 315
Nieuwenhuis Martinus Jan Meijer Harbers 1855 Bouwstraat 315
Veldhuis Berend Jan Berend Daalker Vries, de 1850 Bouwstraat 315
Lintelo Wilhelmina Petrus Servaas 1857 Bouwstraat 316
Meenhuis Gerardina Bernardus Morsink Kristen 1848 Bouwstraat 316
Schutten Gerhardus Antonij Schippers Rog-aar 1848 Bouwstraat 316
Urbach Rachel Efraim Spanjaard 1853 Bouwstraat 316
Altink Gradus Hermannus Weever 1859 Bouwstraat 317
Ogterop, ten Jan Hendrik Jans Evers Jansen 1852 Bouwstraat 317
Plas Jan Berend Tijhuis 1862 Bouwstraat 338
Hofman Willemina Lambertus Troost 1860 Bouwstraat 360
Bruins Arendina Willem Willige, van de 1877 Bouwstraat 361
Scherphof Derkjen Gerrit Harbers 1871 Bouwstraat 373
Tusscher, ten Zoon Franciscus Wensink 1866 Bouwstraat 379
Hoffman Hendricus Jan Bovendorp Bolscher, ten/Meulenkolk 1872 Bouwstraat 380
Hofman Hendrikus Lambertus Schuitemaker 1862 Bouwstraat 380
Berge, ten Hermannus Hendrik ten Barghe Telligte, van de 1856 Bouwstraat 382  
Maat, van de Gerrit Bernardus Poortman 1868 Bouwstraat 383
Wassink Maria Gerardus Grondhuis Wierike, te 1867 Bouwstraat 385
Wassink Gerrit Arnoldus Nieuwenhuis Grondhuis 1860 Bouwstraat 385
Wierike, te Hendrika Wilhelmus Wassink 1868 Bouwstraat 385
Wierike, te Hermannus Hendrik Grooten 1862 Bouwstraat 385
Mulder Jan Henricus Grooten 4 x 1866 Bouwstraat 386  
Nijhof Johanna Hendrik Staal Altink 1868 Bouwstraat 386
Plas Janna Berend Tijhuis 1865 Bouwstraat 388
Siemers Albert Gerrit Jan Rozendom 1869 Bouwstraat 391
Baan Hermina Arend Kijfhorst Baan 1865 Bouwstraat 394
Baan Geertrui Hendrikus Baan 1866 Bouwstraat 395
Modders Hendrica Gerrit Schippers Peters 1868 Bouwstraat 395
Peters Arend Jan Harmen Vruggink Modders 1869 Bouwstraat 395
Scherphof Rutgert Willem Kreijkes 1860 Bouwstraat 396
Ligtenberg Janna Hendrik Haar, ter Nijkamp 1866 Bouwstraat 398
Bolscher, ten Henricus Jannes Spenkelink 1868 Bouwstraat 399
Bolscher, ten Jan Hendrik Jannes Spenkelink Heinhuis 1867 Bouwstraat 399
Bargmans Jan Willem Jannes Vorschezang Sanderman 1863 Bouwstraat 400
Stegeman Hendrik Egbert Sanderman 1869 Bouwstraat 400
Borghuis Lambertus Hendrikus Nijland 1861 Bouwstraat 401
Borghuis Hendrikus Jan Berend Dannenberg Nijland 1864 Bouwstraat 401
Baan Jan Willem Jan Wessels 1859 Bouwstraat 402
Baan Jan Gerrit Agteresch 1868 Bouwstraat 402
Wessels Willemine Gerhardus Gerritsen Baan 1865 Bouwstraat 402
Kippers Arend Jan Kreijkes Keurst, ter 1868 Bouwstraat 411
Voortman Arend Jan Otto Kippers 1864 Bouwstraat 411
Kambos Anna Margaretha Hendrikus (Kanbos) Rongen Appelhans 1859 Bouwstraat 414
Wolterink Willem Derk Jan Meenks 1859 Bouwstraat 415
Rozendom Berendina Albert Gerrits Pongers 1866 Bouwstraat 417
Menneken Willemina Jan Nieuwenhuis 1865 Bouwstraat 418
Sanderman Hendrik Hermannus Dannenberg 1866 Bouwstraat 419
Berge, ten Hendrika Arent Lankamp 1863 Bouwstraat 420
Berge, ten Jenneken Hendrik Hagreize 1866 Bouwstraat 421
Langkamp Berend Hendrik (Lankamp) Nijsin Grooten 1861 Bouwstraat 421
Ligtenberg Jan Hendrik Meulenkolk Baan 1860 Bouwstraat 425
Nijkamp Dieka Hendrik Jan Ligtenberg 1868 Bouwstraat 425
Nijland Jenneken Siena Johannes Ligtenberg 1860 Bouwstraat 425
Agteresch Gerrit Jan Jan Belt, van den 1867 Bouwstraat 426
Agteresch Gerrit Jan Jan Belt, van den 1866 Bouwstraat 426
Jonkman Jenneken Gerrit Huiskes Veldhuis 1863 Bouwstraat 427
Zijthof, ten Elisabeth Arend Jan Boerman Veldthuis 1869 Bouwstraat 427
Burg, van der Gerrit Willem Jan Willem Nijenhuis 1859 Bouwstraat 428
Burg, van der Hendrika Johanna Jan Willem Nijenhuis 1859 Bouwstraat 428
Burg, van der Jan Willem Willem Steege, ter  Nijenhuis 1859 Bouwstraat 428
Burg, van der Jan Jan Willem Nijenhuis 1868 Bouwstraat 429
Mulder Theodorus Joannes Lintelo, te 1863 Bouwstraat 433
Hofman Engelberta Lambertus Schuitemaker 1880 Bouwstraat 458
Hofman Hendrikus Lambertus Schuitemaker Brussel, van 1886 Bouwstraat 458
Maat, van de Bernardus Arend Jan Telgte, ter 1880 Bouwstraat 459
Maat, van de Bernardus Gerrit Grooten Poortman 1885 Bouwstraat 459
Theijink Gerrit Jan Hendrikus Maart, van de 1884 Bouwstraat 459
Harbers Arend Jan Willem Baron Wessels 1873 Bouwstraat 460
Langkamp Arend Jan Berend Grooten Veldhuis 1874 Bouwstraat 461
Ligtenberg Jenne Mannus Veldhuis Theijink 1881 Bouwstraat 461
Veldhuis Hendrina Gerhardus Jonkman Langkamp 1885 Bouwstraat 461
Dakhorst Alberdina Derk Bargboer Timpers 1882 Bouwstraat 462
Nijkamp Willem Hermannus Stegeman 1881 Bouwstraat 462
Nijkamp Willemina Hermannus Stegeman 1884 Bouwstraat 462
Altink Hermannus Gerardus Jagers Nijhof 1879 Bouwstraat 463
Mulder Johanna Johannes Hendrikus Hedde, ter 1872 Bouwstraat 463
Stoklaer, van Johanna Joannis Pennekamp Mulder 1870 Bouwstraat 463
Steege, ter Gradus Hendrik Mensink Altink 1870 Bouwstraat 464
Bolscher, ten Janna Jan Hendrik Heinhuis Hofman 1883 Bouwstraat 468
Hofman Hendrik Hermannus Bolscher, ten 1880 Bouwstraat 468
Hofman Jan Hermannus Bolscher, ten 1874 Bouwstraat 468
Baan Jan Willem Arend Hove, ten 1880 Bouwstraat 469
Mulder Fenneken Mulder Altink 1880 Bouwstraat 469
Gerritsen Albert Jan Knol Scherphof 1875 Bouwstraat 470
Kreijkes Janna Hendrikus Spaar Scherphof 1885 Bouwstraat 470
Welle, ter Antonia Jan Boomkamp 1883 Bouwstraat 470
Pagrach Zoon Samuël Polak 1878 Bouwstraat 471
Schreurs Lammerdina Willem Scholten 1880 Bouwstraat 471
Ligtenberg Hendrik Hendrik Meulenkolk Haar, ter 1874 Bouwstraat 472
Seppenwoolde Hendrikus Hendrikus Nijkamp 1887 Bouwstraat 472
Timpers Gerritdina Derk Jan Brussel, van 1879 Bouwstraat 472
Bolscher, ten Hendrikus Gerrit Jan Voortman 1880 Bouwstraat 473
Bolscher, ten Gerrit Jan Jan Hendrik Heinhuis Voortman 1885 Bouwstraat 473
Bolscher, ten Gerrit Jan Jan Hove, ten 1884 Bouwstraat 473
Eshuis Jan Berend Hove, ten 1883 Bouwstraat 476
Kreijkes Hendrika Hendrikus Spaar Sanderman 1881 Bouwstraat 476
Sanderman Hermannus Hendrik Kreijkes Dannenberg 1877 Bouwstraat 476
Sanderman Hendrik Hermen Kremers Kreijkes 1872 Bouwstraat 476
Stegeman Hendrikus Egbert Sanderman 1876 Bouwstraat 476
Borghuis Gerrit Jan Jan Wechstapel 1882 Bouwstraat 477
Nijland Maria Gerrit Willem Schreurs Borghuis 1878 Bouwstraat 477
Baan Jan Jan Hove, ten 1875 Bouwstraat 478
Bolscher, ten Gerritdina Jan Hendrik Meenks 1880 Bouwstraat 479
Hoefhamer Janna Hendrika Arend Jan Smit 1886 Bouwstraat 479
Hoefhamer Janna Hendrika Arend Jan Smit 1885 Bouwstraat 479
Meulenkamp Arend Gerrit Baan Keizer 1874 Bouwstraat 481
Alferink Johanna Evert Haarman Hanstede 1873 Bouwstraat 483  
Deerns Willem Frederik Philippus Ruiter, de 1869 Bouwstraat 483
Hanstede Johanna Gezina Hermannus Schroten 1874 Bouwstraat 483
Maat, van de Jenneken Jan Scholten Smeijers 1872 Bouwstraat 484
Keurst, ter Geertruid Geesken Kippers 1872 Bouwstraat 485
Kippers Berendina Arend Keurst, ter Voortman 1882 Bouwstraat 485
Voortman Otto Gradus Baan 1886 Bouwstraat 485
Barge, ten Janna Jan (ten Berge) Mensink Koedijk 1879 Bouwstraat 486
Koedijk Janna Gerrit Jan Ligtenberg 1880 Bouwstraat 486
Koedijk Janna Hendrika Gerrit Jan Ligtenberg 1876 Bouwstraat 486
Koedijk Janna Gerrit Jan Ligtenberg 1875 Bouwstraat 486
Schmits Johanna Berendina Willemina 1875 Bouwstraat 487
Vree Johanna Willem Hermannus Schrmits 1876 Bouwstraat 487
Vree Zoon Willem Hermannus Schmits 1876 Bouwstraat 487
Knol Janna Derk Brussel, van 1873 Bouwstraat 490
Meijer Janna Gerrit Hegeman Knol 1877 Bouwstraat 490
Menneken Jenneken Jan Nieuwenhuis 1872 Bouwstraat 491
Menneken Geesken Jan Menneken 1871 Bouwstraat 491
Menneken Jan Jan Nieuwenhuis 1870 Bouwstraat 491
Vossebelt Hendrikus Hendrik Jan Schutte 1886 Bouwstraat 491
Sanderman Hendrik Hermannus Dannenberg 1877 Bouwstraat 492
Bakker Arend jan Gerrit Jan Berge, ten 1875 Bouwstraat 493
Berge, ten Arent Hendrik Gijsen Lankamp 1878 Bouwstraat 493
Berge, ten Hendrik Jan Gerrit Jan Ark, van 1880 Bouwstraat 493
Berge, ten Hendrikus Gerrit Jan Ark, van 1885 Bouwstraat 493
Scheppink Gerrit Egbert Hagreize 1880 Bouwstraat 494
Scheppink Hermannus Egbert Hagreize 1878 Bouwstraat 494
Scheppink Gerritdina Egbert Hagreize 1878 Bouwstraat 494  
Scheppink Johanna Geertrui Egbert Hagreize 1872 Bouwstraat 494
Bolscher, ten Dina Jan Hendrik Bruins 1880 Bouwstraat 495
Mensink Dina Jan Dakhorst Bolscher, ten 1887 Bouwstraat 495
Gerritsen Herman Egbert Ibbenhorst 1884 Bouwstraat 496
Pluimers Hermina Jan Gerritsen 1883 Bouwstraat 496
Pluimers Hermina Jan Gerritsen 1879 Bouwstraat 496
Nijkamp Jenneken Hendrik Jan Ligtenberg 1884 Bouwstraat 497
Pluimers Hermina Jan Gerritsen 1881 Bouwstraat 497
Sanderman Gerrit Jan Hermannus Dannenberg 1877 Bouwstraat 497
Agteresch Jenneken Hendrik Jonkman 1872 Bouwstraat 498
Agteresch Hendrikus Jan Belt, van den 1881 Bouwstraat 498
Agteresch Hendrika Jan Belt, van den 1875 Bouwstraat 498
Agteresch Gerritdina Jan Belt, van den 1875 Bouwstraat 498
Agteresch Hendrikus Jan Belt, van den 1873 Bouwstraat 498
Burg, van der Arend Marianus Willem Lammers 1880 Bouwstraat 501
Harbers Jan Willem Arend Spenkelink Riet, van de/Baron 1883 Bouwstraat 501
Nijenhuis Grietje Hendricus (Nieuwenh) Scherphof Burg, van der 1880 Bouwstraat 501
Schreur Evertjen ? ? Ottenhof 1875 Bouwstraat 502
Berge, ten Willem Gerrit Willem Meenks 1871 Bouwstraat 503
Lindekamp Johanna Lambertdina 1878 Bouwstraat 503
Bonninghorst Reint Albert Maatjes Nieuwenhuis 1887 Bouwstraat 504
Bonninghorst Anna Jan Hermannus Knol 1875 Bouwstraat 504
Lankamp Arend jan Jannes Ark, van 1877 Bouwstraat 513
Hofman Lambertus Hendricus (Hoffman) Meulenkolk Troost/Schuitemaker 1897 Bouwstraat 584
Harbers Hermina Hendrika Jan Willem Baron Dangremond 1896 Bouwstraat 585
Maat, van de Arend Jan Bernardus Poortman Telgte, ter 1889 Bouwstraat 585
Nijkamp Maria Hermannus Stegeman 1891 Bouwstraat 587
Nijkamp Johanna Hermannus Stegeman 1888 Bouwstraat 587
Thije, ten Hendrik Jan Jan Santvoort, klein Tooreman 1897 Bouwstraat 587
Altink Aleida Hermanna Antonius Hendrikus Kinkman 1896 Bouwstraat 589
Altink Jan Willem Jannes Meijerink Steege, ter 1891 Bouwstraat 590
Gerritsen Egbert Hendrikus Gierveld Ibbenhorst 1896 Bouwstraat 590
Plas Janna Berend Tijhuis 1888 Bouwstraat 590
Scherphof Harmine Rugert Berfde Hag, van ‘t 1889 Bouwstraat 590
Tijhuis Hermanna Herndrikus Dannendberg, v.d. Plas 1895 Bouwstraat 591
Hofman Hermannus Hendricus Bolscher, ten Bolscher, ten 1895 Bouwstraat 592
Kreijkes Marten Jan Hoogeweide Harbers/Dangremond 1889 Bouwstraat 592
Baan Hermina Hendrik Pieffers 1895 Bouwstraat 593
Bolscher, ten Johanna Berendina Gerrit Jan Waanders 1892 Bouwstraat 594  
Timpers Gerrit Jan Derk Jan Scherphof 1898 Bouwstraat 594
Timpers Abraham Gerrit Jan Gerritsen 1892 Bouwstraat 594
Nijkamp Hendrikus Hermen Krommendijk Ligtenberg 1892 Bouwstraat 595
Wolterink Derk Jan Gerrit Ligtenberg 1894 Bouwstraat 595
Bolscher, ten Gerrit Willem Jan Hove, ten 1892 Bouwstraat 596  
Hofman Janna Hermannus Bolscher, ten Dangremond 1897 Bouwstraat 596
Hove, ten Gerritdina Gerrit Jan Bolscher, ten 1890 Bouwstraat 597
Seppenwoolde Dina Hendrik Nijkamp 1898 Bouwstraat 598
Hove, ten Gerrit Jan Jacobus Bolscher, ten 1888 Bouwstraat 599
Janssen Jan Gerrit Arend Hoefman Ligtenberg 1897 Bouwstraat 599  
Janssen Gerrit Arend Jan Gerritdina 1892 Bouwstraat 599  
Janssen Johan Jan Ligtenberg 1892 Bouwstraat 599
Borghuis Gerritdina Jan Wechstapel 1896 Bouwstraat 600
Borghuis Gerrit Jan Jan Wechstapel 1894 Bouwstraat 600
Baan Jan Abraham Harbers 1893 Bouwstraat 601
Koedijk Arend Jan Gerrit Jan Ligtenberg Pluimers 1898 Bouwstraat 602
Hazevoet Andries Adrianus Kroes 1888 Bouwstraat 604
Wolterink Dina Gerrit Ligtenberg 1892 Bouwstraat 604
Gerritsen Geertruid Hermannus Wessels Goeijen, de 1888 Bouwstraat 606
Goeijen, de Johanna Hendrika Teunis Gerritsen 1887 Bouwstraat 606
Tooreman Harmina Harmen Oldemuller Thije ten 1898 Bouwstraat 607
Schroten Hendrina Gerardus Keizer Hanstede 1897 Bouwstraat 608
Voortman Otto Arent Jan Spoelder Kippers 1898 Bouwstraat 610
Voortman Jenneken Gradus Baan 1892 Bouwstraat 610
Voortman Jenneken Gradus Baan 1891 Bouwstraat 610
Baan Geertruida Gerrit Jan Voortman 1890 Bouwstraat 612
Thije, ten Jenneken Hendrik Jan Tooreman Weustmaat/Tempelman 1895 Bouwstraat 612
Voortman Gerritdina Gerrit Jan Ligtenberg 1891 Bouwstraat 612
Knol Gerrit Hendrik Gerrit Meijer 1884 Bouwstraat 614
Heek, van Hendrika Hermannus Johannes Hove, ten Berge, ten 1894 Bouwstraat 617
Lankamp Willemina Berend Grooten Berge, ten 1894 Bouwstraat 617
Bargpeter Diena Jan Scheppink 1899 Bouwstraat 618
Hagreize Johanna Gerrit Bruins Scheppink 1898 Bouwstraat 618
Bolscher, ten Johanna Hendrika Jan Hendrik Meenks 1893 Bouwstraat 619
Mulder Jan Willem Jan Reint Wilde, de 1891 Bouwstraat 620
Bolscher, ten Henddrik Jan Hermannus Nijkamp 1894 Bouwstraat 621
Harbers Willem Jan Agteresch 1899 Bouwstraat 622
Veldhuis Berend Jan Arend Jan Hellwich 1897 Bouwstraat 623
Veldhuis Arend Jan Gerhardus Zijthof, en Hellwich 1898 Bouwstraat 623
Brinkhof Christina Aleida Jan Hendriks 1888 Bouwstraat 626
Haase Bernard Wilhelm Wanderikus Everardus Nalis 1901 Bouwstraat 846
Jansen Jenneken Martinus Johannes Nieuwenhuis Schreurs 1905 Bouwstraat 899
Geusendam Hendrina Gerardina Johannes Antonius Veldhuis, Olde 1912 Bouwstraat 902
Keizer Jan Gerrit Bolink Veldhuis 1910 Bouwstraat 903
Veldhuis Janna Gerhardus Jonkman Keizer 1916 Bouwstraat 903
Zandvoort Harmina Gerrit Nijkamp 1914 Bouwstraat 904
Hedde, ter Hendrika Gerrit Jan Elst, ter Mulder 1917 Bouwstraat 905
Dangremond Gerrit Johannes Hagedoorn Harbers 1911 Bouwstraat 907
Dangremond Johan Jan Engbers 1906 Bouwstraat 908
Schreurs Hermina Waander Timmerijk Haase 1912 Bouwstraat 908a
Dangremond Janna Jan Engberts 1912 Bouwstraat 909a
Dangremond Jan Hendrik Jan Engbers 1914 Bouwstraat 909a
Seppenwoolde Jan Hendrikus Nijkamp 1909 Bouwstraat 914
Seppenwoolde Herman Hendrikus Nijkamp 1904 Bouwstraat 914
Nijland Kind Albert Jan Berg, van den 1911 Bouwstraat 915
Gerritsen Geesken Jan Rozendom Rosman 1909 Bouwstraat 916
Baan Jan Jan Wessels Hove, ten 1914 Bouwstraat 917
Lichtenberg Wilhelmina Jan Baan 1919 Bouwstraat 917 Wijk K
Wolterink Alberdina Jan Scholten Koedijk 1912 Bouwstraat 918
Lichtenberg Janna Jan Baan 1901 Bouwstraat 919
Lichtenberg Jan Jan Baan 1901 Bouwstraat 919
Koedijk Janna Arend Jan Pluimers 1901 Bouwstraat 920
Koedijk Zoon Jan Hendrik Wolterink 1908 Bouwstraat 920
Baan Derk Jan Ruttink Rosman 1914 Bouwstraat 921
Hoefhamer Arend Jan Jan Bloemendal Smit 1908 Bouwstraat 921
Hodes Zoon Gerhardus Den, ten 1908 Bouwstraat 922
Rosman Hendrikus Jan Burgers 1913 Bouwstraat 922
Keurst, ter Hermina Everdina Hendrikus Baan Smeijers 1912 Bouwstraat 925
Baan Janna Seino Smeijers Voortman 1919 Bouwstraat 926
Hanstede Wilhelmina Hermannus Schroten 1900 Bouwstraat 926
Koedijk Lucia Hermannus Nes, van 1911 Bouwstraat 927
Koedijk Zoon Hermannus Nes, van 1910 Bouwstraat 927
Koedijk Abraham Arent Jan Barge, ten 1915 Bouwstraat 927
Ligtenberg Janna Hendrikus Danneberg, v.d. Koedijk 1916 Bouwstraat 927
Smeijers Gerrit Willem Gerrit Willem Maat, van de 1903 Bouwstraat 927
Baan Hendrikus Hendrikus Baan 1915 Bouwstraat 928
Voortman Otto Gradus Baan 1907 Bouwstraat 928
Koedijk Janna Jan Hendrik Wolterink 1901 Bouwstraat 929
Zandvoort Jan Hendrik Hendrikus Eertink 1917 Bouwstraat 929
Baan Hendrica Johanna Hendrikus Ligtenberg 1919 Bouwstraat 930
Sanderman Hermannus Jan Verver 1911 Bouwstraat 931  
Verver Susanne Marinus Drieses Sanderman 1917 Bouwstraat 931
Dannenberg Gerritdina Hendrik Jan  Meulenkolk Sanderman/Borghuis 1909 Bouwstraat 932
Knol Gerrit Willem Gerrit Meijer Bennink 1899 Bouwstraat 932
Ligtenberg Gerritdina Jan Schuitemaker Jansen 1909 Bouwstraat 934a
Bolscher, ten Jan Jan Hendrik Bruins Baan 1915 Bouwstraat 935
Borghuis Gerrit Willem Hendrikus Sanderman 1909 Bouwstraat 935
Berge, ten Hendrik Jan Gerrit Jan Ark, van 1904 Bouwstraat 936
Berge, ten Hendrika Arend Lankamp 1900 Bouwstraat 936
Mulder Janna Willemina Jan Reint Wilde, de 1918 Bouwstraat 936
Wilde, de Gerritdina Hendrika Gerrit Rohaan 1915 Bouwstraat 936
Berge, ten Hendrik Hendrikus Harmsen 1908 Bouwstraat 937
Ligtenberg Janna Jan Baan Nijkamp 1918 Bouwstraat 937
Nijkamp Johanna Hendrik Jan Ligtenberg Bolscher, ten 1918 Bouwstraat 937
Agteresch Jan Hedrik Jonkman Belt, van den 1910 Bouwstraat 938
Bargpeter Hermannus Jan Scherphof 1900 Bouwstraat 939
Bargpeter Hermina Jan Schelppink 1907 Bouwstraat 939
Scheppink Egbert Hermannes Bruins Hagreize 1903 Bouwstraat 939
Harbers Berendina Jan Agteresch 1908 Bouwstraat 943
Knol Derk Gerrit Meijer Brussel, van 1919 Bouwstraat 943
Hellwich Alberdina Hermannus Nijman Veldhuis 1899 Bouwstraat 944
Wieringa Hendrik Freerk Pieter Esselink 1903 Bouwstraat 945
Wieringa Hendrik Freerk Pieter Esselink 1905 Bouwstraat 945a
Brinks Frederik Jan Hendrina 1826 Bouwstrat 202
Altink Gradus Willem Wessels 1852 Buitenrot
Assendorp Willem Roelof Paalmans Hobbers 1830 Buitenrot Geen
Bakker Hendrika Gerrit Beekman Beuink 1841 Buitenrot Geen
Banis Henricus Henricus Wassink 1860 Buitenrot
Berfde, ten Hendrika Willemine 1854 Buitenrot Geen
Borghuis Dochter Klaas Kamp 1844 Buitenrot Geen
Borghuis Hendrikus Klaas Kamp 1848 Buitenrot Geen
Bruins Arendina Arend Borghuis 1847 Buitenrot Onder Rijssen
Brussel, van Dirk Gerrit Harbers Harbers Buitenrot
Dam, ten Berend Hendrik ? Smit/Hulst 1828 Buitenrot Geen
Ekhuis Jannes Bernardus Ommen, van 1833 Buitenrot Geen
Goossen Maria Andries Barvenboer 1843 Buitenrot
Gunneman Maria Willemina Jansen Smalbrugge 1836 Buitenrot Geen
Hemmink Hendrika Jan Wissink Willems 1831 Buitenrot
Hobers Johanna Gerrit Voorvelt Assendarp 1843 Buitenrot Geen
Kamp Janna Jen Hendrik Poortman 1843 Buitenrot Geen
Kippers Gerritdina Jannes (K. op Dekkers Janessen Belt, van den 1839 Buitenrot Geen
Lensink Hermina Gerrit Posschert Kuipers 1834 Buitenrot Geen
Lensink Hermina Gerrit (Posschert) Kuipers Barneveld, van 1839 Buitenrot Geen
Lensink Hermina Gerrit (Posschert) Kuipers 1831 Buitenrot Geen
Ligtenberg Gerrit Hendrik Deselenplas Brinke, ten 1842 Buitenrot Geen
Ligtenberg, klein Jannes Derk Broens Gerritsen 1831 Buitenrot
Ligtenberg, klein Hendrika Hendrik Jansen 1840 Buitenrot
Ligtenberg, Klein Hendrikus Hendrik Jansen Megelink/Karkdijk 1840 Buitenrot Geen
Oldeveldhuis Hermannus Abraham Jan (Olde Veldhuis) Assendarp 1840 Buitenrot Geen
Pluimers Elsken Hermen Maat, van e Spenkeling 1831 Buitenrot Geen
Render Hendrik ? ? Schepers 1864 Buitenrot Onleesbaar
Smalbrugge Jan Willem Hendriks 1840 Buitenrot Geen
Smalbrugge Jan Willem Hendriks 1839 Buitenrot Geen
Smalbrugge Janna Willem Hendriks 1845 Buitenrot Geen
Spenkelink Berend Jan Pluimers Rotman 1838 Buitenrot Geen
Veneman Gerritdina Jan Hendrik Vennem. Hendersen 1844 Buitenrot Geen
Vennemen Berend Jan Hendrik Hendersen 1842 Buitenrot Geen
Vossebeld Jan Willem Hendrik Kerkdijk Vlierhuis 1842 Buitenrot Geen
Waanders Berendina Jannes Dam, ten 1831 Buitenrot Geen
Willems Jan Lambertus Hemmink Hilberink 1834 Buitenrot Geen
Willems Jan Jan Hilbertink 1846 Buitenrot
Willems Hermina Jan Hilberink 1844 Buitenrot Geen
Wissink Jenneken Albertus Olthof 1845 Buitenrot Geen
Zand, op ‘t Bernardus Gerrit Berendsen 1856 Buitenrot Geen
Slettenhaar Johanna Berend Nijkamp Nieuwenhuis 1854 Buitenrot 55
Geerdink Berendina Hermannus Warnink Bleersthorst 1848 Buitenrot 105
Legtenberg Arend Jan Gerrit Jan Krejenzang 1849 Buitenrot 115
Janssen Jan Hendrik Jan Teemker 1862 Buitenrot 127
Wessels Hendrine Gerrit Kostede Jeurlink 1858 Buitenrot 132
Goosen Zoon Mannes (Goossen) Strokappe 1864 Buitenrot 135
Kamphuis Jan Jan Schooneveld 1858 Buitenrot 175
Nijhof Gerrit Hendrik Stouw, van der 1858 Buitenrot 196
Veurdink Aaltjen Frerik Jenneken Rottink 1837 Buitenrot 205
Kreijkes Gerrit Jan Hendrik Bordewijk 1842 Buitenrot 207
Maat, van de Derk jan Jan Egberts 1839 Buitenrot 239
Beltman Hendrik Jan Bos 1832 Buitenrot 275
Bloemers Aeltjen Berend Nijhuis Haikers 1832 Buitenrot 275 Thv J. Nieuwenhuis
Bosman Gerrit Jan Hendrik Kames Rouwendal/Mossink 1844 Buitenrot 276
Kamphuis Johanna Beren Dannenberg, v.d. 1839 Buitenrot 276
Bouwhuis Jenneken Willem Siemers Duivenkate 1828 Buitenrot 278
Duivenkate Jan Hendrik Jan Kappert 1831 Buitenrot 278
Kappert Jan Hendrik Kappert Muggert 1841 Buitenrot 278
Muggert Geurtjen ? ? Kappert 1837 Buitenrot 278
Smalbrugge Jan Gerrit Willem Timpers 1829 Buitenrot 278
Ezeman Jenneken Hendrik (Eseman) Bergen Camphuijs 1842 Buitenrot 280
Kamp Albert Hendrik Spenkelink Ezendam 1842 Buitenrot 280
Reef, van ‘t Jannes Hendrik (van het Reef) Mulder Velding/Wensink 1844 Buitenrot 281
Jeurlink Hermannes Jan Wessels 1827 Buitenrot 283
Wolters Hermina Lambertus Mensink 1830 Buitenrot 284
Wolters Lambertus Albert (Leeuwerik) Heinhuis Berge, ten/Mensink 1832 Buitenrot 284
Horst, ter Jan Jan Hesselink Podt 1839 Buitenrot 285
Podt Hendrika Jan Tijhuis Horst, ter 1835 Buitenrot 285
Heinhuis Hendrina Gerrit Jan Kamp 1833 Buitenrot 286
Heinhuis Hermina Gerrit Jan Kamphuis 1829 Buitenrot 286
Koenderink Maria Jan Hammink Bordewijk 1839 Buitenrot 287
Koenderink Zoon Jan Hammink 1837 Buitenrot 287
Mensink Hendrikus Hermannus Maatman 1839 Buitenrot 288
Mensink Janna Harmen Bijsterman Boom, voor den 1843 Buitenrot 288
Mensink Jan Harmen Bijsterman Dakhorst 1844 Buitenrot 288
Lange Fredrik ? ? 1830 Buitenrot 289 Thv Jann. Spenkelink
Spenkelink Gerritje Hendrik Leetink, klein Vinckers 1840 Buitenrot 289
Spenkelink, klein Hendrik Jan Hendrik Jansen 1844 Buitenrot 289
Vinckers Lucas Hendrick (Mensink) Vinckers Spenkelink 1832 Buitenrot 289
Wolters Hendrika Jan Zende, ten Zendman 1827 Buitenrot 290
Zendman Jan Willem Berend Jan Wolters 1828 Buitenrot 290
Spenkelink Gerrit Jan (Spenkeling) Pluimers Nijmeijer 1827 Buitenrot 291
Janssen Roelof Jannes Huismans Kamphuis 1832 Buitenrot 292
Lenfers Hendrik Jannes (ten Barghe) Lenfers 1837 Buitenrot 293
Lenfers Willemine Jannes (ten Barghe) Lenfers 1838 Buitenrot 293
Slettenhaar Jannes Jan Claassen Berge, ten 1844 Buitenrot 293
Nijland Jannes Gerrit Peters Willemsen 1838 Buitenrot 294
Japink Gerritdina Derk Nijland Middeldorp/Wilde, de 1830 Buitenrot 296
Spoelder Geertrui Johannes Oonk Brummelhuis 1840 Buitenrot 297
Spoelders Johannes Gerrit Spijker Ooink 1838 Buitenrot 297
Assing Johan Anton ? ? Nienhuis 1827 Buitenrot 298 Wed. Albert vd Boom
Niesink Willem Jan (Nijsink) Geelink 1832 Buitenrot 298 Thv Wed. A. vd Boom
Nibbelink Arend Jan Hendrik Kempers Cate, ten 1832 Buitenrot 301
Nibbelink Hendrik Lucas Paskamp Kempers 1829 Buitenrot 301
Mensink Hendrina Albert Wolters Avest, ter 1839 Buitenrot 302
Wolters Lambertus Arent Doorn, van den 1837 Buitenrot 302
Banis Henricus Gerrit Koning Wassink 1828 Buitenrot 303
Boesink Willemina Jan (Rijfjans) Hegemans Oeijink/Reeff 1831 Buitenrot 304
Ooink op den Dijk Willem Jan (Oonk o.den Dijk) Wessels 1831 Buitenrot 304
Reeff Gerrit Hendrik Jan Rijffjans Hegemans Boesink 1831 Buitenrot 304
Look, ter Gerritdina Berend Jan Ruttink 1834 Buitenrot 305
Kreijkes Gerritdina Jan Hendrik (Kraijkes) Bordewijk 1839 Buitenrot 306
Kreijkes Gerritdina Jan Hendrik Bordewijk 1839 Buitenrot 306
Kreijkes Gerrit Jan Jan Hendrik Bordewijk 1841 Buitenrot 306
Lensink Jenneken Jan Lubbers Dijk, van den 1835 Buitenrot 306
Harbers Hendrina Hermannus Grooteboer 1839 Buitenrot 307
Harbers Gerrit Jan Hermannus Grooteboer Dangremond 1839 Buitenrot 307
Harbers Evert Jan Hermannus Grooteboer 1840 Buitenrot 307
Harbers Zoon Hermannus Grooteboer 1841 Buitenrot 307
Holleman Gerritje Frerik Bijvank Harbers 1828 Buitenrot 307
Kreijkes Gerrit Jan Jan Hendrik (Kraijkes) Bordewijk 1843 Buitenrot 307
Mensink Jan Hendrik Jan Eijkenaar 1840 Buitenrot 307
Nijsink Jan Bernardus Twilhaar Lensink 1831 Buitenrot 307
Nijsink Bernardus Jan Lingen, van Twilhaar 1837 Buitenrot 307
Spenkelink Janna Hendrick Spenckelink Krijns 1830 Buitenrot 307
Teunis Geertrui Jan Veening Wolthaar 1828 Buitenrot 307
Teunis Jan Slot/Bruggemans 1845 Buitenrot 307
Baan Jan Jannes Oolbrink 1840 Buitenrot 308
Baan Zoon Jannes Oolbrink 1843 Buitenrot 308
Baan Zoon Jannes Oolbrink 1844 Buitenrot 308
Harbers Berendina Hendrik Nijkamp 1845 Buitenrot 308
Janssen Christina Zwier Peppels Nijland 1828 Buitenrot 308
Nieuwenhuis Gerrit Jan Jan Timmerhendriks 1827 Buitenrot 309
Keizer Hendrik Jan Gerrit Bolink 1837 Buitenrot 310
Keizer Janna Hendrik Jan Klaassen 1827 Buitenrot 310
Keizer Hendrik Jannes Dijk, van den 1834 Buitenrot 311
Keizer Jannes Marten (Keijsersweert) Reenink Dijk, van den 1842 Buitenrot 311
Krejenzang Hermina Jan Keizer Wigmannink 1839 Buitenrot 311
Brilman Antonia Willem Schulenburg 1839 Buitenrot 312
Brilman Jenneken Derk Brilman Brilman 1839 Buitenrot 312
Brilman Antonia Willem Schulenburg 1843 Buitenrot 312
Schulenburg Jantjen Christiaan Wissink Brilman 1839 Buitenrot 312
Poelman Hermannus Elisabeth 1836 Buitenrot 313 t.h.v. Jan Schoolen
Keuterman Berendina Albert (Keutermans) Stam Holten, van 1829 Buitenrot 314
Horst, ter Gerritdina Hendrik Hobbelink Maat, van de 1854 Buitenrot 328
Coldeweij Lutgert Jan Zwiers Kooldewee Waanders Hoefman 1852 Buitenrot 334
Stevelink Gerhardus Benedictus Bernardus Wolthaar 1859 Buitenrot 335
Averesch Gerritdina Jannes Nieuwenhuis Harbers 1840 Buitenrot 389
Ligtenberg Willemina Gradus Bordewijk 1852 Buitenrot 391
Ligtenberg Willemina Gradus Bordewijk 1853 Buitenrot 391
Baan Egbert Jannes Oolbrink 1845 Buitenrot 394
Harbers Harbers Hendrik Nijkamp 1854 Buitenrot 394
Hulst Janna Gerrit Jan Jansen Meeuwesbelt 1851 Buitenrot 394
Oolbrink Fenneken Gerrit Jan Willemsen Baan 1846 Buitenrot 394
Vlierman Frerik Jan Jan Bernard Baan 1858 Buitenrot 394
Spenkelink Janna Gerrit Nijmeijer Nijsink 1854 Buitenrot 395a
Bruggemans Willemina Gerrit Teunissen Teunis 1847 Buitenrot 396
Nijzink Dochter Jan Harbers 1857 Buitenrot 396
Voortman Aleida Gerrit Timpers 1858 Buitenrot 396
Kreijkes Gerrit hendrik Jan Hendrik Bordewijk 1845 Buitenrot 397
Borghuis Hendrika Jan Hendrik Hasselder 1853 Buitenrot 399
Kamp Rika Harmen Eshuis Borghuis 1856 Buitenrot 399a
Ligtenberg Hendrikus Andries Schippers Ligtenberg 1859 Buitenrot 399
Dijk, op den Jan Hendrik Gerrit Hendrik (Reeff) Boesink 1852 Buitenrot 400
Wessels Janna Gerrit Kostede Oonk op den Dijk 1852 Buitenrot 400
Banis Berendina Henricus Wassink 1853 Buitenrot 401
Brinke, ten Jan Frederik Schutte 1858 Buitenrot 401
Ekhuis Bernardus Gradus Kolhoff Ommen, van 1855 Buitenrot 401a
Hagen, van der Adrietta Geertrui Jacobus Reppels 1855 Buitenrot 401
Paalman Hendrika Gerrit Boksebelt 1855 Buitenrot 401
Wassink Maria Hendrik Oldenhof Banis 1852 Buitenrot 401
Hageman Jan Gerrit Willem Harmsel 1857 Buitenrot 402
Nijland Gerritdina Diene Harmsel, ter 1849 Buitenrot 402
Dannenberg Zoon Arend Borghuis 1853 Buitenrot 404a
Dijk, Oonk op den Hendrik Gerrit Jan Keurst, ter 1853 Buitenrot 404
Lievendag Hartog Carolina 1857 Buitenrot 404a
Lindeman David Mozes Izaak Joseph Lievendag 1859 Buitenrot 404a
Avest, ter Janna Gerrit Harbers Tempelman 1849 Buitenrot 406
Mensink Geertruit Hermannus Everts Stegeman 1857 Buitenrot 406
Tijhuis Geesken Hendrikus Dannenberg, v.d. 1854 Buitenrot 406
Bolink Jan Jan Endeman Hoekman 1849 Buitenrot 410
Schoolen Jan Willem Hendrik Groothaar 1855 Buitenrot 410
Schoolen Jan Willem Henddrik Groothaar 1854 Buitenrot 410
Brilman Jan Willem Geerts 1854 Buitenrot 411
Keiser Hendrik Jan Marten (Keijsersweert) Reenink Klaassens 1855 Buitenrot 412
Legtenberg Jan Gerrit Jan Krejenzang 1859 Buitenrot 412
Stam Gerrit Jan Jan Willem Teselink 1858 Buitenrot 412
Kassenberg Gerrit Arend Wolthuis Schol 1854 Buitenrot 413
Volkerink Gerrit Hendrik Jan Kastenberg 1855 Buitenrot 413
Dijk, van den Janna Derk (van den Dijck) Agteresch Keizer 1846 Buitenrot 415
Kraijenzang Egberdina Jan Keijzer 1853 Buitenrot 415
Goosen Hendrik Berend (Goossen) Hillekes 1858 Buitenrot 416
Assendarp Maria Willem Hobers Veldhuis, olde 1849 Buitenrot 417
Hendersen Berendina Berend Maris Venneman 1850 Buitenrot 419
Venneman Berend Jan Hendrik Hendersen 1854 Buitenrot 419
Ligtenberg Engelina Lammert Bolink 1853 Buitenrot 422
Denekamp Johan Johanna 1859 Buitenrot 423
Hilberink Gerritdina Jan Hekkink Willems 1855 Buitenrot 423
Willems Bartha Jan Hilberink 1845 Buitenrot 423
Wolters Hendrik Jan Lambertus Mensink 1847 Buitenrot 423
Kuipers Hendrika Fredrik Jan Vruchteveen Posschert 1849 Buitenrot 424
Dannenberg, v. den Janna Jan Japink Kamphuis 1856 Buitenrot 425
Morsche, te Hendrik Arend Heijnhuijs Goossen/Arendsen 1846 Buitenrot 425
Kappert Maria Jan Muggert Duivenkate 1847 Buitenrot 426
Heinhuis Gerrit Jan Gerrit Slag, van ‘t Kamp 1853 Buitenrot 428
Maat, van de Berent Derk Assink Horst, ter 1853 Buitenrot 428
Crommendam Gezina Fredericus Hiddink 1880 Buitenrot 430
Reeff, van ‘t Hendrik Jan Jan Willem Wolterink 1849 Buitenrot 430
Wensing Elisabeth Willem Mulleken Reeff, van ‘t 1851 Buitenrot 430
Stevelink Zoon Arnoldus Meinders 1859 Buitenrot 435
Koenderink Jan Jan Hammink 1846 Buitenrot 439
Mulder Gerrit Egbert Wechstapel 1859 Buitenrot 440
Tijink Hendrina Hermen Tijmans 1848 Buitenrot 441
Spenkelink Jannes Hendrik Leetink, klein Holshorst 1853 Buitenrot 442
Peters Peter Egbert (Bolink) Hendrikzen Plas 1853 Buitenrot 443
Bolink Geertrui Harmen Dam, ten Nijland 1854 Buitenrot 446
Volkerink Johanna Hermannus Nijland 1849 Buitenrot 446
Willemsen Anna Gerrit Zenkeldam Nijland/Nijland 1847 Buitenrot 446
Koster Jan Hendrik Willem Winter, de Kerkziek 1858 Buitenrot 448a
Bijvank Gerritdina Hendrik Jan Freriksen 1852 Buitenrot 449
Pouwels Jan Jan Wolt, an ‘t Zonnenberg 1854 Buitenrot 451
Zonnenberg Hendrika Wolter (Hendriks) Rotmans Pouwels 1858 Buitenrot 451
Hullen Willem Hendrikus Scholten Harink 1850 Buitenrot 454
Wormstal Teunis Kornelis Heuven Hullen/Knol 1855 Buitenrot 454
Ittersum, van , enz.. Wilhelmina Cath. C.C. Ernst Hendrik Westerholt, van 1849 Buitenrot 455
Wilde, de Willem Gerrit Kamp, op den Japink 1848 Buitenrot 455
Brinks Zoon Hendrik Legtenberg, klein 1859 Buitenrot 456
Mensink Jan Willem Alber Wolters 1853 Buitenrot 457
Baan Janna Gerrit Jan Nijland 1865 Buitenrot 534
Baan Fenneken Gerrit Jan Nijland 1868 Buitenrot 534
Belt, van den Janna Hendrik Jan Zomer 1866 Buitenrot 534
Baan Jenneken Jannes Oolbrink Vlierman 1863 Buitenrot 535
Harbers Hendrik Bernt Holleman Nijkamp 1862 Buitenrot 535
Veldhuis Gerrit Jan Egbert Maat, van de 1860 Buitenrot 537
Baan Jannes Jan Baan Oolbrink/Meijlink 1868 Buitenrot 538
Koenderink Jan Jan Suikerberg Kempers/Hammink 1853 Buitenrot 539
Voortman Zoon Gerrit Timpers 1867 Buitenrot 541
Nijsink Gerritdina Berend Scholten 1869 Buitenrot 542
Nijzink Janna Berend (Nijsink) Scholten 1860 Buitenrot 542
Schuitert Janna Derk Steege, ter 1865 Buitenrot 543
Schuitert Hendrik Derk Steege, ter 1866 Buitenrot 543
Schuitert Derk Albert Veer, van ‘t Steege, ter 1866 Buitenrot 543
Poortman Hendrik Janna 1864 Buitenrot 544
Kreijkes Johan Jan Willem Baan 1868 Buitenrot 548
Brussel, van Maria Dirk Harbers 1867 Buitenrot 549
Harbers Jan Berend Holleman 1865 Buitenrot 550
Harbers Hermannus Berend Holleman Grooteboer 1865 Buitenrot 550
Ruttink Jenneken Gerhardus Veurdink Look, ter 1865 Buitenrot 551
Ligtenberg Berendina Jan (van den) Issink Ligtenberg 1863 Buitenrot 552
Baan Kind Gerrit Willem Look, ter 1863 Buitenrot 556
Banis Zoon Gerrardus Wormstal 1860 Buitenrot 556
Borghuis Klaas Jan Berend Dannenberg Kamp/Poorte, van de 1863 Buitenrot 556
Keurst, ter Aleida Hendrik Brinke, ten Dijk, Oonk op den 1863 Buitenrot 557
Oonk op den Dijk Jan Jan (Oeijink) Boesink Wessels 1863 Buitenrot 557
Banis Hendrika Henricus Wassink 1860 Buitenrot 558
Verhoef Bartus Jan Nijmeijer Kisjes 1862 Buitenrot 559
Hageman Jan Rutgert Koster 1866 Buitenrot 562a
Lankamp Hermannus Hendrikus Seppenwoolde 1863 Buitenrot 563
Nieuwenhuis Janna Geziena Hendrik Jan Haijkert 1860 Buitenrot 567
Nieuwenhuis Berend Jan Hendrik Jan Haijkert 1868 Buitenrot 567
Mensink Jan (Albert) Jan Maat, van de 1860 Buitenrot 568
Mensink Jan Hermannus Avest, ter 1860 Buitenrot 569
Olderreuver of Briel Jan Willem Aleida 1866 Buitenrot 570
Tempelman Hendrika Gerrit Hendrik Egbertsen 1866 Buitenrot 572
Tempelman Gerrit Hendrik Hendrik Koster Avest, ter/Egbertsen 1867 Buitenrot 572
Tempelman Derk Gerrit Hendrik Egbertsen 1862 Buitenrot 572
Kreijkes Albert Jan Altink 1862 Buitenrot 576
Kreijkes Jan Jan Hendrik (Kraijkes) Bordewijk Altink 1863 Buitenrot 576
Volkerink Gerrit Hendrik Jan Kastenberg 1866 Buitenrot 576
Kassenberg Willem Christina Engelina 1868 Buitenrot 578
Volkerink Geesken Hendrik Jan Kastenberg 1868 Buitenrot 578
Stam Gerrit Harmen Schouwenberg Stroek 1868 Buitenrot 579
Stam Gerrit Jan Willem Teselink 1865 Buitenrot 579
Holten, van Aaltje Berend Jan Bergman 1868 Buitenrot 580
Brilman Willem Teunis Brilman Schulenburg/Geerts 1868 Buitenrot 583
Stegeman Aaltjen Teunis Bergman 1864 Buitenrot 586
Legtenberg Gerrit Jan Gerrit Jan Krejenzang 1867 Buitenrot 589
Legtenberg Gerritdina Gerrit Jan Krejenzang 1869 Buitenrot 589
Schiphorst Gerritdina Jan Schooderman 1860 Buitenrot 591
Bolink Gerrit Mannes Vruggink 1865 Buitenrot 592
Krejenzang Jan Jannes Endeman 1865 Buitenrot 592a
Keizer Gerrit Jannes Dijk, van den 1866 Buitenrot 593
Goossen Anneken Berend Hillekes 1865 Buitenrot 594
Oldeveldhuis Maria Jan Assendarp 1864 Buitenrot 595
Veldhuis, olde Willemina Jan Assendarp 1864 Buitenrot 595
Hagedoorn Maria Hermannus Egbers Nijkamp 1863 Buitenrot 596
Nijkamp Aaltje Gerrit Leunk 1863 Buitenrot 596
Averesch Gerrit Bartus Baan 1866 Buitenrot 598a
Poortman Egberdiena Jannes Egbertsen Kamp 1867 Buitenrot 598
Slettenhaar Berend Jan Jan Steege, ter 1869 Buitenrot 600
Denekamp Evert Jan Jan Engbers Wolters 1865 Buitenrot 601
Leijendekker Janna Gerrit Denekamp 1862 Buitenrot 601
Kamphuis Zoon Jan Schooneveld 1859 Buitenrot 604
Maat, van de Derk Jan Jan Egberts Achterkamp 1867 Buitenrot 609
Smalbrugge Johanna Hendrik Maat, van de 1867 Buitenrot 609
Smalbrugge Aaltjen Hermannus Kamphuis 1860 Buitenrot 610
Smalbrugge Berend Hermannus Kamp 1865 Buitenrot 610
Reeff, van ‘t Willem Jan Willem Wolterink 1865 Buitenrot 611
Reeff, van ‘t Hendrika Jan Willem Wolterink 1863 Buitenrot 611
Wolterink Hendrika Willem Nijland Reeff, van ‘t 1863 Buitenrot 611
Hidding Gezina Johan (Zijthofwonner) Strijkers Crommendam/Wassink 1867 Buitenrot 612
Avest, ter Anna Johanna Jan Mensink 1868 Buitenrot 614
Mensink Janna Jan Aalbrink Wolters 1864 Buitenrot 614
Meinders Gerharda Broddus Wusthuis Stevelink 1863 Buitenrot 617
Stevelink Bernardus Arnoldus Meinders 1863 Buitenrot 617
Hesselink Gerrit Hendrikus Jansen Scherphof 1865 Buitenrot 619
Heinhuis Gerrit Willem Gerrit Jan Kamp 1869 Buitenrot 621
Hammink Maria Jannes Bakhuis Koenderink 1866 Buitenrot 622
Tijink Hermen Gerrit Wilbers Tijmans 1860 Buitenrot 624
Spenkelink, klein Jan Hendrik Jannes Holshorst Jansen/Danneberg 1869 Buitenrot 625
Bosch Jenneken Gerrit Lintelo Buursink 1866 Buitenrot 626
Plas Gerritdina Berent Kempers Peters 1867 Buitenrot 626
Janssen Willem Jan Teemker 1866 Buitenrot 627
Janssen Lammerdina Jan Teemker 1866 Buitenrot 627
Janssen Jan Jan Teemker 1865 Buitenrot 627
Janssen Hendrik Roelof Albers Scholten 1862 Buitenrot 627
Scholten Lamberdina Jan Bruijns Janssen 1863 Buitenrot 627
Waanders Jannes Engbert Berfde Dam, ten 1866 Buitenrot 628
Waanders Jannes Berend Schipper 1867 Buitenrot 628
Rotman Jan Jan Willem Berge, ten 1869 Buitenrot 630
Breteler Hendrika Hendrikus Knoefriet Broekhuis 1864 Buitenrot 631
Marsman Jan Gerrit Nijmeijer Nijmeijer 1868 Buitenrot 634
Brinks Egbert Hendrik Paalman Dokter 1867 Buitenrot 639
Morsche, ter Aleida Derk Koenderink Rozendom 1861 Buitenrot 641
Bergman Jannes Gerrit Nijland Jansen 1869 Buitenrot 661
Krejenzang Jan Willem (Krejensank) Wanders Keizer/Brinks 1869 Buitenrot 685
Ligtenberg, klein Hendrik Jan Ligtenberg, klein 1829 Buitenrot 887
Harmsel, ter Abraham Willem Nijland 1918 Dannenberg 384
Noort, van den Gradus Jan Willem Baan 1914 Dannenberg 385c
Averesch Janna Bartus Baan Averink 1911 Dannenberg 388
Dille Dochter Bernardus Hedde, ter 1875 Doodestraat
Workom, van Reinerus Reinerus Thoor Hofstee, ten 1845 Doodestraat
Pijffers Albert Gerrit Jan Jonkman 1866 Doodestraat 26
Koenderink Zoon Mannes Ruttink 1838 Doodestraat 53 Aan den Schild
Kreijkes Gradus Hendrikus Averesch 1887 Doodestraat 95
Altink Geertruit Gerrit Kreijkes 1846 Doodestraat 188
Schreurs Waander Gerrit Willem Nijenhuis Timmerij/Timmerij 1849 Doodestraat 188
Dijk, van den Willem Jan Beijst Pekkeriet/Trompers 1839 Doodestraat 208
Beuink Gerhardus Gerrt (Beunk) Schreurs Bakker 1836 Doodestraat 211
Grimberg, van den Jenneken ? ? Lange, de 1832 Doodestraat 215
Altink Maria Gradus Zandink 1830 Doodestraat 263
Altink Maria Gradus Zandink 1833 Doodestraat 263
Altink Maria Gradus Zandink 1833 Doodestraat 263
Hodes Euphemia Joannes Joachim Haalman 1835 Doodestraat 264
Hoeseler, ten Antonij Jannes Weusthuis 1828 Doodestraat 264
Hollink Maria Wilhelmus Hoesseler, ten 1829 Doodestraat 264
Megeling Hermina Frerik (Sandink) Beuse Hoeseler, ter 1826 Doodestraat 264
Bock Anna Gerhardus Sijmerink Pressé 1830 Doodestraat 265
Bordewijk Hermannus Jan Scholten 1836 Doodestraat 265
Nijland Jenneken Gerrit Losser, van Schreurs 1831 Doodestraat 265
Schreurs Jan Willem Nijland 1838 Doodestraat 265
Beeldsnijder Clasina Maria Catharina Gerard Goor, van 1815 Doodestraat 266 Thv Hendrik Bakker
Koppelmaat Gezina Hendrik Stoevelaar Ouden, den 1825 Doodestraat 266 Thv Hendrik Bakker
Elsen, ten Maria Hendricus Wessels 1830 Doodestraat 267
Elsen, ten Hermannus Jan Kwartier Wierike, te 1824 Doodestraat 267
Wierike, te Henrica Hendrik Broens Elsen, ten 1831 Doodestraat 267
Beuink Hendrina Gerhardus Bakker 1823 Doodestraat 268
Beunk Geertruik Gerhardus (Beuink) Bakker 1817 Doodestraat 268
Lubbers Johannes Antonius Jan (Lubberts) Eekwiendels Brok 1840 Doodestraat 268
Lintelo, te Electa Gerhardus Immink 1829 Doodestraat 269
Boon Jacoba Gerrit Peters Meulenkamp 1834 Doodestraat 270
Heijman Fratjen Isaac Urbach 1843 Doodestraat 270
Meijer Derk Marten Nijlant Schepping/Schot 1828 Doodestraat 271
Meijer Lambertus Derk Scheppink 1826 Doodestraat 271
Scheppink Geertrui Gerrit Jan (Schuppink) Meulen, ter Meijer 1822 Doodestraat 271 Doodstraat?
Sprokenrif Maria Jan Kolvoort Bosch/Vries, de 1840 Doodestraat 271
Haave, ten Jan Ja Meulenkamp Kromhof 1829 Doodestraat 272
Kromhof Jenneken Jan (Avest, ter) Kromhoff, van de Haave, ten 1833 Doodestraat 272
Keppelink Hendrikus ? ? Naaijers 1816 Doodestraat 282
Dupon Hendrika Gezina Jan Henkeler 1856 Doodestraat 303
Bosman Willemina Aend Berken, van de Velner 1847 Doodestraat 378
Altink Gradus Hermannus Boerkamp Zandink 1852 Doodestraat 379
Hodes Joannes Joachim Andreas Dittmar Gaalman 1849 Doodestraat 380
Stevelink Maria Antonia Arnoldus Slaghekke 1857 Doodestraat 380
Hanstede Albertus Martinus Laar Boerkamp 1857 Doodestraat 381
Haan, de Maria Johanna Euph. Joannes Workum, van 1851 Doodestraat 383
Vouwie Helena Johannes Schrader Haan, de 1853 Doodestraat 383
Haverkamp Johanna Johannes Eekwiendels 1846 Doodestraat 384
Wevers Margarita ? ? Sorleij 1856 Doodestraat 384
Wessels Janna Berend Vorgers Elsen, ten 1857 Doodestraat 385
Pauwen Berend Elisabeth Spenkelink 1851 Doodestraat 387
Altink Jan Gerrit Kreijkes Koenderink 1849 Doodestraat 388
Koenderink Hendrine Jan Suikerberg Altink 1849 Doodestraat 388
Loode Jan Gerrit Jan Hubrs Stoelhorst 1850 Doodestraat 388
Loode Jan Hendrik Jan Stoelhorst 1849 Doodestraat 388
Schreurs Berendina Waander Timmerij 1849 Doodestraat 388
Hove, ten Juliana Louisa Gerhardus Bos 1859 Doodestraat 389
Geusendam Bernardus Hendrik Hanstede Vagevuur 1846 Doodestraat 390
Hodes Johannes Hendrikus Johannes Franciscus Slaghekke 1867 Doodestraat 516
Slaghekke Maria Johannes Engbertus Struik Hodes 1867 Doodestraat 516
Altink Albertus Johannes Gerhardus Hanstede 1860 Doodestraat 517
Slaghekke Martinus Jannes Hanstede 1869 Doodestraat 518
Slaghekke Aleida Jannes Hanstede 1867 Doodestraat 518
Heerdink Geertruida Gerrit Jan Boksebeld Siegerink 1861 Doodestraat 519
Sorleij Johannes Johannes Lammertink 1860 Doodestraat 521
Kuhn Johanna Johannes C.C. Ekelenberg, van Mulder 1867 Doodestraat 524
Sorleij Margaretha Johanna Johannes Lammertink 1868 Doodestraat 524
Lintelo, te Gertrudis Hermannus Gijsen Mulder 1866 Doodestraat 525
Smeijers Maria Bernardus Nijland 1862 Doodestraat 527
Slot Hendrika Gradus Hommers 1866 Doodestraat 529
Voort, van der Zoon Hendrik Bruins 1866 Doodestraat 530
Hodes Eulalia Elizabeth Johannes Franciscus Morselt 1880 Doodestraat 588
Hodes Hermanna Hendrika Antonius Jozef Ekkerink 1870 Doodestraat 589
Hodes Antonius Antonius Jozef Ekkerink 1871 Doodestraat 589
Jansen Hendrik Jan Gerrit Tuller 1885 Doodestraat 589
Hodes Johanna Aleida Arnoldus Hobert 1874 Doodestraat 590
Dille Dochter Bernardus Hedde, ter 1878 Doodestraat 592
Dille Bernardus Wilhelmus Ernestus T. Belders Hedde, ter 1878 Doodestraat 592
Geels Maria Gerrit Jager, de Jonkman 1872 Doodestraat 593
Pijffers Gradus Gerrit Jan Jonkman 1875 Doodestraat 593
Pijffers Gradus Gerrit Jan Jonkman 1873 Doodestraat 593
Paauwe Gerrit Jan Berend (Pauwen) Spenkelink Spenkelink 1882 Doodestraat 594
Paauwe Bernardus Gerrit Jan Spenkelink 1873 Doodestraat 594
Spenkelink Engbertus Joannes Tanke Laren, van/Olminkhof 1886 Doodestraat 594
Berge, ten Jannes Hendrik Gijsen Nijland 1885 Doodestraat 596
Nijland Diena Gerrit Willem Schreurs Berge, ten 1879 Doodestraat 596
Teunizen Hermina Jan Bruggemans Slaghekke 1878 Doodestraat 597
Grooteboer Jan Gerrit Jan Maatkamp 1867 Doodestraat 598
Lintelo, te Gerhardus Hermannus Giesen Immink 1878 Doodestraat 599
Ulenreef Geesjen Bartus Scheppink Smeijers 1886 Doodestraat 599
Selhorst Jannetje ? ? Sauer 1878 Doodestraat 600
Grooteboer Gerrit Jan Jan Kruimers Maatkamp 1875 Doodestraat 601
Roelofs Manna Hendrik Lammerink Wolterink 1884 Doodestraat 601
Vinkers Harmina Hendrikus Spenkelink Plas 1880 Doodestraat 601
Braamhaar Antoni Bernardus Kuiper Slag 1889 Doodestraat 699
Dokters Willem Jannes Berge, ten 1892 Doodestraat 699
Elst, ter Johanna Jan Exterkate Hedde, ter/Elsen, ten 1887 Doodestraat 699
Theijink Gerrit Jan Hendrikus Maat, van de 1890 Doodestraat 699
Theijink Jannes Hendrikus Maat, van de 1890 Doodestraat 699
Berg, van den Gerrit Jan Heggeler Ruiterkam 1891 Doodestraat 700
Tempelman Hendrikus Willem Paalberends 1893 Doodestraat 701a
Berg, van den Doortje Arend Lindeman Paalman 1895 Doodestraat 702
Hillebrand Johan Theodoor Lintelo, te 1894 Doodestraat 702
Hofman Hendrik Hendricus Meulenkok Pouwels/Langkamp 1891 Doodestraat 702c
Lintelo, te Hermanna Johanna Gerhardus Immink 1890 Doodestraat 702
Nijmeijer Johanna Harmina Hermannus Koersen Bredenoord 1890 Doodestraat 702c
Voort, van der Hendrik Dirk Mensink Bruins 1896 Doodestraat 703
Hodes Zoon Hermannus Albertus Efftink 1900 Doodestraat 1000
Heitkamp Johannes Petrus Johannes Slot Jogems 1916 Doodestraat 1032
Hobert Berentdina Hendrikus Nieuwenhuis Hodes 1917 Doodestraat 1032a
Hodes Arnoldus Joannes Joachim Gaalman Hobert 1902 Doodestraat 1035
Spenkelink Maria Engbertus Laren, van Paauwe 1912 Doodestraat 1036
Barneveld, van Alexander Willem Horst, ter 1910 Doodestraat 1037
Lammers Jenneken Gerrit Hulst Averesch 1915 Doodestraat 1038
Seppenwoolde Gerritdina Jan Hendrik Kreijkes Lankamp 1911 Doodestraat 1038
Altink Maria Petrus Heege, ter Braak, ter 1908 Doodestraat 1039
Veenhuizen Johanna Gradus Teunissen 1909 Doodestraat 1039
Langkamp Fredrik jan Hermannus Boermans Seppenwoolde 1901 Doodestraat 1041
Ziegerink Johanna Mannes Burg, van der Hegeman 1919 Doodestraat 1042
Reekers Maria Johanna Johannes Hendrikus Schotman 1914 Doodestraat 1043
Wissink Hermanna Jan Ligtenberg Nijhof 1914 Doodestraat 1044
Schotman Maria ? ? Reekers 1903 Doodestraat 1045
Nieland Gerridina Jannes (Nijland) Sofert Pas 1902 Doodestraat 1046
Brinkhof Zoon Jan Zandvoort 1917 Eiermors 152
Kramer Aaltje Petrus Wilhelmus Ijdens Keen 1915 Eiermors 152a
Meulenkolk Hendrika Jan Avest, ter Jansen 1911 Eiermors 152
Wissink Fenneken Albertus Olthof Spenkelink 1911 Eiermors 153
Bijsterman Jan Gradus Willemsen 1816 Elsen Geen
Klumpers Janna Gerrit Roessink Altena/Avest, ter 1815 Elsen
Verdreit Jenneken Marten Pas, van der Morsche, te 1815 Elsen Geen
Verdriet Jenneken Marten Pas, van der 1815 Elsen Geen
Verdriet Jan Marten Pas, van de 1818 Elsen Geen
Wolthuis Hendrik Jan Jan Aaftink Huisken 1816 Elsen Geen
Danneberg Jan Hendrik Gerrit Rietman 1814 Elsen 32
Averdijk Johannes Hermannus Maat, ter 1852 Elsen 36
Immerman Arnoldus Franciscus Willem Jacobsen Eeferink 1811 Elsen 43
Vruggink Maria Jan Beeke, ter Zende, te 1816 Elsen 131
Ezendam Jan Jan Hagedoorn 1812 Elsen 246
Mensink Hendrika Jan Hendrik Uitert, van 1813 Elsen 282
Rotman, klein Jan Gerrit Trinen Rotman, klein Witten 1815 Elsen 290
Zeinen (Hendertink) Hendrik Jan Leuink/Paalman 1818 Elsen 291
Vinckers Harmen Hendrick Mensink Vinckers 1817 Elsen 292
Vinkers Harmina Hendrikus Spenkelink Plas 1815 Elsen 292
Vinkers Jan Henrdikus Spenkelink 1813 Elsen 292
Vinkers Dina Hendrik Spenkelink 1818 Elsen 292
Rotman Hendrik Willem Kolhoop 1816 Elsen 293
Rotman Jan Willem Kolhoop 1818 Elsen 293
Ooms Dirk Jan Arend Heukes Nijland 1812 Elsen 296
Assink Jenneken Gerrit Jan Wolters 1813 Elsen 298
Assink Gerrit Jan Hendrik Lenfers Rief, ten/Wolters 1814 Elsen 298
Asbroek Jannes Gerrit Wassink Lammertink 1813 Elsen 299
Asbroek Jan Gerrit Wassink 1816 Elsen 299
Bloemendal Jannes Arend Boom 1815 Elsen 300
Megelink Aaltjen ? ? Wassink 1814 Elsen 301
Effink Anneke Jan Letink Mensink 1812 Elsen 302
Mensink Gerrit Garrit Effink Brand 1818 Elsen 302
Bijsterman (Nijland) Hendrina Mensink 1814 Elsen 305
Mensink Hendrika Albert Rotmans 1818 Elsen 305
Bloemers Garrit Berend Nijhuijs 1817 Elsen 307
Wolthuis Gerrit Jan Jan Aaftink 1813 Elsen 308
Huisken Berend Jan Jan Nijhuis 1816 Elsen 309
Dijk, van den Derk Jan (Oeijink) Wissink 1817 Elsen 310 Thv Berend Wissink
Schreurs Jannes Gerrit Jan Schutten 1812 Elsen 311
Hove, ten Aaltje Jan Beumers Assink 1813 Elsen 312
Hove, ten Geesken Jan Beumers 1818 Elsen 312
Effink Hendrika Jan Rotman 1814 Elsen 314
Effink Geesken Jan Rotman 1814 Elsen 314
Effink Janna Gerrit (Essink) Rotman Zeendam 1816 Elsen 314
Effink Jan Gerrit (Essinck) Mensink Rotman 1813 Elsen 314
Mensink Jan Albert Rotmans 1816 Elsen 315
Aalbrink Jan Gerrit H. (Aalbrink) Hoevink 1816 Elsen 319
Bakker Harmina Jan Beumer 1818 Elsen 319
Hoevink Gerrit Jan Hendrik Daalwijk 1816 Elsen 319
Aalbrink Fredrikdina Gerrit Jan (Mensink) Aalberink Lohuis 1816 Elsen 320
Aaltink Jan Gerrit Jan (Mensink) Aalberink 1814 Elsen 320
Mensink Aalken Gerrit Jan Aalberink 1812 Elsen 320
Eeftink Jan Jan Letink, klein 1815 Elsen 321
Eeftink Arendina Jan Letink, Klein 1813 Elsen 321
Eeftink Jan Jan Letink, klein 1815 Elsen 321
Eeftink Arendina Jan Letink, klein 1815 Elsen 321
Kloeke Griete ? ? Eeftink 1817 Elsen 321
Letink, klein Jenneken Arend Reef Eeftink 1815 Elsen 321
Boesink Berendina Hendrik Sende, ten 1818 Elsen 323
Boesink Janna Hendrik Sende, ten 1818 Elsen 323
Boesink Harmen Hendrik Sende, ten 1812 Elsen 323
Boesink Hendrik Jan (Effink) Oink 1812 Elsen 323
Dannenberg Maria Klaas Huiskes 1818 Elsen 324
Grobben Jan Jan Hendrik ? 1817 Elsen 325 Thv J. Sprokkenreef
Kevelham Jan Hermen Aaltje 1812 Elsen 325
Sprokkenreef Janna Geertjes Jan Reurink 1817 Elsen 325
Aaftink Jan Gerrit Jan Letink 1818 Elsen 326
Reef Jenneken Berend Aelbertinck Eeftink 1817 Elsen 327
Meulenkolk Gerritdiena Jan Hendrik Ziel Harbers 1815 Elsen 330
Meulenkolk, klein Jan Roelof (Meulenkolk) Alink Philipsborg 1813 Elsen 331
Zendman Berendina Jan (ten Sende) Wassink Bloemendal 1814 Elsen 331
Derksen Jenneken Hendrik Slagmans 1814 Elsen 332
Mentink Jan Teunis Hietkamp Kruider 1815 Elsen 333
Kamphuis Jenneken Gerardus Scherphof 1818 Elsen 334
Huiskens Jan Hendrik Hegeman 1812 Elsen 335
Sende, ten Jan Berend Lijtink Wassink 1818 Elsen 336
Sentman Janna Jan Keurst, ter 1818 Elsen 336
Zendink Jannes Berend (Zende, ten) Lijtink 1812 Elsen 336
Averdijk Geertrui Hermannus Wassink 1818 Elsen 337
Averdijk Gerrit Jan Hermannus Wassink 1816 Elsen 337
Rensink Janna Evert Braamkolk Bosman 1813 Elsen 337
Hidde Geertrui Jan Averink, klein 1817 Elsen 339
Wassink Arend Jan Hermannus Hiddink 1818 Elsen 339
Wassink Arend jan Hermannus Hiddink 1817 Elsen 339
Wassink Arnoldus Hendrik ? Lampsen/Lambertzen 1814 Elsen 339
Hegeman Hendrika Gerrit (Meijer) Hegeman 1816 Elsen 341
Hegeman Jan Gerrit (Aalberink) Hegeman Lohuis/Hiddink 1815 Elsen 341
Hegeman Hendrika Gerrit (Meijer) Hegeman 1815 Elsen 341
Lentfers Jenneken Gerrit (Hegeman) Leetink 1818 Elsen 343
Lentfers Janna Gerrit (Hegeman) Lentfert Eeftink 1815 Elsen 343
Aal Albertus ? ? Rietman 1816 Elsen 344
Teemker Jannes 1815 Elsen 345
Eeftink Jan Hendrik Jan Wolters 1817 Elsen 346
Wolters Jan Jannes Hegeman Meijer 1816 Elsen 346
Megelink Frederikus Arent Veldhuis 1818 Elsen 347
Sandink Frerik Derk Veldhuis Beuse 1814 Elsen 347
Klumpers Gerrit Hendrik Gerrit Roessink 1816 Elsen 348
Klumpers Gerrit Jan Gerrit Roessink 1818 Elsen 348
Eeftink Gerrit Hendrik Tjoonk Willems 1818 Elsen 349
Eeftink Gerrit Hendrik Hendrik Tjoonk 1817 Elsen 349
Klumpers Gerrit Hendrik Gerrit Roessink 1817 Elsen 349
Klumpers Gerrit Hendrik Gerrit Roessink 1816 Elsen 349
Elsen, ten Hendricus Berend Bloemen Kenkhuis 1812 Elsen 350
Teemker Jan Jan Wolters Horst, ter 1815 Elsen 350
Horst, van der Jenne Gerrit Keizer Teemker 1816 Elsen 351
Tulner Jan Albert Gerrit Janmenne 1817 Elsen 351
Elsen, ten Gerrit Jan Berend Bloemen 1815 Elsen 353
Baas, de Antonius Gerardus Johannes Coenderink Hoeseler, ten 1813 Elsen 356
Klumers Jenneken Gerrit Huisken 1818 Elsen 360
Averdijk Jenne Jannes Kamphuis Slagers 1817 Elsen 366
Kolhoop, klein Gerrit Jannes (Brunnekreef) Wolfs 1818 Elsen 366
Zijthof, ten Jenneken Jan Horst, ter 1816 Elsen 369 Wonend in Goor
Olthof Berend Jan Klaas Scholten Nijland 1817 Elsen 374
Leetink Jan Jan Olthof Huiskes 1817 Elsen 375
Truitmans Harmen Wolter (Trutmans, ten) Krommendam Zenkeldam 1816 Elsen 375
Krommendam Berend Arend ten Zenkeldam Montena 1815 Elsen 378
Nijland Janna Jan Ooms 1816 Elsen 379
Vruggink Maria Jan Beeke, ter 1815 Elsen 379
Vruggink Gerrit Jan Hendrik Rommeler 1814 Elsen 379
Vruggink Mannes Jan Beeke, ter 1816 Elsen 379
Vreuwink Jenneken Gerrit Hendrik Vruwink Kappe 1812 Elsen 381
Wolbers Hermina Jan Reethorst Brilman 1816 Elsen 384
Kempers Jan Hendrik Efbert (Barfde) Holshorst Assink 1814 Elsen 385
Philipsborg Jan Derk Teemker 1816 Elsen 385
Nijland Janna Hendrik Berge, ten 1818 Elsen 386
Vruggink Jenneken Gerrit Hendrik Kappert 1816 Elsen 386
Assink Hermina Gerrit Jan Nijland Burgers 1816 Elsen 388
Hobbes Jenneken Jan Senkeldam 1814 Elsen 389
Huisken Gerrit Hendrik Jan Nijhuis Valk 1813 Elsen 390
Leeftink Derk Hendrik Slaghorst 1815 Elsenerbroek Geen
Uitert, van Jan Hans Hendrik Kempers Duischen 1811 Elsenerbroek Geen
Wilgerink Maria Gerrit (v.den Bargh) Wilgerink Kijfhorst 1813 Elsenerbroek 289
Leetink, klein Jan Berend Hendrik Hegeman Daalwijk 1815 Elsenerbroek 327
Ezendam Johanna Antonij Exo 1815 Elsenerbroek 365
Loose, ten Mannes Jan (Loohuis) Goselink 1812 Elsenerbroek 366
Leusink Dirk Fredericus Bruins 1817 Elsenerbroek 368
Broers Mannus Gerrit Jan (Broens) Duisschen 1811 Elsenerbroek 370
Keurst, ter Derk Willem Assink Ezendam (Teemker) 1818 Elsenerbroek 371
Leetink Albert Jan Jan (Letink) Philipsborg 1812 Elsenerbroek 373
Philipsborg Engele Harmen Neutenberg Letink 1812 Elsenerbroek 373
Scholten Engele Berend Philipsborg Olthof 1813 Elsenerbroek 374
Zenkeldam, ten Willemina Berent (Senkeldam) Begijnemans Truitmans 1813 Elsenerbroek 375
Krommendam Janna Arent (ten Zenkeldam) Montana 1813 Elsenerbroek 378
Kappe Jenneken Jan Lammers Vruwink 1812 Elsenerbroek 381
Janssen Hendrik Jan Visschers Stegemans 1817 Elsenerbroek 386
Nijland Gerritdina Hendrik Berge, ten 1815 Elsenerbroek 389
Siemerink Jan Berend Reijnt Scherphof Zelhorst 1818 Elsenerbroek 487
Assink Zoon Derk Jan Lubbers 1892 Elsenerstraat
Baan Dochter Jan Willem Altink 1894 Elsenerstraat
Bruggink Zoon Jan Derk Brinke, ten 1875 Elsenerstraat
Dakhorst Zoon Janna 1879 Elsenerstraat
Dam, ten Jan Jannes Boerkamp 1836 Elsenerstraat Geen
Kelderman Gerrit Jan Hendrik Starink Beerendsen 1833 Elsenerstraat Geen
Kienhuis Dochter Johannes Asuerus Werger 1870 Elsenerstraat
Kuipers Johannes Roelof Platenkamp Hobert 1914 Elsenerstraat ?
Lankamp Zoon Jannes Ark, van 1874 Elsenerstraat
Ligtenberg, Klein Zoon Derk Thije, ten 1888 Elsenerstraat
Lintelo, te Zoon Lambertus Lindeman 1878 Elsenerstraat
Meijerman Dochter Gerard Arends 1894 Elsenerstraat
Nieuwenhuis Zoon Jan Losser, van 1899 Elsenerstraat
Pennings Zoon Johan Pieter Vlierman 1891 Elsenerstraat
Pluimers Zoon Hermannus Voortman 1900 Elsenerstraat
Roosink Zoon Jan Diekerman 1882 Elsenerstraat
Scherphof Arend Arend Jan Langekamp 1904 Elsenerstraat 809e
Spenkelink Gerrit Derk Jan Meulenkolk 1845 Elsenerstraat Geen
Spoelder Janna Jan Köts Boerkamp 1833 Elsenerstraat Geen
Pijffers Gerrit Jan Willem Harmsel, ter Jonkman 1878 Elsenerstraat 49
Bruggink Jan Willem Mannes Vossebeld 1897 Elsenerstraat 58
Vlierman Alida Berendina Jan Hendrikke Willem Poortman 1850 Elsenerstraat 58
Assink Derk Jan Gradus Asselman Lubbers 1909 Elsenerstraat 110a
Sikkelbein Jan Willem Johannes Lambertus Meijer 1839 Elsenerstraat 117 Thv Gerrit Jan Meijer
Baan Lambertus Jan Broens 1857 Elsenerstraat 124
Hoek, van der Sara Saul Levi Salomons 1849 Elsenerstraat 129
Maat, van de Abraham Gerrit Jan Harmsel, ter 1869 Elsenerstraat 139
Schreurs Berendina Willem Meijer 1862 Elsenerstraat 139
Janssen Gerrit Hendrik Gerrit Arend Assink 1911 Elsenerstraat 152
Hillebrand Lambertus Hendrik Johan Theodoor Lintelo, te 1863 Elsenerstraat 179
Lammertink Janna Hermannus Mulders Struik 1828 Elsenerstraat 201
Struik Hendrik Hermannus Lammertink 1824 Elsenerstraat 201
Platenkamp Arend Jan Platenkamp Struik 1819 Elsenerstraat 205
Platenkamp Catharina Arend Struik 1818 Elsenerstraat 205
Losser, van Berendina Willem Rozendom 1823 Elsenerstraat 207
Losser, van Berendina Willem Rozendom 1819 Elsenerstraat 207
Losser, van Berendina Willem Rozendom 1823 Elsenerstraat 207
Seppenwoolde Gerrit Jan Jan Kaanis 1826 Elsenerstraat 207
Bruggink Janna Gerrit Jan Ligtenberg 1831 Elsenerstraat 208
Bruggink Arend Wolter Kreijkes 1828 Elsenerstraat 208
Leussink Jenneken Derk Geels Bruggink 1844 Elsenerstraat 208
Vregeler, te Joanna Egbertus Kerkelmeijer Lintelo, te 1840 Elsenerstraat 209
Struik Jacobus Gerrit ? Westerink 1811 Elsenerstraat 210
Struik Gerhardus Hermannus Lammertink 1820 Elsenerstraat 210
Nieuwenhuis Hendrikus Jan Berg, van den 1839 Elsenerstraat 211
Nieuwenhuis Hendrika Jan Berg, van den 1839 Elsenerstraat 211
Nieuwenhuis Hendricus Jan Hendrik Nijenhuis Meijer Harbers 1830 Elsenerstraat 211
Scheffens Coenraad ? ? ? 1811 Elsenerstraat 211
Spenkelink Berndijne Jan Willem Hamer Harbers 1832 Elsenerstraat 211
Berge, ten Dochter Mannes Voortman 1843 Elsenerstraat 212
Berge, ten Zoon Mannes Voortman 1843 Elsenerstraat 212
Eilers Maria Jannes Karspel 1818 Elsenerstraat 212
Eilers Jannes Jannes Kaspel 1819 Elsenerstraat 212
Losser, van Willem Rozendom 1817 Elsenerstraat 212
Schuitert Hermannus Jannes Groothuis 1834 Elsenerstraat 212
Schutte Janna Antonij Schippers 1811 Elsenerstraat 212
Voortman Gerritdina Gerrit Jan Ligtenberg Berge, ten 1843 Elsenerstraat 212
W€usthuis Egbertus Bernardus Mensink 1823 Elsenerstraat 212
Weusthuis Bernardus Egbert Keppelink Mensink 1837 Elsenerstraat 212
Averesch Gradus Bartus Steege, ter Meulenkolk 1839 Elsenerstraat 213
Borneman Hendrika Berend Hagedoorn Vlierman 1841 Elsenerstraat 213
Bruggink Johanna Wolter Morren Veer, van ‘t 1828 Elsenerstraat 213
Veer, van ‘t Derk Jan Vlierman 1827 Elsenerstraat 213
Ligtenberg Aleida Andries Schippers Voortman 1837 Elsenerstraat 214
Voortman Otto Jan Maat, van de Nijmeijer 1844 Elsenerstraat 214
Voortman Jan Arent Jan Spoelder 1831 Elsenerstraat 214
Voortman Mannus Gerrit Jan Ligtenberg 1835 Elsenerstraat 214
Voortman Maria Gerrit Jan Ligtenberg 1837 Elsenerstraat 214
Voortman Geesken Gerrit Jan Ligtenberg 1824 Elsenerstraat 214
Voortman Gerrit Gerrit Jan Ligtenberg 1829 Elsenerstraat 214
Voortman Jan Gerrit Jan Ligtenberg 1840 Elsenerstraat 214
Voortman Gerrit Jan Otto Nijmeijer Ligtenberg 1843 Elsenerstraat 214
Maatkamp Mannes Jannes Dakhorst 1836 Elsenerstraat 215
Scherphof Gerrit Derk (Scherphoff) Hofman Steege, ter 1840 Elsenerstraat 215
Weel, ter Jan Antonij Jan Scherphoff 1817 Elsenerstraat 215
Weel, ter Jan Antonij Jan Scherphoff 1841 Elsenerstraat 215
Weel, ter Willemina Jan Scherphoff 1822 Elsenerstraat 215
Weel, ter Gerrit Hendrik Jan Scherphoff 1821 Elsenerstraat 215
Weel, ter Jan Antonij Horst, ter Scherphoff 1838 Elsenerstraat 215
Paauwe Jannetje Lambertus Molenaar Lindeman 1840 Elsenerstraat 216
Vlierman Johanna Berendina Antonij Borneman 1822 Elsenerstraat 216
Broens Jannes Jan (van Tarel) Kaasfelt Wissink 1825 Elsenerstraat 217
Bruins Hendrika Jan Nieuwenhuis 1840 Elsenerstraat 217
Bruins Jenneken Jannes (Broens) Wissink 1821 Elsenerstraat 217
Nieuwenhuis Berendina Hendricus Harbers Bruins 1843 Elsenerstraat 217
Regels Sophia ? ? Meesters 1822 Elsenerstraat 217
Janssen Janna Willem Achterkamp Lieftogt/Scherphof 1837 Elsenerstraat 218
Scheppink Berend Jan Jaan Smalbrugge Endeman 1839 Elsenerstraat 218
Scheppink Berend Jan Jan Janssen 1830 Elsenerstraat 218
Scheppink Albert Hendrik Hogeslag 1839 Elsenerstraat 218
Scheppink Willemina Hendrika Hendrik Hogeslag 1840 Elsenerstraat 218
Baan Angenisse Jannes Eskes Mensink 1811 Elsenerstraat 219
Baan Jan Lambertus Baan Bruins 1832 Elsenerstraat 219
Ligtenberg Geesken Jan Baan 1832 Elsenerstraat 219
Mensink Gerrit Jan Smeijers Bruins 1826 Elsenerstraat 219
Baan Aaltje Jan Stokkers Dijk, van 1827 Elsenerstraat 220
Brinke, ten Jan Langenhof Leeuwen, van 1840 Elsenerstraat 220
Wessels Willemina Geertrui Gerrit Hendrik Brinke, ten 1846 Elsenerstraat 220
Flierman Gerrit Jan Hendrick Horst, van der Jalink 1823 Elsenerstraat 221
Jalink Aleida Berendina H. Hermannes Welmers Flierman 1839 Elsenerstraat 221
Plas Berendina Hendrikus Vinkers 1839 Elsenerstraat 221
Vlierman Helena Hendrika Gerrit Jan (Flierman) Jalink 1819 Elsenerstraat 221
Wessels Gradus Gerrit Hendrik Brinke, ten 1843 Elsenerstraat 221
Gerritsen Christina Willemina 1830 Elsenerstraat 222
Altink Gerrit Jan Arend Nieuwenhuis 1826 Elsenerstraat 223
Altink Gerrit Hendrik Arend Nieuwenhuis 1830 Elsenerstraat 223
Altink Gezina Hendrika Arend Nieuwenhuis 1840 Elsenerstraat 223
Altink Gerrit Hendrik Arend Nieuwenhuis 1826 Elsenerstraat 223
Berge, ten Berendina Arent Lankamp 1839 Elsenerstraat 223
Berge, ten Berendina Arent Langkamp 1839 Elsenerstraat 223
Bruins Egbert Jan (Tarel, van) Kaasfelt 1826 Elsenerstraat 223 Thv Wed. A. Ruttink
Wessels Gerritdina Gerrit Hendrik Brinke, ten 1845 Elsenerstraat 223
Stokkentreef Hendrika Harmina Gerrit Dokhoorn Eerden, van 1811 Elsenerstraat 224
Nieuwenhuis Aaltje Gerrit Bruijns Altink 1835 Elsenerstraat 225
Schreurs Gerrit Willem Waander Timmerij 1839 Elsenerstraat 225
Schreurs Gerrit Willem Waander Timmerij 1839 Elsenerstraat 225
Troost Gesina Engelina Engelbert Ruttink 1819 Elsenerstraat 225
Vlierman Jan Willem Gerhardus Brouwer 1819 Elsenerstraat 225
Vlierman Hermannus Gerhardus Brouwer 1819 Elsenerstraat 225
Immink Jan Willem Jan Willem Olde Reuver of B. Bakker 1918 Elsenerstraat 243a
Assink Gerrit Jan Dijkhuis Pek 1846 Elsenerstraat 250
Assink Derk Gradus Asselman 1853 Elsenerstraat 250
Assink Hendrikus Gradus Asselman 1853 Elsenerstraat 250
Dakhorst Janna Derk Bargboer 1852 Elsenerstraat 250
Kreijkes Christina Hendrikus Spaar Brussel, van 1877 Elsenerstraat 250
Dakhorst Abraham Jannes (Slotman) Dakhorst Avest, ter/Bruinz 1854 Elsenerstraat 251
Scheppink Willemina Jan Maat, van de 1852 Elsenerstraat 251
Gerritsen Hermannus Gerrit Wessels Altink/Riet, van de 1853 Elsenerstraat 252
Gerritsen Hendrik Jan Hermannus Riet, van de 1856 Elsenerstraat 252
Nijland Hendrina Gerrit Reef, van ‘t Wevers 1846 Elsenerstraat 253
Schuitert Jannes Jan Schokman Grootenhuis 1859 Elsenerstraat 254
Brummels Maria Jan Grooten 1858 Elsenerstraat 265
Berge, ten Gerritdina Mannes Kamphuis 1849 Elsenerstraat 267
Dijk, van den Geziena Johanna Jan Beijst 1854 Elsenerstraat 267
Geusendam Antonius Bernardus Geuz.dam Vagevuur Weusthuis 1849 Elsenerstraat 267
Mensink Catharina Egbertus Braamhaar Weusthuis 1849 Elsenerstraat 267
Vlierman Antonij Jan Hendrik (Flierman) Horst, van der Borneman 1847 Elsenerstraat 268
Pek Willemina Jan Boesewinkel Assink/Witten 1856 Elsenerstraat 270
Voortman Arend Jan Otto Nijmeijer Spoelder 1855 Elsenerstraat 270
Voortman Gerrit Arent Jan Spoelder 1850 Elsenerstraat 270
Docter Hendrina Jan (Dokters) Vossebelt Bruggink 1849 Elsenerstraat 272
Ligtenberg Zoon Jan Schuitemaker 1856 Elsenerstraat 272
Nijkamp Kristina Hermen Krommendijk Pongers 1852 Elsenerstraat 272
Kraijkes Arent Gerrit Bruggink Harmsen, ten 1850 Elsenerstraat 273
Pongers Hermina Jan Nijkamp 1852 Elsenerstraat 273
Spoelder Gerritdina Jan Hoefhuis Voortman 1853 Elsenerstraat 273
Scherphof Aaltjen Derk Veer, van ‘t Bruggink 1858 Elsenerstraat 274
Schuitert Hermina Jannes Grootenhuis 1828 Elsenerstraat 290
Platenkamp Maria Arend Struik Kuipers 1857 Elsenerstraat 317
Struik Hendrika Jacobus Westerink Platenkamp 1848 Elsenerstraat 317
Sikkelbein Albertus Johannes Lambertus Meijer 1855 Elsenerstraat 318
Sikkelbein Jenneken Johannes Lambertus Meijer 1855 Elsenerstraat 318
Sikkelbein Zoon Johannes Lambertus Meijer 1859 Elsenerstraat 318
Steege, ter Willemina Jan Scherphof Scherphof 1848 Elsenerstraat 318
Weel, ter Willemina Jan Scherphoff 1852 Elsenerstraat 318
Bruins Hendrika Jan Nieuwenhuis 1846 Elsenerstraat 319
Wissink Berendina Jan Wevers Broens/Meijer 1851 Elsenerstraat 320
Lindeman Johanna Aleida Johannes Lambertus Hodes 1854 Elsenerstraat 321
Lindeman Joannes Joachim Johannes Lambertus Hodes 1854 Elsenerstraat 321
Smalbrugge Hendrica Jan Gunneman Boerman 1849 Elsenerstraat 322
Bolink Fredrik Egbert Hendrizen Berge, ten 1847 Elsenerstraat 323
Riet, van de Lammert Derk Boerman 1859 Elsenerstraat 323
Wessels Willemina Geertrui Gerrit Hendrik Brinke, ten 1846 Elsenerstraat 323
Baan Jan Willem Jan Smeijers Meijlink 1851 Elsenerstraat 324
Baan Gerrit Jan Jan Willem Meijlink 1855 Elsenerstraat 324
Jalink Elsje Jan Hermannus Willems 1851 Elsenerstraat 325
Pijffers Antoie Willem Harmsel, ter 1846 Elsenerstraat 326
Averdijk Jan Hendrik Hermannus Maat, ter 1847 Elsenerstraat 329
Colard Dochter Guillaume Brink, van den 1849 Elsenerstraat 329
Samuel Roosje Aron Lange, de 1849 Elsenerstraat 329
Lintelo, te Hermannus Lambertus Scholten Vregeler, ten 1861 Elsenerstraat 330
Siemerink Gerrit Jan Gerhardus Schot Kraaijenzang 1866 Elsenerstraat 330
Grootenhuis Gerritje Jan ? Schuitert 1865 Elsenerstraat 339
Pluimers Jan Hendrik Gerrit Bolscher, ten 1864 Elsenerstraat 342
Altink Dochter Egbert Wevers 1861 Elsenerstraat 346
Boerkamp Gerharda Henricus Spoelder Mulder 1868 Elsenerstraat 347
Koedijk Hendrikus Arnoldus Mulder 1864 Elsenerstraat 347
Altink Arendina Gerrit Jan Scholten 1869 Elsenerstraat 348
Berge, ten Johanna Berendina Mannes Kamphuis 1863 Elsenerstraat 348a
Timpers Albert Jan ? Spenkelink 1860 Elsenerstraat 348
Schuitert Jansen Antonij Karkdijk 1868 Elsenerstraat 349
Schuitert Willemina Antonij Karkdijk 1868 Elsenerstraat 349
Vrijdag Fredrik Tobias Godfried (Vreijdag) Veltink Bolscher, ten 1866 Elsenerstraat 356
Struik Hermannus Jacobus Westerink Brummels/Lammertink 1860 Elsenerstraat 365
Struik Hermannus Hendrikus Hermannus Schrooten 1861 Elsenerstraat 365
Berg, van den Jenneken Marten Seppenwoolde Nieuwenhuis 1868 Elsenerstraat 366
Harbers Hendrica Arend Spenkelink Nieuwenhuis 1863 Elsenerstraat 366
Varenhorst Marinus Gerrit Bergman 1860 Elsenerstraat 372
Voortman Gerrit Jan Arent Jan Eshuis 1866 Elsenerstraat 372
Voortman Hendrikus Gerrit Jan Averesch 1866 Elsenerstraat 373
Bruggink Wolter Jan Leussink Scherphof 1868 Elsenerstraat 377
Bruggink Willemina Jan Derk Brinke, ten 1868 Elsenerstraat 377
Schol Tonia Albert Teunissen 1872 Elsenerstraat 385
Dannenberg Zoon Arend Kreijkes 1861 Elsenerstraat 403
Assink Gradus Gerrit Jan Wolters Asselman 1882 Elsenerstraat 406
Assink Hendrikus Gradus Asselman 1877 Elsenerstraat 406
Assink Jenneken Gradus Asselman 1882 Elsenerstraat 406
Dakhorst Hendrina Abraham Bruins 1870 Elsenerstraat 406
Voortman Gerrit Jan Arend Jan Pluimers 1885 Elsenerstraat 406
Arends Zoon Jan Vorderman 1877 Elsenerstraat 407 Niet vermeld
Vorderman Dirkje Jan Wullink Arends 1877 Elsenerstraat 407
Vaal, de Elizabeth Roelofje Marinus Mourik, van 1887 Elsenerstraat 408
Vaal, de Roeland Marinus Mourik, van 1883 Elsenerstraat 408
Vaal, de Roeland Marinus Mourik, van 1879 Elsenerstraat 408
Kapelle Albertus Antonij Hendrik Olthof 1885 Elsenerstraat 409c
Mulder Wilhelmus Jannes Lammertink Boerkamp 1873 Elsenerstraat 410
Colard Guillaume Jadone Freriks Brinke, van den 1866 Elsenerstraat 419
Scherphof Fenneken Gerrit Stege, ter Weel, ter 1860 Elsenerstraat 437
Weel, ter Janna Hendrika Gerrit Hendrik Ezeman 1865 Elsenerstraat 437
Weel, ter Hendrikus Gerrit Jan Ezeman 1866 Elsenerstraat 437
Schreurs Gerrit Jan Willem Meijer 1860 Elsenerstraat 439
Schreurs Arendina Willem Meijer 1862 Elsenerstraat 439
Schreurs Gerrit Jan Willem Meijer 1859 Elsenerstraat 439
Schreurs Berend Jan Willem Meijer 1861 Elsenerstraat 439
Wessels Willem Gerrit Hendrik Meenks 1863 Elsenerstraat 440
Boerman Geertrui Jan (Boermans) Boerman Riet, van de 1861 Elsenerstraat 442
Wessels Willem Gerrit Hendrik Meenks 1867 Elsenerstraat 443
Lindeman Johanna Willemina Johan Herman Willems 1862 Elsenerstraat 444
Lindeman Gradus Johannes Wilhelmus Ensink 1862 Elsenerstraat 444
Harmsel, ter Margaretha Abraham Stam Pieffers 1861 Elsenerstraat 446
Altink Arend Jan Gerrit Jan Scholten 1864 Elsenerstraat 447
Mensink Gerritdiene Gerrit Willems Altink 1866 Elsenerstraat 447
Meijer Arend Jan Arend Bruggink 1867 Elsenerstraat 448a
Schooten Janna Joannes Halle, ten Struik 1882 Elsenerstraat 448
Struik Hermannus Hendrikus Hermannus Schrooten 1871 Elsenerstraat 448
Struik Hermannus Hermannus Lammertink Schrooten 1879 Elsenerstraat 448
Struik Hermannus Johannes Hermannus Schrooten 1881 Elsenerstraat 448
Struik Maria Johanna Hendrika Hermannus Schrooten 1871 Elsenerstraat 448
Nieuwenhuis Jenneken Herman Meijerink 1880 Elsenerstraat 449
Nieuwenhuis Jan Hendrikus Voortman 1882 Elsenerstraat 449
Nieuwenhuis Jan Hendricus Berg, van den 1885 Elsenerstraat 449
Voortman Johanna Hendrikus Hagreize Nieuwenhuis 1882 Elsenerstraat 449
Horst, tere Hendrikus Jan Bernardus Kamphuis 1866 Elsenerstraat 450
Haalman Gerrit Jan Berend Zandvoort, klein 1880 Elsenerstraat 452
Nieuwenhuis Jenneken Hendrikus Voortman 1872 Elsenerstraat 452
Eshuis Arendina Beren Jansen Voortman 1880 Elsenerstraat 453
Voortman Arent Jan Gerrit Jan Ligtenberg Eshuis 1882 Elsenerstraat 453
Voortman Arendina Berend Bolscher, ten 1882 Elsenerstraat 453
Voortman Gerrit Jan Arent Jan Spoelder Averesch 1878 Elsenerstraat 453
Voortman Gerrit Jan Berend Bolscher, ten 1874 Elsenerstraat 453
Voortman Gerrit Jan Berend Bolscher, ten 1875 Elsenerstraat 453
Mulder Johanna Gerritdina Hendrikus Altink 1873 Elsenerstraat 454
Mulder Hendrikus Gerardus Pierik Altink 1874 Elsenerstraat 454
Altink Hendrik Jan Gradus Agteresch 1880 Elsenerstraat 455
Altink Dochter Gradus Agteresch 1878 Elsenerstraat 455
Bruggink Gerrit Jan Jan Leussink Ligtenberg 1874 Elsenerstraat 455
Janssen Johanna Gerrit Hendrik Vlierman 1876 Elsenerstraat 455
Ligtenberg Hendrine Jan Wissink Bruggink 1872 Elsenerstraat 455
Vossebeld Willemina Jan Willem Vleermuis Bruggink 1876 Elsenerstraat 455
Brinke, ten Lambertus Arent Jan Scholten Bruggink 1882 Elsenerstraat 456
Bruggink Dochter Jan Derk Brinke, ten 1869 Elsenerstraat 456
Bruggink Dochter Jan Derk Brinke, ten 1869 Elsenerstraat 456
Tusscher, ten Franciscus Bertus Berghuis Wensink 1878 Elsenerstraat 457
Spanjaard Petronella Willemina P. Wilhelmus Geessinck 1873 Elsenerstraat 468
Altink Arend Jan Hendrik Meijerink Nieuwenhuis/Mensink 1864 Elsenerstraat 474
Schuitemaker Gerhardus Teunis Harmsen Stegeman 1868 Elsenerstraat 477
Berge, ten Arendina Hendrikus Heek, van 1885 Elsenerstraat 493
Weel, ter Gerrit Hendrik Jan Scherphoff Ezeman 1873 Elsenerstraat 506
Weel, ter Anthonij Gerrit Jan Scherphoff 1876 Elsenerstraat 506
Blom Theodorus Rudolphus Petrus Joseph Ensink 1882 Elsenerstraat 507
Kuipers Roelof Joannes KLeisen Platenkamp 1877 Elsenerstraat 507
Kuipers Arnolda Antonia Arnoldus Ensink 1878 Elsenerstraat 507
Hogeslag Jenneken Aalbert Bosman Scheppink 1873 Elsenerstraat 508
Scheppink Hendrik Berend Broens Hogeslag 1878 Elsenerstraat 508
Keinhuis Johannes Asuerius Johannes Asuerius Niehuis 1875 Elsenerstraat 510
Kienhuis Gerhardus Johannes Johannes Asuerus Werger 1871 Elsenerstraat 510
Kienhuis Zoon Johannes Asuerus Niehuis 1880 Elsenerstraat 510
Vlierman Helena Hendrika Arend Hermannus Agteresch 1875 Elsenerstraat 513
Vlierman Berend Jan Arend Hermannus Agteresch 1872 Elsenerstraat 513
Tijdink Margrita Johanna Hendrikus Holtvoogd Lindeman 1887 Elsenerstraat 514
Leeuwen, van Willem Barent Willem Agteres Brinke, ten 1873 Elsenerstraat 515
Wessels Gerrit Hendrik Gerhardus Gerritsen Brinke, ten 1882 Elsenerstraat 515
Wessels Mannes Gerrit Hendrik Brinke, ten 1882 Elsenerstraat 515
Bouwmeester Egbert Johannes Gez. Engbert Smeenk 1875 Elsenerstraat 516
Bouwmeester Hendrika Geziena Engbert Smeenk 1876 Elsenerstraat 516
Altink Dochter Gerrit Jan Scholten 1869 Elsenerstraat 517
Altink Aaltje Arend Mensink 1878 Elsenerstraat 517
Altink Gerrit Hendrik Arend Nieuwenhuis 1878 Elsenerstraat 517
Hageman Aaltje Fredrik Beltman 1882 Elsenerstraat 517
Hegeman Regina Fredrik Beltman 1882 Elsenerstraat 517
Harmsel Albert Mannus Rozendom 1888 Elsenerstraat 519
Pluimers Gerrit Hendrik Lammers Bolscher, ten 1892 Elsenerstraat 520
Assink Derk Jan Derk Jan Lubbers 1897 Elsenerstraat 521
Dakhorst Derk Abraham Bruins Bargboer 1890 Elsenerstraat 521
Riet, van de Hendrina Derk Jan Nijkamp 1897 Elsenerstraat 521
Schuitemaker Janna Hermannus Bokdam Langenhof 1888 Elsenerstraat 522
Vosgezang Derk Teunis Hosmar 1894 Elsenerstraat 522
Wesselink Lamberta Margaretha Wersse Ziegerink 1891 Elsenerstraat 522
Vaal, de Marinus Johannes Klijn, de Mourik, van 1896 Elsenerstraat 523
Voortman Hendrika Gerrit Jan Averesch Arends 1893 Elsenerstraat 526
Heek, van Hendrik Gerrit Scheppink 1895 Elsenerstraat 527
Heek, van Egberdina Gerrit Scheppink 1897 Elsenerstraat 527
Arends Dirkje Jan Voortman 1893 Elsenerstraat 528
Voortman Gerrit Gerrit Jan Avest, ter 1895 Elsenerstraat 528
Berge, ten Dina Gerrit Wessels 1898 Elsenerstraat 530
Mulder Janna Wilhelmus Boerman 1890 Elsenerstraat 531
Spenkeliink Hendrikus Engbertus Laren, van Wissink 1898 Elsenerstraat 531
Willems Jenneken Jan Willem Seppenwoolde 1897 Elsenerstraat 532
Maat, van de Jenneken Roelof Gerritsen Borghuis 1897 Elsenerstraat 535
Struik Johannes Gerhardus Hermannus Schrooten 1899 Elsenerstraat 575
Nieuwenhuis Hendrikus Jan Berg, van den Voortman 1890 Elsenerstraat 576
Weusthuis Hendrica Bernardus Mensink Geuzendam 1892 Elsenerstraat 576
Geusendam Hendrikus Bernardus Woolderink 1894 Elsenerstraat 577
Berendsen Esselink Gerrit Jan Wissink Vlierman 1894 Elsenerstraat 578
Voortman Arendina Berend Bolscher, ten 1889 Elsenerstraat 579
Voortman Jenneken Berend Bolscher, ten 1889 Elsenerstraat 579
Voortman Arend Jan Berend Bolscher, ten 1891 Elsenerstraat 579
Voortman Arend Jan Berend Bolscher, ten 1890 Elsenerstraat 579
Voortman Gerrit Gerrit Jan Averesch Ligtenberg 1889 Elsenerstraat 580
Brinke, ten Jenneken Berend Hegeman, klein 1890 Elsenerstraat 581
Bruggink Gerritdina Alberdina Derk Harmsel 1892 Elsenerstraat 581
Hegeman, klein Janna Jannes Noordkamp Brinke, ten 1891 Elsenerstraat 581
Kamphuis Gezina Gerrit Jan Hulscher Geuzendam 1897 Elsenerstraat 588
Riet, van de Hermannus Derk Boerman Nijland 1893 Elsenerstraat 632
Scheppink Johanna Hendrika Hendrik Strokappe 1896 Elsenerstraat 635
Baan Jenneken Jan Willem Meijlink 1897 Elsenerstraat 636
Vliermand Arend Hermannus Gerrit Jan (Flierman) Jalink Agteresch 1896 Elsenerstraat 637
Brinke, ten Janna Egbert Jan Brinke, ten Wessels 1892 Elsenerstraat 639
Brinke, ten Hendrik Lucas Schuitemaker 1898 Elsenerstraat 639
Tromp Cornelis Michaël Sebastianus Dom. Rief 1899 Elsenerstraat 639
Wessels Willemina Gradus Ligtenberg 1896 Elsenerstraat 639
Altink Gerrit Jan Arend Nieuwenhuis Scholten 1899 Elsenerstraat 641
Baan Janna Jan Willem Stam 1894 Elsenerstraat 641
Nijland Gerhardus Gerrit Jan Altink 1890 Elsenerstraat 641
Nijland Willemina Gerrit Jan Altink 1892 Elsenerstraat 641
Nijland Willemina Gerrit Jan Altink 1893 Elsenerstraat 641
Voortman Arend Jan Jan Goosen Altink 1890 Elsenerstraat 641
Voortman Gerritdina Arend Jan Altink 1894 Elsenerstraat 641
Alferink Johannes Wilhelmus Martinus Jacobus Bruin, de 1897 Elsenerstraat 642
Bruin, de Maria Theresia Leonardus Hottenga Alferink 1897 Elsenerstraat 642
Struik Geertrui Gerhardus Mulders Meijer 1888 Elsenerstraat 642
Roling Berend Hendrik Geert Harm Kuipers Seuren 1896 Elsenerstraat 643
Voortman Roesina Gerrit Jan Avet, ter Welle, ter 1918 Elsenerstraat 699
Nieuwenhuis Hendrikus Jan Losser, van 1910 Elsenerstraat 798
Nieuwenhuis Jan Hendrikus Voortman Losser, van 1916 Elsenerstraat 798
Koedijk Gerritdina Jan Hendrik Kreijkes Pluimers 1918 Elsenerstraat 799a
Pluimers Hermannus Gerrit Bolscher, ten Voortman 1915 Elsenerstraat 799
Pluimers Zoon Gerrit Koedijk 1918 Elsenerstraat 799a
Assink Dochter Jan Hendrik Brussel, van 1914 Elsenerstraat 800a
Brussel, van Janna Gerrit Berg, van den Assink 1914 Elsenerstraat 800a
Hosmar Jenneken Gerrit Ezink Vosgezang 1913 Elsenerstraat 802
Vaal, de Dochter Rudolf Eduard Lammers 1911 Elsenerstraat 803
Berg, van den Jannes Gerrit Jan Seppenwoolde 1919 Elsenerstraat 804 Wijk K
Seppenwoolde Jannes Gerrit Schuttert Hammers 1915 Elsenerstraat 804
Vosgezang Teunis Hendrikus Stegeman Hosmar 1902 Elsenerstraat 806
Mourik, van Elizabeth Roelof Vos, de Vaal, de 1903 Elsenerstraat 807
Schuttert Janna Albert Veer, van ‘t Seppenwoolde 1906 Elsenerstraat 808
Waggeveld Berend Jan Jan Losser, van Berge, ten 1917 Elsenerstraat 808
Haar, ter Jannes Hendrika Maat, van de/Hagreize 1904 Elsenerstraat 809d
Nijland Hendrikus Hendrikus Hageman 1903 Elsenerstraat 809a
Slagman Gerrit Jan Garrit Jan Slagman Wevers 1903 Elsenerstraat 809b
Bargboer Gerrigje Hendrikus Wilbers 1908 Elsenerstraat 811
Hove, ten Jannes Jan Bruggink Willems 1900 Elsenerstraat 811
Heek, van Jenneken Gerrit Hofman 1919 Elsenerstraat 813
Assink Johanna Gerrit Jan Aastman Arends 1909 Elsenerstraat 814
Maat, van de Gerrit Jan Albert Heek, van 1915 Elsenerstraat 814
Voortman Otto Arend Jan Baan 1910 Elsenerstraat 816
Voortman Geertrui Arend Jan Baan 1917 Elsenerstraat 816
Voortman Otto Arend Jan Baan 1912 Elsenerstraat 816
Harmsel Christina Mannus Rozendom Boerman 1917 Elsenerstraat 817c
Wessels Hendrik Gerrit Hendrik Baan 1917 Elsenerstraat 817
Witten Fenneken Arend Dokters Tijhuis 1915 Elsenerstraat 817
Hakkert Johanna Hendrika Teunis Jan Wevers Tijhof 1903 Elsenerstraat 821
Nijland Berend Hendrikus Heek, van 1912 Elsenerstraat 824
Wilmink Zoon Willem Agteresch 1911 Elsenerstraat 825
Losser, van Bartus Jan Hofman 1911 Elsenerstraat 829
Vosgezang Willemina Teunis Hosmar Dijk, van den 1917 Elsenerstraat 832b
Borghuis Gerrit Jan Hendrikus Nijland 1913 Elsenerstraat 835
Lindeman Johanna Hermanna Johannes Lambertus Hodes Lintelo, te 1919 Elsenerstraat 875 Wijk K
Geuzendam Hendrika Gerritdina Johannes Antonius Filart 1909 Elsenerstraat 887
Oonk Oda Henrica Johannes Hendrikus Horst, ter Geuzendam 1900 Elsenerstraat 887
Struik Elbartus Gerhardus Hermannus Tusveld 1916 Elsenerstraat 889
Strokap Berendina Lammertdina Hendrik Jan Dokters 1919 Elsenerstraat 891
Strokap Janna Hendrik Jan Dokters 1919 Elsenerstraat 891 Wijk K
Voortman Gerrit Jan Gerrit Ligtenberg 1902 Elsenerstraat 891
Brinke, ten Jan Berend Hegeman, klein 1906 Elsenerstraat 892
Borghuis Maria Gerrit Willem Maat, van de Stouw, van der 1915 Elsenerstraat 893
Bruggink Hendrika Derk Harmsel 1906 Elsenerstraat 893
Bruggink Mannes Derk Docter Vossebelt 1906 Elsenerstraat 893
Voortman Arendina Jan Seppenwoolde 1917 Elsenerstraat 895
Voortman Jan Jan Seppenwoolde 1919 Elsenerstraat 895 Wijk K
Brinke, ten Arend Lambertus Bruggink 1915 Elsenerstraat 898a
Kleinrouweler Bernardus Johannes G. Johannes Bern. G. Smitshuis 1914 Elsenerstraat 899
Ilbrink Gerrit Jan Jan Meijer 1911 Elsenerstraat 945
Riet, van de Hendrika Gerhardus Hermannus Geerling 1918 Elsenerstraat 948
Riet, van de Gerhardus Herm. Joan Hermannus Nijland Geerlink 1914 Elsenerstraat 948
Aaftink Willem Willem Kraaijenberg Kippers 1917 Elsenerstraat 949
Paalman Egbert Willem Harmsel, ter 1907 Elsenerstraat 951
Baan Berend Jan Jan Willem Meijlink 1916 Elsenerstraat 952
Agteresch Janna Berend Scherphof Vlierman 1913 Elsenerstraat 953
Kraaijenzang Janna Willem Overweg Siemerink 1900 Elsenerstraat 954
Tharner Hendrika Willemina Joh. Johannes Siemerink 1902 Elsenerstraat 954
Tharner Gerrit Jan Johannes Siemerink 1906 Elsenerstraat 954
Berg, van den Gerrit Jan Arend Lindeman Heggeler, ten 1905 Elsenerstraat 955
Hobert Gerritdina Hendrikus Nieuwenhuis Kuipers 1914 Elsenerstraat 955
Pennings Gerrit Jan Lucas Koop Voortman 1905 Elsenerstraat 957
Pennings Johan Pieter Christiaan Smit Vlierman 1909 Elsenerstraat 957
Schuurman Patrus Joseph Roelof Wilhelmus Ebbers Ensink 1904 Elsenerstraat 959
Voortman Geesken Gerrit Jan Averesch 1916 Elsenerstraat 960
Alferink Gerhardus Leonardus Johannes Gerardus Siebeld Gerard 1908 Elsenerstraat 963a
Vlierman Helena Hendriks Gerrit Jan (Flierman) Endeman 1821 Elsererstraat 221
Braamhaar Antonius Joannes Borgerink 1813 Enter
Brinke, ten Lucas Roelof Lubbers Schuitemaker 1817 Enter Geen
Evers Hendrikus Teunis Ekkelenkamp 1818 Enter Geen
Ezink Arent Wilm Plecht, ter 1817 Enter
Freriksen Maria Gerardus Keijzers 1818 Enter Geen
Hiltjesdam Hendrik Berend Bolk Hasselaar 1814 Enter Geen
Karman Carel ? ? Bouwman 1817 Enter Geen
Kosters Gezina Wilhelmus Wassink Morsink/Doeschot 1811 Enter Geen
Mekenkamp Gerrit Jan (Mecencamp) Fellener Fernolds 1817 Enter Geen
Mennegat Johanna Elisabeth Hendrik Lange, ten 1817 Enter Geen
Volbertink Anthonia Gerrit Keuken, van de 1815 Enter Geen
Mulder Geziena Hendrikus Braamhaar 1812 Enter 2 Of 27?
Mulder Janna Hendrikus Braamhaar 1816 Enter 2
Velner Mannes Kamp 1814 Enter 3
Velner Johanna Jan Voorbroek 1815 Enter 3
Velner Berendina Gerardus Geels Harmsen 1814 Enter 5
Slot Gerrit ? ? 1812 Enter 6
Berge, ten Hendrika Herman (Barge, ten) Volbrink Brinke, ten 1917 Enter 7
Berge, ten Hendrika Herman (Barge, ten) Volbrink Brinke, ten 1817 Enter 7
Brinke, ten Gerhardus Lammert Koenderink Krommenhoek/Roessin/Nijenh. 1817 Enter 7
Brinke, ten Geesken Lammert Konderink Krommenhoek 1816 Enter 7
Brinke, ten Geesken Hendrikus Berge, ten 1813 Enter 7
Brinke, ten Jenneken Hendrikus Berge, ten 1813 Enter 7
Lammertink Joanna Hermannes Lubbers Hollink 1815 Enter 8
Waanders Gradus Gerhardus Evers 1812 Enter 11
Waanders Willem Gerrit (Burgers) Evers Ezink 1813 Enter 11
Waanders Gerritdina Gerhardus Evers 1813 Enter 11
Berge, ten Janna Jannes Wierik 1818 Enter 12
Slag Hendrikus Bernardus Johannes Lansink 1813 Enter 13
Slaghuis Jenneken Gradus Assink 1814 Enter 13
Bokdam Janna Hermannus HArmsel Enoch 1818 Enter 14
Otten Hermannus Egbertus Kerkhof Immink 1815 Enter 16
Workeler Aaltje ? ? Lokamp 1813 Enter 16
Morsink Jannes Jannes Bolscher 1814 Enter 17
Morsink Johanna Jan Bolscher 1816 Enter 17
Morsink Jannes Jan Bolscher 1814 Enter 17
Morsink Janna Jan Bolscher 1814 Enter 17
Morsink Janna Gerrit Blokhorst 1813 Enter 17
Mulder Gerrit Gerhardus Schreurs Janssen/Spenkelink 1812 Enter 18
Evers Gerrit Derk Scholten Leunk 1812 Enter 19
Evers Gerrit Derk Scholten Leunk 1812 Enter 19
Scholten Gerrit Jan Jan Peddemors 1813 Enter 20
Scholten Gerrit Jan Gerrit Jan Peddemors 1813 Enter 20
Dragonder Geertrui Egbert Koenderink 1813 Enter 21
Langenhof Gerrit Jan Claas Olthof Brinke, tn/Weele, tr/Hesselink 1818 Enter 22
Ekkerink Aleida Hermannus Lammertink Perik 1811 Enter 24
Ekkerink Maria Hermannes Lammertink 1813 Enter 24
Ekkerink Maria Hermannus Lammertink 1815 Enter 24
Brinke, ten Maria Gerrit Brades Othof 1817 Enter 27
Brunnenkreeft Anthoniij Gerrit (Brunnenkreef) Olthof 1815 Enter 27
Ekkerink Hermannus Hermannes Lammertink Drosten 1816 Enter 27
Olthof Janna Jenneken 1815 Enter 27
Olthof Janna Olthof 1812 Enter 27
Koenderink Maria Gerrit Siegerink 1814 Enter 29
Waggeveld Antonij Hendrik Bokhorst 1813 Enter 29
Schuitemaker Marten Gerhardus Mürbekke 1817 Enter 31
Schuitemaker Marten Gerhardus Mürbekke 1817 Enter 31
Wilde, de Jan Frederikus Oosterkamp 1814 Enter 31
Berendina Wilbers Gerrit Jan Waanders 1818 Enter 33
Schuitemaker Lucas Gerhardus Mürbekke Stege, ter 1812 Enter 33
Wilbers Berendina Gerrit Jan Waanders 1813 Enter 33
Brinke, ten Mannus Mannes Koenderink 1814 Enter 34
Holland Geesken Hendrik Rassche Nijland 1817 Enter 34
Steege, ter Johanna Hendrika Albert Wolters 1812 Enter 35
Brunnenrkeef Anthonij Gerrit Olthof Wilde, de 1816 Enter 36
Brunnenkreef Jan Hendrik Gerrit Olthof 1817 Enter 37
Princen (Bruijn) Hermina ? ? Zweers 1817 Enter 37
Zweers Jan Gerrit Lubbers 1815 Enter 37
Zweers Hendrika Gerrit Princen 1816 Enter 37
Wilbers Jannes ? ? Volbrink 1817 Enter 38
Peters Jenneken Jan Hendrik Koenderink 1813 Enter 39
Schipdam Maria ? ? Schutten 1817 Enter 39
Brinke, ten Sientjens Egbert Jan Brinke, ten 1815 Enter 40
Brinke, ten Janna Egbert Jan Brinke, ten Wessels 1813 Enter 40
Brinke, ten Sientjen Egbert jan Brinke, ten 1814 Enter 40
Brinke, ten Sientjen Egbert Jan Brinke, ten Bordewijk 1816 Enter 40
Schuitemaker Hermina Anthonius Steege, ter 1818 Enter 40
Heuverde Dina Jan Diekmans 1818 Enter 41
Schuitemaker Jan Fredrikus Jan Cate, ten 1812 Enter 42
Koenderink Aleida Hendrikus Lubbers Wilde, de 1818 Enter 45
Schipdam Willemina Jan Eiken 1813 Enter 45
Schuitemaker Teunis Gerhardus Mürbekke Harmsel 1817 Enter 45
Schuitemaker Hermannus Teunis Harmsel Bokdam 1815 Enter 45
Evers Gradus Hendrik Effink 1812 Enter 46
Brinke, ten Derk Gerrit Zeendam 1814 Enter 47
Brinke, ten Jan Hendrik Gerrit Zeendam Hommers 1812 Enter 47
Brinke, ten Jan Hendrik Egbert Veurdink Kollen, van ‘t 1817 Enter 47
Drosten Gerhardus Jan Dreierink 1814 Enter 48
Drosten Gradus Jan Dreierink 1814 Enter 48
Drosten Gradus Jan Dreierink 1812 Enter 48
Drosten Henricus ? ? Velner 1818 Enter 48
Drosten Johanna Jan Dreijerink Ekkerink 1817 Enter 48
Berg, van den Jan Jan Lugt, van der Getkate 1814 Enter 51
Waanders Berend Jan Gerrit Langkamp 1815 Enter 51
Ekkelenkamp Hendrika Hendrik Harmsel Evers 1818 Enter 52
Berg, van den Jannes Gerrit Jan Schipdam Scheppink 1814 Enter 53
Ceine Martha Jansens Jannes Fokkers 1812 Enter 53
Evers Jan Jannes Weele, ter Wilde, de 1817 Enter 56
Evers Jan Jannes Weele, ter Wilde, de 1817 Enter 56
Brinke, ten Jan Gerrit Altink 1817 Enter 58
Enoch Berend Hendrik Volberink 1816 Enter 59
Ezink Jan Willem Schuitemaker 1818 Enter 59
Ezink Aaltje Joost Exo Steege, ter 1818 Enter 59 Thv Willem t. Steege
Slaghuis Hermina Jan Brinke, ten Burgers 1817 Enter 61
Lubbers Geesken Arend Schuitemaker Steege, ter 1818 Enter 62
Lubbers Gradus Gerrit Langenhof Pluimers 1814 Enter 64
Nagel Hubert ? ? 1812 Enter 65
Wanink Hendrikus ? ? 1813 Enter 65
Wilde, de Gerrit Jannes Esendam, ten 1818 Enter 68
Wilde, de Geesje Gerhardus Japink 1812 Enter 73
Wilde, de Gerrit Jan Gerhardus Japink 1814 Enter 73
Wilde, de Fenneken Jan Wilde, de Wilde, de 1818 Enter 73
Slaghuijs Gerrit Gradus (Slaghuis) Assink 1812 Enter 74
Volbertink Janna Hendrik Koenderink Wilde, de 1817 Enter 74
Wilde, de Jan Hendrik Hendrik Borgering 1816 Enter 74
Wilde, de Hendrika Gerhardus Volbertink 1817 Enter 74
Brinke, ten Hendrikus Hendrik Brinke, ten 1813 Enter 75
Schuitemaker Jan Berent Gerrit Geels Vossebeld/Reurin/Wilde, de 1816 Enter 75
Wilde, de Gerhardus Gerrit Koerdam Japink 1818 Enter 75
Leijerweert Johanna Marten (Leijerweerd) Schuitemaker 1816 Enter 77
Nes, van Hendrik Jan Hendrikus Hogelaar 1815 Enter 77
Pluimers Jannes Arend Ramakers Aanders 1818 Enter 78
Pluimers Arend Jannes Aanders 1818 Enter 78
Steege, ter Derk Hendrik Olthof 1815 Enter 80
Kempers Antonij Jan Selhorst 1814 Enter 82
Steege, ter Gerritdina Jan Brinke, ten Luijerweerd 1818 Enter 82
Grevink Joost Jan Berent Stokkentreef 1815 Enter 84
Morsche, te Berendina Lambert Leuijink Grooten/Maat, vd/Dannenberg 1813 Enter 84
Ottenhof Geertrui ? ? Grevink 1815 Enter 84
Ezink Gerrit Jan Lubbers Lubbers 1812 Enter 85
Ezink Jan Wilm (Ese, ter) Brinck Lubbers 1818 Enter 85
Steege, ter Gerrit Hendrik Veltens Tijhuis 1818 Enter 86
Schuitemaker Gradus Gerrit Wilde, de 1817 Enter 87
Schuitemaker Gradus Gerrit Wilde, de 1818 Enter 87
Brinke, ten Gerritdina Roelof Lubbers 1815 Enter 90
Wilde, de Gradus Gerrit Wilde, de Harmsel 1818 Enter 90
Koenderink Johanna Willemina Dirk Schutte 1812 Enter 94
Leijerweerd Johanna Willem Volberink 1815 Enter 94
Enoch Berend Hendrik Volberink 1818 Enter 95
Koenderink Johannes Jannes Dragonder 1812 Enter 96
Koenderink Jan Roelof Jannes Dragonder Wes 1812 Enter 96
Koenderink Jan Jan Grevink Morsche, te 1812 Enter 96
Grevink Hendrik Jan Berent Stokkentreef Bulner/Nollen 1818 Enter 97
Schuitemaker Maria Willem Grevink Brinke, ten 1814 Enter 97
Schuitemaker Hendrikjen Willem Grevink Ezink 1816 Enter 97
Schuitemaker Hendrika Willem Grevink Rohaan 1812 Enter 97
Koenderink Jan Jannes Dragonder 1818 Enter 98
Nijenhuis Frerik Jenneken 1813 Enter 101
Nijland Janna Hendrik Maatman 1814 Enter 101
Volbrink Hendrik Jan Jan (Volbertink) Kempers 1816 Enter 104
Waanders Jenneken Jan Pleschers 1813 Enter 104
Braamhaar Antonij Joannes Borgerink 1812 Enter 105
Volbrink Hendrika Gradus (Volberink) Esink 1815 Enter 105
Geels Janna Waander Barge, ten 1813 Enter 107
Geels Jan Hendrik Waander Barge, ten 1813 Enter 107
Volberink Gerrit Gerrit Pluimers 1817 Enter 108
Slaghuis Gerrit Jan Hendrikus Broekhuis 1816 Enter 109
Slaghuis Gerrit Jan Hendrikus Broekhuis 1817 Enter 109
Vellener Gerritdina Gerardus (Velner) Geels 1812 Enter 113
Wilde, de Jan Frerik Wilde, de 1817 Enter 113
Wilde, de Jan  Frerik Wilde, de 1812 Enter 113
Wilde, de Gerardus Gerrit Lubbers 1815 Enter 114
Nieuwenhuis Johanna Gradus Joannes Wilde, de 1815 Enter 115
Nieuwenhuis Gerritdina Gradus Joannes Wilde, de 1817 Enter 115
Schrooten Gerritje ? ? Nieuwenhuis 1816 Enter 115
Ezendam Berend Jan (ten Esendam) Hulsebos Pluimers 1818 Enter 116
Getkate Jan Hendrik Willem Boers 1818 Enter 117
Wilde, de Dirk Gerrit Evers 1815 Enter 118
Wilde, de Dina Gerrit Evers 1815 Enter 118
Uiterd, van Hendrik Jan Gerrit (van Uitert) Fineman 1815 Enter 119
Uiterd, van Hendrik Jan Gerrit (Uitert, van) Fineman 1816 Enter 119
Uitert, van Jannes Gerrit Fineman 1818 Enter 119
Wilde, de Geesken Jan Wilde, de Braamhaar 1814 Enter 120
Berghe, ten Leijde Willem (v.d. Maat) Berge, ten Schot 1813 Enter 121
Langenhof Gezina Wilhelmus Barghe, ten 1816 Enter 121
Effink Geertrui Johannes Scholten E. Kappers 1813 Enter 122
Effink Geertrui Joannes (Scholten E.) Kappers 1815 Enter 122
Scholten Effink Fenneken Johannes Kappers Freriks 1815 Enter 122
Geels Gerhardus Gerrit Berge, ten 1814 Enter 123
Annink Gerrit Jan Fredrik Koenderink Lammers 1813 Enter 124
Brinke, ten Mannes Mannes Koenderink Koenderink 1816 Enter 124
Veldhuis Antonius Egbert Veldhuis Volbrink 1813 Enter 124
Volbrink Gerrit Gerrit (Volbertink) Keuken, van de 1817 Enter 124
Wilde, de Jan Frerik Koenderink 1815 Enter 124
Holland Aleida Hendrika (Kl. Kolh) 1812 Enter 126
Mekenkamp Lambertus Roelof Seijink 1814 Enter 126
Essink Hermannus Gerradus Geels 1813 Enter 127
Berge, ten Jan Hendrik Gerardus Joannes Scholten Effink 1816 Enter 128
Berge, ten Jan Hendrik Gerardus Johannes Scholten Effink 1815 Enter 128
Scholten Effink Janna Arend (Scholten) Kemerink Barge, ten 1816 Enter 128
Hagedoorn Jan Hendrikus Brunnenkreef 1817 Enter 129
Hagedoorn Gerrit Arent Evers Peddemors/Geels 1817 Enter 129
Otten Hermannus Jan Bisschop 1818 Enter 129
Berge, ten Swenne Hermen Volberink Koenderink 1816 Enter 130
Hoek Gesina Albertus Keijzers 1815 Enter 133
Hoog Jan Albertus (Hoek) Keizers 1813 Enter 133
Peppels Gradus Mannes (Puppels) Holland 1815 Enter 134
Puppels Gradus Mannes Holland 1815 Enter 134
Bisschop Janna Berend Smit 1816 Enter 138
Schipdam Gerritdina Jannes Hemmink 1815 Enter 139
Horsman Willem Berend (Hosmar) Haijkers 1817 Enter 140
Slag Maria Gerrit Immink Schrooten 1817 Enter 141
Waanders Gerrit Aanders Pleschers 1817 Enter 143
Kattelaar, ten Hendrikus Joannes Lammertink 1816 Enter 144
Langehof Gerhardus Wilhelmus Barge, ten 1813 Enter 144 Zoekerende
Reriksen Berendina Berend Frerikzen 1818 Enter 144
Slag Henricus Bernardus Johannes Lansink Manten 1814 Enter 144
Urbach Rachel Samson Jacob Jacob Frankenhuis 1818 Enter 144
Kattelaar, ten Gesina Joannis (ter Katteler) Lammertink 1813 Enter 145
Kattelaar, ten Henddrika Joannis Lammertink 1812 Enter 145.
Esendam Jude Hendrik Hobbelink, op Hofstede, ter 1815 Enter 146
Mulder Hendrika ? ? Mulder 1814 Enter 146
Braamhaar Aleida Johannes Borgerink Lammertink 1816 Enter 147
Kattelaar, ten Hendrika Joannes (ten Katteler) Lammertink 1815 Enter 147
Mulder Gesina Jannes Boonk 1813 Enter 147
Nollen Gerritdina Hendrikus Braamhaar 1815 Enter 147
Wolters Rodolphus Hermannus Bekhuis 1813 Enter 149
Braamhaar Antonij Joannes Borgerink 1812 Enter 150
Braamhaar Antonius Joannes Borgerink 1813 Enter 150
Bekhuis Antonius Gerrit Hendrik Mensink 1814 Enter 151
Mensink Engele ? ? Bekhuis 1812 Enter 151
Wilde, de Geertjen Jannes Esendam, ten Ezendam 1816 Enter 151
Bekhuis Antonius Gerrit Hendrik Mensink 1812 Enter 152
Homan Bernardus Frans Freriksen Otten 1815 Enter 153
Otten Hermannus Bernardus Hobbelink 1815 Enter 154
Pluimers Jan Arend Ramakers Hagedoorn 1818 Enter 155
Pluimers Grietje Jan Hagedoorn 1815 Enter 155
Kattelaar, ten Maria Gerardus Lukens 1817 Enter 159
Stege, ter Engele Gerrit Jan (ter Steege) Wilde, de 1812 Enter 160
Huiskes Willem ? ? Reijerink 1816 Enter 161
Hagedoorn Janna Hendrikus Brunnenkreef Dangremond 1812 Enter 162
Hobbelink Gerrit ? ? Kamp 1817 Enter 163
Kamp Eva Hendrik Meijer Hobbelink 1816 Enter 163
Waanders Hendrika Gerrit Aanders Morsche, te 1816 Enter 164
Zwoferink Jan Hendrik Hendrik (vorschezang) Zwooferink 1812 Enter 168
Kattelaar Arend Johannes Schuttenbeld 1818 Enter 172
Winkelhuis Berendina Berend (Winkel) Maathuis Wolters 1813 Enter 174
Wolters Gerrit Joannes Michels Morsman/Winkelhuis 1817 Enter 174
Heggeler, ten Geze Jannes Krooshoop Asbroek 1818 Enter 177
Kosters Margaretha Jannes Asbroek 1814 Enter 177
Kosters Engele Jannes Asbroek 1811 Enter 177 144?
Michiels Gesina Johannes (Hegteler) Michels Booms 1815 Enter 179
Slaghekke Geertrui Reijnerus Elschot 1815 Enter 180
Slaghekke Geertrui Reint Elschot 1816 Enter 180
Asbroek Gerhardus Henricus Kosters Brummelhuis 1813 Enter 184
Asbroek Gertudis Henricus Kosters 1814 Enter 184
Leusink Hendrika Jan Velt 1818 Enter 184
Vreriksen Gerardus Gerardus (Freriksen) Keijzers 1813 Enter 184
Veldhuis Hendrika Hendrikus (Velt) Slot 1816 Enter 185
Veldhuis Hendrika Hendrikus (Velt) Slot 1816 Enter 185
Kosters Gradus Jannes Asbroek 1817 Enter 187
Nijland Jannes Gerrit Veldhuis 1816 Enter 187
Spekenbrink Aaltje Roelof Otten Hobbelink/Kamp 1814 Enter 187
Elscholt Aleida Arent Lemmerman Geels 1815 Enter 188
Geels Janna Hermannus Katteler, ten 1818 Enter 188
Rikkert Gradus Hermannes Berendina Losser, van 1919 Enter 189
Spekenbrink Gerrit Jan Joannes Gerardus Vlootbelt 1813 Enter 189
Veldhuis ? ? Velthuis, ten 1816 Enter 190
Broekhuis Janna Hendrikus Schrooten Rikkert 1813 Enter 191
Rikkers Gradus Gerardus (Rikkert) Exterkate Geels 1818 Enter 191
Rikkert Joanna Gerardus Exterkate 1816 Enter 191
Hagedoorn Dirk Hendrik Wissink 1813 Enter 193
Rotman Hermannus Jan (Oink op Rotmans Hagedoorn 1818 Enter 193
Rotman Hendrik Jan (Oink o Rotmans) Hagedoorn 1816 Enter 193
Wolters Geesken Gerrit Hendrik Wissink 1813 Enter 193
Morsche, ter Jan Hendrik Mannus Mennegat 1813 Enter 195
Morsche, ter Hendrika Mannus Mennegat 1816 Enter 195
Wierike, te Hendrina Jannes Spoelder 1815 Enter 196
Wierike, te Johanna Jannes Spoelder 1813 Enter 196
Otten Lambertus Hendrik Joostink 1816 Enter 197
Otten Janna Hendrik Joostink 1813 Enter 197
Kosters Janna Wilhelmus Wissink 1813 Enter 199
Kosters Gerrit Wilhelmus Wassink 1815 Enter 199
Kosters Gerritdina Wilhelmus Wassink Slaghekke 1818 Enter 199
Kosters Gerrit Wilhelmus Wassink 1815 Enter 199
Broekhuis Fenneken Gerrit Hobbelink 1818 Enter 200
Schrooten Fenneken ? ? Broekhuis 1818 Enter 201
Schuitemaker Geesken Jan Berent Reurink 1815 Enter 202
Broekhuis Johanna Mannus Hoeseler, ten Velt 1815 Enter 203
Wassink Maria Moerwinkel/Smit 1816 Enter 203
Immink Bernardus Bernardus Holland 1813 Enter 204
Leusink Janna Gerardus Kruders 1813 Enter 205
Leusink Janna (Lensink) 1812 Enter 205
Leusink Janna Derk Kempers 1816 Enter 205
Leussink Engbert Derk Geels 1813 Enter 205
Krommendam Berend Jan Hermen Nijland 1814 Enter 206
Rohaan Jan Gerrit Böhmer 1817 Enter 207
Rohaan Jan Gerrit Böhmer 1817 Enter 207
Rohaan Jan Gerrit Böhmer 1816 Enter 207
Rohaan Jan Gerrit Böhmer 1816 Enter 207
Roohaan Jan Gerrit (Rohaan) Böhmer 1814 Enter 207
Roohaan Jan Gerrit (Rohaan) Böhmer 1812 Enter 207
Keppelink Aleida Joannes Slot Hoeseler, ten 1815 Enter 208
Wiggers Jenneken Gerardus (Wichers) Hoeseler, ten 1817 Enter 208
Burg, van den Gerritdina Janna Bijsterman 1814 Enter 209
Burg, van der Jan Jannes Bijsterman Tjoonkt 1818 Enter 209
Burg, van der Jenneken Jannes Bijsterman 1812 Enter 209
Harmsel Hanna Jan Hendrik Dijk, van den 1818 Enter 211
Slag Jan Joannes Spoelders Heege, ter 1812 Enter 212
Wilde, de Dina Arent Scholten Effink Slagers 1816 Enter 213
Broekhuis Johanna Mannus Hoeseler, ten Velt 1813 Enter 214
Broekhuis Janna Mannus Hoeseler, ten 1813 Enter 214
Ezendam Gerrit Jan Jan Noordkamp 1816 Enter 219
Japink Derk Derk Nijland Noordkamp 1813 Enter 219
Japink Derk Derk Noordkamp Peddemors 1814 Enter 219
Berg, van den Jenneken Gerhardus Rotman, klein 1813 Enter 221
Berg, van den Gerritdina Marten Seppenwoolde Boerkamp 1817 Enter 222
Berg, van den Jan Marten Seppenwoolde 1812 Enter 222
Berg, van den Jenneken Marten Seppenwoolde 1815 Enter 222
Seppenwoolde Gerrit Jan Menneken Eshuis 1815 Enter 222
Geerdink Hendrine ? ? Witmoes 1814 Enter 223
Witmoes Willemina Joannes Jannink 1815 Enter 223
Witmoes Derk Joannes Jannink 1818 Enter 223
Eerden, van Albert Jan Hendrik Hendrikus Zijthof, ten 1812 Enter 224
Jansen Willemina ? ? Smalbrugge/Mekenkamp 1813 Enter 225
Neutenberg Hendrik Jan Gerrit Nijland 1816 Enter 225
Neutenberg Geesken Gerrit Nijland Wijngaarden, van 1818 Enter 225
Smalbrugge Jan Willem Jansen Maat, van de 1813 Enter 225
Eshuis Martha Gerrit Maatkamp Seppenwoolde 1814 Enter 226
Seppenwoold Mannes Jan Eseman 1817 Enter 226
Seppenwoold Mina Jan (Seppenwoolt) Ezeman 1813 Enter 226
Seppenwoold Gerrit Jan Ezeman 1813 Enter 226
Seppenwoolt Hendrik Jan Eseman 1816 Enter 226
Boerkamp Jannes Gerrit Mulder 1816 Enter 227
Kamp Johanna Gerhardus (Boerkamp Mulder 1818 Enter 227
Kamp Johanna Gerardus (Boerkamp) Mulder 1816 Enter 227
Ezink Janna Jannes Olthof 1817 Enter 228
Ezink Aaltje Jannes Olthof Hosmar 1813 Enter 228
Ezink Diena Jannes Olthof Hosmar 1814 Enter 228
Kamphuis Berendina Hendrik Exo 1818 Enter 229
Waanders Jan Willem Vellenaar Heinhuis 1812 Enter 230
Lammertink Hendrikus Hermannus Drosten Morsink/Kamperman 1818 Enter 231
Lammertink Hermannus Hermannus Drosten Braamhaar/Dood 1813 Enter 231
Lammertink Gesina Hermannus Drosten Freriksen 1815 Enter 231
Hommers Elsken Willem Hagreise 1816 Enter 233
Hommers Berend Jan Willem Hagreise Sweers 1815 Enter 233
Keurst, ter Jannes Hendrik Brinke, ten Horst, ter 1816 Enter 234
Weele, ter Berend Jan Jan Wilde, de 1813 Enter 236
Dam, ten Gerrit Hendrik Sanders Dreijerink 1818 Enter 238
Velner Geertrui Klaas Slamp 1816 Enter 242
Bokdam Mannus Jan Horst, ter 1816 Enter 244
Roelofs Hendrik Herman Ezendam 1816 Enter 244
Nijland Jan Harmen Koenderink 1813 Enter 248
Nijland Fenneken Harmen Koenderink 1816 Enter 248
Peddemors Jannes Jan Pluimers 1818 Enter 248
Rouweler Joannes Gerrit Joannes Rouweler, klein Wierik, te 1812 Enter 249
Loo Engbert Jan Siemerink 1811 Enter 250
Loo Gerrit Jan Jan Siemerink Elshof 1816 Enter 250
Siemerink Albert Reijnt Scherphof Duische, ten 1817 Enter 251
Nijland Fenneken Nijland 1814 Enter 253
Jannink Hendrikus Gerrit Jan Dijk, van den 1816 Enter 255
Jannink Gerrit Jan ? ? Brok 1812 Enter 256
Holtkamp Bernardus Hermannus Hoeselder, oude 1818 Enter 257
Bosch, ten Jan Jan ? Aalbrink 1817 Enter 259
Bosch, ten Jan Jan Catharina Aalbrink 1817 Enter 259
Langenhof Roelof Jan Jan Benning Stokreef 1816 Enter 262
Zeendam Jan Gerrit Meijer Effink 1813 Enter 262
Duisch Jannes ? ? 1817 Enter 263
Exterkate Gerhardus Jan Olthof 1816 Enter 263
Broekhuis Jan Jan Willem ten Broeke Peddemors 1812 Enter 264
Slamp Hermannus Gradus Reef 1812 Enter 265
Slamp Maria Gradus Reef 1814 Enter 265
Böhmer Hendrik Nicolaas Janzonius 1815 Enter 266
Doeschate Johanna Johannes Hemerink Morsink 1816 Enter 270
Mekenkamp Willemina Jan Rozeboom 1812 Enter 272
Mekenkamp Willem Jan Rozeboom 1815 Enter 272
Mekenkamp Willemina Jan Rozeboom 1815 Enter 272
Spoelder Egbert Jannes Hegteler 1813 Enter 277
Spoelder Aleida Jannes Hegteler Banis/Albers 1818 Enter 277
Spoelder Derk Jannes Hegteler 1816 Enter 277
Mennegat Janna Aleida 1815 Enter 278
Wilde, de Jan Frerik Koenderink Koenderink 1816 Enter 278
Mennegat Egbert Hendrik Lange, ten 1816 Enter 279
Velten Hendrikus Albert Weel, ter 1813 Enter 281
Wilde, de Hendrik Frerik Koenderink 1813 Enter 284
Seppenwoolde Martha Gerrit Jan Bullener 1816 Enter 285
Lange, te Jan Janna 1816 Enter 286
Berg, van den Gerrit Jan Gerrit (van den Barg) Siemerink 1816 Enter 287
Berge, ten Hendrik Jannes (Barge) Tellemans Spekenbrink 1817 Enter 288
Berge, ten Hendrik Jannes (Barge) Tellemans Spekenbrink 1817 Enter 288
Berge, ten Jan Nieuwhuis 1813 Enter 288
Geels Jan Hendrik Gerrit Jager, de Pluimers 1817 Enter 291
Vreuwink Mannes Jan (Vruggink) Beeke, ter 1812 Enter 379
Hasselaar Hendrik Gerrit Woolthuis, ten 1812 Enterbroek
Keurst, ter Hendrika Hendrik Brinke, ten 1814 Enterbroek 225
Mulder Jan Hendrik Lendeke Braamhaar 1812 Enterbroek 227
Weel, ter Jannes Albert Rasschen, te 1812 Enterbroek 230
Horst Maria Steven Reef Peper 1818 Enterbroek 238
Duisschen Jan Jan (Duische, ten) Wolters 1813 Enterbroek 240
Bokdam Jannes Jannes Cate, ten Kamphuis 1812 Enterbroek 242
Keppelink Lammert Joannes Slot Platenkamp 1812 Enterbroek 243
Bokdam Aaltjen Janna Horst, ter Schuitemaker 1813 Enterbroek 244
Rouweler, Klein Alber Berend Slag, van ‘t Mekenkamp 1812 Enterbroek 247
Slag Geertrui Gerrit Wierike, ter 1812 Enterbroek 249
Loo Engbert Jan Siemerink 1811 Enterbroek 250
Holtkamp Gradus Hermannus Hoeselder 1814 Enterbroek 254
Holtkamp Bernardus Hermannus Hoeseler, Oude 1812 Enterbroek 257
Wanink Gerrit Jan Overbeek 1813 Enterbroek 258
Slot Gerrit Jan Jan Graven, van de Paauwen 1812 Enterbroek 263
Peddemors Engbert Jan (Wolves) Koenderink Reuvekamp 1817 Enterbroek 266
Peddemors Hendrika Marten Wilde, de Japink 1818 Enterbroek 267
Zeendam Fenneken Gerrit Meijer Colhoop 1818 Enterbroek 269
Kattelaar Jan Jannes (Harmsel) Beverdam 1812 Enterbroek 276
Spoelder Janna Jannes Hegteler 1812 Enterbroek 277
Bulner Leijde Teunis Ezendam 1812 Enterbroek 283
Vruggink Mannes Jan Beeke, ter 1812 Enterbroek 379
Evers Jannes ? ? Weele, ter/Langkamp 1812 Enteresch 217 Enter Esch
Hegteler Jenneken Bernardus (Michels) Voorbroek 1815 Enters 254
Berg, van den Grada Gerrit Jan Ronhaar 1840 Enterstraar 8
Bolink Dochter Fredrik Jan Tempelman 1882 Enterstraat
Bolink Dochter Fredrik Jan Tempelman 1886 Enterstraat
Bos Grada Arend (Bosch, ten) Weel, ter Immink 1842 Enterstraat Geen
Braak, ter Hermina Jozef Fakkers 1836 Enterstraat
Eshuis Berend Berend Biggen, van de Janssen 1823 Enterstraat
Geusendam Hendrikus Gerardus Johannes Bisschop 1846 Enterstraat Geen
Hazewinkel Hermannus Gerrit Jan Kate, ten Diek/Bouwhuis 1843 Enterstraat Geen
Hodes Zoon Joannes Joachim Tusveld 1897 Enterstraat
Koster Zoon Hermannus Maat, van de 1899 Enterstraat
Laren, van Albert Joannes Morsink Zagekuil, v.d./Arkink, kleine 1836 Enterstraat
Leeuw, de Zoon Joseph Lindeman 1870 Enterstraat
Loode Jan Hendrik Jan Stoelhorst 1839 Enterstraat
Mulder Dochter Gerrit Janssen 1836 Enterstraat
Pfeiffer Johannes Jannes Woolderink 1838 Enterstraat Geen
Reef, van ‘t Gerrit Hendrik Hendrik Riet, van de 1839 Enterstraat Geen
Reekers Zoon Gerhardus (Rekers) Weghuis 1881 Enterstraat
Rekers Zoon Gerhardus Weghuis 1882 Enterstraat
Ros Dochter Jan Willem Lubbers 1885 Enterstraat
Tijhof Zoon Evert Jan Buursink 1889 Enterstraat
Trock Maria Elisabeth Jacob Bergen, van Stroomberg 1842 Enterstraat Geen
Vaal, de Dochter Marinus Mourik, van 1872 Enterstraat
Maat, van de Janna Gerrit Schutten Bordewijk 1827 Enterstraat 1
Bolscher, ten Hermina Peter Mulder 1833 Enterstraat 2
Janssen Lambertus Johannes Jozef Lintelo, te 1834 Enterstraat 5
Nijboer Antonia Antonij Bloem Gijsen/Goosens 1830 Enterstraat 5
Bordewijk Arendina Arnoldus Koenderink Neutenberg 1837 Enterstraat 6
Bordewijk Gerrit Arnoldus Koenderink 1832 Enterstraat 6 T.h.v. broer Jan
Banis Anna Maria Gerrit Koning 1839 Enterstraat 7
Heege, ter Johannes Hermannus Hermannus Hanstede 1839 Enterstraat 7
Schurink Gerrit Waander Geerlink Banis 1837 Enterstraat 7
Schurink Jan Willem Gerrit Banis 1833 Enterstraat 7
Belte, van de Janna Jan Lichenberg, v.de Wevers 1826 Enterstraat 8
Berg, van den Hendrika Gerrit Jan Ronhaar 1833 Enterstraat 8
Harmsel, ter Gerrigje Willem Molenkamp 1839 Enterstraat 8
Janssen Geertruit Jan Bruins Eertman 1815 Enterstraat 8
Koedijk Arnt Hermannus Dijkmans Smit 1838 Enterstraat 9
Muiderman Hendrika Berend Smit 1811 Enterstraat 9
Smit Jan Gerhardus Gerritzen 1827 Enterstraat 9
Smit Jenneken Arnt (Smitt) Dikkers Muiderman 1815 Enterstraat 9
Hulsebos Maria ? ? Sindicus 1855 Enterstraat 10
Lindeman Elisabeth Johannes Wilhelmus Ensink 1826 Enterstraat 10
Render Johannes Hendrikus Hendrik Schepers 1877 Enterstraat 10
Assink Gerrit Jan Bernardus Groothuis 1842 Enterstraat 11
Busscher Anna Frederica Jan Hondela Janssen 1852 Enterstraat 11
Gerritsen Zoon Hermannus Janssen 1850 Enterstraat 11
Gerritsen Gerrit Hermannus Janssen 1847 Enterstraat 11
Goosens Wilhelmus Johannes Eijlers Nijboer 1846 Enterstraat 11
Jansen Hoppen Johanna Antonij Lamberts Laren, van 1848 Enterstraat 11
Janssen Petrus Ludolph Hendrik Immink Busscher 1852 Enterstraat 11
Schutten Antonij Jan Dulm, van 1815 Enterstraat 11
Schutten Jan  Antonij Schippers Dulm, van 1841 Enterstraat 11
Schutten Geesken Jan Dulm, van 1840 Enterstraat 11
Veneman Dochter Evert Jan Schutten 1836 Enterstraat 11
Geertman Antonia Teunis Rensen Meijer 1843 Enterstraat 12
Kieftenbelt Henders Jan Bosman Troost 1856 Enterstraat 12
Meijer Gerrit Jan Joannes Koedijk 1822 Enterstraat 12 Thv zijn ouders
Meijer Hermina Joannes Tusveld 1818 Enterstraat 12
Sauer Ignatius Ignatius Nicolaas Schutte/Selhorst 1847 Enterstraat 12
Sauer Johanna Wilhelm. Ignatius Selhorst 1848 Enterstraat 12
Troost Zoon Hendrik Kieftenbelt 1851 Enterstraat 12
Bargpeter Dochter Jan Harmsel, ter 1839 Enterstraat 13
Bargpeter Gerrit Willem Jan Harmsel, ter Gerritdina 1839 Enterstraat 13a
Bolscher, ten Peter Hermannus Willemsen Mulder 1855 Enterstraat 13
Dam, ten Gerritdina Berend Hulst Bargpeter 1836 Enterstraat 13a
Geusendam Maria Euphemia Ant. Gerardus Johannes Bisschop 1840 Enterstraat 13
Geuzendam Hendrikus Gerardus Johannes Bisschop 1837 Enterstraat 13
Harnsel, ter Derk Derk Veen, van der 1839 Enterstraat 13a
Roubach Petrus Petrus Dreijerink Slot/Brands 1839 Enterstraat 13a
Troost Henders Hendrik Kieftenbelt 1857 Enterstraat 13
Voorbroek Joanna Hendrik Olthof Geusendam 1829 Enterstraat 13
Bolscher, ten Zoon Hermanna 1851 Enterstraat 14
Smit Hendrika Arend Keurst, ter 1834 Enterstraat 14
Stokkers Maria Arent Colhoff Smit 1827 Enterstraat 14
Fakkers Maria Gerrit Alberts Braak, ter 1836 Enterstraat 15
Janssen Hendrika Johannes Jozef Lintelo, te 1847 Enterstraat 15
Janssen Eva Maria Catharina Johannes Jozef Goosens 1851 Enterstraat 15
Kapperet Hendrik Gradus Teesselink 1877 Enterstraat 15
Schalen, van Engelberta Jan Ensman 1819 Enterstraat 15 Thv. Gerh. Meijer
Urbach Mozes Efraim Spanjaard 1857 Enterstraat 15a
Bordewijk Willemina Arnoldus Ronhaar 1856 Enterstraat 16
Elshof Gerhardus Johannes Man, de Dompselaar 1833 Enterstraat 16
Horst, ter Geertrui Jan Hesselink Jansen 1837 Enterstraat 16
Janssen Jan Jan Reijnt Elshoff Horst, ter 1819 Enterstraat 16
Janssen Maria Jan Horst, ter 1818 Enterstraat 16
Kurch Johan Gerhard Hermen Bolmeijer 1828 Enterstraat 16 T.h.v. Wed. J. Jansen
Heege, ter Maria Geertruida Hermannus Hanstede 1850 Enterstraat 17
Janssen Roelofje Arnoldus Paavort Eshuis 1848 Enterstraat 17
Leijendekker Gerrit Jan Hendrik Schuitemaker 1855 Enterstraat 17
Struik Jacobus Gerhardus Mulder, Thijssen 1856 Enterstraat 17
Wolterink Berendina Hendrik Jan Roelofs 1856 Enterstraat 17
Heege, ter Hermannus Johannis Brok Hanstede 1849 Enterstraat 18
Oppenheimer Jacob Isaac Allemand 1834 Enterstraat 18
Vilsteren, van Hendrina Johannes Koenderink 1831 Enterstraat 18 ?
Brinke, ten Sientje Egbert Jan Brinke, ten Bordewijk 1857 Enterstraat 19
Brok Teeke Jans ? ? 1851 Enterstraat 19
Hengeveld Geertrui Jan Nales Molenkamp 1853 Enterstraat 19
Ligtenberg Jenneken Hermannus Olthof Wissink 1852 Enterstraat 19
Lindeman David Mozes Isaac Joseph Lievendag 1865 Enterstraat 19
Molenkamp Zoon Philip Bolscher, ten 1855 Enterstraat 19
Molenkamp Grietjen Philip Bolscher, ten 1854 Enterstraat 19
Nieuwenhuis Janna Hendrikus Scherphof 1835 Enterstraat 19
Meijer Gerhardus Antonius Hermannus Francisc. Struik 1858 Enterstraat 20
Meijer Hermannus Franciscus Hermannus H. Koedijk Struik 1856 Enterstraat 20
Meijer Hermanna Maria Hermannus Francisc. Struik 1858 Enterstraat 20
Nijland Maria Hermannus Koenderink 1864 Enterstraat 20
Averesch Hein Gerrit Harbers 1833 Enterstraat 21
Averesch Hendrik Gerrit Winkelsmans Giesbers 1835 Enterstraat 21
Horst, ter Maria Hendrikus Paauwen Meijer 1852 Enterstraat 21a
Lintelo, te Zoon Lambertus Wolters 1854 Enterstraat 21
Meijer Dochter Jan Willem Horst, ter 1851 Enterstraat 21
Meijer Elizabeth Jan Willem Horst, ter 1852 Enterstraat 21a
Platenkamp Zoon Gerardus Joannes Vree, de 1855 Enterstraat 21
Alting Johannes Herm. Johannes Lensink Meijners 1832 Enterstraat 22
Baan Janna Jan Baan Wolterink 1833 Enterstraat 22
Keppelink Gerrit Bernardus Schutten Koedijk 1827 Enterstraat 22
Wolterink Hendrikus Berend Snijders Ronhaar 1833 Enterstraat 22
Wolterink Jan Jan Baan 1829 Enterstraat 22
Wolterink Maria Jan Baan 1832 Enterstraat 22
Dille Lambertus ? ? Meijer 1826 Enterstraat 23
Geusendam Bernardus Hendrikus Pfeiffer 1853 Enterstraat 23
Janssen Judolph Hendrik Gerrit Huetink Immink 1830 Enterstraat 23
Janssen Johanna Gerrit Arend Hoefman 1856 Enterstraat 23
Kolhof Gradus Gerrit ?? Slaghekke 1836 Enterstraat 23
Platenkamp Johanna Hendrika Arnoldus Antonius Pfeiffer 1856 Enterstraat 23a
Slaghekke Joanna Hendricus Bruggink Weusthuis/Kolhof 1837 Enterstraat 23
Bordewijk Willem Arnoldus Ronhaar 1867 Enterstraat 24
Sandersen Thomas Johannes Bie, de 1839 Enterstraat 24
Boxel, van Maria Harmannus Geusendam, van Geerdink 1833 Enterstraat 25
Rave Bernardus Johannes Theodorus Thijssens 1866 Enterstraat 26
Slaghekke Geziena Joannes Henricus Wilde, de 1836 Enterstraat 26
Slaghekke Electa Joannes Henricus Wilde, de 1839 Enterstraat 26
Slaghekke Joannes Henricus Jan Otting Wilde, de 1822 Enterstraat 26
Wilde, de Maria Jan Fock Slaghekke 1831 Enterstraat 26
Wolthuis, klein Fenneken Hofstede 1848 Enterstraat 26
Diele Catharina Adam Hanstede 1856 Enterstraat 27
Leus Johannes Fredericus Brinkhuis Lintelo, te 1862 Enterstraat 27
Tusveld Lamberta Hermannus Haak, Fransen Schoemaker 1839 Enterstraat 27
Tusveld Heronimus Hendrikus Hermannus Fransen Haak 1840 Enterstraat 27
Bernard Adelberta Maria Hendrikus Poels Thijssen 1863 Enterstraat 28
Meinders Gerharda Willibrordus Wusthuis 1826 Enterstraat 28
Heilen Hendrika Jan Toef Nieuwen Blokvoort 1826 Enterstraat 29
Hotfilker Herman ? ? 1819 Enterstraat 29 Thv Bartus vd Wurp
Meijerink Theresia ? ? Meijer 1825 Enterstraat 29 Thv Engbert Rannink
Nijland Arendina Sophia Willem Kassenberg 1828 Enterstraat 29
Pfeiffer Zoon Hendrikus Hanstede 1856 Enterstraat 29
Rannink Aleida Engbertus Woolderink 1834 Enterstraat 29
Rozendom Hendrik Jan Hermannus Schulten 1816 Enterstraat 29
Rozendom Bernardus Willem Hrmannus Schutten 1817 Enterstraat 29
Berg, van den Elizabeth Arend Lindeman 1850 Enterstraat 30
Janssen Gerhardus Jan Hendrik Jan Horst, ter 1865 Enterstraat 30
Lintelo, te Gerritdina Lambertus Wolters Kamphuis 1864 Enterstraat 30
Wessels Alberdina Gerhardus Gerritsen 1825 Enterstraat 30
Wessels Sara Hermannus Dannenberg Berge, ten 1839 Enterstraat 30
Hanstede Johanna Johannes Lammertink 1855 Enterstraat 31
Lindeman Johanna Wilhelmina Johan Herman Willems 1857 Enterstraat 31
Meijer Jan Jan Willem Horstman 1861 Enterstraat 31
Overesch Gerritdina Hendrik Bordewijk 1847 Enterstraat 31
Tusveld Willem Johannes Koedijk 1815 Enterstraat 31
Tusveld Gradus Johannes Koedijk 1826 Enterstraat 31
Tusveld Willem Hendrikus Woolthuijs Struik 1817 Enterstraat 31
Tusveld Willemina Johannes Koedijk 1823 Enterstraat 31
Tusveld Willem Jannes Koedijk 1819 Enterstraat 31
Smitt Gerhardus Gerritsen 1854 Enterstraat 32
Wurp, van der Johanna Cornelis Mulder 1839 Enterstraat 32
Wurp, van der Hendrikus Cornelis Mulder 1840 Enterstraat 32
Aa, van der J.W.F. Johannes Hendrikus Koedijk 1824 Enterstraat 33
Geerdink Lambertus Martinus Hermannus Warnink Koedijk 1818 Enterstraat 33
Geerdink Hermannus Jannes Fok Warnink 1818 Enterstraat 33
Japink Hermannus Derk Dakhorst 1859 Enterstraat 33
Lindeman Johannes Wilhelmus Georgius Schempken Ensink 1850 Enterstraat 33
Lindeman Johanna Johannes Wilhelmus Ensink 1849 Enterstraat 33
Meijer Hermannus Hendrikus Hermannus Hendrikus Claassen Koedijk 1842 Enterstraat 34
Meijer Margaritha Hermannus H. Koedijk 1819 Enterstraat 34
Meijer Maria Helena Hermannus Hendr. Koedijk 1827 Enterstraat 34
Tusveld Geertruida Wilhelmus Struik Meijer 1855 Enterstraat 34
Keurst, ter Berendina Hendrik Horst, ter Smit 1846 Enterstraat 35
Lintelo, te Zoon Lambertus Wolters 1839 Enterstraat 35
Smit Fenneken Arent Keurst, ter 1846 Enterstraat 35
Steffens Achatz Friedrich Christoph Worms 1851 Enterstraat 35
Stokkers Gerridina Joachim Heetland 1822 Enterstraat 35
Stokkers Gerrit Jan Joachim Heetland 1811 Enterstraat 35
Wolters Jacomina Gerrit Lichtenberg Egbers 1837 Enterstraat 35
Wolters Gerrit Jacomina 1835 Enterstraat 35
Laren, van Hermannus Albert Zagekuile, v.d. Hoppen/Derk 1859 Enterstraat 36
Tusveld Maria Wilhelmus Struik Meijer 1850 Enterstraat 36
Aa, van der Dochter Johannes F. Jansen 1859 Enterstraat 37
Lintelo, te Johanna Arnoldus Koedijk 1856 Enterstraat 37
Platenkamp Jannes Jan Platenkamp Spenkelink 1839 Enterstraat 37
Platenkamp Gerhardus Janes Spenkelink 1822 Enterstraat 37
Platenkamp Catharina Jannes Spenkelink 1815 Enterstraat 37
Spenkelink Arnoldus Jan Hendrik Schopman 1820 Enterstraat 37
Altink Gerrit Jan Hendirkus Gijsen 1821 Enterstraat 38
Altink Johanna Jakoba Bernardus Mulders 1826 Enterstraat 38
Gerritsen Janna Gerrit Janssen Altink 1822 Enterstraat 38
Janssen Jan Jan Reint Dikkers 1847 Enterstraat 38
Janssen Gerharda Helena Jan Reint Dikkers 1854 Enterstraat 38
Janssen Jan Reint Jan Horst, ter Dikkers 1856 Enterstraat 38
Maat, van de Aaltjen Lambertus Timpman 1829 Enterstraat 38
Mulders Joanna Catrina Gradus Winkelman Altink 1826 Enterstraat 38
Urbach Ephraim Mozes Mozes Jacob Burgel Mendels 1829 Enterstraat 38
Urbach Dina Ephraim Moze Mendels 1828 Enterstraat 38
Horst, ter Elisabeth Hendrikus Paauwen 1822 Enterstraat 39
Jans Geertjen Jan Aukesz Bouwes Wijngaarden, van 1831 Enterstraat 40
Mourik, van Aagje Willem Rees Wijngaarden, van 1821 Enterstraat 40
Wijngaarden, van Dirk Gerhardus Jans 1835 Enterstraat 40
Wijngaarden, van Annetta Alberta Gerhardus Mourik, van 1822 Enterstraat 40
Wijngaarden, van Gerhardus Hendrikus Hulsboom Jans/Mourik, van 1840 Enterstraat 40
Bos Maria Aleida Arent (ten Bosch). Weel, ter 1822 Enterstraat 41
Immink Gerhardus Reinier Vange, van der 1824 Enterstraat 41
Urbach Rachel Jacob Kats Heijman 1831 Enterstraat 41
Degenaar Regina ? ? Dini 1822 Enterstraat 42 Thv Lamb. Wissink.
Nijland Ida Willem Voerman Veen, van der/Bargpeter 1834 Enterstraat 42
Render Bernardus Hendrik Schepers 1834 Enterstraat 42
Render Johannes Hermannus Hendrik Schepers 1837 Enterstraat 42
Render Johanna Hendrik Schepers 1840 Enterstraat 42
Render Zoon Hendrik Schepers 1840 Enterstraat 42
Veen, van der Hendrikje Lucas Nijland 1827 Enterstraat 42
Jacobsen Hendrika Bernardus Breteler Immerman 1829 Enterstraat 43
Leijendekker Arendina Hendrikus Hommers 1827 Enterstraat 44
Leijendekker Arndijne Derk Stokkers Harksel, van 1816 Enterstraat 45 Thv Erven Leijendek.
Leijendekker Jan Derk Stokkers 1822 Enterstraat 45
Leijendekker Hermannus Derk Olthof 1831 Enterstraat 45
Lintelo, te Zoon Lambertus Wolters 1835 Enterstraat 45
Peddemors Gerrit Jan (Wolves) Koenderink Wilmes 1834 Enterstraat 45
Tijhaar Antonia Gerrit Jan Heegeman Koedijk 1879 Enterstraat 46
Helmich Arndina Geertruit Hendrikus Stockers Horst, ter 1811 Enterstraat 47
Horst, ter Arendina Geertrui Gerrit Hendrik Smit 1815 Enterstraat 47
Smit Jenneken Jan Stokkers Horst, ter 1817 Enterstraat 47
Veneman Jenneken Berend Nijmeijer 1840 Enterstraat 47
Harmsel, ter Jan Jacob Derk Veen, van der 1865 Enterstraat 48
Horst, ter Gerrit Jan Jan Antonij Hulshoff 1839 Enterstraat 48
Hulshoff Trijntje Gerrit Bussemaker Horst, ter 1836 Enterstraat 48
Slaghekke Jacobus Joannes Henricus Wilde, de 1859 Enterstraat 48
Geerdink Hermannus Hermannus Wanink Boxel, van 1846 Enterstraat 49
Geerdink Hermannus Joannes Hendrikus Tusveld 1848 Enterstraat 49
Geerdink Elizabeth Joannes Hendrikus Tusveld 1857 Enterstraat 49
Gerritsen Petrus Willem Schutten 1839 Enterstraat 49
Harmsel, ter Abraham Abraham Stam Gerritzen 1844 Enterstraat 49
Harmsel, ter Jan Abraham Boerman 1840 Enterstraat 49
Harmsel, ter Janna Abraham Boerman 1840 Enterstraat 49
Harmsel, ter Hendrikus Antje 1822 Enterstraat 49
Harmsel, ter Abraham Gerritzen 1835 Enterstraat 49
Klensman Gerhardus Johannes A. Willem Beltman 1895 Enterstraat 49
Kirsten Hendrika Gerardus Joannes Meenhuis 1853 Enterstraat 50
Tusveld Hendrikus Wilhelmus Struik Boxel, van 1850 Enterstraat 50
Diekman Johan Johan ? 1817 Enterstraat 51
Meinders Gerhardus Johannes Willibrodus Weustheuis 1849 Enterstraat 51
Beijst Lena Johan Joachim Middeles 1818 Enterstraat 52
Hedde, ter Johanna Albertus Sorleij 1879 Enterstraat 52
Meijer, de Petronella Hermannus Reinders Tonissen 1855 Enterstraat 52
Nieuwenhuis Petronella Johanna Pieter Johannes Wolthuis, ten 1822 Enterstraat 52
Rannink Engbertus Gerrit Wannink Woolderink 1846 Enterstraat 52
Rouweler, klein Engelina Berendina Bernardus Johannes Woolderink 1885 Enterstraat 52
Woolderink Maria Johannes Megelink Rannink 1847 Enterstraat 52
Borghuis Hendrina Jan Stegeman 1879 Enterstraat 53
Knuif Johannes Cornelius Gradus Arnoldus Schurink 1864 Enterstraat 53
Struik Johannes Gerhardus Tusveld 1856 Enterstraat 53 Grootouders Tusveld
Tusveld Johannes Willem Struik Koedijk 1849 Enterstraat 53
Gerritzen Geesjen Seino Koedijk Smit 1859 Enterstraat 54
Kamphuis Hermannus Antonij Dijkman Baas, de 1895 Enterstraat 54
Meijer Hermanna Mria Hermannus H. Koedijk 1853 Enterstraat 54
Barneveld, van Hendrika Willem Horst, ter 1843 Enterstraat 55
Berg, van den Gerarda Hendrikus Tijhuis Harmsel, ter 1868 Enterstraat 55
Aa, van der Johannes Hendrikus Joannes Kienhuis Koedijk/Beumer 1858 Enterstraat 56
Horst, ter Jan Hendrikus Paauwen 1859 Enterstraat 56
Buissant ds Amorie Hein Jan Arend Poortman 1847 Enterstraat 57
Dupon Gerharda Jan Noteboom 1849 Enterstraat 57
Goor, van Maria Adriana Willem Albert Lebleu Beeldsnijder/Henkeler 1850 Enterstraat 57
Wilmink Johannes Hendrik Zoet 1845 Enterstraat 57
Gijsbers Johan Theodoor Joannes Houwers Vrugterman 1887 Enterstraat 58
Leeuw, de Dochter Joseph Lindeman 1869 Enterstraat 58
Wessels Hendrika Gerrit Keurst, ter Vincent 1855 Enterstraat 58
Koedijk Hendrika Harmannus Reimerink Tusveld 1869 Enterstraat 59
Meijer Geze Hermannus Schutten 1846 Enterstraat 59
Middelesch Hendrine Hendrik Wessels Baan 1842 Enterstraat 59
Sanders Anton Antonius ? Hetsker 1869 Enterstraat 59
Vollenbroek Stephanus Gerardus Vollenbroek 1860 Enterstraat 59
Tusveld Hendrika Hermannus Francisc. Bourgonje 1858 Enterstraat 60
Pfeiffer Johanna Hendrika Franciscus Wensink 1890 Enterstraat 61
Horst, ter Jan Gerhard Gerrit Janssen 1849 Enterstraat 63
Janssen Gesiena Johannes Jan Horst, ter Horst, ter 1848 Enterstraat 63
Ros Hendrika Jan Willem Kippers 1886 Enterstraat 63
Wissink Wilhelmus Lambert Gaalman Duteweerd 1882 Enterstraat 63
Bakker Hendrikus Jannes Janssen 1885 Enterstraat 64
Hoefman Willem Aalders Dijkerman Coldeweij 1874 Enterstraat 64
Janssen Gerrit Arend Jan Straalman Hoefman/Goossen 1870 Enterstraat 64
Janssen Gerrit Arend Gerrit Arend Goossen 1877 Enterstraat 64
Janssen Johan Gerrit Arend Hoefman 1878 Enterstraat 64
Janssen Gerhardus Albert Meulenkolk 1883 Enterstraat 64
Schintz Willem Johan Georg Mulder 1851 Enterstraat 64
Schuppert Dina Gerrit Jan Japink Bolink 1884 Enterstraat 64
Strokappe Mannes Egbert Oonk, klein Goossen 1885 Enterstraat 64
Strokappe Egberdina Mannes Goossen 1878 Enterstraat 64
Strokappe Gerrit Jan Mannes Goossen 1879 Enterstraat 64
Appelhans Johannes Hendrikus Johan Kambos Sorleij 1880 Enterstraat 65
Bakker Hendrikus Jannes Janssen 1886 Enterstraat 65
Schepers Clara Geertruida Gerrit Jan Gaalman Render 1849 Enterstraat 65
Schol Albert Goosen Boskamp Teunissen 1875 Enterstraat 65
Appelhans Johannes Johan Kambos 1886 Enterstraat 66
Janssen Johanna Joannes Hendrikus Tusveld 1851 Enterstraat 66
Janssen Joannes Hendrikus Hendrcus Latten Tusveld 1854 Enterstraat 66
Pennings Antoon Adriaan Christiaan Smit 1885 Enterstraat 66b
Crommendam Johanna Fredericus Hiddink 1886 Enterstraat 67
Crommendam Fredericus Hermannus Nijland Hiddink 1884 Enterstraat 67a
Kienhuis Johannes Hendrikus Johannes Asuerius Niehuis 1884 Enterstraat 67a
Altink Johanna Gerhardus Hoekjans 1874 Enterstraat 68
Mooren Gerardus Franciscus Kusters Schabbink/Mentink/Wolterink 1868 Enterstraat 68a
Schabbink Anna Gerardus Huizink Mooren 1881 Enterstraat 68
Seppenwoolde Johan Jannes Hammers 1885 Enterstraat 68b
Sorleij Hendrik Joannes Wevers Spoolder 1884 Enterstraat 68
Splinter Euphemia Berend ? Tijhaar 1857 Enterstraat 68
Bredenoord Johannes Hermannes Nijmeijer 1879 Enterstraat 69
Bredenoord Hendrik Jan Jan Hendrik Veneklaas 1881 Enterstraat 69
Drajom Antonia Gerrit Jan Deijk 1885 Enterstraat 69
Mulder Gerritdina Willem Boerkamp Koedijk 1886 Enterstraat 69
Siegerink Hendrik Johannes Her. Johannes Hendr. Ant. Geuzendam 1874 Enterstraat 69
Albers Gerritdina Evert Slag 1882 Enterstraat 71
Stouw, van der Diena Jan Harmen Berge, ten 1879 Enterstraat 71
Stouw, van der Jan Harmen Gerrit Hendrik Hove, ten Berge, ten 1883 Enterstraat 71
Stouw, van der Hendrikus Jan Harmen Berge, ten 1870 Enterstraat 71
Render Aleida Clara Johannes Lammertink 1885 Enterstraat 72
Horst, ter Gerrit Hendrik Derk Helmich Smit 1852 Enterstraat 73
Stokkers Hermina Bartelt Vlierman 1824 Enterstraat 73
Slaghekke Aleida Maria Johannes Engbertus Struik 1860 Enterstraat 74
Slaghekke Kind Johannes H. P. Meinders 1868 Enterstraat 74
Struik Geertrui Arnoldus Rannink Slaghekke 1865 Enterstraat 74
Geerdink Johanna Johannes Hendrikus Tusveld 1863 Enterstraat 75
Harmsel, ter Gerritdina Hendrik Leunk 1881 Enterstraat 75
Stroink Johanna Elisabeth Johannes Eberhardi 1856 Enterstraat 76
Meinders Johannes Antonius Willibrordus Weusthuis 1860 Enterstraat 77
Meinders Dochter Wilhelmus Langen 1867 Enterstraat 77
Schuurkamp Janna Jan Keizer 1877 Enterstraat 77
Schuurkamp Johanna Jan Keizer 1875 Enterstraat 77
Strokappe Jan Hendrik Egbert Oonk, klein Berg, van den 1875 Enterstraat 77
Tijhof Willem Evert Jan Buursink 1883 Enterstraat 77
Tijhof Willem Evert Jan Buursink 1884 Enterstraat 77
Tijhof Willem Jannes Rottink Japink 1880 Enterstraat 77
Zwijnenberg Martinus Cornelis Wierike, ten 1883 Enterstraat 77
Koolman Theodora Hendrika Bernardus Bosman 1883 Enterstraat 78
Rannink Johanna Engbertus Woolderink 1868 Enterstraat 78
Horst, ter Gerhard Gerhard Janssen 1849 Enterstraat 79
Wevers Gradus Hendrikus Roetgerink 1863 Enterstraat 79
Geusendam Gerrit Hendrik Johannes Veenhuizen 1884 Enterstraat 80
Hedde, ter Gerrit Jan Albertus Sorleij 1876 Enterstraat 80
Japink Maria Berend Maat, van de Tijhof 1874 Enterstraat 80
Koedijk Geertruida Jan Willem Heedt Meijer 1864 Enterstraat 80
Tijhof Berend Jan Willem Japink Sluiter 1875 Enterstraat 80
Veenhuizen Johanna Gradus Teunissen Geusendam 1880 Enterstraat 80
Bleersthorst Joannes Arend Wormer Geerdink 1840 Enterstraat 81
Haeke Bernard Hendrik Bernard Cloppers Spoelder/Waenders 1883 Enterstraat 81
Lohuis Jenneken Derk Jan Seppenwoolde 1879 Enterstraat 81
Tusveld Aleida Hendrika Hermannus Francisc. Bourgonje 1865 Enterstraat 81
Aa, van der Aleida Johanna Johannes Franciskus Jansen 1866 Enterstraat 83
Muller Cornelis Christiaan August Nagel 1878 Enterstraat 83
Muller Catharina Francina M. Christiaan August Nagel 1880 Enterstraat 83
Smit Arend Gerhardus Gerritzen 1871 Enterstraat 84
Bökkerink Zoon Gerrit Pfeiffer 1867 Enterstraat 86
Wansink Hermina Hendrik Jan Abbink Wolthuis, ten 1862 Enterstraat 86
Wolthuis, ten Marten Gerrit Dijk, van den Wansink 1867 Enterstraat 86
Bökkerink Johannes Gradus Gerrit Pfeiffer 1864 Enterstraat 87
Mulder Gradus Johannes Bernardus Altink 1883 Enterstraat 87
Smit Jan Arend Keurst, ter Leestemaker 1879 Enterstraat 87
Doverden, van Aleida Jan Bielder, van de Schintz 1860 Enterstraat 88
Meijer Gerhardus Hendrikus Joannes Tusveld Ensink 1885 Enterstraat 88
Schintz Willem Johan Georg Mulder 1860 Enterstraat 88
Heijmans Brandje Isaac Urbach 1862 Enterstraat 89
Maat, van de Gerhard Gerrit Jan Harmsel, ter 1869 Enterstraat 91
Brinkhof Wolter Jan Hendrik Janssen Biesterbos 1866 Enterstraat 92
Immerman Willem ? ? Jacobsen 1867 Enterstraat 92
Janssen Jan Jan Reint Dikkers 1873 Enterstraat 92
Middelink, klein Johannes Hendrikus Hendrik Jan Brinkhof 1863 Enterstraat 92
Middelink, klein Theodorus Martinus Hendrik Jan Brinkhof 1863 Enterstraat 92
Tijhaar Egbertus Hermannus Splinter 1869 Enterstraat 92
Alferink Johannes Gerardus Gerardus Leonardus Gerard 1866 Enterstraat 93
Steege, ter Hendrika Jannes Avest, ter Vos 1862 Enterstraat 94
Vos Jan Nicolaas ? ? Steege, ter 1861 Enterstraat 94
Harmsel, ter Hendrika Hendrik Berg, van den 1865 Enterstraat 95
Olthof Janna Gerrit Pieffers Leijendekker 1861 Enterstraat 95
Horst, ter Jan Harm Derk Jan Harmen Napjus 1867 Enterstraat 96
Schummelketen Johanna Adolphina Jan Rautert Harmsen 1867 Enterstraat 97
Harmsel, ter Gerrit Willem Molenkamp 1864 Enterstraat 99
Maat, van de Zoon Gerrit jan Harmsel, ter 1868 Enterstraat 99
Lindeman Bella David Mozes Jacob Samuël 1895 Enterstraat 101
Smit Johanna ? ? Tusveld 1890 Enterstraat 101
Tusveld Johanna Antonia Elbartus Leverink 1888 Enterstraat 101
Bökkerink Berendina Clara Maria Johannes Gradus Schabbink 1891 Enterstraat 102
Jansen Arend Jan Arend Jan Averesch 1894 Enterstraat 102
Averink Hendrik Jan Gerrit Jan Slots 1888 Enterstraat 103
Janssen Jan Antonie Slagman 1897 Enterstraat 103
Maat, van de Albert Roelof Maneschijn 1822 Enterstraat 103
Bakker Geesken Jannes Janssen 1893 Enterstraat 105
Borkent Hendrikus Martinus Willem Peters 1893 Enterstraat 106
Schuurkamp Jan Jan Cornelissen Kruisdijk Keizer/Weustemaat 1889 Enterstraat 106
Pauwen Engelbertus Berend Spenkelink Averdijk 1899 Enterstraat 108
Sorleij Joannes Joannes Wevers Jansen 1871 Enterstraat 109
Meinders Arendina Willibrordus Weusthuis Slaghekke 1875 Enterstraat 110
Samuël Izak David Schaap 1886 Enterstraat 110
Slaghekke Johannes Hendrika P. Johannes Engelbertus Struik Meinders 1879 Enterstraat 110
Fuit Geertrui Jan Gerrits Schutten Vorschezang 1890 Enterstraat 111
Geerdink Maria Joannes Hendrikus Tusveld 1878 Enterstraat 111
Geerdink Hermannes Joh. Joannes Henricus Tusveld 1873 Enterstraat 111
Meijer Johanna Hermanna Grades Spenkelink 1888 Enterstraat 111
Poortman Petronella Albert Vorschezang 1897 Enterstraat 111
Rekers Gerhardus Gerrit Jan Evers Geerdink/Weghuis 1885 Enterstraat 111
Tusveld Geertrui Jannes Koedijk Geerdink 1880 Enterstraat 111
Paauen Hendrikus Berend (Pauwen) Spenkelink Hanstede 1899 Enterstraat 112
Rondhuis Gezina Hermanus Lahei Paauwen 1888 Enterstraat 112
Tusveld Gerardus Petrus Hendrikus Boxel, van 1874 Enterstraat 112
Meinders Hendrikus Wilhelmus Langen 1873 Enterstraat 113
Spekhors Wilhelmus Gerhardus Bernardus Langen, van 1877 Enterstraat 113
Lammertink Hermina Hermannus Ekkerink Sorleij 1897 Enterstraat 114
Mentink Johanna Berendina Jan Schrijver 1879 Enterstraat 114
Slagman Jan Arend Jan Stittelaar 1895 Enterstraat 114
Bijvank Gerardus Johannes Gerrit Mooren 1889 Enterstraat 115
Tusveld Louisa Hermannus Francisc. Bourgonje 1872 Enterstraat 115
Tusveld Hendrikus Hermannus Francisc. Bourgonje 1872 Enterstraat 115
Tusveld Hermannus Franciscus Johannes Koedijk Bourgonje 1885 Enterstraat 115
Deijk Johanna Jannes Biesters Drajom 1890 Enterstraat 116
Aa, van der Everhadus Johannes P. Johannes Hendrikus Linde, van der 1886 Enterstraat 117
Kienhuis Hendrika Aleida Johannes Asuerius Werger 1891 Enterstraat 117
Meijer Maria Elena Hermannus Hendrikus Koedijk 1871 Enterstraat 118
Meijer Arendina Maria Hermannus Hendrikus Koedijk 1887 Enterstraat 118
Meijer Johannes Hermannus Hendr. Koedijk 1885 Enterstraat 118
Meijer Jan Willem Hermannus Hendrikus Koedijk 1878 Enterstraat 118
Hodes Johannes Engbertus J.F. Slaghekke Struik 1897 Enterstraat 120
Hollerink Johannes Hendrikus Hendrikus Maatman 1888 Enterstraat 121
Pongers Geesken Jan Hendrik Venema